Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | ⦿ Zabačeni deo Zlatne šume - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

⦿ Zabačeni deo Zlatne šume

First topic message reminder :

Pred očima pružala se prostrana dolina, dénudée od bilo kakvog drveća ili vegetacije koja bi pružila hlad ili zaklon. Zemlja je bila prekrivena niskim grmljem i travom, često isušenim pod uticajem sunčeve svjetlosti. Sunčevi zraci padali su s neba, stvarajući igru svjetlosti i sjene koja se prelamala o stijene i okolne padine. Zrak je bio ispunjen mirisom suše i zemlje, dok je tišina dominirala ovim pustim, ali i prelijepim pejzažom.

Barem nešto ali ovo nam nije dosta nesmemo sad da podbacimo nastavljamo dalje uprkos svemu nikada neću da padnem ispred izazova a ona dvoica koja su nam pokrala stvari nadam se da se slade jer oteto prokleto *Dolazimo ispred neke pećine* šta je ovo ovakvu pećinu još nikada nisam video moramo da se čuvamo jer već na ulazu nas je čekao neki čudan simbol nisam ga viđao do sad čak o ovome nepostoje zapisu ni u knjigama koje sam čitao moram da se saberem nosim sparowa sa sobom i muro nosi vođu mogli bi da i njih dovedemo u opasnost pa šta bude biće.

The member 'Kaneko' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Zabačeni deo Zlatne šume - Page 2 #world361

MOramo da nastavimo dalje ovako ništa nećemo da nađemo izdržite momci moramo da nastavimo imamo sreće što je krov pećine oštećen pa malo svetla prolazi unutra pojedine statue su slične onima koji su bili slični onima iz klana ocucuki o koima mi je majka pričala *otvara se tlo* nema šanse ovo je statua kralja ocucukija " Muro čekaj ovde dole nešto piše kaže svako ko je dostojan dobiće moju moć oni koji nisu biće prokleti mojom dušom" nisam mogao da verujem šta se dešava ovo nema smisla kako je moguće da na ovakvom mestu postoji.

Kada smo usli malo dublje u pecinu bila je malo cudna na prvu imala je neke znakove nesto sto nisam bas znao sta je ali smo Kaneko i ja mudro nastavili dalje bez ikakvog straha, imao sam vatru u sebi da nastavim dalje imao sam zelju za jos a samo jedna stvar me je sputavala a to je bio strah sa ovom dvojicom ali sam probao da ne razmisljam o tome vec krenem da lepo gledam i mozda nadjem nesto sto ce nam biti super, kada smo usli naisli smo na neku statuu za koju nisam znao sta je ali je Kaneko otisao da procita i da mi kaze...

The member 'Muro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Zabačeni deo Zlatne šume - Page 2 #world364

Osećam se čudno kao da snaga narasta u meni nadam se da se sparow dobro drži pitam se šta se ovde događa i kakvo je ovo mesto "Da li osećaš veliki skok snage" ovo mora da ima neke veeze sa ocucukijima jer se ovo desli nakon što smo prošli pored one statue ovde se nešto dešava nešto veliko nesmem da sada podbacim drži se sparow  još samo malo kretali smo se sve dublj i dublje i što smo se mi dublje kretali to je meni bilo sve lošije "Muro sačekaj me" rekao sam dok sam padao u nesvest.

