Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Katayumi Plaža

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Katayumi Plaža

Katayumi je jedna mala udlajena plaža za koju ne znaju baš svi već vrlo malo ljudi uopšte zna da ona postoji, a još manje ljudi su bili putem i došli do nje. Svakako plaža je udaljena od civilizacije i sama po sebi je vrlo mala. Ali je zato podarena prelepom peščanom plažom i svetlo plavom vodom. Ljudi koji su dolazili ovde uvek su imali pozitivne utiske

Nakon punog razočarenja došao bih do male sitne plaže koju moram proći kako bih došao kući. Sama po sebi plaža je bila jako prazna jel je bila noć i ona je vrlo udaljena od svega tako da ne zna puno ljudi gde se ona uopšte nalazi


Bez puno razmišljanja krneuo sam koračati dok je pesak prolazio između mojih prstiju i preplitavao se sa mojim sandalama jer sam ga pokušavao izbaciti iz istih

Kad bih pogledao desno video bih puno belonosih kitova kako putuju negde i prave razna lupanja vode. ispostavilo se da je danas dan njihove migracije i da oni idu ka tropskom pojasu i toplijim krajevima,


Zastao sam da bih gledao taj veličanstveni prizor nekoliko minuta i divio sam se kako su oni porlazil kroz vodu i uzburkavali talase u celoj okolini. bilo ih je sigurno 15-tak ali konačno su prošli  ija sam nastavi dalje svojim putem

Nakon što bih gledao belonose kitove kako migriraju oko 5 minuta. odlučio sam da nastavim svojim putem i da ne trošim puno vremena i da se zaputim pravo ka mojoj lepoj kući


Nakon toga konačno sam doošao na izlaz iz plaže te sam očistio sandale vrlo detaljno jer nisam želeo da trunka peska ostane i nastavio sam ka mojoj kući i mom domu u močvarnom selu

Šetao je plažom razmišljajući o svojoj sljedećoj destinaciji. Nije bilo nikoga i bio je potpuno predan sebi. Mir kojem je uvijek težio se počeo pretvarati u nekakvu dosadu. Razmišljao je o svojim postupcima i posljedicama izoliranja od drugih. Razmišljao je o zadnjoj misiji i o uzburkanom plamenu koji se probudio u njemu zbog borbe sa neprijateljima.


Želio je još.. želio je da njegov život postane puno ljepša avantura. Želio je još veće izazove i saborce uz koje bi se suočio sa tim izazovima. Obuzele su ga misli žaljenja što je odlučio i da napusti svoje prošlo mjesto. Ali bilo je kasno da se vrati. On ne želi da bude od onih koji će se kajati zbog svojih odluka. Pa čak i ako bi pogriješio, radije će odabrati da nastavi dalje, nego da se vrati.

Konacno, stigao je do nekakve plaze. Bila je prelepa, i nije bilo nikoga da iskoriscava ovo mesto. Keigo je odlucio da se bucne malo u vodi, plivajuci poprilicno daleko od obale i nazad par krugova. Kada je bio vec izmoren, izasao je iz vode osusio se malo, i nastavio svoj put dalje. Morao je nesto da pojede mislio je, sada je vec prosao ceo jedan dan kako nije jeo.

Sledeci prizor ga je odusevio ova mala plaza udeljena je od svih sela i planina na jednom finom mestu.Dovokjno dobra da je nerealno da ovog ima ovde ali takođe nikog u blizini da vidi.Bas steta mislio je kako ovakva divna mesta postoje a niko da ih istrazi ili zivi tu.Lepota prirode se dosta traći na gluposti.

Tomohiro je konačno stigao do Katayumi, male i udaljene plaže za koju zna samo nekolicina ljudi. Ovo skriveno blago daleko od civilizacije pružalo je mir i osamu koju je tražio. Plaža je bila mala, ali očaravajuća, sa prelepim belim peskom i svetlo plavom vodom koja je zvala na osvežavajuće kupanje. Dok je hodao po mekanom pesku, osećao je kako se svi njegovi problemi tope pod toplim suncem. Svetlost se prelamala na površini vode, stvarajući prizore koji su podsećali na raj.

