Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | ⦿ Napuštena pećina

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

⦿ Napuštena pećina

Ova pećina se nalazi u regiji 68. U ovoj pećini je nekad zivjela stara civilizacija kojoj niko nije smio da pridje i ko god bi došao u pećinu niko vise nije cuo za te ljude. Ali danas ce ova pećina biti istražena. Prije 15 godina ljudi su napustili pećinu i niko vise ne dolazi u nju...

Dawn je napokon stigao u novu destinaciju koja se nalazi u regiji 68. Ova pećina je bila dom starim i jezivim civiliizacijama i niko nije smio da im pridje . Ali Dawn je nindza i nikog se ne boji. Pećina je dugačka oko 15 km i Dawn mora polako i sigurno da ide kroz nju da bi uspješno izvrsio misiju. Usao je u pećinu i poceo da koraca...

Poceo je da koraca Dawn i nikog nije bilo culi su se jezivi krici kao da je neko pored ili iza njega i pokušava da ga uplasi. Dawn je setao i setao i napokon je prešao prvi dio pećine koji je bio dugačak oko 5 km . Bio je odličan u tome da izvrši misiju koju je zapoceo. Znao je da je misija rizična. U pećini su se culi samo jezivi zvukovi zivotinja. Dawn je stigao do kraja pećine...

The member 'Dawn' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Napuštena pećina #world364

Pećina je bila dugačka i stigao je napokon do kraja prvine poceo je da traži i traži . Kada je tražio naletio je na neke jezive zivotinje koju su proizvodile jezive zvuke. Dawn je tražio vec nekolika sata i nije nista našao. Ali je bio uporan i nije odustajao odlučio je da jos vise traži. Nadao se da ce naci nesto. Vidio je skrivenu prostoriju krenuo je da ulazi .

The member 'Dawn' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Napuštena pećina #world365

Dawn je usao u skrivenu prostoriju u kojoj nista nije veliko bilo mislio je da je to samo obična prostorija. Vratio se u pećinu i poceo da pretražuje,pretrazi je satima. Ali nista nije bitno i konkretno nadao. Mislio je da je ovo bila samo misija kojoj nema kraja. Ali onda je vidio mesto u skrivenoj prostoriji kako svijetli. Odlučio je da se vrati tamo kada je usao vidio je kovčeg...

The member 'Dawn' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Napuštena pećina #world370

Vidio je kako nesto suha u skrivenoj prostoriji. Kada je usao vidio je mali kovčeg. Razmišljao je da li da ga otvori. Rekao je:Moram ga otvoriti Zašto sam onda uopste dolazio na ovu misiju. Poceo je da ga polako otvarao kako ga je otvarao svijetlost je postajala sve jača i jaca. Kada ga je otvorio ispostavilo se da je to kljuca. Ali nije znao gdje da ga ubaci...

The member 'Dawn' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Napuštena pećina #world367

Tražio je gdje da ubaci kljuca trszio je vec satima i satima ,ali nigdje nije bilo nekih vrsta ili prozora bilo cega... Mislio je da je to obični kljuca polako je Dawn počinjao da gubi nadu ali nije odustajao jer je znao da je ovo misija vrlo bitna jer ako ne nade ono sto traži Svijet bi mogao da propane. Polako je setao i vidio je misteriozna vrata skupio je hrabrosti i poceo da ih otvara...

The member 'Dawn' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Napuštena pećina #world364

Napokon je našao vrata odlučio je da udje u njih. Dawn je skupio hrabrosti i ponado se da ce iza ovih vrata biti nesto bitno i da ce mu to pomoći da sto brze riješi njegovu misiju napokon. Odlučio je i ubacio kljuc u bravu i poceo je da otvara vrata culi su se zvuci nekih ljudi i svjetlost je bila sve jaca i jaca kada je otvorio vrata . Vidio je samo neku tabelu na kojoj može da bira stvari...

The member 'Dawn' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Napuštena pećina #world363

Kada je usao u tu misterioznu prostoriju nije nista vidio ali je vidio neku tabelu. Odlučio je da zanemari to i nastavio da koraca napokon je naišao na neka vrata misteriozna. Nije znao da li da udje u njih ali je tada rekao:Dosao sam cak ovoliko dugo ne smijem sada da odustajem hajde sada da ubaci kljuc u bravu. Ubacio je kljuc i bas tada...

The member 'Dawn' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Napuštena pećina #world370

Ubacio je kljuc u bravu i otvorio vrata . Unutra je bila neka velika,misteriozna i tajna prostorija i na zidu je samo pisalo prati me i dobićeš ono sto trazis. Dawn nije znao sta da uradi i rekao je:Mmm,moram sada da pratim ova vrata možda ovo nije dobra ideja ali mene veze odlučio je da prati vrata...

The member 'Dawn' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Napuštena pećina #world363

Nekada davno, u srcu starih planina, nalazila se napustena pecina koja je nosila naziv"Napustena pecina". Prica o njoj se prenosila s generacije na generaciju, ali za mene je bila mnogo više od jednog mita koji su gradjani pricali.

Dok sam istrazivao njene unutrasnje hodnike, nalazio sam znakove da su tu nekada ziveli ljudi, mozda pre mnogo vekova. Staromodne slike urezane u zidove, koje su prikazivale scene iz svakodnevnog zivota, poput lova ili plodnih polja, bile su jedini tragovi prisustva nekadasnjih stanovnika.

Na dnu pecine, duboko u zemlji, otkrio sam ogromnu kamenu dvoranu koja je bila iznenađujuce suva i svetla. Tajne su se skrivale u svakoj pukotini zidova i u svakom ehu koraka u ovoj pecini.Stalno sam cuo kapljanje vode u pecini pa mi je to dalo odjek glasni nego moj sami glas.

S vremenom, postao sam neodvojiv deo pecine. Svaki kamen, svaka kapljica vode, svaka sitna promena u svetlu koje je prodiralo iz malih otvora, postali su nesto ubicajenog cega vise necu toliko da se bojim i sama pecina mi je postala ne samo mracna pecina vec normalna pecina.

Dok sam rzmisljao da napustim pecinu pogledao sam u dubini peceni i video corsokak to mi je dalo znak da u ovoj pecini nema niceg loseg ili strasnog.Krenuo sam da izlazim iz pecine znajuci da me jos malo puta ceka ka svom selu.