Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | ⦿ Selo Senkaido - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

⦿ Selo Senkaido

First topic message reminder :

U središtu šumskih proplanaka, nalazi se skriveno, malo selo Senkaido. Okruženo je gustim šumama, a da bi se do njega došlo potrebno je proći skrivenim stazama.
Selo je u starim danima proganjala neka vrsta senke, zbog čega je i ostalo bez i jednog meštana. Selo je zapostavljeno, nad istim vlada samo tišina a središnji trg sada je prekriven mahovinom. Kuće su bile izgradjene od čvrstog drveta medjutim sada su uništene, zapuštene. Selo bez i jedne žive duše, selo senki, Senkaido.

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Selo Senkaido - Page 2 #world367

Kuća nije bila velika tako da ju je Ishimoto brzo pregledao i izašao napolje. Porodica sigurno nije bila ni imućna, a i da jeste, neki banditi su sigurno sve vrijednote pokupili sa sobom tako da nije bilo ničega. Usput se Ishimoto zapitao, da je nešto ostalo od vrijednota, da li bi to uzeo za sebe? Da li bi to bilo etično?


"Huhh.. ova avantura se pretvara u glavobolju..."

Naslonjen na drvetu je odlucio da krene da kampu da vidi da li treba da se vatra nalozi hodajuci do tamo se zamislio gde je Milan i sa Ostalima posle toga je stigao vatra je oslabila te je nalozio sve sto je ostalo posle toga trese ruke te uzima iz ranca krevet mali te ga stavlja na pod sprema ga te legne na njega i malo je dremnuo od umora.

Ishimoto je htio malo da odmori od svega ovog, te je napolju samo hodao ukrug sporim tempom, šutajući kamenje koje je bilo na zemlji i šarajući svojim stopalima zemlju. Nekako je htio da se ovo sve završi; poželio je da bude sam bez nekih obaveza. Iako je očekivao avanturu, samo ga je glava zaboljela od svega ovoga. "Da nas makar hoće neko napasti..."

The member 'Ishimoto Tsuyoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Selo Senkaido - Page 2 #world366

Dremajuci drvo je pucalo pravilo pijatne zvukove te se probudio gledjauci u nebo te video zvezu padalicu gde mu je prvi put da vidi te zatara oci za zelju:

Zelim da prodjemo ovo uspesno.

Govoreci to je uzivao u pogledu puno zvezdi

⦿ Selo Senkaido - Page 2 11834033-1170

Gledajuci je ustao uz vatru i gledao vatru te se zamislio.

Ponovo vadi svoju očišćenu lulu, i puni je duhanom i pali je. Od dosade bi mogao i lančano pušiti. Pomislio je da nema pametnijeg posla nego da luta od kuće do kuće, ali eto.. makar da mu lula pravi društvo. Krenuo je ka drugoj kući (ili ono što je ostalo od nje). Površno je sve gledao ne bi li mu bilo šta privuklo pažnju. Nije se više ni saginjao da sklanja daske i krhotine, nego ih je sve nogama šutao.



Gledajuci u vatru secajuci se prijatelja koje je upoznao pitajuci se gde su i kako se snalaze.Posle toga je ogladneo mrzelo ga je da hvata opet ribe te otvara ranac i uzima hranu koju je poneo posle jela nekih 3-4 minuta je proslo najeo se te uzima kunai i igra se sa njim vrti ga od dosade i pita se sta je sa njegovim saborcima i kako napreduju i da li su bilo sta nasli.Te se zamislio vrteci kunai.

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Selo Senkaido - Page 2 #world366

Hodajući od ruševina do ruševina, držao je svoju lulu u ustima i u ruci. Moglo bi se reći da imitira detektive sa zapadnog svijeta poput Sherlock Holmes-a. Što je više vremena provodio među ovim ruševinama više ga je zanimala istorija ovog mjesta, nego samo potencijalno blago koje je ono krilo. Kao da je ignorisao svoju misiju, ali ko bi ga krivio? Sam njihov Jonin koji je bio odgovoran za njih ih je napustio i otišao ko zna gdje da radi ko zna šta. Ako je on neozbiljan, zašto bi drugačiji bili njegovi podređeni?

Masaya je oprezno zakoračio u zapušteni park na kraju napuštenog sela. Staze su obrasle travom, a ljuljaške su se ljuljale na vetru. Na sredini parka stajao je oronuli bunar. Masaya je istraživao bunar, povremeno bacajući pogled prema šumi koja ga okružuje. U jednom trenutku, primetio je stare papire razbacane oko bunara. Pomislio je da možda na njima piše neki trag gde bi predmet mogao da bude. Pokušavao ih je razabrati, ali starost i vrijeme učinili su ih gotovo neprepoznatljivim.

Došao je do jednog starog bunara u koji je zavirio ne bi li nešto zasijalo. Zapalio je jednu od šibica koje je imao i bacio u bunar da ga iole obasja. U bunaru već odavno nije bilo vode, ko zna kada je presušio. Ali vidio je da je i dalje unutra bila kanta koju je mogao izvući napolje, što je i počeo da radi.

Masaya se našao ispred nekadašnje trgovine u centru napuštenog sela. Rafovi su bili prazni, a staklo na vratima razbijeno. Istražujući unutrašnjost, primetio je poneki stari račun i komadić stakla sasvim drugačije boje od ostalih. Ogledavajući ga, shvatio je da bi to mogao biti deo nečega što traži. Bilo je više istih komada, uzeo je vremena i skupio većinu i krenuo da si spaja.

The member 'Masaya' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Selo Senkaido - Page 2 #world361

Dok sam lutao ulicama sela Senkaido, osjećao sam se kao da sam koraknuo unatrag u vrijeme. Kuće od tradicionalnog drveta i kamenih ulica stvarale su autentičnu atmosferu koja je odražavala bogatu povijest ovog mjesta. Lokalni obrtnici radili su na svojim umjetničkim djelima, a mirisi hrane koji su se širili iz malih restorana mamili su moje osjetilo mirisa. Ljubazni susjedi prolazili su pokraj mene, nudeći mi osmjehe i prijateljske pozdrave. Osjećao sam se kao da sam otkrio skriveni dragulj, jedinstveno mjesto koje je sačuvalo svoj šarm i autentičnost kroz stoljeća. Dok sam istraživao svaki kutak sela, osjećao sam se kao da sam otkrio komadić japanske kulture koji će zauvijek ostati urezan u mom sjećanju.