Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Gansekki

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Gansekki

Gansekki  Sungwhooan-lee-7-copy2rs

Gansekki je selo u zemlji munje koje biva ugnjetavano od strane nindzi koji se nazivaju Yami no Kage. Ovo selo je malo i nema mnogo toga da ponudi ali je imak na meti ove grupice ninji koji su im zatrovali izvor vode. Ova grupa ninji su poznate po prizivanju mitskih stvorenja i duhova koji im pomazu u njihovoj borbiSelo se najvise sastoji od marljivih radnika koje ovo selo odrzavaju u zivotu. I ako pod restrikcijama seljani pokusavaju da se ne zamjeraju ovoj grupi bandita.

Dosavsi u selo Aoto je prvo primetio djecu koja su bila zedna i tukli se oko bare koja je ostala od kisnice "Kako neko moze uciniti ovo djeci" pitao se Aoto. Kako je krocio kroz selo svi seljani su se okretali zamnom iz prva mi je to bilo cudno ali sam ubrzo shvatio da je to zbog boce bode koja mi je bila u torbi. Znao sam da necu ostati dugo pa sam je predao seljanima.

U jednom trenutku naisao je na nekog starca koji je licio kao da je glavni "Hej zdravo ja sam Aoto dosao sam zbog onih ninja bandita" kako je to izgovorio iznenada su se svi seljani uplasili i uletjeli u svoje domove. Shvativsi da su seljani toliko prestravljeni obratio se glavnom i pitao ga za neke informacije "Sve sto ti mogu reci je da dvojica dolaze svakog jutra da sire strah" Aoto se zahvalio i nasao smjestaj tako da bi docekao jutro i obracunao se sa tom dvojicom propalica.

Prespavasi noc Aoto se ustao energicniji nego ikada. Bio je spreman da se obracuna sa tim ninjama kao sto mu je starac rekao ocekivao je da dvojica dodju ujutru. Aoto se brzo spremio i izasao napolje. Pritaio se u zbun pored ulaza u selo tako da ga ninje nece vidjeti kada budu dolazile i ima ce prednost kada im izadje iza ledja.

Posle pola sata primetio je dvojicu koja ulaze u selo znao je da su to oni zato sto niko od seljana nema hrabrosti da izadje isped kuce a kamoli da izlaze i ulaze u selo

Izasavsi iz zbuna udaljen par metara pognutom glavom koju mu je kapoljaca prekrivala obratio se dvojici stranaca tiho ali jasno kad da je bio pored njih
"Oni koji mogu da nanesu ovu patnju ne zasluzuju zivot" pokazao je prstom na lijevog ninju "Ti si prvi".

Brzo je uradio znakove rukama i izgovorio smirenim tonom "ganazan, rock blizard" i odjednom mnogo kamenja je krenulo ka lijevom ninji.

#card89

#card93

//zbog ganzana dobijam stit 100hp//

Lijevi ninja je bio pod prasinom Aotov pogled je skrenuo na desnog "Nemoj da mislis da si se izvukao".
Izvadio je suriken launcher i zapucao na njega

#card351

The member 'Aoto' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Gansekki  #world178 Gansekki  #world179

Obje ninje su uspjele da izbjegnu napad "Huh znaci ipak imate par trikova" lijevi ninja je napao sa 150 Aoto je vidio da taj napad dolazi pa je brzo iskoristio tehniku zamjene

#card1

// Trosim 10ch//

"Hah pa sta si umislio izbegao si samo jedan napad to te nece spasiti"

"kengan" izustio je Aoto i njegova ruka se oblozila kamenjem zaleteo se i jaku zamahnuo ka lijevom ninji

#card90

//Trosim 30ch i ulazem 40en za dodatnih 100dmg//

Brzo se okrenuo ka desnom ninji i ponovo ispalio surikene "Hajde izbegni" dobacio mu je.

