Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Smaragdne Doline - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Smaragdne Doline

First topic message reminder :

Smaragdne Doline su zeleni labirint šuma, gdje svjetlost igra kroz gustu krošnju, stvarajući čarobne uzorke na tlu. Zvuk tihih potoka dopire iz dubina, dok šumsko bilje mami posjetitelje svojom mirisnom raskoši. Ovdje se svaka staza pretvara u avanturu, otkrivajući tajne prirode u svakom koraku

Smaragdne Doline - Page 2 1000_F_541357914_LeyK2LaNqvfft6JmabJW1424oXCRBcV0

Ali opet,ovo stvorenje nije znalo kad da prestane pa ga je opet krenulo napasti,ovo mu je postajalo dosadno pa kad se svinja dovoljno približila on je ispružio ruku i iskoristio bakuton c1 najobičniju tehniku..#card1246

Bombica je eksplodirala pravo u svinjsko lice i ono se uplašilo i pobjeglo u sekundi. Rikuto je uzdahnuo. Ovo nije bilo realno....

Kada sam se probio kroz gustu sumu video sam ravno polje dok me je sunce zarcilo direktno u oci.Jedino sto sam mogao da cujem je zvuk reke kako prolazi pored mene i par zivotinjica na toj reci.Cuo sam zvuk ptica koje su cvrkutale preglasno.Toliko glasno da sam jedva cuo vetar koji mi prolazi kroz usi vellikonm brzinom

Video sam granje kako se savija ka meni zbog vetra.Dosao sam na ideju da se popnem gore i posmatram ovu livadu sa velike visine.Drvo je bilo veliko tolikom da su ptice prolazile pored mene.Polse velikog i lkepog pogleda otisao sam da vidim ostale delove ovoga

Kako sam otisao sa mesta video sam jedno drvo koje je bilo spojeno sa drugim drvetom.Ta dva spojena drveta su imala nesto crno u sebi sto je bilo nalik nekoj velikoj rupi.Prisao sam tom drvetu i ubacio ruku u nutra da vidim sta se nalazi u unutra.Prvo sam osetio negu gljidu koja mi ide po ruci,to je bila jedna pcekla pa zatim jedan roj pcela.Ja sam se odaljio par metera od tog drveta i gledao samo kako izlaze.Svi su stali na pod bez ikakvog razloga.Video sam da su bilje ljutite.Nisam se osecao bas siguurnao pa sam morao da ih eleminisem
#card162
Kada sam se uverio da su mrtve krenuo sam ka dalekom zapadu.