Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Ostrvo tame

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Ostrvo tame

Ostrvo koje na prvu izgleda normalno ali u svojim šumama ta ta drveća krije ogromne mračne tajne ovde su mnogi šinobiji dolazili ali nijedan nije odavde otišao za hvaljujući svom obliku i priči iza sebe mnoge nacije su ga se plašile,pored šuma ta ta drveta postoje i mnoge biljke i životinje koje nisu otkrivene a žive na ovom ostrvu,čak i tako domorodačko pleme šen-gan je jako gostoljubivo ali mogu da budu opasni ako im se neko zameri

Konačno stigao sam *izašao sam iz čamca* ovo ostrvo je na lošem glasu nadam se samo da ću da se vratim živ,uputio sam se u gustu šumu kada me je nepoznat glas prepao video sam člana plemena koje živi ovde nisam znao da li da mu verujem pa sam pošao za njim iako sam znao da može da me ubije,nakon nekog vremena stigli smo do vođe plemena koji je na moju sreću znao naš jezik u toku našeg razgovora poglavica mi je pričao odoseljenicima koji su pre sto godina došli i pokušali da ih proteraju od svih njih ostala su samo troica koji se kriju negde na zapadnom delu ostrva tokom celog ratgovora osetio sam da me posmatraju od nekud ali nisam mogao da im odredim smer,na kraju poglavica mi je rekao ja sam poslao pismo koje te je dovelo ovde sada možeš da kreneš vreme je da tvoja misija bude uspešna klinjo nakon što mi je to rekao shvatio sam da je on moj misteripzni poslodavac sve jedno obaviću ovu misiju i nakon toga idem.

Nakon mnogo ostraživanja otkrio sam da se moja meta zapravo nikada nije napustila šumu da bi došli na zapad u tom trenutku proleteo je kunaji pored moje glave ugledao sam jednog anpu člana koji je bio genin ranka došao je sa zverima elemenata koje su bile spomenute moram da ih oslobodim probio sam se nekako između njih ali vreme je da se uozbiljim napadam te metkom od vetra sad će da vidimo od čega je napravljen. #card123

The member 'Kaneko' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Ostrvo tame #world172

Ovo je bilo previše lako prva grupa je oslobođena a u čepu od genina našao sam mapu do njihove baze uputio sam se ka tamo dok sam zveri elemenata ostavio poglavici i njegovim ljudima,kada sam stigo kod mesta gde se protivnik skrivao otkrio sam zastrašujuću ostinu da je ovo bila samo diverzija kako bi se ja sklonio iz sela što i ima logike jer zašto bi anpu član inače nosio kartu koja bi mogla da ga ugrozi,sada sam u još gorem položaju jer ne želim da iko umre nadam se da će da ga zadrže dok ja ne završim sa ovim patetičnim derištem.Napdam te sa oštricom od vetra #card126

The member 'Kaneko' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Ostrvo tame #world177

u trenutku kada je izbegao moj napad proleteo je isti onaj kunaji od malopre ovo je bila zaseda genin kog sam mislio da sam ubio je zapravo živ trenutno sam u sendviču jedan je iza mene a drugi ispred mene šta da radim znam prvo #card1 tvoj napad je bezvredan ako nemože da me pogodi nakon ovoga #card128 pravim klona koji ima 30 na svim vrednostima i napda genina koji je iza mene pošto sam ga izmlatio u šumisad je slab neće biti potrebe da se mučim sa njim ali gubim vreme moj klon će da baci #card131 šurikene trenutno klon ima 30 na svim vrednostima sam 20 na čakri a ja napadam tebe nikogoviću zašalićeš dam kad si me sreo #card1346

The member 'Kaneko' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Ostrvo tame #world171

The member 'Kaneko' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Ostrvo tame #world172

Obadvoica su gotovi a njihov štab je srušen od strane stvorenja koja su se oslobodila a bila su u njemu krećem ka poglavici sa pojačanjem nadam se samo da nije prekasno inače smo gotovi nesmem ni da pomislim šta će da se desi ako ne stignem na vreme    brže kaneko brže moraš da stigneš u selo na vreme inače će svi da budu mrtvi,dok sam trčao ka selu zapitao sam se kako poglavica zna naš jezik i zašto je tako lako prihvatio zveri kojih se njegov narod bojao došao sam do zaključka da je možda poglavica taj koji ih je pustio u selo.Još malo pa sam stigao.