Cekam te ne brini dok sam cekao Kaneka odlucio sam da proverim dal nas mozda Shohei ne zeza pa samo da ga nosim sve vreme a on ustvari budan i smeje se, spustio sam ga polako na zemlju i pogledao ga i izneverovao sam bledi Shohei neverovatno odmah je krenulo srce neverovatno brzo da mi lupa i cakra je krenula nenormalno nekontrolisano da buhti, proverio sam da li mozda dise ali ne nije disao bio je bled i nije mi delovao kao pre, ne ne ne ovo ne moze da bude pao sam na pod kleklunuo dok sam se cepao drao sam se NE NE NE NE zasto ne smes da odes cepao sam se od bola jer je veliki drugar i veliki vodja otisao pred mojim ocima KANEKOOO POGLEDAJJ, NEEE OVO NE MOZE BITI NE SMEM TO DA DOZVOLIM USTAJJJ SHOHEI udarajuci pesnicom o pod i kidajuci se iznutra, cakra nekotrolisano krenula je da plamca iz mene oci su krenule da mi se naduvaju i glava je krenula da me boli nisam se osecao dobro NE NE NE NE sta je ovoo, oci su krenule da me peku i da me bole KANEKOOO STA MI JEEE, ZASTO JE MORAO DA ODEE nosio sam ga na mojim ledjima krenuo sam da ga volim i da ga postujem kao velikom druga a sada nas je napustio, usao sam i drao sam se od bolova glave i ociju nisam znao sta se dogadja i nisam hteo da pustim da mi umre duragar ali je sada to prekasno⦿ Zabačeni deo Zlatne šume - Page 2 1a4d528e13069d7c4d98cb65b2e135a6
gledajuci ga kroz bolove krv je kapljala sa mene i cepao sam se iznutra, tolika snaga se odjednom stvorila u meni onda potom sam uzviknuo #card526 MANGEKYOUUU SHARINGANN Naci cu njega koji je ubio mog drugara i vodju ubicu ga necu mu dozvoliti da pobegne i da uradi ovo sto je uradio moram da saznam ko je to bio, sada ce stvari biti mnogo drugacije...

The member 'Muro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Zabačeni deo Zlatne šume - Page 2 #world370

Šta se dešava sa murom da li je šoei mrtav *Kaneko je pao u nesves a u snovima mu je došao ocucuki bog lično on važi za najačeg ocucukija koji je ikada postojao* šta je ovo čekaj ja znam ko si ti ti si najači ocucuki koji je ikada postojao *Kaneko je čekao odgovor od tog ocucukija i dobio ga je ,ja sam Šibai a ti ti si naslednik moje loze ovime postavljam stvar koja se zove karma ona će da prenese moje znanje i veštine na tebe takoće dobićeš i moje oko po imenu čovgan kroz nju ali moraćeš polako da ih otključavaš jer tvoje ljucko telo možda neće da izdrži ali tvoja majka je direktan potomak moje loze a ti ti si jedini nasslednik moje pune snage* sada mi je sve mnogo jasnije *probudio sam se* "Muro šta ti se desilo" video sam u njegovim očima mangekyo ali mi ništa nije bilo jasno znam iz knjiga da se mangekyo dobija kada ti neko blizak umre "Nije valjda vođa mrtav" uzeo sam sparowa koji je pao kada sam se onesvestio i došao sam do njih.

Zasto je ovo moralo ovako da bude sada je i Kaneko pao u nesvest ne ne sta se dogadja sa mnom KANEKO ODMAHH USTAJ posle toga kada sam se razdrao Kaneko je ustao i izgleda da je nesto sanjao, sve vreme sam gledao jadnog Shohei-ja dok su Sparow i Kaneko bili na podu osecanje besa nikad nije bilo jace samo sam zeleo da znam ko je to uradio i ko ga je ubio da mu isplatim njegov dug, polako sam ga poneo nezno stavio na moja ledja i odlucio da nastavimo pa cemo ga sahraniti u nasem selu, znam koliko je voleo svoju kucu i ovaj svet ali zasto je morao ovako rano da ode, spustenom glavom sam krenuo dalje jer sam obecao svima da cu ovo zavrsiti do kraja...

The member 'Muro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Zabačeni deo Zlatne šume - Page 2 #world366

Znači tako ostali smo bez vođe barem nam je dao mangekyo u tim ali opet nemožemo da odradimo sve što smo planirali kako smo ispali patetčni nakon svega kroz šta smo prošli on je morao da umre ali moram da završimo ovo pre nego što neko sazna da smo ostali bez vođe sparow nadam se da nećeš da završiš kao većina jer onda ostajemo samo nas dvoica i nikako nemožemo da da se izborimo sa ostalima uglavnom vreme je za sppd up krećemo dalje naša potraga još nije gotova možda smo izgubili vođu ali ovo će mo da nastavimo sve dok i jedan od nas stoji.

