Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Shinobi kamp

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Shinobi kamp

Pećina koja se nalazi na zabačenom relativno planinskom ostrvu na kojem nema toliko plodne zemlje. Neko bi pomislio da je odlično skrovište za raznorazne shinobije koji su odavno prodali svoj integritet u potrazi za velikom zabranjenom moći. Na samom ulazu pećine vas može uhvatiti velika jeza i nezainteresovanost da saznate šta se u pećini zapravo krije.Shinobi kamp Pe-ina

Ishimoto se polahko približavao pećini, gaseći svoju lulu. Izgleda da je to to... Sada, kako ovome da pristupim. Ulazeći u pećinu bih se samo postavio u nepovoljan položaj. Bolje da čekam da neprijatelj izađe, pa i jedan po jedan ako treba, ali protiv svih bi se borio na svom terenu.


Skrivajući se iza jednog kamena i polahko razvijajući svoj plan, Ishimoto je ugledao dva genina kako izlaze iz pećine. Polahko je bacio pogled u pećinu da se uvjeri da li ima još neko sa njima. Osvrnuo se okolo da provjeri ima li neprijatelja u okolini sem njih dvojice. Kada se uvjerio da su samo ova dvojica neprijatelja tu, udahnuo je duboko i pripremio se za napad. Pobrinuo se da mu je oklop na mjestu. A zatim...


#card1385                                                        #card1386



Zaskačem na jednog genina i zamahujem svojim mačem ka njemu. Onda se vješto okrećem drugom geninu i probadam ga svojim mačem.

The member 'Ishimoto Tsuyoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Shinobi kamp #world179 Shinobi kamp #world173

#card1

(-10 chakre)


A ne! Brzo me je skužio. Moram da ga dovršim što prije. 


Svojim mačem jurim brzo ka njemu i napadam ga.


U tom trenutku, još jedan njihov saborac izlazi iz pećine. Šta?! Pogrešno sam procijenio?! Moram i njega brzo da se riješim...


#card1392


Vrijeme je da vidiš šta su sposobni sinovi Kaguya klana. (Ples sa mojim koštanim mačem)

The member 'Ishimoto Tsuyoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Shinobi kamp #world176

The member 'Ishimoto Tsuyoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Shinobi kamp #world176 Shinobi kamp #world175

#card1
 
(-20 chakre)

Otkud sada treći?! Ahh.. ovo je baš nepovoljan položaj. Izgubio sam skoro svu svoju energiju. Ali nema veze.. ne predajem se tako lahko


#card1389


Dobro si me zatresao. Probaj izbjeći ovo! (Pucam svoje metkove na njega, ukupni damage sa svim buffovima 400)

The member 'Ishimoto Tsuyoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Shinobi kamp #world173

#card1


(-10 chakre)


Hahh.. hah... konačno.. 
Doveli su me skoro do granice moje snage, ali hvala im.. teži dio posla je već gotov


Ishimoto je sjedio neko vrijeme, naslonjen na kamen iza kojeg se skrivao. Pokušao je da smiri svoje disanje i pokrete općenito kako ga niko drugi ne bi čuo. Vjerovao je i da su preostala dvojica shinobija blizu. Odlučio je da predahne i spremi se za susret sa njima. 




#card8

Obazirao se oko sebe; konstantno gledao gore-dole, lijevo-desno, ispred sebe i iza sebe; očekivao je napad neprijatelja svaki tren? Da li ih se bojao? Ne.. već je sredio četvoricu i ona trema koju je imao cijeli dan ga je već prošla. Val samopouzdanja ga je obasuo.


Samo.. nadao se da neprijatelji neće doći uskoro jer je htio da se odmori i dočeka ih spremniji. Sinula mu je ideja da zapali malo svoju lulu, ali brzo se dozvao pameti i rekao sam sebi: ,,Šta ti je čovječe, jesi li ti normalan? Misija još nije gotova!"


#card8

Nakon nekog vremena, iz pećine su izašla preostala dva shinobija. Zaprepašteni scenom koju su vidjeli, izvukli su svoje kunaije i bili su spremni za borbu. Tražili su krivca svojim očima. Gledali su na sve strane ne bi li ga našli. I onda, taman kad su pomislili da pogledaju da li su njihovi saborci dobro...