Izdržite još malo,stigao sam pleme je bilo u haosu a selo gotovo celo spaljeno uspeo sam da skupim par seljana i rekao im da počnu da gase požar kada se pojavi vođa koliko sam mogao da osetim bio je čunin ranka ovo neće da bude lako ali moram da ga isteram poništio sam klona tako da sam sam ali nema veze idemo moj prvi napad bi će ludačko rezanje neću da ti dozvolim da napadaš ovo pleme #card132

The member 'Kaneko' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Ostrvo tame #world187

Ništa manje nisam očekivao od čunina ali to je slabo #card1 godov si sada će da te napadne meteo el drago #card135 ovo je tvoj kraj i kraj tvoje tiranije i tvog života

The member 'Kaneko' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Ostrvo tame #world182

Napokon zmaj ga je dokrajčio nemogu da verujem koliko su okrutni i šta su sve spremni da urade ali sad je kra govorio sam dok sam pao u nesvest sva sreća te su članovi plemena uspeli da ugase vatru i sklone me na sigurno dok se ne probudim,nakon dužeg vremena probudio sam se i zamolio sam ih da mi pokažu telo vođe kada sam mu skinuo masku svi su bili šokirani kada su videli lice poglavice koje se krilo ispod maske kao što sam i mislio prvo me je namamio da krenem na zapad a nakon toga su me još više udaljili pokazavši mi put do sopstvene baze i uzimaju ći mi zveri bacili su me u zamku i na kraju kada mu nije uspelo da me ubije bez da se pojavi morao je da se lično svoči samnom to ga je koštalo rekavši ovo njegovom plemenu upitao sam ih da li mogu da mu isčupam srce za svoju kolekciju oni su mi rekli da mogu da radim šta hoću jer on nije više njihov vođa,nakon što sam mu iščupao srce odabran je nov poglavica pokazivao mi je rukama da ostanem ali ja nisam mogao moram da se vratim klanjanjem sam izrazio zahvalnost tom malom plemenu na pomoći i ukrcao se na čamac sa svim stvarima koje sam imao i isplovio sam.

Šta se desilo a da bio sam u nesvesti od udarca u potiljak,gde sam po mirisu i zvuku rekao bi da smo na onom ostrvu ali nešto ovde nije kako treba jer istrebio sam sve anpu operativce ko je moga da me nađe i vrati ovde ništa nema smisla gde je Muro *Nepoznat čovek mi skida vreću sa glave* ko je ovaj čovek nosi istu anpu masku koju su nosili i oni anpu operativci koje sam ubio rekao mi je sledeće,tvoj drug je verovatno mrtav a uskoro ćeš i ti da mu se pridružiš,nisam znao šta da radim jer nemam pojma za ovaj deo ostrva za sada bolje da sačekam Mura nadam se da je živ,*Misteriozni čovek odlazi* šta samo me je tako ostavio koja budala pokušao sam da uznem kusanagi i presečem konopac ali ga nije bilo izgleda da mi je ispao u odmaralištu tako da sam sada nemoćan preostaje mi samo da čekam.

"Tu su kazes, hajde da vidimo polazi zamnom da ne bih bio mrtav, i kakvo je ovo mesto uopste rekao sam ti da me odvedes tacno kod Kaneka i onog nindze" rekao mi je da su ovde ali ne zna tacno gde znao sam da laze pa sam ga uhvatio i vukao za sobom dok ih ne pronadjem, ovo mesto je bilo previse tamno i mracno pa je on iso prvi i vodio me...

Osećam to Muro mi se približava *Dolazi nepoznati Anbu ninja* počeo je da mi priča o svom velikom planu i tome kako ima duplo više zveri nego njegov prethodnik i kako ih ima još više i da je onaj drugi čovek zapravo njegov podređeni nisam mogao da verujem ovo je kao da se đavo venčao sa demonom i dobio jako ružno dete ali me to nije uplašilo *Nepoznati ninja je krenuo da mući kaneka ,reci mi skote gde vam je vođa,*dobro znaš da ti to neću reći ti buđavi nečasni ninčo odgovorio sam mu *,znači tako onda gledaj kako ću polako da uvučem tvog prijatelja u zamku,Nepoznati ninja odlazi nakon što je zavezao mašnu oko kanekovih usta kako nebi moga da upozoru Mura*iskreno misli da neće biti lako da ga srušimo sigurno je čonin ali kako neko toliko jak ima potrebu da radi ovako nešto.

