Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Hodnik - 9

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Hodnik - 9

Hodnik - 9 8d1f2c071ed105d87616d0976ac7d051

Hodnik u zamku pruža jedinstven doživljaj koji vodi kroz vreme i istoriju. Oivičen zidovima impozantnih kamennih blokova, hodnik odražava grandioznost i eleganciju srednjovekovne arhitekture. Visoki svodovi s diskretnim detaljima prenose osećaj uzvišenosti dok prolazite kroz prostrane koridore.

Shinra je usao u zamak i dosli su do hodnika sa strancem koji ga je uveo unutra.Setali su kroz hodnik koji je vodio kroz istoriju Shinri se veoma svideo.Hteo je malo vise da upozna stranca pa ga je pitao par pitanja koja su ga zanimala da zna o njemu.

Kako se zoves strance?I sta ti radis ovde?Izgledao si mi kao da znas sta radis pa sam zato posao sa tobom.

Rece Shinra misleci da se nije zeznuo sa covekom kojeg je sreo na kapiji.


Koracali su smireno i polako, hodnik koji im je zapao je bio cudan, nekako je delovalo sve veoma staro, a opet tako ocuvano i moderno. Razgledavao je okolo sebe, iznad i ispod, dok odjednom njegov mir i stalozenost nije prekinuo glas njegovog saputnika. Odgovorio je brzo, bez okolisanja.

Ja sam Hikaru. Hikaru Uchiha. Predstavio sam se ranije i ovde sam u potrazi za mirom.

Izvadivsi cigaretu, razmisljao je o tome kako mu se stranac nije predstavio jos na kapjii.


Nailazite na čeličnu kapiju koja vam preprečuje put. Sa obe strane zida pored nje štrči navrtanj i podno njega zvezdasto ulegnuće.

Shinra je pricao sa strancem koji mu je ponovo rekao ime ali prvi put ga Shinra nije bas cuo.Rekao mu je svoje ime da bi se upoznali jer nije mogao svakome verovati ali Hikaru je bio deugaciji.

[
Ja ti se zovem Shinra,nisam te cuo prvi put kako mi pricas pa sam i zaboravio.

Dok su njih dvoje nastavili naisli su na veliku kapiju koja im je onemogucila da prođu dalje.Primetio je da se na kraju naziru nekakv navrtnji i na podu nesto u obliku zvezde sto Shinri nije bilo jasno.


Bio je indiferentan prema stranu. Nije i dalje stvorio jasnu sliku, poznaju se veoma malo i ovaj razgovor je bio jedan od rijetkih koje je imao u zadnjih par godina. Zato je pazljivo pratio sta govori da bi imao sto jasnije i konkretnije odgovore.

A desi se svima da u ovom zivotnom stadiumu gdje misli lako odlutaju, zaborave odredjene informacije. Drago mi je Shinra. Nisi mi rekao, sta te dovelo ovdje?

Razgovor prekide Hikaruovo zapazanje kapije koja je preprecila put, nudeci jasan izbor, sijala je i izgledala je misticno. Naravno da su morali proci tu jer druge opcije i nisu bile toliko uocljive.

Mislim da je jasno gdje sada moramo Shinra.


Slusajuci Hikaruove reci Shinra je gledao kako moze ozvoriti ovu kapiju.Palo mu je na pamet da proba nesto vrlo jednostavno a to je da ih pogura ili da nađe neku vrstu brave.Nazalost nista nije uspelo dok je gledao Hikaruoa setio se da na kraju kapije ima neki navrtnji koji bi mu mozda otvorili kapiju.

Treba mi pomoc idi na onaj kraj kapije i uhvati taj navrtanj i povuci ga u desno da vidimo da li ce se nesto desiti.

Nadajuci se da ce se barem nesto desiti Shinra je imao nade u njega i njegovog novog prijatelja kog jos ne zna bas najbolje.Bilo mu je bitnije otvoriti kapiju i proci jer mu je znatiželjnost opasno porsla kada je krocio u ovaj zamak.


Svi aspekti ovog hodnika, kapije, njihovog dolaska. "Hm, previse je bilo lako". Pomisli mladi Hikaru Uchiha. Da li ce ih upravo iznenaditi nesto ako i on povuce svoju sklopku. Mozda ce propasti kroz pod kao u svakoj losoj predstavi ili ce pak nesto pasti na njih. Bio je spreman da reaguje, stavljajuci ruku na polugu.