#card351

//Trosim 10en//

The member 'Aoto' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Gansekki  #world171 Gansekki  #world171

Aoto je stojao na ninji koji je umirao ali je on iskoristio poslednju snagu da bi napao Aota

#card1

//Ulazem 10ch//

Aoto je se brzo zamjenio sa panjem "Sta si mislio da ce se desili je li" dok se obracao njemu kraickom oka je vidio talas vatre koji mu se priblizava.
"Nema potrebe da ga izbegavam" pomislio je Aoto i primio stetu "Dobro je da je stit bio tu inace bi ovo bio gadan udarac" rekao je sebi

"Zasto si toliko veseo mozda zato sto ces uskoro umreti" odgovorio je Aoto smireno kao da se nista nije desilo i po poslednji put izvadio suriken laucnher

#card351

//Trosim 10en//

The member 'Aoto' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Gansekki  #world178

Aoto se zacudio kako se ponovo odbranio "Mora da se oruzije pregrijalo pa je skrenuo surikene sa putanje" napad je isao ka njemu sto je Aoto lako izkontrolisao

#card1

//Ulazem 10ch//

Aoto je odskocio par koraka u nazad uradio znakove i tiho rekao "ganzan, rock blizard" puno komadica kamenja je letjelo prema ninji koji je ostao na nogama.

#card89

#card93

//Trosim 20ch i dobijam 100hp zbog ganzana//

The member 'Aoto' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Gansekki  #world173

Kada je pao i drugi ninja Seljanima je malo laknulo ali se vidjelo u njihovim pogledima da jos nije gotovo "Hmm nije ni cudo sto nisu srecni u izvjestaju je pisalo da ih je petorica sto znaci da su tamo negdje jos trojica"

Aoto je uzeo momenat da sjedne na jednu granu da predahne

#card8

Posle desetak minuta odmaranja vidio sam trojicu koja se priblizavaju "Sigurno su to ta troica koji fale" pomislio je. Potom se ustao i bio je spreman za njih

Tri ninje su se priblizile lezerno jer misle da su bolji od predhodno dvoje "Vas greh je isti kao njihov i vi cete proci kao oni" odgovorio je Aoto stalozeno. Na sta se ninja u sredini slatko nasmijao izgledalo je da im je on nekakv vodja.

"Videcemo kako ces se smejati posle ovoga" uradio je znakove rukama  i udario dlanom o tlo "Izadjite vukovi blata" pozvao ih je.

#card96

//Trosim 20ch//

Potom je uzeo desnom rukom zaronio u dzep sa kunaijima a lijevom u dzep sa surikenima izbacivsi ih na desnog ninju

#card330

#card331

// bacam 4 kunaija i 6 surikena trosim 100en//

Na kraju je upotrebio kengan i kamenje mu se obavilo oko njegove ruke skocio je i zamahnuo pud lijevog ninje

#card90

//Trosim 30ch i ulazem 40en za dodatnih 100dmg//

The member 'Aoto' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Gansekki  #world178

The member 'Aoto' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Gansekki  #world179

The member 'Aoto' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Gansekki  #world175

"Jedan je vec pao bice ovo brzo" pomislio je Aoto napad koji je dolazio ka njemu je lako izbjegao.

#card1

//Ulazem 10ch//

Pogledao ih je i shvatio koliko su pateticni i jadni na lijevog ninju je iskoristio rock blizard

#card93

//Trosim 20ch//

Pogledao je desno i izvadio shuriken launcher

#card351

//Trosim 10eng//

The member 'Aoto' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Gansekki  #world179 Gansekki  #world171

Aoto se zacudio kada je vidio da je izbegao napad ali nije gubio fokus "Malo sam se zamorio od ovih nindzi ipak ce nasa borba biti duza" zakljucio je Aoto dok je izbegavao napad.

#card1

//Trosim 10ch//

Video je da je desni povredjen pa je iskoristio priliku i ponovo iskoristio bacac surikena.

#card351

//Trosim 10en//

Odmakao se od njih dvojice i spremio se da se odbrani od sledecih napada.

The member 'Aoto' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Gansekki  #world176 Gansekki  #world176

I durgi ninja je pao "Huh par surikena i on ne moze dalje ocekivao sam vise od vas velikana". 6 surikena su letjela ka Aotu (180dmg)
brzo je razmisljao i izveo tehniku doryūha zid koji ce ga zastiti.

#card92

//Ulazem 20ch//

Aoto je bio umoran pa je cucno da dodje do malo predaha.