"Ovo mesto je zaista čarobno."

Pomislio je, dok je posmatrao talase koji su nežno udarali o obalu.

Ljudi koji su imali sreće da otkriju Katayumi uvek su nosili sa sobom pozitivne utiske. Biti ovde bilo je kao biti u drugom svetu, svetu gde su brige i stresovi svakodnevnog života ostali daleko iza njega.

Tomohiro je znao da će se vraćati na Katayumi kad god bude želeo da pronađe mir i obnovi svoju energiju. Ovo skriveno utočište postalo je njegovo omiljeno mesto za meditaciju i refleksiju, daleko od očiju drugih, ali blizu njegovom srcu.

Kako sam slusao od ljudi iz obliznjeg sela govorili su o misterijoznom coveku koji mozda poseduje specifican predmet koji mene pretezno interesuje. Sa mojim interesovanjem presreo sam ga ovde na plazi trazeci kocku koja je mozda bila kod njega.

Kako me je video izvadio je svoje oruzije a ja sam izvadio katanu iz fotrole i velikom brzinom bih se zaleteo ka njemu sa namerom da ga ubijem i dokrajcim svih muka koje ima

#card186 #card155 #card1058 #card164

Velikom brzinom bih se zaleteo ka njemu spreman da ga posecem i ubijem jednom za svagda te sam gadjao smrtonosnim rezom u lavu

#card191 #card188



Bushido Sage
The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Katayumi Plaža #world205

Kako sam se munjevito zabio u njega on bi pao na licu mesta i ne bi ustajao pa je krenuo da krvari. Krv je lila po zutom pesku koji je pocrveneo a ja sam video njegovo dobro osteceno lice kako iz usana koje su bile pocepane kaslje zadnje dahove krvi.

Polako bih uzeo njegov krvav les i krenuo bih mu preturati po dzepovima sa namerom da nadjem kockicu i uspesno je predam Zenou po zadatku koji sam dobio



Bushido Sage
The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Katayumi Plaža #world1 Katayumi Plaža #world1

Nakon sto bih pronasao kockicu jednostavno bih je odbacio sakom da bih je uhvatio izmedju domalog i malog prsta i stavio je u torbicu. Tako kako bih to zavrsio polako bih nastavio potragu za ostalim kockicama. 

Polako i laganim hodom moja senka pocela se udaljavati od mesta lesa i oko njega su se pocele pojavljivati vrane koje su ga kidale dok sam ja lagano otisao da trazim jos primerka istih kockica



Bushido Sage
Divus je kročio na pesak plaže Katayumi, osećajući toplinu pod nogama. Ovaj skriveni dragulj, daleko od seoske vreve, pružao je savršeno mesto za opuštanje i refleksiju. Svetlo plava voda se lagano talasala, stvarajući umirujući zvuk koji je ispunjavao vazduh.

Dok je šetao obalom, uživao je u miru i tišini koju je pružala ova izolovana plaža. Svaka stopa u pesku ostavljala je tragove, podsećajući ga na retkost trenutaka kada je mogao biti potpuno sam s prirodom. Povremeni šum vetra i cvrkut ptica bili su jedini zvuci koji su remetili spokoj.

Divus je pronašao mesto blizu vode, gde je mogao da sedne i posmatra horizon. Sunčevi zraci su se prelamali na površini mora, stvarajući blistave reflekse koji su ga hipnotisali. Osećao je kako mu napetost izmiče iz tela, a misli postaju jasnije i fokusiranije.

