Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Lučki Grad Honoyashi - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Lučki Grad Honoyashi

First topic message reminder :

Ovo mesto locirano na samoj ivici sveta takođe je prozvano "Grad Kapija" posto je ovaj grad na mapi uvek u samom vrhu on otvara kapije do druge strane sveta. Ovaj grad sluzio je kao prestonica drvene Bayhalske civilizacije koja je nestala u istoriji. Bayhalsko crastvo se raspalo i započeo je ostrvski rat gde je svako bio za sebe. Ostrvski rat traje vec 53 godine i ostavio je sela u ranama. Mnogi ljudi postali su gusari i zaplovili borivši se za lične interese. Mnogo civila je stradalo i ostrvski rat je idalje u toku. Samo selo je okupirano od strane pirata koji konstanto maltretiraju ljude i napadaju nedužne civile. Priča ovog mesta je tragična jer je nekad bila prestonica najvećeg carstva u severnom moru a sada je samo piratska luka.


Sanna je samo samo pokazao svoj broš, bio je ponosan na to što je došao iz Uzumakija. Kada je neprijatelj video odmah je shvatio o čemu je reč i samo je počeo historično da se smeje. Znao je zašto su Sanna i Kiyoshi ovde. On ponovo šalje ogromnu eksploziju na Sannu.

#card432
Biram vatru.

#card92
Prvo stvaram doryohu koja me obgrljuje. (40 chakre i 2 slota)

#card102
Kroz moju strukturu prolazi zemljani zmaj koji oslabljuje tvoj napad. Doryoha me štiti od ostatka demage.

#card62
Prekidam moj fire soul i ponovo te gadjam
#card66
šaljem na tebe 600 demage.

NA TERENU GORI 100 vatre

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lučki Grad Honoyashi - Page 2 #world208


#card432
Biram lavu

#card1017
Topim ostatak moje doryohe (200 hp)

#card1021
Demage mog jezera je 800.


The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lučki Grad Honoyashi - Page 2 #world211


Neprijatelj je samo provocirao Sannu, pokušavao je da se nekako izvuče iz ove borbe, to je bilo i više nego očigledno. Sanna je nastavio da napada dok je njegov neprijatelj očekivao da bude spašen. "Neće te spasiti taj tvoj lider izgleda."

Koristim rest tehniku.

Tennin: 600 hp

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lučki Grad Honoyashi - Page 2 #world214


Neprijatelj baca nešto na Sannu i pada na svoje kolena, pre nego što umire, on poziva dva nebitalca. Izgleda da je cela njihova organizacija već obaveštena o prisustvu Sanne i Kiyoshi,a ovde. Sanna se samo nasmeja. "Taman mi sada neko od vas nebitalaca može reći: gde se nalazi taj vaš lider."

Biram vatru u ovom potezu.

#card58
Sanna upija onih 100 vatre.

#card80
1000 demage ide ka obojici.

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
Lučki Grad Honoyashi - Page 2 #world188 Lučki Grad Honoyashi - Page 2 #world183

--------------------------------

#2 ' NPC Tennin' :
Lučki Grad Honoyashi - Page 2 #world208



"Vi, bedni crvi koji su se usudili da osude moj klan, moje ljude i da ih porobe." Kada je video bedu koju mu šalju Sanna se razgnevio. Nastavi da govori: "Znajte, Uzumaki će ponovo ustati." Sanna je želeo da uplaši ove nindže pre nego da ih istopi.

Biram zemlju u ovom potezu

Lučki Grad Honoyashi - Page 2 Fd40678fbbb2b6278d100ca58dda616b

#card69
Bacam zmaja koji će neutralisati tvoj napad i nastaviti ka tebi. Ovom svom napadu pridodajem i sledeći napad.
#card60
Na tebe ide 450 demage


The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Lučki Grad Honoyashi - Page 2 #world185


Borba koju je Sanna imao pored sela ostavila je velike tragove na okolinu. Sanna i njegovi protivnici su devastirali prirodu i preuredili je u nešto "krasno". Pre nego da padne mrtav protivnik je uspeo da aktivira svoju glupu tehniku koja je naterala Sannu da poleti. Sanna se nadao da je Kiyoshi isto gotov sa svojom borbom i da je barem on uspeo doznati neke informacije o organizaciji ili njihovom skrovištu i lideru.

