Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Hodnik - 2 - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Hodnik - 2

First topic message reminder :

Hodnik - 2 - Page 2 8d1f2c071ed105d87616d0976ac7d051

Hodnik u zamku pruža jedinstven doživljaj koji vodi kroz vreme i istoriju. Oivičen zidovima impozantnih kamennih blokova, hodnik odražava grandioznost i eleganciju srednjovekovne arhitekture. Visoki svodovi s diskretnim detaljima prenose osećaj uzvišenosti dok prolazite kroz prostrane koridore.

Haruki je uspeo da ih zaštiti.Ona kreće da zagleda sa svih strana .„Momci da li ste dobro "?Kreće da mlati rukom po vazduhu kako bi oterala prašinu od sebe i došla malo do vazduha.„Jesmo ". Odgovrila su oba dvojicu u gals . Konačno se prašina slegla .Pogledom prelazi preko zatvorenih prolaza .„Zarobljeni smo ovde , ne možemo ni napred ni nazad .Znači jedini izlaz iz ovoga je ovaj tajni put .Krenite vi dvojica prvi ja sam odmah iza vas ."Oni su ušli a ona je krenula da izvadi strunu iz svoje torbe na butini .Kada primeti da joj krv kaplje iz rukava .Brzo ih zavrće i vidi da su se zavoji natopiti i da nemogu više da upijaju krv .„Ovo je loše ".Rekla je šapatom .Brzo je strunu zakačila za oba kraja vata a drugi kraj oko malog prsta .I otišla sa njima tamo .

Kako smo ulaziji u tajni prolaz pitao sam moju druzinu "Sta mislite sta ocekujete da ce biti u tajnim prolazu?"

(ovaj tajni put je veoma dugacak pitam li se za sta je ovo sluzilo)

Pre nego sto smo krenuli da istrazujemo pogledao sam i video da imamo dovoljno hrane i vode za 3 dana.

Dok se spuštate zavojitim hodnikom osećate sve jače prisustvo divlje chakre. Tako nešto do sada niste spoznali, osećate se kao da vas obavija i guši, kao da prolazi kroz vašu kožu i prodire u vaša tela, obuzimajući vas. Dolazite do sitne komore u kojoj postoji par ručki. Sa druge strane postoji jedan okrugao prozor. Vidite pesak pred sobom, ali i jedno ogromno biće. Isprva jedva možete da nazrete plavu šaru na njegovom plavom telu. A zatim, uz zaglušujuću buku i glasan potres, cima se protiv svojih okova ka vama. Gleda vas kroz prozor - možete čuti režanje.

Hodnik - 2 - Page 2 Image

Haruki i Rajden su se samo ukočili , kao da im se telo odjednom sledilo .Ona izlazi ispred njenih dvojice bliže prozoru kako bi videla bolje međutim to ne pomaže .Iz svoje torbe na butini vadi tri svetleća štapića .I daje im svakome po jedan .„Ovaj zamak je sve čudniji .Siroto stvorenje ".Rekla je šapatom.Želi da zakorači ali je Rajden zaustavlja tako što joj stavlja ruku na rame .Ona samo okrene glavu prema njima .„Imam osećaj kao da me zove ,ne znam zašto.Šta vi momci želite da uradim "? Naizmenično gleda njih dvojicu koji se lagano cimaju silu koju proizvode misteriozno biće koje se bori za slobo , ali ne i ona stoji mirno .

„Možda ovo zvuči malo ludo ali vredi pokušati slušaj imam nešto na umu."

Zašto ne bi pokušala da pričaš sa ovim jer si i sama rekla da si monstrum ili projekat 03."

Ami samo gleda u njega .„Vredi probati " .Okreće se prema prozoru

Na desnoj strani prostorije nalazite tri ručice obeležene crvenom, neboplavom, i crnom bojom.

Misteriozno stvorenje samo gleda u Ami ,od ona isto posmatra njega , Raiden i Haruki su se samo povukli jedan korak unazad i samo posmatraju Ami .„Ne diraj te ništa.Ko zan šta te ručke rade ?"„Izvini te , ali možete mi reći šta je ovaj zamak uopšte.Po meni ovo više liči kao zatvor ?" To oko je samo gleda ali je prestalo da reži .

Zver ne odgovara. Odmiče se od prozora i čujete čudne zvuke, kao da je bitka u toku.

Ja i Haruki smo stajali iza Ami dok je ona pokusavala da prica sa monstrumom.

(Ovo mi izgleda jako cudno nisam uopste znao da moze da komunicira sa monsturmom)


"Imamo hrane za 1 dan i manje,ako ponestanemo bez hrane moramo da izadjemo" rekao je Raiden.

