Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | ⦿ Hram Honoyado

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

⦿ Hram Honoyado

Hram honoyado je nekad bio pun monaha, sve dok se u tom hramu nije dogodio masivni požar koji je u potpunosti razrušio hram i sve u njemu. Hram je ostao napušten a ljudi dolaze u njega misleći da će naći nešto. Retko ko se zapravo usuđuje da kroči unutra, srećni izađu a nesrećni ostaju izgubljeni zajedno sa plenom. Hram je napušten više od 100 godina i njegova legenda je skoro pa zaboravljena ali neki ljudi idalje dolaze

Nije im nešto potraga išla za rukom. Ista nas je dovela do sledeće lokacije koja je bila neki stari izgoreli hram. Nisam nešto bio religiozan, tako da mi nije bio problem da uradim sledeće.

Malo sam spolja šutirao stare zidovi koji su se samo rušili i pretvarali u prah. Stari drveni stubovi su se raspadali u ugalj i pepeo.

Kako smo ušli u hram osetio sam nešto pa sam krenuo preturati po nekoj polici osećajući da nešto postoji iza nje. Preturao sam po knjigama ali nisam mogao naći ništa. Osetio sam da nešto ima iza njih pa sam zvao ovu dvojicu da mi pomognu da izguramo celu policu jer možda nešto posotji iza. Dok sam to vikao idalje sam pune snage gurao policu ali bez nekih većih uspeha da je pomerim

Čuvši Yuichija, Fumetsu i ja smo prišli prostoriji iz koje se jasno kao dan čuo njegov glas. Videli smo njega kako gura policu za knjige i govori nam da mu pomognemo. Ja sam odmah otrčao da mu pomognem dok je Fumetsu idalje bio iza mene i gledao šta nas dvojica radimo. Ja sam onda iz sve snage gurao ali polica se idalje nije pomerala nekom velikom brzinom i samo smo je malo gurkali.

Kako sam video ovog kako trči brzo sam uzeo i zaključio da ih ovo guranje neće dovesti do nikud dokle god je polica puna. Uzeo sam i pesnicom sam zakovo u nju rezultujući u njenu deformaciju i da sve knjige ispadnu. Nakon toga oni su lakše pomerili policu a ja sam pogledao jasnije šta je iza nje i nisam mogao da verujem svojim očima




The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
 ⦿ Hram Honoyado #world365

Kako se neko lupanje i škripanje čulo smireno sam odlučio da došetam dok sam šutirao po zidu da možda pronađem nešto. Video sam sliku na zidu i rekao sam

'Jadno, ovaj lik baš nema osećaj za stil.'

Nakon toga sam nastavio hodati ka ovoj prostorji da bih ugledao ovu trojicu kako su izgurali neku policu i Fumetsua kako upire prstom u neki otvor na zidu

Dok smo gurali polako se sve olakšalo i konačno smo u potpunosti izgurali policu sa svog prvobitnog mesta. Kako smo to iz gurali okrenuo sam se da bih video neku rupu na zidu (Tajni prolaz) kako stoji tu ispred mene. Odmah sam podigao svoju ruku da bih bacio Pet Saburou kao znak našeg uspeha, očekivajući od njega da mi uzvrati sa svojim petakom nazat.


Kako smo Yuichi i ja gurali vredno i radno nakon pomoći od Fumetsua polica se olakšala i uspešno smo je izgurali. Kad sam se okrenuo prolaz je bio iza mene. Okrenuo bih glavu levo da bih video Yuichija koji mi baca pet. Bacio pih i ja njemu, ali bih se pritom uhvatio za policu koja je sad praznna i kako mi je Yuichi stego ruku i povukao me gurno me je sve sa policom koju sam refleksno držao čvrsto i ona je pala.

Kako sam gledao u prolaz osećao sam da nešto ima unutra. Kako sam pogledao ulevo čuo se snažan BAM. Ova dvojica su već oborila policu koja je sad bila mnogo praznija i lakša. Kad sam to video rekao sam sebi "Trebali smo odmah da je oborimo". Kako sam se okrenuo nazat ugledao bih Esaua koji je prišao i krenuo ući u prostoriju. Pošao bih za njim i za nama bi krenula ova dvojica nakon što su prestali zurati u oborenu policu. 

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
 ⦿ Hram Honoyado #world367

Hteo sam ispasti sav hrabar pa sam krenuo u otvor, al neka. Prašnjavo je, pore ima da mi podivljaju ako padne tračak prašine na njih.

'E momci, ja vas ipak gledam sa otvora. Alergičan sam na štagod je ovo.'

Kao i uvek, nastavio sam samo da ih nadgledam dok bih tresao to malo prašine što mi je kitilo rame.

Došli smo u prostorije i dočekale su nas neke dugačke stepenice niz koje bi smo se mi trebali spustiti kako bi došli negde. Video sam da Easu ne namerava ući pa sam krenuo prvi da se spuštam niz stepenice kako bih video šta se nalazi dole ispod verujući da ću naći nešto značajno. Kako sam išao video sam baklju na zidu te sam je uzeo sa zida i krenuo se spuštati dole

Video sam Yuichija kako polako ulazi u prostorije. Fumetsu i ja krenuli smo za njim kako bi videli da li ima nešto. Krenuli smo unutra i dočekalo nas je stepenište. Kako sam ušao video sam Yuichija sa bakljom koji se spušta niz stepenice. Krenuli smo za njim polako spuštajući se dok nismo došli do samog dna ovih stepenica u nadi da prnađemo nešto korisno tamo dole.

