Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Fumetsova Kuća - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Fumetsova Kuća

First topic message reminder :

Tradicionalni japanski dom Fumetsouve porodice. Oni ovde provode svoje dane uživajući u životu. Sama po sebi kuća ima nekoliko prednosti i dosta lepih stvari. Oko kuće nalazi se veliko dvorište u kome redovno dolaze životinje (uglavnom ptice). Sve u svemu ovo mesto je vrlo mirno ima nekoliko spratova. U njoj se nalazi nekoliko soba i ispred kuće se nalazi jedno veliko trešnjino stablo

Nakon što bi smo završili sa ručkom svako je otišao svojim putem malo da se odmori. Otac je otišao u sobicu za meditaciju, braća su se zabila u njihovu sobu a majka je čistila sudove


Nisam našao sebe u rađenju ništa što oni rade i nije mi bilo vrlo interesantno da radim to sve što oni rade. Otišao sam do mog šteka i izvadio sam koji royo te sam potom uzeo krzno od vuka i rekao sam da idem u krznaru da ga prodam.


Kako bih grabio krzno lagano bih uzviknuo dovoljno da me majka jasno čuje


Idem do Krznare da prodam ovo.