Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Fake misija - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Fake misija

First topic message reminder :

U selu su se pojavile neke nindze koje su ugrožavale selo. Prema podatcima koje sam cuo taj tim nindzi se sastoji od:2 genina i 1 chunina koji je njihov lider. Takodje sam cuo da su te nindze specijaliste za Tajitsu i borbu prsa u prsa 1 vs 1. Ali kad tad ce ih neko zaustaviti. Danas je taj dan kada ce biti poražene...

Ruka od vetra je čvrsto držala tenina numero dos dok su me ostali jako napadali. Stvorio sam chakra barijeru usko oko ogledala, čekajući da prodje uticaj napada prenego što je spustim. Kako su napadi popustili odradio sam brze znakove rukama, ojačavajući svoj naredni napad a potom napadajući svoje protivnike sa masivnom šumom.

#card239 #card411 #card1222

2450 dmg valjda



Fake misija - Page 2 NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
Fake misija - Page 2 #world189

--------------------------------

#2 ' NPC Tennin' :
Fake misija - Page 2 #world211

Jedini protivnik koji se ovde zapravo borio je bio nešto slabiji chunin. Moje telo i ogledalo je obložio led a telo se stopilo istovremeno s peskom, stvarajući savršenu zaštitu od svih napada koji su išli ka meni. Brzim znakovima ruku pljunuo sam na poslednjeg protivnika vodu.

#card1415 #card1456 #card27

600 dmg vljd



Fake misija - Page 2 NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Fake misija - Page 2 #world187

Njegov zamah nije uspeo ni da poseče moje peščano telo a kamoli namesti bilo kakvu štetu. Nasmejao sam se, izlazeći iz ogledala. Protivnik se odmakao na tren nakon što je skontao da njegovi napadi nemaju uticaja a ja sam ispalio oštar talas vetra ka njemu.

#card132



Fake misija - Page 2 NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Fake misija - Page 2 #world185

Zemlja je počela da se trese a ja sam tehnikom zamene izbegao slab potres terena. Preostala su još dvojica tenina koja su polako krenula da beže, izgleda da su primetili ogromnu količinu moći koja masakrira ulaz u selo. Laganim koracima, krenuo sam ka njima.

#card1 #card8



Fake misija - Page 2 NyUixBx
Protivnici su krenuli da beže, ali nisu daleko stigli. Repozicionirali su se u obližnjoj šumi, spremni da se vrate i izvide situaciju iz drugog ugla - srećom pa nisu znali da imam aktivan senzor i da ih svo vreme pratim i čekam u zasedi. Zaseo sam na tren, nastavljajući ciklus odmaranja.

#card8



Fake misija - Page 2 NyUixBx
Protivnici su se polako približavali dok sam ja samo odmarao sakriven u napuštenom selu. Bili su na kilometar, poprilično oprezni, kretajući se polako. Davali su mi dovoljno vremena da povratim to malo chakre što mi je nedostajalo. Bio sam već uveliko spreman za nov okršaj.

#card8



Fake misija - Page 2 NyUixBx
Momenat kada su protivnici prišli bliže selu, krenuo sam da radim znakove rukama dok sam hodao ka njima. Pesak se digao na teren a nebo se opet smračilo. Momenat kada su mi bili u videokrugu, tlo je krenulo da tone, napadajući ih obojicu. Budući da su bili poslednji od neprijatelja, bilo je poželjno da što pre padnu.

#card1448 #card1420 #card1459



Fake misija - Page 2 NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Fake misija - Page 2 #world206 Fake misija - Page 2 #world204

Brzim znakovima ruku obložio bih telo chakrom i pretvorio bih ga u vodu, izbegavajući chakra bombice koje su lebdele unaokolo. Odradio bih znakove i raširio obe ruke - šake od vetra su izletele iz mojih ruku, pokušavajući da obuzdaju oba protivnika.

#card5 #card49 #card127

200 def



Fake misija - Page 2 NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Fake misija - Page 2 #world208 Fake misija - Page 2 #world211

Napad od chakra kugli nije radio na mene ovaj potez, tako da sam samo prišao stunovanoj meti i dovršio bih ga udarcem senbona u čelo. Okrenuo bih se ka protivniku kome su krenuli chakra kanali da pucaju, odradio znakove ruku, na šta se oko protivnika krenula formirati vodena lopta.

#card332 #card19 #card26



Fake misija - Page 2 NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Fake misija - Page 2 #world201

Iz jednog imuniteta samo sam prešaltao u drugi, peščani, oblagajući moje telo vetrom po treći put u ovoj borbi. Njegovi napadi prosto više nisu mogli da me povrede. Odskočio sam dalje, čekajući njegovu skoriju smrt od popucalih chakra kanala.