,,Sigurno ste bili dublje u pećini pa niste mogli čuti šta se dešava vani.", rekao je Ishimoto samouvjereno, izlazeći iz svog kamenog zaklona, noseći mač u ruci, sa odlučnim pogledom da ih dovrši. Nije više htio da se krije, niti da traži način kako da ih napadne s leđa. Bio je spreman za frontalnu borbu. Lud ili samouvjeren?


(Zalijećem se na jednog genina, i zamahujem svojim mačem, preko 200 dmg)


,,A sad je na tebe red..."


(Zalijećem se na drugog genina i zamahujem svojim mačem, preko 200 dmg)

The member 'Ishimoto Tsuyoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Shinobi kamp #world172 Shinobi kamp #world177

#card1

(-20 chakre)


Haha... ova me borba baš dovodi do mojih granica. Nekako mi je žao što će se brzo završiti.


#card1387


(Prebacujem svojih 150 bodova Bone Shield-a u 75 energije)


Mislim da je ovo nažalost kraj za tebe. Samo se prepusti porazu.


#card1391


(Zaplešimo! 200 damage na genina)

The member 'Ishimoto Tsuyoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Shinobi kamp #world180

Promašio kažeš... nemam drugog izbora..


#card8

The member 'Ishimoto Tsuyoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Shinobi kamp #world171

#card1


(-10 chakre)


Mislim da je vrag odnio šalu. Ali te poštujem što si me zabavljao ovoliko dugo. Sada je kasno.


Ishimoto se zaletio na njega takvom silom, kao da je svu svoju životnu energiju uložio u ovaj napad.


(Zamah mojim mačem, 200 dmg)

The member 'Ishimoto Tsuyoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Shinobi kamp #world177

#card1

(-10 chakre)

Hahh.. hahh... hahh... 


Što je Ishimoto mislio da je bila zabava se pretvorilo u običnu dosadu. Ovaj protivnik je po njegovom mišljenju davno trebao da se preda.


Hahahaha... pa to je to. Kako sam samo bio glup. Moja arogancija mi je opet stala na put. Ne smijem to dozvoliti da mi se dešava, iznova i iznova.


#card1389


(Ispaljujem metke prema njemu, 300 dmg)

The member 'Ishimoto Tsuyoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Shinobi kamp #world176

#card1

(-10 chakre)

Pobjeda dolazi kada pobijedimo sami sebe. Kako očekujemo da nadvladamo naše vanjske protivnike, da budemo važna prekretnica u njihovoj sudbini, ako nismo sposobni da vladamo sami sobom i držimo naše emocije pod kontrolom. Izgleda da je ovaj zanos u borbi zaslijepio i moje srce... hahah...


Sjeo je ponovo na zemlju i naslonio se na isti kamen. Vadi svoju lulu, puni je duhanom, i pali. Veče se približavalo...


#card8


Misija obavljena!

Keigo se setao i naisao je na pecinu. Pomislio je kako bi ovo mesto moglo da bude skroviste za jednog shinobija kome treba prenociste, ali taman kako je hteo da zakoraci unutra, nekakva jeza ga je prosla i on se insant okrenuo i zatrcao ledjima okrenut od ulaza. Trcao je sto je brze mogao, verujuci svom unutrasnjem instinktu.

Dok sam koračao kroz stenovitu pećinu, osećao sam se kao da se upućujem u nepoznato, u tamu koja krije tajne koje možda nikada neće biti otkrivene. Iako sam bio oprezan, osećao sam kako me je neka neobjašnjiva jeza obuzimala, kao da me unutrašnji glas upozorava da se ne upuštam dalje.

Stene su bile prekrivene mahovinom, dok su kapljice vode s povremeno padale s tavanice, stvarajući tihu i sablasnu atmosferu. Svaki korak napred činio se težim, kao da me pećina sama odbija, upozoravajući me na opasnosti koje me možda čekaju.

Pomisao na shinobije koji su koristili ovu pećinu kao sklonište za svoje tamne poslove prolazila je kroz moj um, izazivajući nelagodu. Ipak, znatiželja me je navela da nastavim dalje, da istražim ono što se krije u dubinama ove mračne pećine, iako je razum govorio drugačije.

Dok sam koračao dalje, shvatio sam da put napred može biti opasan, ali je istovremeno bio i izazov koji nisam mogao odbiti. Pritisak nepoznatog bio je gotovo opipljiv, dok sam se polako upućivao dublje u mračne hodnike pećine, spremajući se na ono što bi moglo da me sačeka na kraju tog putovanja u tajanstveni svet ispod površine.