Noseci istetoviranog ninju nasao sam Kaneka i coveka sa anbu maskom spustio sam ga na pod gde je pao covek koji me je doveo dovde, zatim je ovaj sa anbu maskom krenuo na mene dok je covek iza mene odpuzeo do neke rupe, rekao mi je da cemo se boriti za Kaneka, on je zeleo osvetu, a ja svog druga nazad, rekao sam mu "Nece mi biti nikakav problem pobediti te, a pogotovo cu posebno biti motivisan zbog Kaneka" nakon toga mi je rekao da je on zapravo pravi Vodja a onaj je bio samo marioneta i da ako uspe da me pobedi dobija i mene i Kaneka, nisam smeo to da dozvolim i znao sam da ova borba nece biti fer ali nisam imao izbora...

Čuo sam neku  buku izgleda da je stigao šteta što će da upadne u zamku za hvatanje čakre žao mi je što sam te doveo u ovakvu poasnost Muro,čekaj ba zar ja nemam šurikene u zadnjem djepu *Uzimam jedan od šurikena i režem konopac nakon što sam izretao konopac oko ruku i nogu odvezao sam konopac koji mi je bio oko usta* spremi se buzgo sad si mrtav *Nasilno otvaram vrata* nakon što sam izaša ninja je progovorio ,konačno prva postava je tu  a sad kreće zabava, *čuje se neko pomeranje u pozadini* izgleda da je uspeo da nas nadmudri *Čuju se jaka koračanja i provaljivanje vrata* došao je još jedan ninja ovaj je bio genin "Muro ti preuzmi čonina a ja ću genina i čunina vreme je da vide šta mi možemo" hodao sam po zidu i došao do svoih meta "Čuvam ti leđa Muro,nezaboravi da moramo da uništimo ovo mesta nakon što završimo sa njima"

e sada da te vidim kakav si, u prici si dobar a sada da te vidim na delu kakav si priblizio sam mu se na 5 metara i slusao ga sta mi prica a onda sam tu pricu prekinuo i krenuo sa ninjutsu napadom na njega #card79 bacio sam vatreni talas na njega pa da vidim sta ume i kakav je... -150 c

The member 'Muro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Ostrvo tame #world192

Huh pa i nije tako jak ocigledno da je bio samo jak na recima, vise ga nema, Evo ga i Kaneko izgleda da se bori sa nekim pa idem da mu pomognem, jer kada je vodja pao i njegova vojska ce, nadam se da je dobro i da se nista nije dogodilo lose njemu, uzeo sam kusanagi koji mu je uzeo ovaj ninzda i otisao sam ka njemu...

"Muro kreni ja ću da se pobrinem za ostalo i hvala što si mi vratio kusanagi"Ovaj genin mora da je jedan od pojačanja u njihovim redovima čak šta više pitam sekoliko ih je još ostalo u glavnoj organizaciji moram da rešim ovaj slučaj do kraja da ih uništim  sve jedno mi je šta ćr Muro da odluči .Vreme je za borbu pravim vazdušnog klona #card128 koji ima 30 na svim vrednostima,moj klon će da te napadne genina sa kosom od vetra #card126 i on sad ima 30 na svim vrednostima i 10 čakre a ja ja ću tebe da napadnem sa besnim rezanjem vetra  #card132 kako će od ovoga da se odbrani.Dobro je muro je otišo.

The member 'Kaneko' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 ' NPC Genin' :
Ostrvo tame #world180

--------------------------------

#2 'NPC Chunin' :
Ostrvo tame #world190

Te budale obadvoicu ću sad da ih pokosim prvo prenosim svom klonu #card12 klon sad ima 40 čakre i nakon toga razaram i vas i ovu vašu kantu bez i pola muke dupli meteo el drago jedan od mene #card135 a drugi od mog klona #card135 klon ima10 čakre sada je kraj i vas i ovog dela organizacije.