Pa da vidimo sta ce da se desi Shinra.

Rece Hikaru te poce pokusavati pomeriti sklopku, levo, desno, gore, dole. Nadajuci se otvaranju kapije.

Ništa se ne dešava.


Hm videvsi da se nista ne desava i da vuku kao majmuni. Odlucio je da uzme jedan shuriken i da ga stavi oko glave navoja. Kako bi ga izvrnuo, zatim zavrnuo u podno ulegnuce. Pokusavao je vise stvari, da stavlja shuriken, okrece, uvrece, zavrce. Pokusavajuci naci rijsenje ove dileme. Shodno tome, pogledao je u svog saputnika, koji je imao veoma glup i tup pogled na licu.

#card331

Sta se ceka prijatelju, uzimaj suriken, kunai, obrci zavrci. Probaj nesto, ocigledno nam inteligencija nije jaca strana, zato moramo koristiti snagu volje.

Rece Hikaru i nastavi uvratiti saraf u podno ulegnuce

Gurali su i probavali ali kapija ni da makne.Zapitao se Shinra sta je pogresio da li su nesto pogresno radili,ali se nije mogao setiti nicega.Stao je do zida da malo razmisli dok ga je Hikaru gledao Shinra se setio da je propustio to da na ima zvezdasto ulegnece koje bi mozda nesto uradilo.Nasmesio se i mislio je da u blizini ima kljuc pa je krenuo da istrazi da li moze nesto upotrebiti sto vidi.

Idem ja da pogledam da li nesto mogu naći da nam pomogne ti sacekaj tu.

Poceo je gledati ali uzalud nista mu nije zapadalo za oko a, i vec je gubio nadu da ce je otvoriti.Poceo je razmišljati vise nego ikad stavio sve svoje znanje da bi nasao odgovor jednostavno je morao.Zvezdano ulegnece ga je prisetilo na shuriken koj je imao u svom dzepu pa se uhvatio za glavu i povikao.

Koliko sam ja ustavri glup.Ovaj oblik ulegneca se slaze sa nasim shurikenima.

Uzeo je i stavio svoj shuriken i ocekivao je da ce se nesto desiti.

Iznenada, dva gotovo neprimetna senka izlaze iz tame i preobražavaju se u neobična čudovišta. U prvom trenutku, čini se kao da su tamne mrlje u zraku, ali zatim, uz zvučni prasak, formiraju oblik.

Hodnik - 9 197e328b4269463eae67caeb8858e52d

Možete pokušati da pobegnete i odreći se daljih nagrada (opcija šanse - ako dobijete neuspeh morate se boriti) ili se istovremeno boriti protiv 2 chunin NPC-a.

Videvsi pretnju iz senke Shin je svatio da nesto nije u redu.Brzo je potrcao ispred Hikarua sa bi ga zastitio.

Ne brini se ja cu ovo resiti .

#card1212
Prvo je napao onog sa svoje leve strane brzim drvenim napadom koj je dugo usavrsavao.

#card132
Brzo se okrenuo i bacio sledeci napad vetra koj ce iseci protivnika na komade i tako ce resiti 2 protivnika odjednom.

The member 'Shinra' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Hodnik - 9 #world186 Hodnik - 9 #world190

Prvi je pao od Shinovog napada,ali drugi se izmakao kao da nije bio nista.Sto je veoma iznerviralo i uvredilo Shina jer je mislio da je uspeo.

Sada si gotov picko jedna ubicu te i sahraniti.

Skupljajuci moc Shin baca sledeci napad koj ce razoriti protivnika i zavrsiti ovo za svagda.
#card1
Koristi Shin 20 chakre da bi izbegao protivnikov napad.Zatim moc koju je sakupljao i nadu koju je usresredio na zadnji udarac.
#card126
Napada Shin ovim napadom koj ce protivnika unistiti i zavrsiti ovo.

Mislim da smo ovde zavrsili jer smo ih pobili sve.

The member 'Shinra' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Hodnik - 9 #world184

Videvsi da je protivnik uspeo poslsti napad Shin je svati da mu je protivnik dao malo uzbuđenja.I pomogao Shinu da se oproba posle duzeg vremena sto je i hteo.
#card1
Izbegava napad i resava se protivnika jer mu vec stvara dosadu.

Sada je gotovo mozemo ici dalje vec me je smorio.Ocigledno je ovo samo pocetak ima sve da ih ubijem.

