Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Hodnik - 1

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Hodnik - 1

Hodnik - 1  8d1f2c071ed105d87616d0976ac7d051

Hodnik u zamku pruža jedinstven doživljaj koji vodi kroz vreme i istoriju. Oivičen zidovima impozantnih kamennih blokova, hodnik odražava grandioznost i eleganciju srednjovekovne arhitekture. Visoki svodovi s diskretnim detaljima prenose osećaj uzvišenosti dok prolazite kroz prostrane koridore.

Uradio sam uspjesno 2 misije cuvao sam najbolje sto sam mogao kapiju Zamka i kapiju kampa. Nas sensei jonin nas je poslao na sledecu misiju da strazarimo hodnikom broj jedan. Uradicu i ovu misiju uspjesno kao i dvije prethodne (rekao sam ponosno i zadovoljno)!
Dosao sam napokon i odma me je nevjerovani pogled ocarao. Hodnik je bio najljepsi hodnik koji sam ikada vidio (rekao sam to i nisam skidao pogled sa hodnika)!!!!!!
Rekao sam svom timu:Saborci,moramo da istrazimo hodnik i da ga cuvamo najbolje sto umemo (rekao sam ponosno i nastavio da koracam prema naprijed)!!!

Došao sam sa dvojicom kolega u hodnik broj 1. Hodnik je bio ogroman. Normalno za zamak ovakve veličine. Vjerovatno je patnja živjeti u ovolikom raskošu. Vjerujem da je ovakvim ljudima dosadno u životu. Ali nije ni bitno..


Sa mnom su moje kolege i saborci. Jedan od njih je zvučao prilično uzbuđeno i odlučno. Mislim da je konačno prilika da se upoznamo i kako treba, a ne preko naših imena na papirima. ,,Slažem se s tobom. Ah.. koja nekultura.. ja sam Ishimoto. Kako se vi zovete?" 

Cao Ishimoto drago mi je da se upoznajemo ja sam Dawn iz Uchica klana(rekao sam pogledao ga u oci i nasmijao se)
Tako je odusevljen sam bas ovim hodnikom ne mogu da skinem pogled sa njega bilo bi me sramota da bude srusen ili slomljen(rekao sam uzbujdeno i idalje sam se divio hodniku)
Rekao sam :Cao ,Enomoto ja sam Dawn drago mi je sto smo se nas trojica upoznali bice nam lakse da odradimo misiju.
Sada smo se upoznali hajdemo sada da istrazujemo hodnik(rekao sam nestrpljivo)!
Krenuli smo zajedno pogledali smo hodnik i raspodijeli li se tako da na svakom uglu ima neko da cuva hodnik...!

Pošto sam stigao na kapiju zamka i čekao, nakon nekog vremena pojavio se jonin i rekao sledeće (ovakva su naredjenja, dužni ste da odete u zamak, hodnik broj 1 i da ga čuvate zajedno sa ljudima koji su dodeljeni da čuvaju taj hodnik sa vama, to je sve za sada). Nakon što sam to čuo , pojurio sam u zamak , te u prvi hodnik.Nakon što sam stigao počeo sam stražariti, te video jos dvojicu stražara. Potom što ih Enomoto vide reče Oho zdravo ljudi kako je kod vas, Ja sam Enomoto a vi.

Dawn i Enomoto.. Dawn je bio toliko uzbuđen da nije puno provodio vremena pričajući sa nama, te se odmah fokusirao na misiju. Pravi shinobi, kada dužnost zove, ostavlja se sve i misija je najbitnija. Momak ima potencijala. Uz to je i Uchiha.. klansko ime koje nosi svoje prednosti i mane. Mislim da će momak dosta napredovati.


Enomoto je malo kasnio.. i uz to, zbog njegove kapuljače ne mogu u potpunosti da vidim njegovo lice. I on se malo činio povučenim, ne mogu reći da ga ne razumijem.


,,Čekaj malo Dawn, zar se ne bi trebali držati zajedno i patrolirati hodnikom. Zar ne misliš da smo jači tako?"

Dok su hodali dugačkim hodnikom, mogli ste primetiti jedna tajanstvena vrata sa vaše desne strane, lepa, uklesana u kamen visokih zidova. Iznad vrata stajao je natpis, tajanstven poput zagonetke. Natpis glasi: "Daj mi duhovnu energiju a za uzvrat - dobićeš sve." Sa desne strane vrata stajala je ispružena kamena šaka.