The member 'Kaneko' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 ' NPC Genin' :
Ostrvo tame #world176

--------------------------------

#2 'NPC Chunin' :
Ostrvo tame #world188

I tako dok ih su padali njihovi iseckani delovi urušavala se i njihova zgrada dok sam bežo iz nje primetio sam još troicu sa strane kako me posmatraju šta se ovde događa,u poslednjoj sekundi pre nego što se celo mesto srušilo iskočio sam napolje i požurio sam da pobegne dok mi je konstantno jedna misao bila na umu kako su me našli jer osim mene i Mura niko ne zna da sam bio u odmaralištu i da ću tu da se vratimnispali su glupi što su izazvali ovako Mura i mene tako su očajni iako muro misli da su ovo poslednji neću da mu pričam za ostatak grupe jer želim sam da ih istražim ovo će da bude gadno,konačno obala i vidi posrećilo mi se posrećilo čamac vraćam se kući.

Dok sam se lagano kretao kroz šume ovog misterioznog ostrva, osećao sam težinu tajni koje su se krije među gustim krošnjama drveća. Svako stablo izgledalo je kao da čuva svoju sopstvenu priču, a atmosfera oko mene bila je prožeta neizvesnošću i neizrečenim strahom.

Šinobiji su dolazili ovde u potrazi za odgovorima, ali nijedan nije napustio ostrvo da bi podelio svoje saznanje. Tako je ovaj tajanstveni deo sveta postao predmet straha i mitova, prigušujući svetlost sunca koja je probijala kroz krošnje i stvarajući senke koje su se činile kao da skrivaju nešto više od samih drveća.

Dok sam prolazio pored neistraženih biljaka i životinja, osetio sam kako se atmosfera menja. Ovde su se skrivale tajne koje su bile daleko od očiju javnosti, a domorodačko pleme šen-gan čuvalo je svoj teritorijalni integritet s dubokim poštovanjem, ali i sa strepnjom ako bi se neko usudio da im se zameri.

Ovo ostrvo je bilo više od običnog komada zemlje; bilo je to mesto gde su se stvarnost i mit ispreplitali, gde su se tajne šume skrivale ispod gustog pokrivača lišća, čekajući hrabre istraživače koji bi se usudili da ih otkriju.

ashin je stupio na obalu ostrva koje je na prvi pogled izgledalo normalno, ali koje je krilo mračne tajne u dubinama svojih šuma. Stajao je na mekanom pesku, osluškujući šum mora i miris slane vode, pre nego što je odlučio da zakorači u gustu šumu. Svaka njegova stopa bila je pažljivo postavljena, svaki korak vođen oprezom, svestan opasnosti koje su se skrivale iza visokih drveća i guste vegetacije.

Dok je hodao, gusti krošnje drveća stvarale su tminu, filterujući sunčevu svetlost u tanke, proređene zrake koje su jedva prodirale do tla. Zvuci šume bili su jedinstveni, ispunjeni šaputavim zvucima nepoznatih bića i misterioznim šuštanjem lišća. Osećao je da nije sam, da ga oči nevidljivih stvorenja posmatraju iz senki.

Svaki korak ga je vodio dublje u nepoznato, gde su drveća postajala gušća, a atmosfera sve turobnija. Biljke koje su se povijale oko njega bile su nepoznate, njihovi oblici i boje delovali su kao da nisu s ovog sveta. Neki cvetovi su sijali u tami, emitirajući blago svetlucanje, dok su drugi ispuštali mirise koji su bili istovremeno opojni i opasni.

Dok je napredovao, Yashin je naišao na tragove drevnih šinobija, oronule ostatke kampova i polomljeno oružje. Sve su to bili tihi svedoci onih koji su došli pre njega i nikada se nisu vratili. Osećao je težinu istorije i straha koji su obavijali ovo mesto. Priče o nestalim šinobijima i mračnim silama koje su ih zarobile postajale su sve stvarnije.

Dok je prolazio kroz šumu, naišao je na domorodačko pleme šen-gan. Njihova sela bila su skrivena u senkama visokih drveća, izgrađena od prirodnih materijala i savršeno uklopljena u okolinu. Domoroci su ga dočekali s mešavinom znatiželje i opreza. Bili su gostoljubivi, ali se moglo osetiti da su spremni da brane svoje domove ako bi im se neko zamerio.