The member 'Aoto' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Gansekki  #world175

Prema Aotu se kretao talas od kojeg se branio zamjenom

#card1

//Ulazem 10ch//

"Ovde se nasi putevi razilaze i neces moci da povredjujes ljude" Aoto je to rekao smireno i uradio tehniku rock blizzard i salje ostre sitne komadice kamenja ka protivniku

#card93

//Trosi 20ch//

The member 'Aoto' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Gansekki  #world178

Besan na ninju koji misli da je iznad svih i koji moze da prkosi Aoto se zaletio u njega bez da brine za napad zato sto je znao da ce ga stit zastiti. Iskoristio je kengan
zaleteo se u protivnika i zamahnuo sto je jace mogao tako da ne ostane nista od njega jer bolje nije zasluzio.
//100dmg ide u stit//

#card90

//Trosim 30ch i ulazem 40en za dodatnih 100dmg//

The member 'Aoto' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Gansekki  #world176

I poslednji ninja je pao ali je uspeo da posalje 3 kunaija prije svoje smrti na koje aoto odgovara zamjenom.

#card1

//Ulazem 10ch//

Kada je pao poslednji neprijatelj seljani su shvatili sta se desilo i svi su dosli da ga pozdrave da mu zahvale i da mu cestitaju. Aoto je hodao do svoje sobe a svaki seljanin mu se pojedinacno zahvalio "Hvala ti spasio si nas od ninji. Napokon cemo dobiti pijacu vodu" odgovorio je staresina. "To nisu nikakve ninje oni nemaju nikakvu cast. Nema na cemu" aoto je samo zatrazio da ostane jos jednu noc u sobi da prespava. Starac i seljaci su vrlo gostoprimljivo odgovorili na njegov zahtev.

Aoto je usao u svoju sobu i odmah legao da spava ceka ga jos jedno putovanje kuci.

#card8

Zraci sunca probijali su se kroz prozor i padali na Aotove oci i on ih je otvorio. Sjeo je na krevet i nesto mu je bilo cudno ali nije mogao da shvati sta "A pa da naravno nema pticice da se oglasi nadam se da se Kazuki dobro brine o njoj" dosjetio se Aoto posle par minuta. Ustao je i otisao do toaleta da zavrsi svoju rutarnju rutinu potom se spremio i spakovao svoje stvari i bio spreman da krene. Pogledao je kroz prozor i vidio srecnu djecu koja se igraju sa loptom i ljude koji su napokon mogli izlaziti i ulaziti iz sela slobodno potom je izasao iz zgrade.

Kako se priblizavao izlazu iz sela primetio je ljude koji su izvacili vodu iz bunara potpuno slobodno bez straha. Cuo je kako su ljudi kod bunara pricali tiho izmedju sebe potom je zacuo kako mu se jedan obratio "Hvala ti sto si nam pomogao" na sta je Aoto samo odmahnuo rukom. Kada je Aoto stigao kod izlaza sela staresina i mnogo seljana su se okupili kao znak zahvalnosti da ga isprate. Zahvaljivali su mu se i mahali mu.

Aoto je prosao izlaz iz sela i izgubio se u daljini.



Dolazak u Zemlju Munja

Senu Setsuko, poznata kao Beli Rub, bila je oblast Zemlje Munja obavijena večnom maglom i hladnoćom. Ovo je bila baza Kurotsuki Bratstva, tima specijalista za genjutsu koji su svojom moći mogli da zarobe umove neprijatelja u iluzijama njihovih najgorih strahova. Moj zadatak bio je jasan: sabotirati njihove planove i osigurati sigurnost Zemlje Munja.

Kada sam stigao do Senu Setsuka, magla je bila gusta, a zima oštra. Svaki korak bio je izazov, ali odlučnost me je vodila napred. Putovao sam kroz sneg i led, tražeći bilo kakav trag koji bi me doveo do njihovog skrovišta. "Nema povratka," šapnuo sam sebi dok sam se probijao kroz duboki sneg. "Ovo je trenutak koji odlučuje sudbinu mnogih." U putu po ovoj oblasti otkrio sam da je njihova poznata lokacija bila mesto zvano Dark Cave.