Patrolirajući, razgledali su po hodniku i povremeno dobacivali po riječ jedan drugom. Tek su se upoznali i to još na misiji, tako da je sasvim normalno da riječi neće samo teći iz njihovih usta.


Kada odjednom, Ishimoto ugleda sa desne strane svojim desnim (i jedinim) okom vrata koja su izgledala drugačije od ostalih. ,,Hej samo malo. Pogledajte ova vrata." Pogledao je natpis koji je bio iznad vrata,  "Daj mi duhovnu energiju a za uzvrat - dobićeš sve.". 


Zatim je pogledao pored vrata i vidio je ispruženu kamenu ruku.


,,Ne misli valjda na chakru?"

Hvala Ishimoto na kompilementima(rekao sam i nasmijao se). I ti si stvarno dobar i uporan nindza ostao si bez jednog oka a i dalje si nindza imas dobar potencijal,i jos si iz Kaguya klana imas dobre sposobnosti ovo vazi i za tebe Enomoto( rekao sam i fokusirao se na misjiu)!
Kada smo dosli do tih misterioznih vrata nismo znali da li da udjemo posto je na vratima pisalo:Daj mi duhovnu energiju,a ja cu tebi sve:Pomislio sam isto sto i Ishimoto nije valjda da trebamo da damo nasu cakru.
Skupili smo hrabrosti da udjemo kada smo otvorili vrata...

Dawn je pokušao da otvori vrata ali se nisu mogla otvoriti. Nisu se ni pomakla, izgledalo je kao da su, ne zaključana, već zaglavljena sa druge strane. 


Ali, i dalje mi je bilo nešto sumnjivo vezano za taj prolaz.


,,Čekaj malo Dawn, ključ ovih vrata je chakra koju želi. Nemamo drugog načina da ih otvorimo. A drugo, da li stvarno misliš da bi ih trebali uopšte otvarati? Mi smo na misiji ovdje, na nama nije da njuškamo odaje ovog zamka."

Enomoto je gledao Dawn-a i Ishimotoa kako pokušavaju otvoriti vrata sa zagonetkom. Nakon nekog vremena koliko je Enomoto zapažao natpise na vratima, skupio je hrabrost i rekao, Pažljivo , mislim da je ovo zamka, ne bismo trebali biti previše nagli.

Mozda ste upravu Ishimoto i Enomoto(rekao sam zbunjeno) . Mozda trebamo da se samo fukusiramo na misiju a ne na vrata(ali u sebi sam imao osjecaj da otvorim vrata) Rekao sam na glas:Tako sam zbunjen hajde da ih otvorim rekao sam mojim kolegama ja cu ulozit malo cakre skupio sam dovoljno hrabrosti i onda:
#card5
Ulozio sam oko 30 cakre i nadao se da ce se vrata otvoriti!
Ne znam koliko je pametno ovo sto radim rekao sam ali ako ne iskoristim sansu mozda cemo propustiti nesto veliko(rekao sam zbunjeno). Kada sam oslobodio cakru cuo se cudan zvuk otvaranja vrata i bas tada...

Dawn je aktivirao svoju chakru. Taj njegov entuzijazam je nešto na čemu se može pozaviditi. Moj osjećaj zabrinutosti se nekako pretvorio u odlučnost i spremnost da pogledamo šta se krije iza tih vrata.


,,Huuhh.. okej.. pogledat ćemo šta se krije iza njih"


#card1386


,,Ali držimo se zajedno!"

Enomoto teške odluke odluči podržati svoje saborce te i on osloboda malo svoje chakre i reče Društvo zapamtite ako se desi ono najgore, mislim naravno na nekog protivnika znajte da sam uz vas ma šta da se desi. Nakon sto to reče Enomoto oslobadja svoju chakru zajedno sa ostalom dvojicom

                           #card5

Uz glasnu škripu drljanja kamena o kamen, vrata su se polako otvarala dok se nisu do kraja raščepila. Prostoriju ispunjava užegli vazduh davno netaknutog mesta. Dve sene promiču iz mračne prostorije koju su vratnice skrivale, odižu se sa poda i staju iza vas, a misteriozna ljubičasta magluština još uvek zabranjuje prollaz dalje. Probudili ste nešto drevno iz snažno.

