Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Giselle's House

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Giselle's House

Giselle's House P5RDrQr

Kuća koja se nalazi iza mračne, guste šume. Kao što svet bledi u vidokrugu posle sna, pred vama se pojavljuje ta stara vila. Ne shvatajući to, instinktivno prihvatate kao istinu događaje koji se odvijaju pred Vama. Kuća živi u večnosti - spoj bezbroj sudbina i generacija. Niko ne zna ko je prvi rekao da je prokleta.

Sagledala sam dole na leš. Moj sopstveni leš. Obuzeo me je veliki očaj pri posmatranju kako ga neko vuče na mesto raspeća mojih roditelja. Duša mi se srušila, i potpuno sam se ugasila. Zaista, jednom sam izgubila sve. Međutim, dok sam bledela u večnoj tami, čula sam glas koji me je pridozivao. I tako, još jednom sam se zaklela, da bez obzira koliko dugo može da potraje, kolike velike prepreke stoje na mom putu, ili kakve mere moram da preuzmem, nikada neću dozvoliti da se to ponovi. Zato molim, sačekajte dok Vas ovo unakaženo telo ne spasi.

Kada je došla k sebi, klackala se napred-nazad u stolici za ljuljanje. Soba je bila slabo osvetljena; pred treperenja ognjišta, nije bilo drugog izvora svetlosti. Nikakva svetlost nije probijala kroz zatvorene prozore; već se samo moglo videti pucketanje kiše po staklu. Kao da je cela kuća bila obavijena tamom. Neko je pozvao Gisellino ime. Htela je da očima pretraži sobu, ali se ispostavilo da je to bilo nepotrebno. Izvor glasa čučao je pored stolice i gledao je smaragdnim očima.

Isavsi dalje seljani su ga upozoravali da ne ide putem koji vode pored uklete kuce ali Aoto nije vjerovao u te izmisljotine i nastavio je tuda. Isavsi sve dublje i dublje kroz gustu sumu prividjale su mu se svakojake senke postajao je paranoican i polako je gubio razum povikao je "KAZUKI, MASAYA ZASTO ME PRATITE" posle par dugih minuta nista se nije desilo i Aoto je napravio ponovo par koraka pomisljajuci dok nije bio sav svoj "Pa da li je moguce da ne vjeruju u mene i da su me pratili".
Nakon par koraka cuo je nerazumne ali naizgled poznate glasove koji su dopirali iz sume "NiKaDaa NecEs UsspEtii UmrEcess Ti si Beznadezan BezvRedaN". Okretavsi se i ubjedjivajuci sebe da to nije istina Aotu je bilo previse i bio je umoran zbog puta ali je krocio dalje svakim korakom sve teze i teze dok se njegovi prijatelji barem je on tako mislio nisu pojavili ispred njega to su bili Masaya i Kazuki. "Sta radite vi ovdje zasto niste u selu" bez ikakvih odgovora izvadili su kunaije i krenuli da ga jure jurili su ga i jurili a Aotu nije bilo jasno zasto to rade. Na kraju su uspjeli i docepali su ga se. Iste sekunde jak bljesak svjetlosti je obasjao Aotove oce i on ih je otvorio probudio se sklupcan pored Uklete Kuce u cije price nije vjerovao. "Uf ovo je bila samo nocna mora" pomislio je i brzo bez oklevanja napustio mjesto.