Yashin je proveo neko vreme među njima, poštujući njihove običaje i služeći se mudrošću koju su delili. Naučio je o biljkama i životinjama koje su bile nepoznate svetu izvan ostrva. Domoroci su mu pričali priče o duhovima šume i čarobnim stvorenjima koja su ovde živela, upozoravajući ga na opasnosti koje su vrebale u tami.

Jedne noći, dok je mesečina obasjavala šumu, Yashin je odlučio da istraži još dublje. Njegovo srce bilo je ispunjeno željom za otkrivanjem tajni koje su skrivale ove mračne šume. Hodao je tiho, osluškujući svaki zvuk, svestan da svaki korak može biti poslednji. Magla se polako dizala iz tla, stvarajući iluziju da je sve oko njega u pokretu.

Duboko u šumi, naišao je na ruševine drevnog hrama, mesto koje je izgledalo kao da je izvučeno iz druge ere. Zidovi hrama bili su prekriveni mahovinom i starim gravurama koje su pričale priče o davno zaboravljenim bogovima i ritualima. Osetio je prisustvo nečega moćnog i starog, sile koja je obitavala ovde vekovima.

Nakon toga je napustio ovo mesto i otisao dalje.

Putovanje do ostrva bilo je izazovno, ali sam konačno stigao. Iako je ostrvo na prvi pogled izgledalo normalno, njegovi gusti šumski predeli skrivali su mračne tajne. Hodao sam pažljivo kroz šumu, svestan da je ovo mesto bilo puno opasnosti koje su uništile mnoge šinobije pre mene. Gusti krošnje drveća stvarale su tmurno okruženje, dok su nepoznate biljke i zvukovi životinja dodatno pojačavali osećaj nelagodnosti.


Korak po korak, približavao sam se tački koja je bila označena na mojoj mapi kao mesto susreta sa protivnikom. Srce mi je ubrzano kucalo dok sam se kretao dublje u šumu, tražeći znakove prisustva Kage no Tsubasa.



Odjednom, kroz gustiš sam ugledao figuru. Bio je to jedan od summonera iz Kage no Tsubasa. Bez oklevanja, stao sam u borbeni stav i formirao znake rukama, fokusirajući svoju čakru.



#card99

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Ostrvo tame #world183

Protivnik je bio nepomičan nakon što je bio pogodjen mojim zemljanim napadom. Eksplozivni talas je razneo zemlju ispod njegovih nogu, bacajući ga unazad i onesposobivši za dalju borbu. Dok je prašina polako padala, prepoznao sam priliku za napredak. Brzo sam se okrenuo prema novom izazovu, osećajući kako mi se adrenalin podiže dok se pripremam za sledeći napad.

Nenadano, nebo iznad mene se zacrnilo, a grom je munjevitom brzinom udario prema meni. Instinktivno sam reagovao, stvarajući zaštitni zemljani zid ispred sebe kako bih se odbranio od munje. Grom je snažno udario u zid, stvarajući bljesak svetlosti i energije koji je potresao šumu oko nas.

Kada je munja prošla, osetio sam olakšanje što sam uspeo da se zaštitim. Bez gubitka vremena, fokusirao sam se ponovo na situaciju oko sebe. Obratio sam pažnju na svaki šum i pokret u okolini, spremajući se za sledećeg protivnika koji se pojavio iz dubine šume i napao ga svojim senju napadom.

#card92 #card1212

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Ostrvo tame #world182

Protivnik je bio pogodjen mojim senju napadom, koji ga je oborio na zemlju i onesposobio za dalju borbu. Dok sam bio fokusiran na posledice svog napada, odjednom sam primetio kako se formira talas vode koji ide pravo ka meni.

Instinktivno sam reagovao, formirajući drveni štit ispred sebe kako bih se zaštitio od talasa vode. Voda je udarila u štit sa silinom, prskajući oko mene i stvarajući zvučni udar. Drveni štit je vibrirao pod pritiskom vode, ali uspeo sam da ga održim dovoljno jakim da me zaštiti.

Kada se talas vode smirio, osetio sam olakšanje što sam uspeo da se odbranim.

#card1208 #card379

Nakon što sam uspešno savladao protivnike na ostrvu, atmosfera je postala mirnija. Oko mene, šuma je zadržala svoju tišinu, prekidajući je samo povremeni šum lišća pod nogama. Pogledao sam oko sebe, proveravajući da li ima još bilo kakvih pretnji, ali činilo se da je opasnost prošla.