Možete pokušati da pobegnete i odreći se daljih nagrada (opcija šanse - ako dobijete neuspeh morate se boriti) ili se istovremeno boriti protiv 2 chunin NPC-a.

Iz prostorije su iskočila dva shinobija. Ne izgledaju prijateljski nastrojeno i mislim da ih ne bi trebali podcijeniti. Možda nismo ni trebali otvarati ova vrata.. huuhh... što se desilo, desilo se. Ne predajem se bez borbe.


Dvojica ih je, tako da mislim da bi Dawn i ja mogli da ih sredimo. Dawn svakako izgleda željan borbe, prepoznajem taj žar u očima. Enomoto ipak.. izgleda nervozno. Možda jeste neiskusan, ali to nije razlog da se ozbiljno povrijedi na misiji ili možda čak i umre. Moramo ga zaštiti.


#card1389


(Ispaljujem 5 metaka na jednog chunina, -25 chakre, 250 damage)


Haha.. ova tehnika stvarno radi


#card1385


(Zalijećem se na istog chunina na kojeg sam ispalio svoje metke i napadam ga svojim koštanim mačem, 261 damage, -50 energije)

Tako je Ishimoto zeljan sam boirbe ,a i moramo zastiti Enomota koji ima ozbiljnu povredu ne bi valjalo da mu se pogorsa zato ja i Ishimoto napadamo.
Dva chunina nisu bas naivni a plus su nas iznenadaili mislim se u sebi sada su gotovi spremam se za prvi svoj napad!!!!
#card1365
Ovo ce mi dosta pomoci u borbi
#card66
Ovo sigurno nece moci da izbegnu !!

The member 'Dawn' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Hodnik - 1  #world182

The member 'Dawn' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Hodnik - 1  #world187

#card1


(-20 chakre)


Žilavac jedan.. haha.. hoće na blisku borbu. Hajde da vidimo od čega si napravljen..


(Ponovo mu prilazim i napadam ga svojim mačem, -50 energije, 261 damage)


A sad si moj


#card1388


(-30 chakre, 161 damage)

The member 'Ishimoto Tsuyoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Hodnik - 1  #world183

#card1


(-20 chakre)


Konačno je i on mrtav. Hah.. hah.. hah.. ne mogu da vjerujem. Moja prva borba. Sreća pa nisam sam na ovoj misiji, jer bez mog saborca Dawn-a ne znam kako bih se izborio protiv ove dvojice.


Sva sreća da smo borbu priveli kraju, Enomoto-u se ništa nije desilo.


Sjedajući i naslanjajući se na zid, rekao sam: ,,Momci, ja ću ipak sjesti malo da predahnem."


#card8

#card1
#card2
Dobro je uh(rekao sam srecno i zadovoljno). Nedavno sam naucio nove tehnike Vatrenog stila cakre. U ovoj borbi su se pokazale kao odlicne pobijedili smo 2 chunina koji su nas zaskocili. Ne mogu reci da sam ih sam pobijedio,naravno pomogao mi je moj prijatelj Ishimoto(rekao sam zadovoljno)
Sto je najbitnije sacuvali smo Enomota od neprijatelja. Misija je izvrsena!!!1

Enomoto se trudio da izdrži svoju povredu dok su se Ishimoto i Dawn borili. Nakon što se borba završila Enomoto je ustao i rekao svojim saborcima. Hvala vam veliko što ste me štitili, sad me manje boli ruka, ali nemojmo se baviti mnome krenimo dalje!!!

Kao grom iz vedra neba, uleteše neopaženo tri dimne bombe i hodnik poče da se ispunjava dimnom zavesom, u potpunosti onemogućavajući vid svima.

#card837

Šta.. šta se dešava? Taman sam mislio da je to to, da mogu predahnuti. Neoprezan sam bio i spustio svoj gard. Kašalj.. kašalj.. ništa.. ništa ne mogu vidjeti. Nadam se da se ništa ozbiljnije nije desilo mojim kolegama. ,,Dawn! Enomoto!", povikao sam: ,,da li ste dobro?! Odgovorite mi!"