Odjednom se monstrum odmaknuo i culi su se neki cudni i glasni zvuci

„Lanci"! Približava se prozoru bez ikakvog znanja straha trenutno.„Isto si mučen kao i ja .Okovali su nas i uzeli nam slobodu koju smo imali zbog čeka !? Kako bi smo bili iskorišćeni kao oružje za njihove sebične planove jer smo označeni kao drugačiji .Znam kakva je osećaj, ista sam kao i ti .Kompletno smo isti . Sigurno je bolno želeti da odeš ali te ti lanci sprečavaju .I te rane sigurno jako bole i ja ih imam !Vidi !Brzo zavrće rukave i skida natopljene zavoje koji se više ne mogu iskoristiti , a iz rana joj ide sveža krv ."„Ne znam od kada si ovde , ali ja sam odvedena u svoj zatvor kada sam imala 3 godine , nesćam se ničega od svog starog života .Ne pamtim svoju porodicu, svoj dom za mene je to kao magla kao komadić koji mi je uzet .I dalje ga gleda .

Ami hvata pažnju čudovišta na trenutak. Oseća neverovatan bes koji nose duge, skoro nebrojene godine zarobljenosti, nespokoj koji ide sa potpunom predajom svoje sudbine, neograničenu ogorčenost na sve i svakoga ali nešto dublje, bol koju para dušu i nadu koja se meša sa molećivosti. Ne crvenu. Čuje pre nego što veza koju je ostvarila postaje previše.

„Rajdene ! Povuci crvenu ručicu sad .Čula sam je , njegov glas , bio je tako pun svega! Ima puno bola ,tuge ,ogorčenosti previše je svega !Povuci crvenu ručicu odmah !Okreće se prema stvorenu ponovo .„Pusti ću te , obećavam ali ćeš mi da nećeš nikome nauditi , za uzvrat dajem ti slibodu ".

Ami mi je viknula da povucem crvenu rucku.

"Dobro,samo nemoj da te je stvorenje prevarilo!
"

(imam cudan osecaj da nesto nije uredu ali verovatno samo blefiram)

Prilazio sam ka kavezu i povukao crvenu rucku
.

Soba se puni otrovnim gasom i vrata iza vas se zatvaraju. Ne treba još dugo tu da ostanete. Još jedan podsetnik da vam je čudovište reklo ne crvenu.

Ona ne brine za sebe trenutno navikla je na otrove „Izvini molim te .Recimi koja je ručka tvoja sloboda ? Da li je to plava kao nebo koje ti je oduzeto ili crna kao mark u kome si zatočen .Reci mi opet mogu podneti tvoj glas , mogu veruj mi ! Brzo baca maske koje bi ih zaštitile od otrovnog gasa .

Otrov se siri po celoj sobi i pocinje plafon da pada.

"Hajde polazimo ja i Haruki ne mozemo toliko da idrzimo"

Ami nije htela da ostavi stvorenje.

Kameni pocinju da padaju od gore i do pola su zatvorili kavez od zveri.

Ami je rekla stvorenju da ce se vratiti po njega.

Trcali smo do prolaza i videli da su vrata zatvorena.

#card102

Probao sam zmajem da unistim prolaz da mozemo da prodjemo nazad

Vrata ne mrdaju, vas oboje imate jos po 2 posta pre nego što vas dim onesvesti. Poslednji podsetnik da je monstrum rekao ne crvenu.

#card17
Brzo otrčim do  ostlih .I povučen ostale dve , crvenu vratim nazad . Ajde radi ,mora da radi .Priča u mislima pokušava da stupi u kontakt sa stvorenjem ."NEĆU TE OSTAVITI !JA SAM BILA U ISTOJ SITUACIJI KAO TI I MENI JE NEKO RAZBIO MOJ ZATVOR !!  !!!!!." . Stvorenje se okreće ka njoj kao da je čuje .

Možete proći u glavnu sobu. Ispišite ovde još jednu objavu, i iduća će vam biti u Shukaku Room.

Nalon sto je Ami povukla crnu i plavu rucku sve se vratilo u normalu.

Tajni prolaz se opet otvorio a stvorenje je i dalje bilo zivo.

(ovo je bilo blizu,ovaj otrov bi nas onesvestio i ko zna sta bi bilo dalje)

Nakon nekog vremena nekim cudnin glasom bili sno pozvani u glavnu sobu.

Svo troje smo se kretali ka sobi zbunjeno

„Raidene, Haruki jeste l li dobro ? Okreće se prema izlazu a stvorenje je nestalo .„Da li ste i vi mogli da ga čujete , bilo je bolno i teško .Njih dvojica je samo gledaju čudno „Zaboravite šta sam rekla Hajde mo do glave sobe mislim da zaslužujemo odgovore šta čuvamo zapravo "!?Krenuli su ka prolazu koji se otvorio .