Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Kapija zamka

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Kapija zamka

Kapija zamka 8e965cc00daa480287a5894d1a481eb9

Visoka i široka, kapija dominira prizorom, a intrikatni reljefi na kamenju pričaju priču o dugoj prošlosti ovog utvrđenja. Drvena vrata, ojačana metalnim okovima, izgledaju kao čuvari vremena, svaki urez na njima svedoči o vekovima koji su prolazili.

Stigao sam na veoma vaznu misiju u kojoj moramo veoma dobro cuvati zamak od kriminala koji je pun iznenadjena, najvise zbog cega sam bio motivisan da to uradim je bila nagrada koju mozemo da osvojimo, a ja i moj tim cemo se potruditi da to osvojimo...

Nakon sto sam odradio misiju da strazarim na kapiji sela. Dobio sam jos jednu mnogo vazniju miisju od prethodne. Morao sam da stitim i strazarim na kapiji Zamka. Moram da dobro stitim kapiju i po cijenu svog zivota moram supjesno uraditi misiju. Ne smijem pustati nikog nepoznatog shinobija u zamak. Ako neki shinobi koji je prijetnja udje u zamak ja i moj tim cemo biti krivi i posledice ce biti velike. Zato se sada zaklinjem stiticu kapiju do smrti!!

Dobivsi misiju na koju trebamo ici ja i moj tim smo se zaputili ka kapiji gde trebamo da dodjemo.Bio sam malo nervozan jer mi je prvi put da radim sa nekim timski ali za sve ima prvi put.Stigavsi tamo smo se zaputili nisam poznavao svoj tim dovoljno dobro ali cu ih upoznati bolje kad budemo stigli.

Kako sam se priblizavao kapiji zamka ona je bila sve veca. Sakim korakom ona je izgledala veca. Kada sam se potpuno priblizio kapiji ugledao sam drvena vrata koja su ojačana metalnim okovima, taj prizor je bio neverovatan. Kapija je izgledala kao da tu stoji vekovima. imala je ogrebotine i ureze na sebi, ali to me je samo dodatno zaintrigiralo. Tu sam zastao malo i gledao je. Onda sam nastavio napred ka mestu dogovora gde cemo dobiti tacne detalje misije.



Rekavši nam šta ćemo da radimo išao sam sa mojim timom razmišljajući o tome da li će neko napasti ovo mesto od jednom a prvi put mi je da radim nesto timski valjda nece biti toliko teško u glavi mi je bio samo jedan cilj a to je bila ogromna nagrada i mozda samo prolazi jedan tim tako da sam bio na oprezu celo vreme dok smo hodali

Stižu svo troje do kapije zamka , atmosfera je malo nezgodna svi su nervozni i uzbuđeno u isto vreme.Mislim kako nebi bili .Stoje pred kapijama zamka koji sigurno čuva veliku istoriju iza sebe .Samo se trudi da se uklopi u brojnu masu nindži ovde , i sve sviše sakriva svoje lice pod kapuljačom.Na trenutak zastaje .

„Ova stvar je ogromna nikada nisam videla ovako nešto "?
Nastavlja da hoda sa svojim timom .

Nakon što sam stigao na kapiju himetsu kampa, čekao sam da me neko uputi gde da idem, nakon nekih 15 minuta, dosao je jedan nizi covek i rekao je da odmah krenem ka kapiji zamka jer je tamo misija koju moram uraditi. Nakon nekih sat vremena konačno sam stigao na prokletu kapiju, sad ću da sednem i čekam.

Dobili smo zadatak da štitimo zamak i njegovog vladara zbog povećanog broja kriminalaca. Količina tih besčasnika kao da se nikada ne umanjuje. Dobio sam još dvojicu shinobi-ja u svom timu, moje prve kolege.


Ishimoto je djelovao malo nesigurno, ali u njemu je buktao neki osjećaj kao vatra. I sam sebe je pitao šta je to. Je li to bio strah od nepoznatog? Šta god to bilo, odlučio je da nastavi misiju sa tim vatrenim osjećajem. 

Dok sam se približavao zamku sve sam više i više bio umorniji, ali sam morao biti spreman u slučaju da me neko napadne. Polako smo ušli kroz glomaznu kapiju zamka, ispred zamka je bilo još nekoliko timova od troje nindzi.

''Biće ovo veoma zanimljiva misija'' ( uzdah )

Nadam se neće niko umreti kao prošli put kada se pojavio onaj čudni trgovac.

Tako smo ja ami i haruki strazarili da kapiji zamka.

Ovo mesta izgledalo je strahovito samo po sebi bio sam ubecen da je ovo puno kriminalnih aktivnosti.