#card144 #card1456



Fake misija - Page 2 NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Fake misija - Page 2 #world213

Protivnik se pojavio iza mene, ispaljujući dva zmaja od vetra ali opet, njegovi napadi su samo prošli kroz moje telo, regenerisajući rupu koja je nastala od njih. Bilo je pomalo jadno čekajući njegovu smrt ali u isto vreme ponizno za protivnika koji nije mogao da se iščupa iz ove situacije.



Fake misija - Page 2 NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Fake misija - Page 2 #world206

Obložio sam svoje telo chakra štitom, gledajući protivnika kako nemoćno pada na pod, ispuštajući njegov poslednji dah. Moj posao je bio ovde dovršen. Sačekao sam da pucketave kuglice se zaustave prenego što sam samo uradio par znakova ruku. nestajući sa ovog mesta zauvek.

#card239 #card21



Fake misija - Page 2 NyUixBx
Masato, nakon testiranja za turnir, odlučio je da se vrati u selo. Tokom puta, stigao mu je orao, što ga je iznenadilo. Kada je orao sleteo, Masato je uzeo pismo na kome je pisala misija. Masato se malo razočarao, nadajući se da će biti nešto drugo, ali je znao da mora da uradi šta mora.

Nakon putovanja, stigao je do destinacije, gde je naleteo, tokom puta, na dva ninje koje su jurili neke ljude. Masato je skočio ispred njih:

Momci, stvarno ste davež!



#card127
4slota 50ch



影 Masato Nara 影

The member 'Masato' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Fake misija - Page 2 #world197 Fake misija - Page 2 #world192

Masato, nakon što je to rekao, poslao je ruke od vetra ka ninjama da ih zarobi. Zarobivši samo jednog ninju, dok je drugi izbegao, ninje su veoma jake napade poslali na Masata. Ali to Masatu nije uznemirilo. Izveo je brze znakove ruku, stvarajući zid oko sebe i jednu malu rupu kako bi mogao da izađe. To mu je moglo pomoći da se odbrani od napada.


#card108
800def (85ch)

#card89
100hp stita+


Nakon napada, Masato se zaleteo ka ninji da ga dovrši, nakon što je izvadio svoj kunai. Dovršio ga je i nastavio je borbu sa drugim ninjom.


#card330

#card19

Vraca kunai kod sebe u torbu.


#card94
15ch


影 Masato Nara 影

The member 'Masato' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Fake misija - Page 2 #world197

Ninja je uspeo da izbegne Masata i tako je poslao isti napad na njega. Masato se brzo povukao unutar zida kako bi napad udario u zid. Nakon toga, Masato izlazi iz zida i stoji pored njega. Izveo je znakove ruku, šaljuci Masatovu izduženu senku na ninju da ga paralizuje.


#card1186
35ch


#card08

The member 'Masato' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Fake misija - Page 2 #world199

Videvši da je ninja apsorbovao Masatov napad, morao je da se suoči sa svojom tehnikom. Masato nije hteo da rizikuje sa tehnikom zamene, jer je senka bila ojačana od strane tog ninje te je ušao u zemlju kako bi izbegao napad. Nakon što je napad prošao, Masato je izašao iz zemlje i poslao svoj napad.


#card116
35ch
#card104
15ch
#card102
15ch



影 Masato Nara 影

The member 'Masato' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Fake misija - Page 2 #world200

Ninja je izbegao Masatov napad, što je Masatu već počelo da smara, jer se pitao koliko mu se još isplati da izbegava, a uskoro će izgubiti. Masato je izveo znakove rukama, stvarajući ruke od senke, i poslao svoju izduženu senku ka ninji.


#card1199
10ch

#card1186
35ch



#card08



影 Masato Nara 影

The member 'Masato' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Fake misija - Page 2 #world194

Masatova senka je uspela da uhvati ninju bio je paralizovan. Mada, pre nego što je senka stigla do ninje, poslao je rak tornado koji je povukao Masatov zid i uništio ga. Masato je znao kako da se suoči sa ovim, te je ojačao svoje senke i stvorio novu, koju je poslao na tornado koji je bio poništen, a ostatak je nastavio ka njemu. Tada je Masato poslao još jedan napad na ninju sa senkama koje su ga pogodile, i tako završio ovu borbu. Okrenuo se bez da je išta rekao, krećući se nazad ka selu.

#card1195
biram spretnost (1000dmg buff) 20ch

#card1197
40ch 2000dmg (ulozeno 1000dmg u napad) nastavlja 600 koje prima

#card1196
1400dmg (20ch)



影 Masato Nara 影