Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Hirotova kuća

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Hirotova kuća

Nakon dugog puta došao sam ovde sa dalekog mesta. Čim sam stigao, ova kuća mi je privukla pažnju. Nije bila specijalna, mala kucica od drveta, ali dopala mi se njena lokacija. Kada sam je kupio od nekog starijeg čiče kome je seda brada padala do kolena, dobio sam čitavu papirologiju i informacije o kući. Kuća je stara 36 godina, ali su prozori na njoj stari 20 godina jer su neki klinci kamenjem polomili prethodne prozore. Što se tiče lokacije, kuća se nalazi na brdu u blizini šume. Kada pogledaš kroz prozor u kuhinji, možeš videti jednu veliku planinu sa oštrim vrhom. Pitam se da li se iko popeo tamo. Malo niže se nalazi mali, ali blistavo čisti potok. Unutrašnjost kuće je skromna, ima jedno kupatilo i jednu spavaću sobu, dok su kuhinja i dnevna soba spojeni. Imam sreće što sam našao ovako finu kuću.
Hirotova kuća 2sZWeFF

8:30
Nakon što sam se probudio i završio jutarnju rutinu, tj. oprao zube i istuširao, primetio sam da nemam leba u frižideru. Tako da sam se obukao, zaključao kuću i krenuo u potragu za najbližim restoranom kako bih pronašao nešto za doručak.

12:45
Pola noći sam proveo učeći za genin ispite, ali i dalje nisam siguran hoću li da položim. Završio sam jutarnju rutinu, obukao se i zaključao kuću. Pre nego što krenem na akademiju, pokušat ću da nađem Kansukeovu kuću da bismo zajedno išli.