Borba se taman zavrsila,kreno sam se zahvaljivat saborcima i mislili smo da neecemo vise imati takvih problema da nas neko zaskoci ili napadne,ali bas tada su 3 dimne bombe kroz prozor uletjele u prostoriju kroz prozor . Nisam nista vidio prvo sto sam uradio( iznenadjeno sam poceo da kasljem i stigao sam da se okrenem) nisam nista vidjeo. Dimne bombe su trajale nekoliko minuta kada je dim prosao rekao sam:Enomoto,Ishimoto da li ste u redu. Tada sam shvatio da je ovo tek pocetak!

Nakon što sam rekao da krenemo dalje, jednostavno se desilo tri dimne bombe upale su kod nas. Nakon što je prošlo nekoliko minuta dim se povukao, i povikao sam Dawn i Ishimotou da li su dobro. Rekao je Enomoto sav uplašeno.

Očekujete da će se dim kad-tad razići, ali mrak sa očiju vam se ne razilazi. Jedno po jedno gubite svest. Kada se probudite, osećate nelagodu kao nikada do tada. Sedite na stolicama jedni do drugih, okrenutih ka vratima sa okruglim prorezom. I mada vam ni ruke ni noge nisu vezane, osećate se da vas telo od vrata nadole prosto ne sluša. Nešto ogromno se komeša sa druge strane. Trza se ka vama i gleda, iščekujući.

Hodnik - 1  Image

Odjednom sam se probudio bio sam na stolici pored mene su bili i moji saborci Ishimoto i Enomoto. Ne sjecam se nista sta se desilo,jedino to da su nam ubacili 3 dimne bombe. Vjerovatno smo se onesvjestili(rekao sam ljutito i bijesno)!Bili smo u pravu ovo je tek pocetak losih stvari i napada koji ce se dogadjati rekao sam Ishimotu i Enomoto. Da li ste u redu. Osjecam lkao da su mi noge i ruke vezane i ako nisu nista skoro ne vidim samo nesto malo sto viri iz mraka !

Koja glupost... Nakon svega što smo prošli neko nas i zatvori u mračnoj prostoriji i to ko zna gdje. Počinjem da se kajem što smo uopšte i otvarali ona vrata. 


...nema veze.. smiri se i diši duboko. Pored mene su Dawn i Enomoto. Nismo svezani ali.. kao da smo paralizirani. Ko nam je ovo uradio

Bacivši pogled ka vratima, dobio je osjećaj kao da ga neko gleda. ,,Zanimljivo ti da nas špijuniraš ha? Uđi slobodno, svakako bismo željeli da upoznamo stvorenje što nam je ovo uradilo!", povikao je Ishimoto.

Nakon što se dim zaustavio, osetio sam ubod na mom telu. Nedugo zatim sam se probudio u nekoj maloj i mračnoj prostoriji a naravno pored mene su bili Ishimoto i Dawn. Hteo sam da pridjem ka njima ali sam osetio kako se ne mogu pomeriti, a nisam osećao nikakav kanap, bilo je čudno. Jedino što sam osetio je da nas neko posmatra, prisustvo je bilo previše strašno čak i za čoveka, to je sigurno bilo neko stvorenje. Rekao je Enomoto Uplašenog glasa.

Zver se odmiče od prozora. Čujete da je ispred bitka u toku.

Je li otišao? Šta se uopšte dešava tamo? Aaj čovječe.. k'o da sam sav slomljen. I dalje ne mogu da se pomaknem. Nekakva gungula se dešava tamo. Možda bi to bila prava šansa da pobjegnemo. Ali ne znam u kakvom su stanju Dawn i Enomoto.


,,Halo, jeste li vi dobro? Možete li da se krećete?"

Ishimoto ja sam dobro mogu da se krecem i pomjeram ruke i noge,ali osecam neki nelagodni osjecaj kao da nas neko spiunira i da ce nas napasti(rekao sam zbunjeno)
Hej,Enomoto jesi li ti u redu da li mozes da setas i da se pomjeras mozda je ovo prava sansa da pobjegnemo(rekao sam zbunjeno). Imam plan:Pravicemo se onesvjesceni,i bas tada ustajemo i bjezimo .Da li ste sigurno dobro(pitao sam znatizeljno)
Hajde da bjezimo!!

Vrata vam se otvaraju i sila koja vas drži popušta, idući post u Shukaku room.