#card114
Sanna leti i gleda da nadje Kiyoshi,a.


Kiyoshi kada je namamio jednog od neprijatelja na zebe odma ga je napao posto ne zeli da ga iko prati a i vjerovatno nisu mislili nista dobro.
#card25
Dobijam +200 dmg na vodene napade.
#card1348
Dobijam +200 spretnosti na 3 poteza.
#card36
Zmaj ima 1000 dmg i saljem ga na protivnika.

The member 'Kiyoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lučki Grad Honoyashi - Page 2 #world205

Kiyoshi je posalo napad na svog protivnika ali on se nekako uspio odbraniti vidio je da ovi ljudi nisu bilo ko nego da ih treba svatiti malo ozbiljnije, ali Kiyoshija boli briga koliko su jaki jer zna da ce ih pobjediti.
#card411
Imam lanac od +600 dmg i koristim ga za svoj sledeci napad.
#card33
Napad ima 1500 dmg i saljem ga na protivnika.

The member 'Kiyoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lučki Grad Honoyashi - Page 2 #world211


"Oh, gotovo je." Sannna je iz vazduha video da je Kiyoshi završio svoju borbu, leti do njega, poče ga pipati i zapitkivatikako bi proverio da li je ovaj dobro. "Dobro je. Ništa ti ne fali." Razorna borba koju su upravo imali Sanna i Kiyoshi je izazvala uznemirenje kod svih, iako se borba odigrala na kraju sela, Kiyoshi i Sanna su uspeli da razorne čitavu prirodu i faunu oko sela. Razgnevljeni ljudi su ih u svega par minuta opkolili.

"Vi ste ona dva idiota od danas."


"KO STE BRE VI!?"

"Smećari uništili ste sve oko vas."


Okupljeni ljudi su se razgnevili na Kiyoshi,a i Sannu, sa pravom su bili ljuti na ovu dvojicu. Počeli su bacati drvlje i kamenje na njih. Kiyoshi je želeo da zaštiti Sannu ali mu Sanna ne dade. Sanna stoji dok ga ostali vredjaju i bukvalno gadjaju svime i svačim.

"Kukavice, kukavice, kukavice." Ponavljao je Sanna nešto u svoju bradu dok je grupa mladića iz sela prišla da ga povredi. Hvataju Sannu za ramena ne znajući ko je on ili bolje rečeno šta je on

"Došli ste ovde da uništite naše selo!" I pre nego što je ovaj mladić nastavio sa sujetnim izjavama, kroz njegovo krhko zemljoradničko telo prolaze adamantski lanci koji će ga rasporiti i razneti njegovu utrobu na sve prisutne.

"E tako. Sanna je delovao jako opušteno posle ovoga. Nastavio je da govori: "Mi smo Uzumaki i došli smo da očistimo ovo mesto od korupcije i zla. Pošto je prepao sve, Sanna je nastavio da govori o svojoj organizaciji i njenom cilju, njihovom cilju ovde. Sanna je od Toyoke dobio pouzdane informacije da je grupa Uzumaki članova ovde prodata i da ih neka kriminalna organizacija koristi kao robove. Sanna i Kiyoshi su došli da ih oslobode. Kada su seljani ovo čuli nastala je opšta panika, svi su počeli bežati od Sannine grupe, a na grebenu zemlje ispred njih ostao je samo jedan mladić.

"Tu si."

