Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | ⦿ Gamakura Planina - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

⦿ Gamakura Planina

First topic message reminder :

Ova Gromadna planina nalazi se u zemlji metala i služi kao ogroman bogati rudnik u kojem se može kopati. Kroz samu planinu iskopano je brdo tunela i rudnika i trenutno je u periodu expolatacije. Rudnik je bogat Gvožđem i Zlatom i zbog toga privlači veliki proj kopača koji dolaze u potrazi za bogaststvom da uzmu sve to i konačno se obogate. Sami rudnici su ogromni i prostiru se duž cele planine

The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
⦿ Gamakura Planina - Page 2 #world188 ⦿ Gamakura Planina - Page 2 #world186 ⦿ Gamakura Planina - Page 2 #world184 ⦿ Gamakura Planina - Page 2 #world190 ⦿ Gamakura Planina - Page 2 #world188

Dvojica chunin nindzi padaju na zemlju dok ja pokusavam da se resim ostalih. Radim oko 40 znakova rukama te iz svog tela izbacujem ogromne kolicine vode. Ovo radim nakon sto letenjem izbegnem ostale napade i uragan ovim anuliram i ovo nastavlja sa 1200 dmga na sve na terenu.
#card52
-240 ch
Smesim se dok gledam kako se dave kao ribice.



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
⦿ Gamakura Planina - Page 2 #world185 ⦿ Gamakura Planina - Page 2 #world181 ⦿ Gamakura Planina - Page 2 #world190

Dvojica padaju na zemlju odmah dok jos jedan ostaje ziv, impresioniran sam koliko dugo je izdrzao, na njega bacam svoj najjaci genjutsu i smejem se znajuci da ne moze da se odbrani od smrti koja ga ceka.
#card1383
-30 ch dmg ide na zadnjeg chunina i letim jos ovaj potez
Napadam ga svom snagom (Lol)



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
⦿ Gamakura Planina - Page 2 #world190

Nekako je izbegao moj napad ali me zato nije napao nazad, nije veliki problem, samo cu ga opet napasti drugim genjutsu napadom.
"Replika sunca!"
Zatim radim znakove rukama hvatajuci ga u jaki genjutsu.
#card220
Ovaj genjutsu ima
500 base+400+200+200=1300 dmga genjutsua ide na njega.
Bio sam zacudjen sto je ovaj mali ovoliko izdrzao



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
⦿ Gamakura Planina - Page 2 #world188

Opet se nekako odbranio od mojeg napada, kontrirao je cistom chakrom ali sam jednostavno svoje telo zamenio sa granom drveta koja se nalazila u blizini razbijena od mog napada vode.
#card1
#card218
-30 ch zatim bacam ovaj genjutsu i ide na njega
#card8
Zeleo sam znati ko je ovaj misteriozni nindza koji izbegava sve moje napade.



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
⦿ Gamakura Planina - Page 2 #world190

Ponovo je izbegao moj napad ali me nije napadao, samo sam bacao baraz genjutsua na njega nadajuci se da cu uskoro moci da idem sa ove lokacije i ne vratiti se nikada vise.
#card214
-30 ch
genjutsu ima 1000 dmga
#card8
Gledam i ne verujem sta mi se desava, niko nikada nije ovoliko izdrzao moj genjutsu, osim naravno Nibbochua.



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
⦿ Gamakura Planina - Page 2 #world183

Chunin napokon pada ali ne bez kontra napada, na mene baca grom od 300 dmga na sta ja reagujem menjajuci svoje telo sa kamenom.
#card1
-20 ch
Moja misija je ovde gotova, uzurbano sam silazio niz planinu dok sam se smrzavao od hladnoce.
"Moram ici momci, vidimo se..."



Malevolent Pressence
: :