Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Šumski Kamp

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Šumski Kamp

Od umora na putu ka široiju odlučio sam da postavim kamp i malo se odmorim. svakako nikad ga nisam rasklopio i on i dan danas stoji tu i bilo ko može da uđe u njega ali neće ništa puno naći u njemu osim šaora i ležaljke okačene o 2 debla čisto jer sam hteo da imam neko otvoreno i zatvoreno mesot za spavanje. Svakako kamp je verovatno prazan dok sam ga ja nasputio i svako ko naiđe na njega može ući

Od umora odlučio sam da napravim kamp i zastanem malo kako bih imao pauzu za ručak i možda prespavam na mom putu ka shiroi-ju


Znao sam da sam jako blizu ali je stomak uzeo jaču stranu i jednostavno sam odlučio da jedem jer sam vrlo gladan i umoran nakon dugog putovanja ka shiroiju.


Uzeo bih nekoliko kamena i složio b ih u krug ptoom bih uzeo nekoliko grana i lišća i sa munjevitom varnicom bih potpalio logorsku vatru

Kako sam tako pravio krenuo sam da vadim stvari koje je moja majka spremila. Bio sam šokiran i u fazonu da li mi je ona spakovala MRE. Koliko je stvari tu bilo i metalna činija i kašika viljuška nož, sve


Izvadio sam pasulj iz kese i stavio sam ga u činiju potom bih postavio neki mini stalak koj je bio metalan i potom bih čekao da se pasulj skuva i pude spreman. za to vreme bih izvadio slaninu koju sam iz nekog razloga stavio u džep i iscekao bih je iznad pasulja

Dok sam tako čekao ručak da se sprmi polako je padala noć i ja sam postavio i šator i ležaljku jer nisam znao da li želim spavati napolju ili unutra. Dok sam tako srpemao moja 2 mesta ručak je bio gotov i skolino sam ga sa vatre


Kako sam krenuo da jedem bilo je solidno za prvi put da kuvam. Ručak je bio jestiv i to je ono zbog čega sam srećan. Vrlo rado sam omazao ceo tanjir jer sam bio veoma gladan kao vuk

Kako pada noć i duvoa je povetarac odlučim ja ipak da spavam pod šatorom i malo odomrim glavu. Otišao sma do šatora gde sam postavio vreću za spavanje i gde bi trebalo sve da bdue u najboljem redu


Lepo sam se smirio te sam zatvorio oči i lagano sam legao da spavam razmišljajući o tome šta će se desiti u široiju i da li će me uopšte pustiti u grad ili ću morati da se vratim

Probudio bih se konačno nakon lepe i mirne noći i nisam hteo gubiti puno vremena no sam se spremao da se zaputim pravo ka shiroiju


Brzoz sam utabao logorsku vatru i da budem iskren šator nije ni bio moj te sam samo uezo vreću iz njega i spremao sa da nastavim dalje svojim putem. Izvadio bih neki narezak iz ranca i to bih doručkovao pre no bih krenuo


Nakon što bih se u potpunosti spremio za nastavak puta uputio bih se pravo ka široiju

Keigo je kroz sumu naisao na mesto od kog bi mogao da napravi kamp veceras. Kada se zagledao malo bolje, video je ostatke vatre, uglenjisane stapove i razne jos stvari koje su ukazivale na to da je jos neko pre njega bio ovde sa tom idejom. Zapalio je vatru i zaspao pored nje. Ujutru je pojeo dva sendvica koja su mu ostala od prosle kupovine, i sit nastavio dalje.

Dok se sunce polako spuštalo prema horizontu, odlučio sam da se zaustavim i postavim kamp kako bih se odmorio od dugog puta. Pronašao sam mirno mesto u blizini puta, okruženo visokim drvećem koje je pružalo dovoljno hladovine. Bez puno razmišljanja, počeo sam postavljati šator, ne otvarajući ga do kraja, već ga ostavljajući poluotvorenog da propušta svež vazduh.

Ležaljka je brzo bila postavljena između dva čvrsta debla, pružajući udobno mesto za odmor. Dok sam posmatrao sunčeve zrake kako se probijaju kroz lišće i stvaraju igru svetlosti i senke, osećaj mira počeo je da me obuzima. Bez mnogo materijalnih potrepština, kamp je bio skroman, ali dovoljan za kratki predah.

Dok sam sedeo u hladu, slušajući tišinu šume i povremeni šum vetra među granama, shvatio sam da je ovaj trenutak tišine i spokoja upravo ono što mi je trebalo. Svoje misli sam pustio da slobodno lutaju, dok sam se opuštao i uživao u trenutku odmora usred prirode.

Doašao sam na lokaciju gde se krila grupa učiha gamadi koju treba da se pobije. Oni nisu bilo kakva grupa kriminalaca oni su štetočine zbog kakvih je ovaj svet u uvek u problemu, neće to zadugo, njihov teror će prestati sada. Prišao sam njihovom skloništu da vidim koliko nji treba da se bijem, koliko ih je god ja am spreman da ih pobijem u najbtžem moguće mroku.

"Izađite gamad da vas vidim koliko vas ima ovde."



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Šumski Kamp  #world50

"Nešto vas je mnogo vidim, sad pada cela vaša mala organizacija. Sad ste gotovi svi."

#card1500
#card252
Osećam vašu čakru na pet poteza. 
#card241
#card412
#card246
Na ove male bednike trenutno ide 1400 dmg-a 



"Kada završim sa vama bednicima molićete me za oprošataj. Ovo je kraj vaše tiranje, ovo kraj vaših života. Vreme je da vas u grobove pošaljem sve do jednog."