Nastavili smo dalje sa velikim bolom i sa velikim secanjem na našeg prijatelja i junaka kojeg ću vecito pamtiti i uvek će ostati u mom srcu noseći ga na ledjima smo nastavili dalje da bi pokušali da ispunimo njegovu želju a to je da budemo najbolji i sto vise stvari da prikupimo nadam se da nas gledaš i da si ponosan na nas sto u ovakvom trenutku nastavljamo i nećemo stati dok ne pronađemo sve sto može da se pronađe, zakleo sam se da vise nikad neću dozvoliti da mi bilo koj drugar ikada umre a pogotovo ne pred mojim ocima…

The member 'Muro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Zabačeni deo Zlatne šume - Page 2 #world363

Da li je moguće ovo nije nije realno *krećemo ka izlazu iz pećine* noseći sparowa razmišljam kako on nije kriv za to što je u tmnoj grani uzumakija rođen ali opet neznam da li je on poslao one likove da me kidnapuju i sada taj lik šibai šta mi se dešava u životu vreme je da nastavimo *Izašli smo iz pećine* iskreno iznenađen sam koliko se ludih stvari odigralo u mom životu za jako kratko vreme ipak nesme to da me sputava moramo da nastavimo dalje i vodimo se svoim instiktima.

Dok smo polako u tišini išli i tražili šta sve ima naišao sam na nešto sto mi je upalo za oko to je bilo neko kamenje u nekom čudnom obliku odmah sam zastao i spustio Shoheija i otišao da pogledam jer sam se nadao da bi tu moglo nešto biti, a možda je i samo slučajnost da je to tako izgledalo ali sam se iskreno nadao da je nešto sto može usrećiti Shoheijevu želju da budemo najbolji na ovoj misiju pa tako i našu želju za uspehom mrzovoljno sam krenuo da pomeram kamenja i da vidim da li ima nešto…

The member 'Muro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Zabačeni deo Zlatne šume - Page 2 #world366

Istraživajući dalje ovu livadu,njena klima jeste leps sli da li je toliko dobro neznam mislim da sam malo pošandrcao sad od ovog incidenta ali opet mislim da ovo ima logike međutim godimnama već slušam priče o ovome pa zašto mi se ovo tek sad desilo izgleda da nemogu da pobegnem od svoje proklete sudbine pa nema veze meni za sada odgovara onog trenutka kada budem mogao da koristim ono što mi je on rekao tada ću da poverujem u sve ostalo mada i dalje sam zatečen što mi se obratio na ovj način ali opet možda je ovo bio samo san imam osećaj da ću da saznam vrlo brzo do tada moram da razmišljam samo o misiji.

Gledajući kod kamenja uspeo sam da nadjem vrećicu u kojoj je bilo puno ryo-a koje moramo podeliti Kaneko i ja pa sam stavio Shoheija Nazad na ledja i krenuli smo dalje, Kaneko i ja smo krenuli u nove pustolovine bez ikakvog straha sa željom za sto vise pronađenih stvari, zeleli smo izaći kao pobednici i ako je ovo bio samo prvi deo misije Kaneko i ja smo morali jako da se držimo zajedno i da pazimo na mnogo stvari, na žalost izgubili smo našeg prijatelja i vodju koga ću ja osvetiti samo da saznam ko ga je ubio ali za sada da ostanemo koncentrisani na misiju i ako sam bio u ogromnom šoku…

The member 'Muro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Zabačeni deo Zlatne šume - Page 2 #world372

DObro je našli smo vrećicu od 50 tokena ali nama to nije dosta međutim kolike su šanse da još nešto naćemo ja sam iskreno za povlačenje ali muro nije zbog toga nastavljamo dalje nemogu da verujem da nije postupio logično nadam se samo da nećemo da neđemo neko čudovište jer bi to bilo katastrofalno ako bi se tako nešto dogodilo nikada nebi mogo da oprostim što sam uvukao sparowa kog nosim i mura u opasnost i nisam sprečio dalje krvo proliće sve jedno mi je šta će da se desi samnom nesmem da dozvolim da Muro i sparow umru.