Svestan da je misija završena, opustio sam se i duboko udahnuo. Zatim sam se okrenuo i krenuo nazad istim putem kojim sam došao. Svaki korak ka izlazu iz šume bio je poput olakšanja, znajući da se vraćam sa završenim zadatkom.

Stigavši do luke, pogledao sam prema zalivu i osetio miris slane vode i mirnog povetarca. Luka je bila mirna, ali živa, sa trgovcima koji su obavljali svoje poslove i mornarima koji su pripremali svoje brodove za putovanja. Prošao sam kroz živahne trgove, podsećajući se na raznolikost i energiju koje ovo mesto poseduje. 

Konačno, stigao sam do mesta gde sam bio prevođen na ostrvo. Tu sam se zaustavio na trenutak, prisećajući se borbe i uspeha koji sam postigao. Zatim sam se ukrcavao na brod koji je bio spreman za povratak blizu mog sela.

Stigavsi do nekog ostrva koji je bio mracan wert je osecao neki nemir kao da je nesto stalno tu:

Hmm brate ovde nije sigurno

Vidim.

Hodajuci pazljivo kroz tamno ostrvo odjednom se neko pojavio citavo telo mu je bilo prekriveno senkom samo su oci bile crvene i kako je wert gledao u to ta osoba se zaletela na njega sa napadom.Wert skocio u vis te je pesnicu zategao kako je padao i ciljao tacno u ninju:

Haaaa!!

#card355
30ene 600dmg

#card8




The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Ostrvo tame #world200

Napad je izbegao a u tom momentu jos jedan ninja je dosao:

Ima ih jos!?

Budi na oprezu.

Te spaja ruke i stvara elektricne loptice gde salje na ninju.Da vidimo kako ces odreagovati

#card172
#card172
salje napad na ninju kog je napao
#card155


Te stiska ruku i pretvara se u zemlju i udara u drugog ninju koji je dosao.
#card90
40ene 400dmg (650dmg)

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Ostrvo tame #world193 Ostrvo tame #world192



Uspeo sam da pogodim jednog ali je ipak preziveo napad dok je drugi smrskan:

Dobro samo jedan je jos ostao i sa njim sam zavrsio.

Te naslanja ruke na tlo i stvara zid
#card108
800def 100ch
Oblik:Svuda oko mene jedan mala rupica tek tolko da se moze uci i izaci

Te izlazi iz zid i zalece se na ninju

#card13
10ene 10dmg (160dmg)

Nogu zateze ka njemu:

Ijaa!!

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Ostrvo tame #world200

Ma daj kolko vas ima stvarno vec smarate uzaludno je da se borite protiv mene kad sam jaci od vas

Brate moras da ih ubijes sto pre ako se ovako nastavi doci ce njih stalno nece im biti kraja.

Uredu onda moracu ovog sto pre da dovrsim nema vise on niti snage.

Te se zalece na ninju koji je veoma slab (100hp) i zateze pesnicu na njega

#card13
10ene10dmg (160dmg)

Zatim odma u isto vreme i drugog sa njegovom levom rukom zateze
#card355
20ene 400dmg(650dmg)

#card08

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Ostrvo tame #world199 Ostrvo tame #world200

Ovde ih ima previse ovaj mali pacov stalno ih doziva odakle vise dolaze.

Te se wert vraca unutar zida i napad udara u zid te wert ide opet ninju koji je veoma slab:

Dobro se drzi to moram da priznajem.

Te zateze pesnicu na tog slabog ninju
#card13
10ene 10dmg (160dmg)

Hajde vise odustani!!

#card08



The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Ostrvo tame #world195 Ostrvo tame #world194 Ostrvo tame #world200

Kako je video da nema vaide od napada te se vraca nazad u zid gde se odbranio od napad prvog a drugi ninja je poslao prokleti tornado gde mi srusio zid.Te skace za zemlje i dize nogu ka tornadu i udara ga

#card358
Haa!!

#card1286
Byakugan!


Dosta je bilo vise muka mi je od vas

#card355
30ene 600dmg(850dmg)

Udarac je tolko bio jak da je na sve islo

Hajde vise jel smo gotovi!!