Rekao sam ovo bednicimi iz Učiha klana da im ulijem strah u kosti, nije mi ovo prvi put da se bijem sa bednicima poput ovih. Moram da ostanem mirne glave, moram da pazim na njihove trikove.



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Šumski Kamp  #world185 Šumski Kamp  #world187 Šumski Kamp  #world181 Šumski Kamp  #world188 Šumski Kamp  #world182

Samo su dovijca uzbegla moje napade,uff kakvi jadnici, mogli su bar malo bolje da se potrude oko ove borbe. Sada ili nikad, vreme je za moja teška naouružanja, sada sa osam slotova mogu da naprašim dupeta dsvim ovim Učiha bednicima. Ovo je dobar treniing, pomislio sam.

#card103
Poništavam sve vaše napade. Okrenuo sam glavu prema ovoj dvojici što su izbegla moj napad i osmehnuo sam se. 
#card412
#card1346
Lanci imaju 1500 dmg-a i delim ih tako da idu na oba čunina odvojeno. 
750 gmg-a svaki

"Da vas vidim, sad gamad jedna kad se bijete sa nekim vaše vrste. Više nikad nećete dirati nevine ljude."






Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Šumski Kamp  #world181 Šumski Kamp  #world189

Uff ovaj jedan je nešto mnogo opasan misli ako mi upije napad da se ja neću moći odbraniti. Sad će on da vidi kad mu pošljam ovaj napad to će mu biti zadnje što će da vidi. 
"Nadam se da zapisujete ovo kako vas jedan Uzumaki cepa na satavne delove gamadi jedna, videćete sad kako ću vas nučiti pameti."

#card108
ulažem 100 čakre da ojačam ovaj zid. 
#card1360
ojačavam strukturu sa 300 defence.
 Odbranio sam se od prvog napada ali ne i drugog. Moram sad da se rešim ovih gamadi. 
#card412
#card237
40 ch
napad se prvo sudara sa preostalih 300 dmg-a

"Na tebe ide upravo 1200 dmg-a čiste čakre. Nadam se da nikada više neću morati da se bijem sa vama idete mi na živce."






Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Šumski Kamp  #world185

#card1
Ulažem 20 ch i begam sa ovog mesta što brže mogu, ne žeim da se pojave one pijavice iz sela vodopada, bolje reći iz kerećeg sela. Otišao sam brže bolje sa lokacije da me ne bi čuvari sela pronašli. Nadam se da nikada neću da radim misjije na ovakvom mestu, previše je rizično i nje bezbedno u opšte. Krenuo sam da trčim nazad prema organizaciji.



Malo zanet momak
Stigavsi do nekog kampa wert je primetio da je ovo blizu sela.Te se priblizavao ka kampu i bio je jedan ninja koji je pretrazivao torbu i stvai koje nadje stavljao je kod sebe a wert se polako sunjao da bi ga uspava.


#card164
#card355
20ene400dmg(600dmg)
#card155

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Šumski Kamp  #world194

U trenutku me je video pa je uspeo da mi posalje tornado ali sam ga i na kraju ubio tog ninju.Te se wert pripremio za napad i podigao nogu

#card358

i udara u tornado i ponisatava ga i tako sam ninju uspeo da savladam.

Te je prisao rancu i uzeo ga i stavio pored ninje koji je na podu i poceo je da istrazuje ninju i ranac u isto vreme:

Aj da se nadamo da cemo pronaci tu kocku

Trebalobi da je tu nadam se.

#card08

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Šumski Kamp  #world2 Šumski Kamp  #world1

Uspeo je pronaci tu kocku iz ranca bilo mu je drago sto je nasao te je stavio kod sebe:

E dobro si reko ipak smo nasli nesto.

Kazem ti mora da nesto biti ako je ovaj trazio nesto u rancu

Na svom putu ka otkrivanju krijumčara kocki, Tomi se našao u regiji Salamandera, odnosno jednom od šumskih kampova. Nije bilo ninji trenutno te je odlučio da malo predhane i sortira svoje stvari koje je imao ne sebe. Dok je odmarao malo se igrao sa kristalima u svojim rukama te pregledao nakit koji je nosio sa sobom. Sve je bilo na broju i uredu. Nakon par sati odmora i relaksacije trnzuo se na zvuk koji se približavao kampu.

Ispred njega se pojavila sada već dobro poznata figura jednog od krijumčara. Bez oklijevanja krenuo je u akciju.

#card25
Vodeni vrtlog oko mene +200DMG na Vodu

#card27
Jaki vodeni mlaz iz usta na protivnika od 400DMG

The member 'Tomohiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Šumski Kamp  #world186

Ovo je bio neki zanimljiv protivnik. Iako ga je mlaz izbio iz cipela on je uspio da baci gomilu veoma naoštrenih senbona u pravu Tomija. Ali to nije bilo nešto o čemu je se on puno brinuo, ipak je jedan dio svog djetinjstva proveo sa članovima Armani klana, pogotovo mladićem njegovih godina i sada njegovim prijateljem Esauom. Tako da je još malih nogu navikao na izrazito naoštrene senbone i veoma precizne korisnike samih tih senbona. Prekrio je svoje tijelo blatom kako bi se odbranio od napada.

#card98

Nakon što se odbranio provjerio je da li ovaj nosi kockicu na sebi, a gledajući koliko mu je ranac bio težak, bio je siguran da ima jednu kod sebe.

The member 'Tomohiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Šumski Kamp  #world2