Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Yanagami Šuma - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Yanagami Šuma

First topic message reminder :

Yanagami Šuma - Page 2 242ebb1451697c26a9bd6a757cc16875_t

Ova šuma se satsoji većinski iz sakurinih drveća i smatra se nacionalnim blagom ovog sveta. Zbog toga je njeno krčenje zabranjeno od strane Kuće Zanga koja kontroliše ovu oblast. O ovoj oblasti postoje nekoliko legenda. Najpoznatija legenda je da se ovde odvila velika bitka u kojoj je toliko ljudi stradalo da su drva upila njihovu krv i promenila svoju boju u narandzastu..

The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Yanagami Šuma - Page 2 #world195


Ja mu odsecam glavu ali je uspeo da baci proklete šiljke na mene što ja izbegavam brzim pomeranjem. (iz munje). Ova borba me je načisto iscrpela, sav slomljen i jedva živ shvatam da je vreme da pobegnem odavde. Pećina je ostala zatrpana a šuma uništena ALI JA ŽIV.

#card173







Bektstvo iz šume

Posle duge i iscrpljujuće borbe, znao sam da nemam puno vremena. Držeći artefakt čvrsto uz sebe, krenuo sam bežati iz šume. Svaki korak je bio težak, a bol u ramenu je postajao nepodnošljiv. Krv je natapala moju odeću, ali adrenalin me je terao dalje.

Dok sam trčao kroz guste drvorede, osluškivao sam svaki šum. Svaki pucketanje grančice, svaki šuštaj lišća mogao je biti znak da me proganjaju. Moram izaći iz ove proklete šume pre nego što me ponovo nađu, mislio sam, neprestano osvrćući se.




Na momente sam se osećao kao da gubim svest, ali se nisam smeo zaustaviti. "Još malo, izdrži," šaptao sam sebi, gurajući se dalje. Pronašao sam mali potok i iskoristio trenutak da ispijem hladnu vodu. Osećaj svežine me je osvežio i vratio malo snage.

Sunce je počelo zalaziti, bacajući duge senke kroz šumu. To je bio moj znak da se ubrzam. Noć bi donela još više opasnosti, a ja sam morao naći izlaz pre nego što padne mrak. Napokon, ugledao sam svetlost na kraju gustih drvoreda. Srce mi je poskočilo od radosti. Bio je to izlaz.





S poslednjim atomima snage, dotrčao sam do ivice šume. Izbijajući iz drveća, ugledao sam prostranu livadu koja je vodila do planinskog puta. U tom trenutku, znao sam da sam konačno pobegao. "Slobodan sam," promrmljao sam, osvrćući se još jednom na tamnu šumu iza sebe.

S artefaktom čvrsto uz sebe, krenuo sam ka planinama. Osećao sam se iscrpljeno, ali odlučnost da zaštitim sebe davala mi je snagu. Preda mnom je bila neizvesna budućnost, ali bio sam spreman suočiti se sa njom. Moram izdržati, za dobro svih onih koji se oslanjaju na mene i za budućnost koja sada zavisi od ovog artefakta.