-Nekoliko sati kasnije-

Dok sam se približavao njihovoj bazi, čuo sam glasove. Skriven iza kamenja, posmatrao sam dvojicu članova Kurotsuki Bratstva kako razgovaraju."Moramo biti spremni za sve," rekao je jedan od njih. "Oni dolaze." Znali su da dolazim. Adrenalin mi je prostrujao venama. Znao sam da je vreme za akciju. Moja misija je bila da sabotiram ovo bratstvo i bez obzira na sve to sam i došao da uradim.






Prva Zaseda

Kada su glasovi nestali, nastavio sam dalje, pazeći na svaki šum. Znao sam da će prva zaseda biti neizbežna. Kurotsuki Bratstvo je bilo poznato po svojim genjutsu zamkama koje su zarobljavale umove neprijatelja. Hodao sam polako, fokusiran na svaki detalj. Odjednom, sve je postalo crno. Osetio sam kako me hvata iluzija. Bio sam zarobljen u mračnoj prostoriji, okružen svojim najgorim strahovima. "Ne možeš pobeći," čuo sam glas u svojoj glavi. "Ovo je tvoj kraj." Ali nisam mogao dozvoliti da me strah savlada. Fokusirao sam se, koristeći svu svoju mentalnu snagu da probijem iluziju. Napokon, slika se raspršila i našao sam se ponovo u snegu.

"Nema vremena za gubljenje," rekao sam sebi dok sam se podizao. "Moram ih pronaći i zaustaviti." Nastavio sam dalje, svestan da će svaka sledeća zamka biti još opasnija. Dok sam dublje ulazio u njihovu teritoriju i dok sam se približavao spomenutoj pećini razmišljao sam o kakva zamka je ovo bila. Nisam primetio nikakav pečat ili bilo koga.





Priča: Prvi Sukob

Dok sam se kretao kroz šumu prekrivenu snegom, naišao sam na prvu grupu neprijatelja. Trojica članova Kurotsuki Bratstva stajala su ispred mene, spremni za borbu. "Došao si daleko," rekao je jedan od njih, podižući ruke. "Ali ovde tvoj put završava."
Izvukao sam svoj kunai, spreman za borbu. Napali su me u isto vreme, njihovi pokreti su bili brzi i precizni ali ono čega sam se najviše plašio je njihov genjutsu. Morao sam da pariram njihovim napadima, koristeći svoju brzinu i veštinu da se odbranim.
"Ne možeš nas sve savladati," viknuo je drugi član, pokušavajući da me zarobi u genjutsu."Videćemo kukavice," odgovorio sam dok sam sklapao svoje dlanove, koristeći svoj fokus da probio sam sve njihove iluzije. Borba je trajala nekoliko minuta, ali činilo se kao večnost. Napokon, uspeo sam da savladam dvojicu, ali treći je bio uporan. Njegovi napadi su bili sve jači, no, nisam mogao da odustanem. "Moram ih zaustaviti," rekao sam sebi dok sam ga konačno oborio. "Nema povratka." Dok sam gasio život svom protivniku shvatio sam koliko je ovo bratstvo opasno po zemlju munje i njihove stanovnike. Odlučio sam da sabotiram njihovu bazu i da tako stavim tačku na ovo ludačko bratstvo.







Pristup Bazi

Posle dugog puta kroz sneg i led, konačno sam stigao do ulaza u njihovu bazu. Bila je to stara pećina, skrivena među stenama i drvećem. Znao sam da me unutra čeka vođa Kurotsuki Bratstva. Krenuo sam unutra, oprezan na svaki šum. Hodnici su bili mračni i uski, a svaki korak je odjekivao kroz ovu pećinu. Znao sam da me posmatraju, čekajući pravi trenutak za napad. Dok sam se kretao dalje, naišao sam na još nekoliko članova bratstva. Ovoga puta, borba je bila još žešća. Borba se završila kao što će se i svaka borba završiti, u moju korist. Primetio sam nešto čudno na njima, sve nindže ovog bratstva su oko svojih članaka imali neke čudne kristale koji su emitovali neku čudnu energiju. Odlučio sam da uzmem jedan.

-Nekoliko sati kasnije-

Našao sam se izgubljen u nekim čudnim improvizovanim rudnicima. Ove rudne ćelije su imale neku čudnu svetlost i neke čudne znakove. Posle kratkog ispitivanja terena shvatio sam da bratstvo ovde kopa i traži nešto. "Ne znam šta oni rade ovde ali mi ne miriše na dobro." Rekoh dok sam i sam razmišljao šta da uradim. Čitave rudne ćelije sam izlepio eksplozivnim paper tagovima, u nadi da me i sami neće razneti.