Shin je ovo rekao sa veliki cudnim osmehom sa mislim da ce sve pobiti ispred sebe kako bi stekao jos vise moci.



Mirisala je pobeda u zraku. Njegov saborac protivnicima napravi raku. Stavio je u zrak saku. Zatim iz dubine stomaka prozborio.
Svaka cast Shinra. Nisam morao ni da ih pogledam. Svi su pali...

Nasmejao se jer pobedio, a nije se ni trudio. Napravio je blagi okret oko sebe, pregledao sve sto se nalazi. Potapsao je svog saborca po ledjima, zatim nastavio kroz kapiju s njim do centra ove gradjevine.

Na vas nailazi jedan čovek u urednom odelu koji je čini se prilično uplašen. U svojoj žurbi gazi na ploču koja aktivira podzemni prolaz. Ne! Ne idite onuda! Čitav zamak je u rasulu, pođite za mnom i pomozite mi da spasimo onoliko stvari koliko je moguće. Brzo!

Imate dva izbora: Krenite niz stepenice ili pratite slugu.


Stalno neko sranje, covek vise ne zna sta uraditi i kako postupiti. Pomisli Hikaru.
Ispred njih je bio stariji covek, koji je izgledao izbezumljeno. Nisu imali puno pametnih opcija. Morali su reagovati u nekom razumnom periodu, a nervoza ovog coveka je govorila da je razuman period odmah.

Idemo s tobom, ali moras nam istog trena reci, sta spasavamo, zasto se zamak rusi i gdje nas vodis. U suprotnom, nastavljamo svojim putem.

Rece Hikaru sa dozom ozbiljnosti, zatim ga nastavi gledati s polu-ukocenom vilicom.

Samo pođite! Šta vam je dato kao misija?! Ljutito pita starac i maše rukom.



Starac je bio lud kao testera. Rekao je s dozom odredjene ozbiljonsti sve sto je izustio. Hikaru je pogledao bledo zbog svega sto se desilo u par minuta. Naravno, odlucio je da isprati starca zajedno s njegovim prijateljem. Tako da je samo krenuo zajedno s njim.

Otkrij nam ono sto sam pitao, ako ti je zivot mio. Krecemo sad, vodi nas.


/ Da ne bude da sam retardiran, fora je da sam se konsutovao i radim po vodicu eventa narednih 5 rp postova/

Starac ga sprovede gde treba, izgleda da je pogodio pravu odluku. Nekako je sazreo za brzo donosenje odluka i to mu je imponovalo. Shvatio je da se nalazi interno, zelja za vodstvom. Odigrao je daleko najbolje sto je mogao. CInilo se da ih starac vodi gde treba. Osmehnuo se, a zatim pogledao Shinru ocekivajuci kako ce krenuti s njim.





Hikaru Uchiha je stajao usred hodnika, rukama prekrštenim na grudima. Njegove crvene oči gledale su kroz prozor u daljinu, dok je razmišljao o svojim odgovornostima kao vođa.

"Voditi ovu ekipu nije lako. Svaki potez koji napravim ima posledice. Moram donositi odluke koje će uticati na živote drugih. Ali, vodstvo nije samo odlučivanje; to je i vođenje primerom. Moram biti snalažljiv, hrabar i predan."




Hodnik je bio tih i mračan. Senke su se povlačile duž zida dok je Hikaru koracao njime. Njegovi koraci odjekivali su tihoćom, a vatra u očima osvetljavala je tamu.

"Ovaj hodnik svedoči mnogim pričama. Slike prošlih događaja odražavaju se na zidovima. Hodao sam ovim hodnikom hiljadu puta, ali uvek osećam pritisak odgovornosti svaki put kad kročim njime. Moram ostati jak, jer ljudi me prate, oslonjeni na mene."


Hikaru je zastao pored izloga gde su se čuli zvuci udaljenih treninga. Njegove ruke su se stegle u pesnice dok je gledao napolje.

"Treba se setiti zašto smo ovde. Osim vođenja, moramo i trenirati, poboljšavati sebe i svoje veštine. Snaga ekipe proizlazi iz snage njenih pojedinaca. Sporedna radnja nije manje važna - to je temelj na kojem gradim poverenje i solidarnost."





Hikaru je izašao napolje, duboko udišući sveži vazduh. Pogled mu je lutao po horizontu, a usne su mu formirale blagi osmeh dok je sećanja prolazila kroz njegov um.