Morali smo da budemo fokusirani i da ostro da gledamo za prolaznike kojje prolaze.

(ovo je teze nego sto sam ocekivao ko zna sta moze da se desi)

Stižu svo troje do kapije zamka , atmosfera je malo nezgodna svi su nervozni i uzbuđeno u isto vreme.Mislim kako nebi bili .Stoje pred kapijama zamka koji sigurno čuva veliku istoriju iza sebe .Samo se trudi da se uklopi u brojnu masu nindži ovde , i sve sviše sakriva svoje lice pod kapuljačom.Na trenutak zastaje .

„Ova stvar je ogromna nikada nisam videla ovako nešto "?
Nastavlja da hoda sa svojim timom .

Stižu svo troje do kapije zamka , atmosfera je malo nezgodna svi su nervozni i uzbuđeno u isto vreme.Mislim kako nebi bili .Stoje pred kapijama zamka koji sigurno čuva veliku istoriju iza sebe .Samo se trudi da se uklopi u brojnu masu nindži ovde , i sve sviše sakriva svoje lice pod kapuljačom.Na trenutak zastaje .

„Ova stvar je ogromna nikada nisam videla ovako nešto "?
Nastavlja da hoda sa svojim timom .

Kako sam se priblizavao kapiji zamka sa svojim timom sve vise sam bio uzbudjeniji jer je ovo jako vazna misija i moram se pokazati nadam se da ce biti malo akcije... Kada smo se potpuno priblizili kapiji ugledao sam Velika drvena vrata. Kapija je imala tragove borbe sto me je dodatno zainteresovalo... Tu sam zastao malo i gledao okolo onda me je moj tim pozvao kako bi smo dobili detalje misije. A i pomislih sa Rejem i Murom sam na misiji bice vise sansi da se bolje sprijateljimo...

Sa dva kolege, stigli smo na misiju pred zamkom. Kapija stajala pred nama, tiha pretnja u zraku. Srce kucalo uzbuđenjem. Gurnuli smo vrata, zakoračili u misteriju koja se odvijala pred nama. Drhtim od uzbiđenja.

Laganim koracima tim 5 se polako približavao, nedaleko od njih, Masaya ugleda veliku kapiju, koračajući sve bliže i bliže nije mogao da veruje šta gleda, urezi, bili su toliko detaljni. Masaya je ostao fokusiran, nije toliko obraćao pažnju na svoje saborce te shvati da je jedan Baji, njegov stari poznanik, ali trećeg člana ne ugleda. Imao je razumevanja te je sačekao ispred kapije za trećeg člana koji je očito zaostajao za njima, iako nije mogao da dočeka da vidi kakva je misija u pitanju, još gore, šta se tačno nalazi iza ove čudnovate kapije.

Laganim koracima sam se priblizavao kapiji de trebam da započnem svoju drugu misiju u mojoj shinobi karijeri.Dosao sam kod kapije i video svog saborca i prijatelja Masaya-u.Baji je stao kraj njega i oba dvojica su čekali zadnjeg saborca da dodje.

Sa obzirom da je moj tim vec krenuo ka kapiji, dao sam svoj maksimum da sto pre stignem da me saborci ne bi cekali.


Kako sam se priblizavao kapiji koja je bila ogromna i pritom zracila prelepom energijom u daljini primetio sam dva nepoznata lica bio sam siguran da je to moj tim 5 .

Odlucio sam da se priblizim i upoznam se sa njima.

Nakon puta koji je presao, vec umoran kao pas u daljini se ukazivao veliki zamak ali ispred zamka jos veca kapija. Akiro je u cudu gledao iz daljine dok je prilazio i taj prizor gdje je svaki detalj i urezani komad drveta i kamena imao svoju pricu je njemu dao potporu i kao da je dobio drugi vjetar jer vise nije bio umoran od putovanja.

Kapija zamka Animesher.com_oreki-hotaro-detective-anime-boy-1561801

Nakon sto je blize prisao kapiji iskoristio je 5-10 minuta da razgleda prije ulaska obracajuci paznju na detalje i da li je mozda slucajno urezan negdje emblem njegovog klana ili klanova koji su njemu bili poznati (Akimichi,Nara,Uchiha,Senju,Yamanaka,Aburame).

"Pa ovo izgleda ogromno, koliko samo hodnika ima ovdje?!?!...." uzdahnuo je, ali je u tom momentu shvatio da ga njegov tim mozda vec ceka u hodniku ili hodnicima koje oni treba da cuvaju pa je pozurio da udje.