#card1018
Sanna je shvatio da je ovaj mladić koji stoji verovatno lider o kojem je bilo reči ranije, ispaljuje na njega ogromnu količinu lave (800 demage) i ne daje mu da pobegne ili da glumi.

"Kiyoshi drž ga."

Kiyoshi je lagano sredio svog protivnika i sada je krenuo prema onome trecem kojeg su Sanna i Kiyoshi hteli da zajedno srede, ljudi ovog sela su krenuli da gadjaju Kiyoshija i Sannu s cime su stigli Kiyoshi nije to trpeo tako da je postavio lagano pitanje.
"Da li zelite selo unisteno ili ne?"
Nakon toga su malo zastali ali su opet nastavili da gadjaju Kiyoshija i Sannu tako da su odlucili da rjese ovog covjek pa ce poslije njih.
"Naravno Sanna i planirao sam da ga ubijem, a nakon toga ove seljake."
#card330
Bacam kunai na protivnika kunai ima 310 dmg.

The member 'Kiyoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lučki Grad Honoyashi - Page 2 #world201


"Imate me kurac."

Neprijatelj se stvorio iza Sanne i Kiyoshi i napao ih nekim ludim zamasima smrti (lol). I pre nego što je zamaho prvi put neprijatelj se sudario u ogromne Sannine zidove. Zidovi su opkolili Kiyoshi,a i Sannu.

#card108
(100 chakre i 2 slota)

"Kukavice se kriju." Pokušavao je neprijatelj da ih provocira malo dok su se ova dvojica krila iza Sanninih zidova da se odbrane. Neprijatelj onda poče da priča o Uzumakijima koji su ga služili do danas i kako će ga služiti i posle ove borbe.

#card432
Biram zemlju.

#card1017
Topim strukturu koja nas opkoljava i sada na sledeći napad lave imam +800 demage.

#card1019
(50 chakre i 2 slota)

Kiyoshi i Sanna su poslali napad na protivnika ali se on ipak uspio odbraniti od obadva napada mozda je jaci od proslog protivnika mislio je Kiyoshi, dok su se borili Kiyoshi je shvatio da Sanna zeli da zavrsi ovu borbu bez neke tolike pomoci tako da je Kiyoshi odlucio da mu malo rpidoda chakre i to je to.
#card1353
Dajem Sanni 100 chakre.

The member 'Kiyoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lučki Grad Honoyashi - Page 2 #world206



#card1354
Stvaram dve barijere, jednu oko sebe i jednu oko Kiyoshi,a. Barijera ima 900 hp i 150 def. Barijere preživljavaju i ostaje im 700 hp i 150 def. (60 chakre i 2 slota)

Sanna je već bio umoran, koristio je svoju koncentraciju da otkrije sve o svom protivniku. Dok je Sanna branio sebe i Kiyoshi,a, Sanna je rukom dao znak Kiyoshi,u da reši ovog retarda. "Imam ih. Dovrši ga Kiyoshi."

Sanna je posalo napad na protivnika ali je on nekako opet uspio da izbjegne napad oni su se pitali kako toliko izbjegava, on je na Kiyoshija i Sannu posalo napad Sanna je brzo reagovo na to i odbranio je Kiyoshija tako da je on odlucio da napadne.
#card1346
Lanci imaju 1100 dmg i saljem ih kroz zemlju prema protivniku.

The member 'Kiyoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lučki Grad Honoyashi - Page 2 #world204


"Kiyoshi ja mislio da ti to možeš jače i bolje.!" Sanna se malo rugao svom najboljem drugu jer je želeo da što pre završe kako bi spasili ljude koji su bili zarobljeni u ovom selu. Sannine barijere se još uvek održavaju i brane ih od tennina.