"Ovo mesto je svedok mog puta. Godine su prolazile, ali osećaj odgovornosti ostao je nepromenjen. Kroz sve izazove, radosti i tuge, nastojim ostati vernost svojim uverenjima. Hodnik, sporedna radnja i svaki korak kroz godine oblikuju me kao vođu, ali i kao čoveka."

Shin je samo posmatrao kako Hikaru prica nesto starcu koj se pojavio niotkuda.Shin je razgledao hodnik to se Hikaru razmišljao sta ce ,jer Shina nije zanimalo.Hikaru je resio da prate starca posto mu je odgovorio Shin se slozio i krenuli su dublje u zamak.

Hajdemo onda lagano starce .Ako budem posumnjao gotov si sa zivotom.

Tako su posli sa starcem Hikaru i Shin verovali su mu da ih nece zeznuti.Naravno Shin mu nije u potpunosti verovao prisato je samo zato sto nije hteo da ostavlja Hikarua samog ovde.

Starac vas vodi kroz bezbrojne hodnike gore u ono što je on nazvao sigurnom sobom. Tvrdi da ste tu sigurni, i da se ne bi moglo još stotinu takvih izboriti sa onime što će se po svemu sudeći uskoro osloboditi. Preneće vašu odanost porodici Nitatsu.


Pratili su starca hodnicima, izgleda po zvukovima i sumovima da su oni jedini koji su bili gotovi s ovim sra*jem po hodnicima. Sigurno je bilo jos ratnika ovde. Hikaru se spremao jako mentalno da se bori pri kraju ovoga pakla. Nekako se sve svodilo na zadnju bitku. Osecao je u zraku to.

Shinra hvala ti za ovaj put. Dobro si se borio, samo da izdrzimo ovo do kraja. Mogli bi nastaviti nase putovanje zajedno?

Setaju dugackim hodnicima zamka velicine dzina gde Shin i Hikaru zajedno treba da se pripreme.Jer ovakve stavri nisu retke a nikako dobre Shin je ocekivao mnogo toga ovde cak se i plasio imao je straha ulevong u sebe.Nosio je osmeh na licu koja je ustvarilo pretstavljala jezu Shina dok je setao ovim uvrnutim hodnicima koju su mu mirisali na lose.

Hikaru Uchiha, naslednik moćnog klana, koračao je hodnicima zamka, njegova figura obavijena tamnim plaštom. Pored njega, Shin, verni prijatelj, pratio ga je s ozbiljnim izrazom lica, očiju usredsređenih na predstojeće izazove. Njihovi koraci odjekivali su tišinom zamka, stvarajući sve prisutniju napetost u vazduhu. Hikaru je bio preplavljen osećajem odgovornosti, dok je Shin osećao snažan savez koji ih je povezivao.

Laganim koracima koracaju Hikaru njegov novonastali prijatelj i Shin hodniku.Vec mu i dosađuje jer nema nikakvih desavnja gleda starca koj polako usporava jer je verovatno star.Sto Shina smara previse i razmiplja kako bi mogao podici starca i ponetiga.To bih ih znantno ubrzalo nego nije hteo biti nepristojan i drazo je tu ideju u sebi.

Njihov hod kroz tamne hodnike zamka bio je poput tihe simfonije posvećenosti. Hikaru je povremeno slegnuo ramena, spremajući se za bilo koju nepredviđenu situaciju. Shin, sa stražom uvek spremnom, bio je senka koja je pratila svaki Hikaruov korak. Njihova prisutnost je bila tiha, ali zračila je odlučnošću.

Shin bulji u starca i nervira se ali gleda u Hikaru koj je daleko vise smiren od Shina .Kao da ga nista nervira Shin mu se poceo diviti kako je samo pametan.Ili to ili samo ne zna ni on sta radtiti kao Shin pa se zabavlja sam sa sobom bila je tu prijatna tisina jer niko nije pricao pa ni Shin nije.Bilo ke tiho ali niko se ocigledno nije zalio na to pa su i dalje nastavili .

Kada su stigli do sobe ispred koje su zastali, Hikaru je zastao i pogledao Shina s odobravajućim klimanjem glave. Nisu bili potrebni reči da bi shvatili ozbiljnost situacije; njihova spremnost za izazove bila je jasna i bez verbalnih potvrda.