Kapija zamka Anime-demon-slayer-kamado-tanjiro-realization-d8ke0enm4c2ajk8v

Stigavsi ispred kapije zamka prema kome je poslat, svojim pogledom razgleda unaokolo u nadi da ce uociti bar nekog shinobia.
Nekoliko sekundi je proslo ali je to bilo sasvim dovoljno da shvati da se tu niko ne nalazi, njegova nervoza je postajala sve veca i veca, koraci sve nesigurniji, njege misli crne kao noc, sve dok u jednom momentu nije osetio poznati miris.
Tracak nade, sve za cime je se u tom momentu nadao, poznati miris caja se osetio u vazduhu.
"To mora da je Akiro, sigurno je tu!". -rece to naglas.
Ponovo je dobio snagu da nastavi dalje sa malo vecim samopouzdanjem nego pre.

Stigao sam posle dužeg putovanja do velike široke kapije,na prvi pogled mogao je da se vidi imućnost porodice koja ga je napravila ali vrijeme je uzelo svoje te je malo propala.Stao sam ispred kapije te zurio neko vrijeme u nju,gledajući sam razmišljao da će ova Misija biti lakša od prošle ali svakako se ne smijem puno opuštati.

Put i nove obaveze ga poslaše na mesto koje je zahtevalo njegovo prisustvo. Očigledno je bilo da se nije radilo samo o njemu, čuo je razgovore da shinobiji mora dođi do te lokacije zarad nekih zadataka. Nije oklevao, odmah se dao u potragu za takvim mestom. Napustio je svoje stanište, opremio i krenuo, put pod noge.

Trebalo je dosta vremena da stigne do tog mesta. Kada je primetio zamak u daljini mogao je sa sigurnošću da pretpostavi da je to ono mesto na koje je upućen. Približavao se kapiji zamka gde su ljudi bivali prisutni. Nakon nekog vremena i on je pristigao na kapiju.

Stigli smo do zamka ja i moj tim e sad krece prava prica gde ce mo morati da patroliramo u hodniku broj 7 i gde ne znamo sta moze sve da nas snadje i sta mozemo da ocekujemo moramo da budemo oprezni i da se pazimo svih neprijatelja

Miksi i Franklin su stigli sada do samog ulaza u ogroman dvorac veličanstvenog izgleda. Zadatak misije je bio kratak i jasan, a Franklin je bio spreman da učini bilo šta kako bi ispunio ono što mora. Nadao se da će i Miksi i još uvek nepoznati saborac uspeti da obave misiju na vrhunskom nivou.

Stigao sam na kapiju ispred ogromnog zamka, bio sam tu sa Franklinom. Zeljan dokazivanja na misiji. Oboje smo bili pomalo umorni od puta, ali sve je bilo okej jer je zelja za misijom bila mnogo jaca od umora. Cekali smo naseg treceg clana koga jos nismo upoznali, ko god bio manje vise nije toliko ni bitno, dok god smo Franklin i ja tu nadam se da ce sve proci u najboljem redu.

Prilazeci kapiji zamka primjetio je da nema nikoga, u tom momentu je znao da kasni, pa se kao malo i trznuo ali to je prestalo u trenutku kad je vidio grandioznost ovog zamka naspram kojeg je njegova kuca bila kao mrav. Divio se u cudu nekih solidnih 4 do 5 minuta, ali onda je to sve stalo kada se setio da njegovi clanovi tima vec cekaju u hodniku koji su zaduzili.

Shinra je punim srcem dolazio do kapije zamka iz daljine video je da nema nikoga.Pozurio je do kapije da bi svatio sta se desava sacekao je 3-5 minuta da bi video da li ce se neko ili mesto pojaviti.Ali niko se nije pojavljivao pa se zabrinuo da nije nesto pogresio ili da je zakasnio.


Koracao je polako, mirnim korakom. Saznao je za dogadjaj koji mu je konacno rijesio probleme i dileme.
Shvatio je da ce naci mir u putovanju a usput pruziti sebi i svoj trening koji je dugo cekao. Bio je mlad, balav i neiskusan. Punoletstvo je skoro doslo i njegovo znanje je bilo minimalno. No kao i svakog novajliju, gurala ga je strast prema moci.

Video je nepoznatog momka u daljini i svakim korakom je vidio jasniju sliku. Fokus mu je bio ostriji i shvatio je da i nepoznati momak zeli uci u objekat.

Prisao je na pristojnu razdaljinu zatim je podigao ruku u znak pozdrava.

Pozdrav, ja sam Hikaru. Da li i ti zelis uci unutra?

Shinra je cekao dok nije zacuo nekog da mu govori nesto okrenuo se i video mladica koj ga je uoitao da li zeli uci unutra.Shinra je hteo uci unutra pa je svatio da mu mora odgovoriti i da hoce uci sa njim.

Da,zelim ucim sa li mi mozes pomoci u tome?

Zapitao ga Shinra