Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Koga no Kuni

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Koga no Kuni

Predeo koji se nalazi u oblasti 17, ovaj predeo je inace jako miran i spokojan. Koga no Kuni je poznata po svojim gustim sumama, planinama i pecinama koje pruzaju mir i tisinu koja je savrsena za nekoliko sela koja se tamo nalaze.

Koga no Kuni Rolling-hills-gentle-countryside-panorama-600nw-2321455471

Rurimetsu, dolazeci da resi misiju koja mu je data setao se po ravnicama ovog predela. Naisao je na par seljana koji su mu rekli da se u susednoj pecini desavaju neke cudne stvari, i da je jedan seljak nestao dok je isao po vodu iz bunara. Bili su uvereni da su to uradili duhovi, Rurimetsu im na to samo rece. "Toliki matorci a i dalje verujete u duhove i cudovista, dajte molim vas uputite me ka toj pecini da pogledam sta se dogodilo. "Rurimetsu je znao da su u ovoj oblasti inflitratori tako da je mislio da oni mogu da imaju veze sa ovim sto seljani govore.

Koga no Kuni 1477123-bigthumbnail
Pecina u kojoj su infiltratori zatvorili mocne kletve mogla bi biti skrivena duboko u nepristupacnim predelima, gde je pristup tesko otkriti bez dovoljno vestina. Ova pecina, obavijena misterijoznom i tamnom energijom, predstavlja savrseno sklonište za Yami no Yoroi. Nakon dugog puta kroz planinske vence, napokon je dosao do pecine. Odmah na ulazu u pecinu video je kako iz nje izbija neverovatna tamna energija. A na samom ulazu se nalazio strazar koji je cuvao ulaz, on odmah udje u ofanzivni stav te Rurimetsu izvadi par shurikena iz torbe oblazujuci ih chakrom. Bacivsi dva shurikena gadjajuci ga direktno u vitalne organe,
#card331
-20 eng
#card1466
-30 ch
2x300 600 dmg ukupno, sve ide na njega i oblozeni su ch tako da se vracaju.

The member 'Rurimetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Koga no Kuni #world182

Jadnik je pao na zemlju sto je malo iznerviralo Rurimetsua, nije cenio one slabe koji idu na jace od sebe. Medjutim, uspeo je da posalje jedan napad na njega kojeg je Rurimetsu bez ikakvih problema izbegao zamenom sa trupcem na koji je mladi chunin sedeo pre ovoga. Na njega je isao talas vode te ga je sa lakocom izbegao.
#card1
-20 ch
Nakon toga, posao je u pecinu sa tamnom aurom sa ludackim osmehom na licu.
Koga no Kuni Joker%27s_Desire
Unutra nije mogao da veruje ocima, video je jednog veceg nindzu kako govori neke mantre dok je stojao pored izvora tamne energije. Ruri je odlucio da se prvo resi slabijeg nindze pa da se onda pobrine za ovog drugog.
#card344
-20 eng
Zalepi u trenu oka dve eksplozivne oznake ispod njega te se razdra.
KABOOM!

The member 'Rurimetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Koga no Kuni #world183

Ekplozija je bila toliko jaka da je unakazila mladog chunina, ipak , bilo je vreme da se Rurimetsu suoci i sa njihovim sefom. Krenuo je ka njemu dok je osetio da se ka njemu krece nesto. Ubrzo je shvatio da je to bio napad munje mladog chunina, uspeo je da ga ispali kao zadnju sansu da povredi Rurimetsua. Rurimetsu se poce ludacki smejati te se brzo izmace od napada te se zatrca na dzonina.
#card1
-20ch
Iz rukava izvadi jedan shuriken koji je dodatno naostrio znajuci da ce ga ubiti ako ga pogodi. svom snagom ga baci ka njemu.
#card1476
-30 ch
#card331
-10 eng
shuriken ima 610 dmga tako da on moze da se pozdravi sa zivotom.
"Sayonara.."

The member 'Rurimetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Koga no Kuni #world198

On iznenada izbeze Rurimetsuov napad, Rurimetsu se svim glasom prodra na njega. "HA, IPAK SI NAUCIO NESTO OD OVIH MLADICA". izvuce jos jedan shuriken iz rukava te poce da ga gadja dok je ovaj izveo munjeviti napad na njega.
#card89
#card103
-30 ch
Dizem zid ispred sebe koji upija njegov napad, zatim provirujem pored njega i gadjam protivnika sa shurikenom koji je ekstra naostren.
#card331
-10 eng

The member 'Rurimetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Koga no Kuni #world198

On... opet nekako izbegava shuriken koji sam poslao na njega. Rurimetsu zatim, vec iznerviran od svega radi sledece. Stvaram jednog vuka koji se sudara sa njegovim napadom, zatim, da mu ne prodje efekat shurikena, baca jos jedan shuriken misleci da je gotovo za protivnika.
#card96
-20 ch
600dmg sudara se sa njegovim napadom 100 dmg nastavlja na njega
#card331
-10 eng
Ne znam sta ce sada da uradi te cekam ishod...