Posle ponovnog plema smo krenuli dalje jer smo se nadali da još nije niko dobio glavnu nagradu a zeleli smo je mi da osvetimo Shoheija to bi nam bio ogroman uspeh, voleo bih da vidim njegovu reakciju kad bi smo dobili ponovo neki pečat oružje ili tu glavnu nagradu ali smo bili pokradeni i jedva čekam da nadjem te koji su nas pokrali na drugom delu eventa, ovog puta smo požurili Kaneko i ja u nadi za glavnom nagradom jer smo bili gladni te nagrade…

The member 'Muro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Zabačeni deo Zlatne šume - Page 2 #world363

Nikada nisam razmišljao ovako ali imam neki osećaj da se ovde krije nešto mračno dok nosim sparowa izgleda da mi je tama obuzela um i krenula po moje srce ali zašto,moram da se iskontrolišem ako se ovo stvarno dogodi muro će da bude u velikoj opasnosti moram da postanem svestan sebe i svoih mogućnosti nadam se da ću da izdtžim dovoljno dugo dok se nezavrši moja misija.Pitam se kako će muro da izdrži sve ovo i ono što se nalazi ispred njega

Nismo imali sreće sa pronalskom pa smo samo nastavili dalje u nove potrage i verovali u naše mogućnosti te smo užurbano zurili i sve vreme sam mislio o Shoheiju pa sam se setio Sparowa da li je on u redu ali on deluje kao da je idalje onesvescen pa ćemo samo nastaviti a posle ćemo proveriti jer nemamo vremena za gubljenje sada je najvažniji trenutak, stigli smo do nekog drveta čudnog pa smo tu malo zastali i pogledali…

The member 'Muro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Zabačeni deo Zlatne šume - Page 2 #world367

Nikada nisam bio ovoliko umoran sparow kao da je postao teži a ja sam sve slabiji i slabiji nemoguće je da nastavim još dugo muro je već izgleda nešto našao ali to nam nije dovoljno za nagradu moramo još da tražimo nemožemo tek tako da odradimo ovakvu glupost tama je sve jača i jača a ja sve slabiji i slabiji moramo ovo brzo da završimo kao što sam već spomenu nedam da više iko umre nesmemo da više izgubimo ikog naš vođa je bio prevelika cena bolje bi nam bilo da ga ne izneverimo i da neodustaneemo tako lako jer krug tamne energije se širi oko ovog sveta trebaće nam svaka mogućapomoć koju možemo da priuštimo.

Prolazilo je vreme a mi smo se umrali, snažno žuto sunce nas je pržilo dok smo nosili dvojicu jednog ja a drugog Kaneko nije nam bilo lako ali nismo odustajali zeleli smo da budemo najbolji i to nas nikako nije sputavalo tako da smo dignuli glave i krenuli uzeo sam zadnju flašu vode i krenuo da pijem te sam je vratio u ranac, bio sam spreman na još 10-15 km do sledeceg odmora tako da sam glasno reko Kaneku Možemo mi to, ne odustaj verovao sam u nas vise nego ikad, čak posle ove duge duge misije nas čeka Jonin ispit kome se jako radujemo i znamo da nimalo nije lak ispit ali kad se vratimo sa misije on Jonin ispit nam je sledeca meta…

The member 'Muro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Zabačeni deo Zlatne šume - Page 2 #world372

Izgleda da je našoj misiji došao kraj trebali smo da podelimo naše nagrade na 4 jednaka dela sto znaci da ja uzimam 77.500 ryo-a i 68 tokena takodje Kaneko uzima isto koliko i ja a ostalo ostavljamo Shoheiju i Sparowu da uzmu, polako Kaneko i ja smo se zaputili kući gledajući nebo koje je bilo lepe svetlo plave boje, krivo mi je sto smo pre završili misiju ali kako je tako je Srecan sam sto ću bar posle dugog vremena ponovo biti kući…

Nakon što smo završili sa potragom podelili smo sve što smo osvoili svakom je išolo po 77.500 hiljada ryu i 68 tokena nažalost iz nekog razloga više nemamo mogućnost za potragu današnji dan je ispao čisto smeće ali nema veze moramo da krenemo pa smo se rastali ovde pa smo se zaputili nazad mogli smo da prođemo i bilje mada nema veze i ovo je kako treba nakon ove podele svako je krenuo svojoj kući i svako je poneo svoj deo ulova sa sobom.

