Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Pustinja - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Pustinja

First topic message reminder :

Veoma velika i vetrovita pustinja sa malo informacija...

Uspeo sam da ga stunujem ali on na mene baca siljke koji ce me probosti. Stvaram doryuhu u obliku lopte i ona me brani.
#card92
-30 ch
#card330
uzimam malj
#card19
-200 eng
#card212
-30 ch
Zatim pokusavam da ubijem treceg nindzu genjutsuom
Zatim cekam da vidim sta ce se desiti.



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Pustinja - Page 2 #world191

Uspeo sam da ga stunujem ali on na mene baca siljke koji ce me probosti. Stvaram doryuhu u obliku lopte i ona me brani.
#card92
-30 ch
#card330
uzimam malj
#card19
-200 eng
#card212
-30 ch
Zatim pokusavam da ubijem treceg nindzu genjutsuom
Zatim cekam da vidim sta ce se desiti.



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Pustinja - Page 2 #world197

Uspeo sam da ga stunujem ali on na mene baca siljke koji ce me probosti. Stvaram doryuhu u obliku lopte i ona me brani.
#card92
-30 ch
#card330
uzimam malj
#card19
-200 eng
#card212
-30 ch
Zatim pokusavam da ubijem treceg nindzu genjutsuom
Zatim cekam da vidim sta ce se desiti.



Malevolent Pressence
: :
Uspeo sam da ga stunujem ali on na mene baca siljke koji ce me probosti. Stvaram doryuhu u obliku lopte i ona me brani.
#card92
-30 ch
#card330
uzimam malj
#card19
-200 eng
#card212
-30 ch
Zatim pokusavam da ubijem treceg nindzu genjutsuom
Zatim cekam da vidim sta ce se desiti.



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Pustinja - Page 2 #world198

Nekako se poslalo milion ovakvih postova tako da cu racunati samo prvi. Protivnik je pao od genjutsua i umro na mestu. tim sam ja zavrsio misiju i odradio svoj deo posla. Zaputujem se ka Shiroiu.
(Slucajno sam bacio post nekoliko puta ne znam kako se to desilo)
#card96
-40 ch sudaram vukove u njegov vatreni plamen i tako ga zaustavljam



Malevolent Pressence
: :
Dok sam koracao u jos jednu pustinju u kojoj je sve delovalo suvo i bez imalo vode,hrane i uslova da se prezivi na ovakvom surovom i okrutnom mestu.Dok sam hodao moje noge su probadale u pesak sve vise i vise kao da je ispod mene zivi pesak koji pokusava da me uvuce.Srecom popeo sam se na jedno osuseno kamenje koje nije vise ni izgledalo kao kamenje i na tom kamenu sam malo odomorio

Gledao sam unaokolo trazeci neko zivo bice na ovom podruciju,ali nisam mogao niko ga da nadjem jer ni jedna zivotinje ne moze da prezivi na ovoakvom suvom i toplom mestu bez vode.Razmisljao sam se da sto pre odem jer mi se ne svidja ovo mesto na kojem se nalazim.

Jer mislim da nije bas dobro mesto za ostati dugo,a i ponestaje mi vode za piti.Posle duge potrage nisam slutio da na jednom delu ove pustinje dva umirujuc i hladan vetar koji bi mi bas prijao trenutno.Otrcao sam sto sam sto sam brze mogao do tog vetra.Dok je duvao vetar video sam lisce po podu sto mi je dalo znak da ima ovde prirode negde u blizini.

Trazeci to mesto odakle dopiru listovi pomislio sam da kod tog drveta verovatno ima neke vode.Nakon sto je jedan list isao pravo prema meni uhvatio sam ga i malo bolje pogledao.Na njemu sam video da je jos svez i da nije osusen.I krenuo sam do tog mesta odakle dolaze listovi dok mi je kosa leprsala na sve strane i ruke bile u dzepovima.