The member 'Rurimetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Koga no Kuni #world196

Iznenada, neocekivano, protivnik se teleportuje do Rurimetsua. On brzo reagujuci radi znake rukama zeleci da napravi zemljanu kreaciju ispred njega. Zbog vukova i zida iz predhodnih poteza imam 200 hpa od pasivne zemlje tako da samo stvaram dorhuyu sa 300 hpa.
#card92
-20 ch
#card1484
ovo mi je pasivno tako da imam 100 preciznosti na projektile.
#card1476
-30 ch 300 dmga na projektile
#card1466
-30 ch opet se vracaju ali ipak imam jos 4 shurikena u torbici.
#card331
bacam 1 shuriken na njega
-10 eng
on ima 710 dmga ( i ostali su imali ali nije ni bitno posto ga ionako one shotaju)

The member 'Rurimetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Koga no Kuni #world197

Opet izbegava moj napad i krajickom oka uocavam da je to cista chakra. Izvodim znake rukama i pravim zemljanog zmaja koji ce se sudariti sa njegovim napadom.
#card102
-30 ch
200 dmga nastavlja na njega
#card331
-10 eng 710 dmg ide na njega
gadjam ga jos jednim shurikenom nakon neuspesnog zadnjeg napada, nadam se da cu ga barem sada pogoditi sa tim shurikenom.

The member 'Rurimetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Koga no Kuni #world193

Shuriken je napokon pogodio sredinu vrata shinobija, on pada na zemlju nepomican dok se gromovi stvaraju ispred njega. Rurimetsu se sakriva u teren ne bi li izbegao ovo i zavrsio posao koji je imao ovde.
#card110
-50 ch
Uvlacim se u zemlju dok oluja ne prodje. Nakon toga izvladim se i uzimam tela mrtvih shinobija i ukidam njihov ritual. Bacam ih sve sa litice da bi ostali bez dokaza da su bili ovde.
"Sayonara momci...."

Nakon bitke zaputio se nazad ka gradu prolazeci kroz isto selo od malopre. Dok je bio tamo pronasao je otetog seljaka te ga je doveo nazad u selo. On mu je usput zapretio da nikome nista ne prica o tome sta se tamo izdesavalo inace ce biti gadno po njega. A seljacima je rekao da je obliznji medved radio ove zlocine te se i dalje podsmevao na to sto su oni i dalje mislili na duhove.
#card8

Posle prvog treninga Shin je hteo videti rezultate cega se spremao na misiji.Trebao je prebiti 3 coveka koji su sebe nazivali jakim i da ih se resi.Bio je spreman i uveren da ce lako zavrsiti ovo jer kao ishod treninga ojacao je.Video je te ninje i otrcao do njih.

Krenuo je da napadne prvog kako bi ga razorio avojim brzim napadima koj secu sve.
  #card131
Ovo ce unistiti protivnika sigurno dovoljno je jako jer bacam sva 6 shurikena kao i slota.Koristi 10 chakre i veoma je dobra tehinka koju je Shin naucio tokom vremena.Konacno je koristi za pravu stvar.

The member 'Shin Senju' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Koga no Kuni #world193

Sredio je protivnika i ostalo mu je samo da se odbrani i to bi bio prvi kog je resio.Stvorio je drveni zid dovoljno jak da pretrpi napad i odbrani Shina.
.  #card1208.  #card139
Ujedino i napada Shin vetrovima protivnika kako bi ga seckao na komade.Valjda bi to bilo to i od njega.

The member 'Shin Senju' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Koga no Kuni #world194

Greska nije mi odma izbacilo pa sam pisao opet post i sad se pojavio bez jedne kartice..

The member 'Shin Senju' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Koga no Kuni #world192

The member 'Shin Senju' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Koga no Kuni #world196

Jer sam sjebo stvari odbranicu se od jednog i napasti ako ga ubijem zavrsio sam valjda ako ne ne priznajte mi misju stvarno se Izvinjavam.
Shin se odbranio i sada ponovo dobija napad od protivnika macem ali protivnik ne znam da Shin ima keca u rukavu i da ce ga srediti.
#card1 #card1214
Napad ce zahvatiti protivnika i unistiti ga

The member 'Shin Senju' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Koga no Kuni #world198

Nisam napomenuo da sam sudario sa napadom od njega i izbegao ostatak dok.Sada je Shinov red da zavrsi ovo i krene dalje kuci.Dosadilo mu je ovo
#card135 #card137
Zbog ovoga napad ima 700 dmg prateceg i sada ide na njega da ga ubije.

Opciju sam zaboravio

The member 'Shin Senju' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Koga no Kuni #world197

Nije izbegao napad jer je bio prateci.Shin ovo svata ozbiljno jer je ubio protivnika sada je vreme da se odbarni bilo je i lako to da uradi.
#card1217 #card1214
Ovo je bilo dovoljno da se zavrsi sa ovim i kren kuci rece Shin u sebi i ode .