Kada se protivnik uspio odbraniti od Kiyoshijevog naapda stvorio je veliku barijeru preko citavog mjesta, Sanna je tada odlucio da uvrijedi Kiyoshija a on to ne podnosti dobro pa mu je pokazao da nije tako.
#card138
Cekam da me barijera brani od kuglica pa cekam da letim iz barijere ko pticica.
#card411
Imam lanac od +800 dmg stavljam ga u sledeci napad.
#card36
Zmaj ima 1600 i saljem ga na protivnika.

The member 'Kiyoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lučki Grad Honoyashi - Page 2 #world213


Pre nego što moja barijera puca od vražijih kuglica ja ulazim u zemlju.

#card116
Izbegao sam sve tvoje napade, izlazim odmah iz zemlje i dolazim iza tebe.

#card1018
Bacam ogromnu količinu lave na tebe. 900 demage.


Sanna je tokom cele borbe razmenjivao poglede, kako sa Kiyoshi,em koji je uskoro trebalo da spasi Uzumakije tako i sa neprijateljem. Sanni je dosadila više ova borba ali je znao da mora da gura dalje, obećao je svojoj miljenici. Lava se samo skruši na protivnika i napravi urnebes.

Protivnik da bi se odbranio od mocnog Kiyoshijevog napada je odlucio da se stvori iza Kiyoshija, i posalo je dva zmaja na Kiyoshija tako da se Kiyoshi vrlo vjesto odbraio od toga i krenuo je da napada njeg poslije svoje odbrane.
#card49
Ulazim u imunitet vode.
#card330
Kunai ima 310 dmg i saljem ga na protivnika

The member 'Kiyoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lučki Grad Honoyashi - Page 2 #world208


Sanna nije mogao više da sluša ove gluposti, deca su locirana u krajičku sela. Sanna je želeo da završi ovu borbu što pre i ode tamo da bi spasio ovu bistru Uzumaki decu. Sanna odmara u ovom postu kako bi u sledećem otišao da spasi svoje srodnike, ostatak njegovog mito Uzumaki klana.

#card8

Protivnik je jedva uspio da izbjegne napad ali je Kiyoshi primjetio neke posljedice tog napada, protivniku chakra kanali pucaju tako da nece jos dugo zivjeti tako da je Kiyoshi odlucio da to iskoristi koliko moze. Da bi Kiyoshi postao malo jaci odlucio je da povrati energiju jer je tako najlakse.
#card8

The member 'Kiyoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lučki Grad Honoyashi - Page 2 #world201


Nindža se stvara iza Sanne i Kiyoshi,a besno zamahuje pokušavajući da ih ubije ali prc. Zamasi su samo izudarali Sannino telo, koje se odjednom pretvara u lavu. Sanna je izbegao sav demage (nije ga neutralisao). Sanna posle ovoga samo poče da se mu se smeje. "E retardu."

#card1022

#card66
Na tebe ide 1000 demage.

Borba traje se duze i duze a Sanni i Kiyoshiju postaje sve dosadnije protivnik je nakon nekog vremena odlucio da ih napadne, Kiyoshi se odbranio uz pomoc svoga vodenog jutsua jer mu je tako najlakse, vidio je da se i Sanna odbranio i da ga je napao.
#card45
Koristim ovu tehniku i napadi oruzijem ne rade na mene.

The member 'Kiyoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lučki Grad Honoyashi - Page 2 #world204


Poželeo je da ga napadne ali je onda video da sa neprijateljem nešto nije bilo u redu, neprijatelj je počeo kašljati nekakvu krv. Neprijatelj pada. "Svakom kome zakon leži u topuzu crkne baš kao ti."

Sanna je posle duge borbe odlučio da pošalje Kiyoshi na svoj deo zadatka, a Sanna podje da spasi zarobljene Uzumakije. Uzumaki je sada bogatiji za nove članove.



Konacno nakon toliko dugog vremena svi chakra kanali su mu ispucali i ninja koji je nesto pokusao je umro kao sto ce bilo ko ko se usudi da se suprostavi uzumaki organizaciji, nakon sto su zavrsili sa tim krenuli su nazad kuci.