Svaki otkucaj srca bio je poput batova koji su mu lupali po sljepoočnicama. Pokušao je podići glavu s poda, ali je osećao kako se bol širi svakim pokretom. Svetlost je probila njegove zatvorene oči, stvarajući bljesak boja. Zvukovi oko njega bili su prigušeni, ali su postajali sve jasniji kako je njegovo čulo sluha postajalo svesnije. Udahnuo je duboko, pokušavajući uskladiti svoje disanje sa cvrkutom ptica koji je dopirao do njega.

Ko su bili one osobe? Zašto su se pojavili i kako su znali da imamo nešto dragoceno? To su bila neka pitanja koja su pravila turbulenciju umu u momentima totalnog dozivanja svesti. Razmišljao je kako da krene dalje. Ustao je i sjeo da razgleda okolinu kao da i prekontroliše svoj ranac. Kao da se nije puno promenilo. Velika gomila Ryo-a koju su prethodno našli je nestala, kao i ono zbog čega je znao da će kad tad biti meta ostalim ninjama. Tragova krvi nije bilo, ali također nije bilo Muri i Kaneku. Izgledalo je kao klasično čisćenje, neko je dobio informaciju, došao i pokupio sve dok su tela bila u nepokretnom stanju.

Dok je sedeo i gledao oko sebe, sjetio se da je većina ljudi je bila van svesti tokom pljačke ali se Shohei kao kroz maglu sjećao persona i silueta  koje su se pojavile tu kada su oni bili van svesti. Jedan manje građe bele kose i tamnijeg tena sa crvenim očima, drugi veoma visok i nadprosečne građe. Koliko se sjetio nisu pričali mnogo ali svakako nije čuo mnogo u tim momentima ali ga makar oči nisu izdale tada kada su trebale.

Izvadio je svoj skalpel i na svojoj podlaktici urezao riječ - VENDETTA - u momentima dok je sam sebe zarezivao i pravio trajni ožiljak na svojoj podlaktici ipustio je par gromkih krikova.

Kada je završio ustao je spakovao stvari, još jednom pogledao u svoj novi permanentni ožiljak iz kojeg je i dalje curilo par kapi krvi, pokupio neku kesicu koju su očigledno ostavili Muro i Kaneko, te pogledao da li je Sparow okej, potom uz lagan korak prema nepoznatoj destinaciji izgovarao - "Vaše glave će krasiti moj zid, možda ne danas, možda ne sutra, ali ja neću ići sa ovog sveta do onog momenta dok se vaše glave ne pojave na mom zidu kao trofej, a vaša tela trunula u nekoj jami za izmet!"

⦿ Zabačeni deo Zlatne šume - Page 2 Nt02

[color:6120=#ff9900Noć je bila hladna, a mrak sveobuhvatan. Reiya je osećao kako mu snaga polako kopni, ali nije smeo da se preda. Svaki trenutak nosio je sa sobom opasnost, svaki zvuk mogao je značiti kraj. Ali u njemu je gorila mala iskra nade, vodič kroz tamu.]

Koraci bandita bili su sve bliži. Disanje mu je postajalo sve teže, ali nije smeo da stane. Skrivao se u gustim žbunjem, nadajući se da će ga tama zaštititi. Vetar je nosio njihove glasove, a strah ga je obuzimao svakim novim zvukom. Reiya je nastavio da beži, korak po korak.

Umor ga je hvatao, ali svetlost zore bila je jedini cilj. Trnje i granje grebali su mu kožu, ali nije stao. Noge su mu posrtale, kamenje ga udaralo, ali nije smeo da odustane. Još jedan korak, još jedna sekunda. Život mu je visio o koncu, ali borio se za svaku sekundu.

U daljini su se čuli zrikavci. Šuma je postajala sve tamnija, ali u njoj je našao sklonište. Zvuci tišine bili su mu saveznici, dok su ga zveri gledale iz mraka. Reiya je osećao kako mu srce lupa, ali nije stao. Napred je bio jedini put.

Zvuci su se stišavali, senke nestajale. Reiya je znao da je blizu kraja, ali nije smeo da se opusti. Još jedan korak, još jedan tren. Svetlost zore bila je pred njim, a banditi su polako odustajali. Tama ih je progutala, a on je mogao da odahne, iako još nije bio svestan šta ga čeka kod kuće.