Pola sata kasnije, u oči najveće eksplozije koja će učiniti da se rudnik uruši.

Stajao sam ispred vrata koja su vodila do glavne dvorane. Znao sam da me unutra čeka vođa. "Ovo je trenutak istine," rekao sam sebi dok sam otvarao vrata. "Posle svega i onako mogu samo napred."


Unutra, u središtu velike dvorane, stajao je vođa Kurotsuki Bratstva. Njegova prisutnost bila je zastrašujuća, a oči su mu sijale zlokobnim sjajem. "Čekao sam te," rekao je hladno. "Znao sam da ćeš doći." Bez reči, izvukao sam svoj kunai i krenuo prema njemu. Njegovi pokreti su bili brzi i precizni, svaki napad je bio smrtonosan. Morao sam da koristim sve svoje veštine i snagu da bih se odbranio. Moje Kaguya kosti su mi pružile zaštitu od većinu njegovih napada. Borba je trajala satima, svaki udarac je bio proračunat. Njegove iluzije su bile sve jače, ali nisam mogao dozvoliti da me zarobi."Ne možeš me pobediti," rekao je dok je pokušavao da me zarobi u još jednoj iluziji. "Neću odustati," odgovorio sam, koristeći svu svoju snagu da probijem iluziju. Napokon, uspeo sam da ga savladam, ali jedva. Ležeći na zemlji, teško dišući, znao sam da je misija bila uspešna. Kurotsuki Bratstvo je bilo poraženo, a Zemlja Munja je ponovo bila sigurna. "Ovo je bio težak zadatak," rekao sam sebi dok sam se podizao. "Ali vredelo je."



Dok sam se borio sa Yatorom, vodjom ovog ludog bratstva, nisam ni shvatio da je eksplozija koju sam sat vremena ranije prouzrokovao bila toliko razorna da je pećina počela i sama da se urušava. Nekoliko minuta posle završene borbe ustao sam da razgledam po glavnoj dvorani nesvestan situacije u kojoj se nalazim.


"Zanimljivo," rekoh dok sam gledao u neki čudan znak u centru glavne dvorane. "kakav li je ovo znak." Dotakao sam ovaj čudan znak. Posle mog nežnog dodira znaka aktivirao sam nekakav čudan pečak, odjednom kroz mene je projurila neka čudna chakra. Osetio sam se slabo i umorno kao da se nešto dogodilo sa mojim telom.

#card621
-ovo je seal koji sam aktivirao-

"Šta se ovo dogadja sa mnom!" Viknuo sam dok od umora padam na kolena. Moj glas je savršeno uskladio rušenje same pećine, odjednom je sve počelo da se trese jer je eksplozija konačno došla i do glavne dvorane. Malaksao i slab ustajem sa centralnog dela. "Kakav je ovo zemljotres!" Gledao sam oko sebe i pokušavao da vidim šta se dogadja. Mali potres ptre ovoga je na plafonu otvorio jednu malenu rupu, nisam bio siguran da li ću uspešno da prodjem ali sam morao da probam pre nego se sve sruši na mene. Iskočio sam iz pećine kao raketa Severne Koreje, sakupio sam svu svoju preostalu chakru i lansirao sam se velikom snagom u vazduh. Ubrzo posle rušenja same pećine od brzog i ludog pada pašću severno od pećine.

Alan bi hodao kroz Gansekki s osećajem težine i opreza, svesno svake pretnje koja bi mogla vrebati iz senki. Njegovi koraci bi bili tihi i promišljeni, dok bi posmatrao svaki detalj oko sebe. Selo bi mu delovalo sumorno, s osećajem pritiska koji je visio u vazduhu.

Kroz uske ulice, Alan bi primetio iscrpljene lica marljivih radnika, koji uprkos strahu i restrikcijama, nastavljaju da održavaju selo u životu. Njegov pogled bi povremeno prelazio preko zagađenih izvora vode, svestan destruktivnog uticaja Yami no Kage na ovo mesto.