Konačno smo se sputsli dole nakon 1 minuta spuštanja niz ove dugačke ovalne stepenice došli smo u neku podzemnu porstoriju. U prostoriji gorele su 2 baklje levo i desno. Odmah sam video mesto za treću baklju te sam je uzeo od Yuichija i polako se zaputio tamo. Uzeo sam baklju te sam je stavio na postolje u nadi da se nešto desi. Kako sam je stavio odaljio sam se od nje nadajući se dobrim rezultatima

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
 ⦿ Hram Honoyado #world366

Kako sam stavio baklju čuli su se neki sistemi pomeranja. Uzeo sam i video pregradu kako se otvara jednim glasnim zvukom. Kad sam otvorio to je bilo neka drvena pregrada i u njoj je stojao isti kristal koji smo našli na artiku. Bez razmišljanja bih ga uzeo te bih ga pokazao ovoj dvojici. Nakon toga bi smo se poepli gore i ja bih dao kuglu Esau. Polako bi smo nastavlili dalje putem da bi smo našli još neke vredne stvari

Najon kratke pauze od Zenovih misija, bilo je vreme da nastavim sa istima. Sledeća informacija me je dovela na nešto poznatiju lokaciju. Ovde sam istraživao one kugle, vradžbine, kristale s Fumetsuom, Saburom i onim trećim. Lokacija je već uveliko bila uništena, tako da nisam morao puno da se trudim da bih našao neprijatelja.

Tlo terena propada, vreme je da miša isteram iz jazbine.

#card1459

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
 ⦿ Hram Honoyado #world224

Kao što sam i mislio, miš je bio spreman da izadje. Odbranio se od urušavajućeg tla, a potom je poslao napad, otkrivajući tačno svoju lokaciju. Stvorio sam drvenu strukturu oko svoga tela, a nakon što je ona bila uništena, protivnik je mogao videti kako napad prolazi kroz moje peščano telo sa ispruženom rukom. Oko njegovog tela je mehur počeo da se formira.

#card1210 #card1456 #card26

Struktura ima 400 def

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
 ⦿ Hram Honoyado #world224

Isti trikovi iznova i iznova. Nije primio k znanju da ne može nauditi mome peščanom telu. Svakako, to se mene nije ticalo. Još jedan talas peska je krenuo od mene ka protivniku, s ciljem da se obmota oko njega i onesposobi dalje kretanje. Misija je bila od značaja, tako da sam se nadao da me neće previše vozati neprijatelj.

#card1455

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
 ⦿ Hram Honoyado #world220

Peščani talas se uspešno obmotao oko protivnika, ali u desperaciji je uspeo da pošalje napad. Plava chakra me je obmotala, a telo je postalo laku poput vazduha. Primio sam neki sitan damage, ali zauzvrat protivnik je bio sigurno mrtav. Nakon što napad prodje, izlazim iz imuniteta i prilazim protivniku, zadavajući smrtonosan udarac mojim senbonom. Nakon što sam overio protivnika, pretražujem njegovo telo za senjutsu kocku.

#card5 #card152 #card332 #card19

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
 ⦿ Hram Honoyado #world1  ⦿ Hram Honoyado #world2

Senjutsu kocka za senjutsu kockom - da sam ih čuvao umesto predao - mogao bih kuću da izgradim za sad. Neprijatelj je posedovao jednu koju sam rado primio. Buduća saradnja sa Note Zenom je delovala sve više i više moguća. Odlazim polako iz srušenog hrama.

Stigao sam ujedno na svoju prvu vezbu dok imam vremena i ujedno zavrsavam obaveznu misiju,
moram pronaci neke bandite
#card1365
#card56
#card78
#card66
850dmg
25dmg pali teren

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
 ⦿ Hram Honoyado #world186  ⦿ Hram Honoyado #world187

nisu losi, jedan je uspeo da izbegne moj napad pa je vreme i njega da dovrsim
#card114
izbegavam napade
#card89
#card60

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'Kockica 24' :
 ⦿ Hram Honoyado #world62

--------------------------------

#2 'NPC Chunin' :
 ⦿ Hram Honoyado #world184

Mislivsi da je to to odjednom pojavila se ogromna horda jos bandita ispred mene, iznenadio sam se da ih
ima ovoliko ali izgleda da cu da se zadrzim ovde...
#card79
1450dmg

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
 ⦿ Hram Honoyado #world175  ⦿ Hram Honoyado #world180  ⦿ Hram Honoyado #world179  ⦿ Hram Honoyado #world178  ⦿ Hram Honoyado #world177  ⦿ Hram Honoyado #world176  ⦿ Hram Honoyado #world174

posto idalje letim njihovi napadi me ne pogadjaju i ostalo ih je jos 8
#card83
1800dmg

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
 ⦿ Hram Honoyado #world171  ⦿ Hram Honoyado #world173  ⦿ Hram Honoyado #world173  ⦿ Hram Honoyado #world175  ⦿ Hram Honoyado #world176  ⦿ Hram Honoyado #world180  ⦿ Hram Honoyado #world177  ⦿ Hram Honoyado #world173

o pa dobri su ostala su jos 2
ulazim u imunitet zatim izlazim iz njega i napadam ih
#card116
#card69

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
 ⦿ Hram Honoyado #world171  ⦿ Hram Honoyado #world173