Katayumi je bila više od skrivene plaže – bila je utočište za dušu, mesto gde su se svi problemi činili dalekima i gde je mogao da pronađe unutrašnji mir. Divus je znao da će se vratiti ovde kad god mu zatreba beg od svakodnevnog stresa i pritiska, uživajući u čaroliji ovog skrivenog raja.

atayumi Plaza je poznata po svojoj dugoj i uskoj obali koja se proteze uz obalu mora. Pesak na plazi je fin, beo i meki, dok je u nekim delovima prekriven sitnim, sarenim sljunkom koji se s vremena na vreme preliva u dublje nijanse pod uticajem talasa.

More koje se prostire pred plazom je kristalno cisto i bistro, sa prelazom u nijansama plave i tirkizne boje. Talozi su blagi i smirujuci, dok su u nekim delovima talasi lagani i lagano prskaju obalu, donoseci sa sobom sitne skoljke i morsku pene.

Okruzena je zelenilom, tropskim biljkama i palmama koje pruzaju hlad i prirodnu zastitu od sunca. Udaljenije, mala brda prekrivena bujnim rastinjem i grmljem dodaju dramaticnost i ocaravajuci pogled na more.

Katayumi Plaza je mesto koje zraci tisinom i spokojem. Zvuk talasa koji se lagano obrušavaju na obalu i sum lisca koje se pomera u povetarcu pruzaju umirujuci ambijent. Plaza je savršeno mesto za opustanje, meditaciju ili jednostavno uzivanje u prirodi.

Bistra voda i relativno mirni talasi cine ovo mesto idealnim za plivanje i ronjenje. Mnogi posetioci dolaze da istraže podvodni svet, koji je bogat raznolikim morskim žzivotom i koraljima koje donosi more do obale.

Stigao bih na destinaciju te bih poceo istrazivati i sve detaljno pregledati situacija je bila mirna za sad od jednom je nesto napravilo buku i neko je dosao

The member 'NKSOLIN' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Katayumi Plaža #world173

Izbegao bih tvoju munju#card1#card1346 napadam te sa lancima i bacam sest ostrih igli ka tebi od kojih se dve zabijaju u tebe a ostalih cetiri promasujem#card332
Npc ima jos 40hp

The member 'NKSOLIN' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Katayumi Plaža #world171

#card pomeram se i izbegavam talas napadam te sa 100 ciste ch i pripremam se za sledeci zavrsni potez sa kojim su te dokrajciti za sva vremena i bacam opet istih sest igli od koih promasujem svaku#card332

The member 'NKSOLIN' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Katayumi Plaža #world176

Bezim na drugi kraj terena gde se borimo pa tako izbegavam tvoj napad#card22  stvaram jednog klona#card11 i napadam te sa cetrdeset cisre ch napadam te sa lancima #card1346 i ovaj put cu te unistiti..
NPC ima jos 10hp

The member 'NKSOLIN' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Katayumi Plaža #world175

Tvoj zemljotres me bas puno ostetito #card13  zalecem se prema tebi i udaram te iz sve snage ti padas na pod i pokusavas da se podignes dok se ja odmaram i gledam te ali i ja sam pri kraju ch
NPC ima jos 10hp

The member 'NKSOLIN' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Katayumi Plaža #world177

#card8 uspevam da povratim malo moje ch izbegavam tvoj napad #card2 napadam te sa dvadeset ciste ch #card332 bacam zadnjih sest igli na tebe i padam na kolena jer sam previse umoran

The member 'NKSOLIN' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'Kockica 6' :
Katayumi Plaža #world51

--------------------------------

#2 ' NPC Genin' :
Katayumi Plaža #world171

Promasio bi me #card13 zalecem se svom brzinom udaram te u glavu ti padas na pod nastavljas da krvaris sve do smrti dok ja odlazim sa mesta u medjuvremenu ti bi izkrvario i umro

The member 'NKSOLIN' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Katayumi Plaža #world174

Zeleo sam da odem u kafic, morao sam proci kroz jako dug put preko plaze bez vode nije mi se bas pila slana voda ali sam u saku uzeo gutljaj vode i na silu sam to popio. Nastavljam put u selo u vodopadima.