Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Zamak sjenki - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Zamak sjenki

First topic message reminder :

Zamak na litici planine gustih šuma koje prekrivaju većinu predjela sjenki.

Zbog visokih brda i planina koji su prekriveni vegetacijom ovo mjesto je sakriveno od pogleda drugim regionima.

Te je po tome dobilo ime zemlja sjenki.

Ispod zamka se nalazi selo kojim upravlja daimyo sa čvrstom rukom, uzimajući u obzir da nema ko da ga sprječi to nebi trebalo da bude iznenadjenje novim posjetiocima.


Zamak sjenki  - Page 2 Images

Na moje iznenađenje u zamku se nalazio samo jedan. Gde su bili ostali članovi nisam znao, ali ovo će za mene predstavljati lak zadatak gde ću savladati jednog čuvara i ceo zamak im poslati u zaborav. Verujem da se u njemu nalaze bitna dokumenta, kao i oružija koja su koristili u svojim mnogim misijama, uništiti ovaj zamak za njih bi bio ogromna katastrofa. Izvukao sam se iz senki drveća i zaputio se ka ulazu u zamak. Kako sam na vidiku mogao sresti čuvara, nisam gubio previše vremena i odmah sam počeo raditi znakove rukama.
#card36 #card220



Zamak sjenki  - Page 2 Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
The member 'Genji' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Zamak sjenki  - Page 2 #world199

Sklapam svoje dlanove i prvo se branim od genjutsua, a potom sa zidom se branim od vodenog zmaja koji se okrenuo nazad ka meni. Iluzije nisu delovale na mene, do sada nisam sreo nikoga ko je mogao da me nasamari u mojoj igri iluzija. Počeo sam izbacivati chakru i oslobodio sam se genjutsua sa lakoćom. Kako sam se odbranio, kroz zid poslao sam zemljanog zmaja koji nastavlja ka čuvaru.
#card6 #card107 #card102



Zamak sjenki  - Page 2 Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
The member 'Genji' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Zamak sjenki  - Page 2 #world199

Mogao sam poštovati to što nije bežao od mojih napada, već se u mestu izborio sa svakim i još mi ih i uzvratio. Medjutim to nije bio dovoljno jak jutsu kako bi mu doneo neku vrstu prednosti u ovoj borbi, uradio sam znake rukom i poslao naredni jutsu. Njegov napad udario je u moj zid i nastavio sa 450dmg. Sklopio sam dlanove i počeo praviti vodeni vortex oko mene, a potom iz njega poslao dzinovski talas koji ce poplaviti ceo zamak.
#card25 #card23 #card43 #card33
Ovi napadi bili su dovoljni da mu pruže veći izazov.



Zamak sjenki  - Page 2 Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
The member 'Genji' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Zamak sjenki  - Page 2 #world191

To je bilo to, vodeni talas preplavio je ceo zamak a i čuvara sa njim, voda je krenula uništavati sve unaokolo lomivši stubove koji su držali čitav zamak na mestu. Celo mesto počelo je da se trese, a malo po malo zamak je počeo kliziti niz liticu dok nije počeo padati u ogromnu provaliju koja se nalazila ispred njega. Kako ne bih i ja pao sa njim uzleteo sam sa svog mesta olakšavajući svoje telo i brzinski sam izleteo iz zamka dok sam svoje telo pretvorio u vodu kako bih izbegao plameni talas koji ide ka meni.
#card114 #card49
Ceo zamak obrusio se sa litice, a nakon što sam se pomerio na bezbednu distancu, u oblaku dima nestao sam sa ovog mesta dok se ostali članovi nisu vratili.
#card21



Zamak sjenki  - Page 2 Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt