Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | ⦿ Maglovita šuma Mori

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

⦿ Maglovita šuma Mori

⦿ Maglovita šuma Mori 000000-127058877-kdpmpp2m15-PS7-5-the-dark-forest-anime-digital-art-concept-art-upscaled
Šuma u blizini Senkaido sela koja je pokrivena maglom. Zbog slabe vidljivosti, šuma je imala zloglasnu reputaciju, te je korišćena u svakodnevnom zastrašivanju djece. Međutim, dosta neposlušne djece zalutaju u tu šumu, i nikada se ne vrate. Da li se u ovoj šumi kriju krvoločne zvijeri koje se hrane ljudima? Ili je samo ova šuma veliki labirint iz kojeg niko nikada nije pobjegao?

Zaspao je za vatrom probudio se polako vatra je bila ugasena ustao je polako te uzeo krevet slozio ga te stavio u ranac i jedan kunai te nastavlja svojim putem ka sumi hodajuci ka sumi bilo je gusta suma hodajuci gustom maglom nije modao nista da vidi morao je da ukljuci byakugan da bi mogao da vidi gde ide zatvara oci te ih otvara:

Byakugan!

#card1286

Ukljucujeci je video malo jasnije video je svoje saborce gde idu te je odlucio da pocne da trazi da pronadje nesto korisno.

Masaya je ušao u maglovitu šumu Mori sa svojim timom, okružen gustim drvećem i maglom koja je stvarala misterioznu atmosferu. Kako su koračali dublje u šumu, osetio je prisustvo drevnih drvenih statua koje su okruživale područje. Naišavši na jezero koje se pojavilo iz magle, Masaya je opazio stari čamac koji je plutao na vodi. Približivši se, primetio je unutar čamca kutiju sa zaključanim poklopcem. Odlučio je da je otvori i pronašao je neobičan kamen, sličan prethodnim ali ne potpuno isti.

Od nedostatka tragova u opustošenom selu, sva trojica su se uputila ka šumi. I dalje su bili udaljeni jedan od drugog što i nije bilo pametno, ali su imali vjere u svoje sposobnosti da se suoče sa potencijalnim opasnostima i misterijama ove šume. Možda je i ova magla jedan zaštitar za blago koje krije.

The member 'Ishimoto Tsuyoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Maglovita šuma Mori #world368

Sve što su dublje išli u šumu, u njihovim očima magla nije bila nimalo rjeđa. Što su više vremena provodili u njoj, zviždanje vjetra kroz trske i drveće je postajalo sve intenzivnije. Svakim sljedećim korakom miris šume je postajao sve jači. Ishimoto se kretao sve sporije, uopšte ne gledajući okolo niti tražeći tragove. Kao da mu je jedini zadatak bio da prođe kroz ovu jezivu šumu.

Trzazeci sumom je bilo dosta divljih zivotinja:Divljih svinja,orlova,vukova...Hodajuci polako da ih ne vidi je prosao i nastavio hodajuci 15 minuta je odlucio da malo
predahne te je seo na pod ispred drveta da odmori:

Uhh trebao bi nesto popiti.

Govoreci to je skinuo ranac sa ledja otvorio ga te uzeo flasu vode koju je pio juce te popio malo vode da mu zadovolji žedj posle toga vraca vodu u ranac zatvra ranac i jos sedi i odmara neko vreme

Šetajući kroz šumu, osetio je vibracije koje su dolazile iz dubine šume. Kada su stigli do mesta gde su vibracije bile najjače, pronašao je stari kameni spomenik. Na vrhu spomenika nalazila se šuplja rupa, u kojoj je pronašli drevnu kutijicu koja je počela da svetluca kada ju je Masaya uzeo u ruke. Otvorio je kutijicu a u njoj neki nešto slično prošlim kamenčićima.

The member 'Masaya' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Maglovita šuma Mori #world362

Nastavio sam sa šetanjem i traženjem ljudi kod kojih je vrlo moguće da imaju kocku, ako ne i kocke hehe.
Stigao sam na drugi deo šume koji je vrlo maglovit. Magla je retka i lako se vidi kroz nju, ali je jako vlažno i malo čudnije za disanje.
Bingoo! Nova žrtva, mada onog nisam ubio jer nema kocku..
Možda on ima!
Prilazim mu jako blizu!
“Pasivne” :


#card353
Vadim katanu bez slotova zbog samurai belta
#card186
Obložio sam telo munjom i dobijam 300 dmg i 100 dodatnih od pasivne munje!
#card189
Zamah!

150+400= 550 dmg

The member 'Gekko' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
⦿ Maglovita šuma Mori #world189

Zašto meni zapadaju ovakvi ludaci koji samo izbegnu ili odbiju napad kao ništa…. Kladim se da je ostalima lakše, možda su neki i završili do sad..
Sada je bolje da se fokusiram na njegov napad! Dakle njegov napad je ustvari moj napad, znači samo ako jednom zamahnem biće dovoljno da poništim napad i da nastavim ka njemu!!
#card1366
Ček šta je ovo!? Napad mu je dosta sporiji nego pre koji trenutak! Pogledao sam u svoju katanu koja je reflekcijom bila usmerena na moje oči, a to je bio moj sharingan!! Izgleda da se treća toma aktivirala!! Neverovatnooo!!
(100 brzine)
#card189
Zamahom poništavam njegov napad!
Pošto smo idalje jedan pored drugog mogu ga komotno raskomadati!!
#card189
Zamah u glavu! jos jednom sam zamahnuo jer je aktivirana pasivna kenjutsua.

150+400=550dmg

The member 'Gekko' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
⦿ Maglovita šuma Mori #world189

Ipak nije ni meni toliko loše! Mada šta radi ovaj lik.. Opet mi uzvraća udarac! Ali pomoću sharingana biće mi još lakše! Pametnije bi bilo da ne pravim jake udarce jer ne znam koliko on može uzvratiti, a ako je prejak udarac i on uzvrati ne znam mogu li se odbraniti. Hehe!
#card1367
Sa lakoćom izbegavam napad i imam dovoljno vremena da te napadnem!
#card189
Zamah u glavu! ponovo…

150+400=550 dmg

The member 'Gekko' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
⦿ Maglovita šuma Mori #world186

I junak je paoo. Rasekao sam ga po glavi, pao je kao sveća. Rasuo se po podu. Pala je jedna jaka uspavanka. U glavnom hajde sada da ga pretresem da vidim ima li Seiki kocke! Nadam se da njegova smrt nije bila ni za šta!
Gde li je ta prokleta kockaa, ako je nema džaba je umro!
*pretresam ga celog*
I nalazim kocku!

The member 'Gekko' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
⦿ Maglovita šuma Mori #world1

Dok sam krocio na ovo jezivo,mracno i nelagodno mesto osecao sam kako me zlo obuzima sa svih strana.Svaki svoj mali korak sam cuo dok ispred sebe ne vidim prst pred okom.Ne zanm da li ovde da provedem malo vremena ili da pobegnem odavde sto je pre moguce.

Kao snatizeljan covek odlucio sam da ostanem i proverim sta se krije iza druge slike ovog mesta na kojem se nalazim sada.Svaki svoj uzdah i izdah sam cuo sa velikom lakocom.Bilo je marcno jedva sam sebe video u ovoj magli.

Dok sam ulazio sve dublje i dublje u ovo mesto sve sam teze i redje disao.Nisam mogao da budem sav svoji,ali me to nije zaustvailo da krenem dalje u istrazivanje.Kao da na ovm mestu nikada ni jedna zivotinja nije krocila svojim malim sapama

Svake sekunde sam se okrecao u nadi da necu da upadnem u neku zasedu ili zamku.Dok mi se vrtilo u glavi zbog redjeg vazduha hteo sam da izadjem odavde i prodisem ovoga puta normalno malo vazduha.