Posto je bila tisina Shin se setio svog psa Maxa kog je ostavio kuci samog.Nije se setio nikog da mu ostsvi ili ga barem povesti sa sobom pa se odjednom rastuzio.Max je bio Shinov pas od kad su mi mali dobio da je od oca koga vise nema i sada je razmišljao da li u redu.Brinuci se Shin svata da kad zavrse sa ovim mora brzo otici kuci i mahraniti ga ili ce biti gadno.


U sobi prepunoj tajni, Hikaru je pažljivo razgledao okolinu, prateći svaki detalj prostora. Shin je proučavao moguće izlaze i potencijalne opasnosti. Njihova nema koordinacija bila je kao dobro uvežbana simfonija, gde su pokreti jednog dopunjavali pokrete drugog.

Hikaru je uhvatio svoju rutu i radio sta je zeleo ali izgubljen Shin ga je prazio u stopu .Nije gledao ni pricao vec samo pratio Hikarua i brinuo se za psa kod kuce.Pokusao je to gledati sa vwseije strane ali nije ga mogao uklopiti.

Mozda samo treba da udahnem duboko i trenutno zaboravim na to.Shin se malo opustio i ooceo da se osvrne na ono sto je oko njega i opusti.


Uprkos tišini, hodnici zamka bili su ispunjeni odlučnošću Hikarua i Shina. Njihove oči bile su fiksirane napred, fokusirane na ono što dolazi. Shin je izvukao kunai iz pojasa i proverio oštricu, dok je Hikaru s mirnim izrazom lica prilagodio svoj mač. Njihova složena harmonija bila je sada izraženija nego ikada.

Hteo je da oprosti sebi za to sto je uradio ali nikako nije mogao.Nalazio je izgovore ali se nije sastajao sa svojim emocijama oko toga gledavsi smoreno i rastuzeno.Hikaru je bio utegnut i ispravljen dok je Shin bio skroz rastavljen i potisten dok je gledao Hikarua.Morao se nekako srediti i smiriti ovo vec ne ide na dobro pocelo mu se mraciti pred ocima.

Poslednji koraci prema vratima sobe bili su odlučujući. Hikaru i Shin ulazili su zajedno, stvarajući atmosferu zajedništva i pripravnosti. Njihova senke postajale su deo tame sobe, spremne za suočavanje s neizvesnošću koja je lebdela u vazduhu.

Poceo je gledati kroz prozor da bi ga obasjala neka svetlost da bi se malo oziveo i rasanio jer ga je ova povucenost obuzela.Skroz je isgubio snagu koju je imso samo sto nije zaspao a to jd bilo i ok toga jer je dosts brinuo za svog psa a manje za sebe.Poceo je malo dremuckati i polovicno zatvarao oci dok je hodao.

Unutar sobe, atmosfera je postala gušća, ali Hikaru i Shin nisu gubili odlučnost. Nisu morali verbalizovati svoje planove; međusobno razumevanje bilo je dovoljno za koordinaciju. Hikaruova čvrstina i Shino pribranost bili su sada još izraženiji, stvarajući zid nepokolebljivosti.

Shin ni primetio nije da su zakoracili u novu sobu svojom pospanosti pa se drzao uz Hikarua nije ni znao da li je nesto bitno.Dok je Hikaru nesto umisljao Shin je olducio da malo prisloni uz zid koj mu je bio veoma prikatam za glavu.Kao da je mogao da ostane tu zauvek i da spava ali kad je otvorio oci za Hikaru on je nastavio da se krece.Ne ostavisi Shinu ni odmora krenuo je sa njime dalje.

U tom trenutku, Hikaru je klimnuo glavom Shino, pokazujući da je vreme za akciju. Nisu više bili pojedinačni ratnici, već jedinstvena snaga koja je kročila u neizvesnost, spremna suočiti se s izazovima koji su ih čekali.

Hikaru se zaustavlja i klima glavu Shinu,a on ga uoptse ne razumre kao da oce nesto.Pa nastavljs onako pospan sa suzama u oci kao od jutarnjeg umivanja da hoda Nesvatajuci Hiksru sta zeli Shin polako oseci njrgovi frustaciju to jest njegov ego koji potice iz Hikarua.Sto zabrinjava Shima jer misli da nesto nije u redu.


Ulazak u sobu bio je prelazak iz pripremljenosti u dejstvo. Hikaru i Shin su zakoračili zajedno, stvarajući talas determinacije koji je ispunjavao prostor. Njihova zajednička nema komunikacija postala je sredstvo koje je oblikovalo njihov put, prema neizvesnoj bitki koja je pred njima.