Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Napustena Kuca

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Napustena Kuca

Napustena Kuca 19bbe0b298a711da9ae30780b3311a6a
Daleko u staroj, zapustenoj kuci, urasloj u mahovini, daleko od ljudske populacije, svoj hideout napravila je jedna kriminalna banda Jonina, koji su prodali veoma vazne dokumente neprijateljskim nacijama, misleci da se mogu izvuci tim aktom, tim delom napravili su sebi poternicu koju ce kad tad neko popuniti.



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Hatchiro i Matsuda, skriveni u senci dolaze na lokaciju hideouta
#card1286 #card1287


-Matsuda, izgleda da su unutra trenutno samo dvojica od njih, dok su ostala dvojica 8km severoistocno od nas, ako sada presretnemo ovu dvojicu, ostatak bande nece imati vremena da im se pridruzi-


Rekao je Hatchiro dok su skriveni u senci ulazili u hideout
Napustena Kuca 4541c293-753b-487a-919f-91809e14cc24



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Kada smo usli u hideout video sam dvojicu od četvorice iz bande koju trebamo da unistimo.

Eno ih.Sada bi mogli da ih napadnemo.Prošaputao sam dok smo se krili iza zida.

Napašću ja prvi obadvojicu odjednom sa tehnikama munje.Pokušaću da budem što neprimetni.

#card155
#card165

-Pozdrav momci, znam da nas niste ocekivali ali imamo par malih poklona za vas-
Rekao je Hatchiro koji se nalazi pored Matsude, radi zemljani znak rukom i priziva 2 zemljana vuka na protivnike, po jedan na obojicu
#card96


Sve dok mu je Byakugan aktivan



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
The member 'Hatchiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Napustena Kuca #world198 Napustena Kuca #world196

Hatchiro radi zemljani znak rukom, ojacava svoje zemljane strukture i priziva zemljani zid koji ce blokirati nadolazeci laserski bljesak od 1000dmg
#card97 #card107


Nakon toga se okrece i radi spinning wheel kick da blokira udarac macem od nindze pored
#card358
S obzirom da je napad koriscen za odbranu, ima dodatnih 500 dmg ili ti 1000, i 200 produzava na tog nindzu, zajedno sa ona 2 zemljana vuka sto ih jure, Byakugan i dalje aktivan



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Kada je Hatchiro blokirao udarac mačem od ninje koje je bio izmedju nas ja sam odmah napao ninju pored nas.

#card1286
#card1289
#card1292

Napao sam ga jako sa hyuga taijutsu-om.Ovo se sve desilo dok smo bili iza zida tako da nas drugi jonin ne vidi.
dmg:800
zagarantovani:160

The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Napustena Kuca #world192

Nakon sto je Matsuda vesto izudarao protivnika, jonin je svojom poslednjom kolicinom snage bacio Tsunami prema nama, Hatchiro staje ispred suocavajuci se sa Tsunamijem svojom rotacijom
#card1288


A zatim baca Mudslide prema drugom nindzi, gutajuci svoj zid i dodavajuci dmg na svoj napad
#card109
Byakugan i dalje aktivan



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
The member 'Hatchiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Napustena Kuca #world198

Nakon sto je protivnik izbegao napad,poslao je svoj ka nama.Sada ja saljem malo munje ka njemu da se napadi sudare i ublaze dmg.
#card162
Napadi se sudaraju i ja skacem ispred svog saborca kako bih izblokirao poslednje delove napada sa svojom rotacijom.
#card1288
Byakugan jos aktivan

The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Napustena Kuca #world199

Nisi lice absorbovao nista tako da na nas ide samo 400 dmga, skamenjujem svoju ruku, pomeram se do napada i zaustavljam ga
#card90


a zatim velikom brzinom se pojavljujem kod protivnika i istovremeno bacam gromoglasni sut
#card367 #card362


Byakugan i dalje aktivan



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
The member 'Hatchiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Napustena Kuca #world199

Nindza je absorbovao moj taijutsu, s obzirom da se ja navodno nalazim pored njega trenutno, njegov napad bi trebalo da se racuna kao napad iz blizine jelte jer nije definisano cime napada

#card1286 #card1292 

Izbegavam njegov napad i istovremeno bacam kontra napad, stajem u svoj gard i dodajem dmg mom narednom napadu, vakumskom talasu koji pucam direktno u njega u bliskoj distanci

#card1297 #card1294



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
The member 'Hatchiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Napustena Kuca #world193

Ulazeci veliku kolicinu chakre, Hatchiro priziva veliki zemljani zid u obliku ogromnog kisobrana sve do njegovog saborca, koji ima 800 defensa i koji ce zastititi njega i njegovog saborca od munjevite kise koju je izazvao nindza svojim poslednjim trenutkom zivota
#card108


Dok kisa pada, i dok jos nisu stigla ostala dvojica nindzi, Hatchiro iz svoje torbice vadi 2 pilule i stavlja ih u usta kako bi povratio malo chakre za nadolazecu borbu
#card379



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Dok sam gledao kako se moj saborac sa malo poteskoca bori protiv jonina seo sam i malo sam se odmorio za sledecu borbu koja dolazi.
#card8

Dok sam se ja odmarao Hatchiro je pobedio i ovog drugog ninju.

Nakon nekog vremena, pristizu druga 2 jonina sa ciljem da se regrupisu sa svojim timom
-Zalim momci, ali moram vam reci da vasi saborci vise nisu sa nama, i dosli ste u pravi cas da im se pridruzite-


Rekao je Hatchiro, okrecuci se ka proticnicima
Napustena Kuca F6c3ecd1-39b8-4b85-8162-8d76332a013d

Skakuci visoko u vazduh, udarajuci u zemlju salje jak energetski talas na prvog jonina, dok se Matsuda nalazi pored mene (talas ide pravo, ne ostecuje Matsudu)
#card364 #card358

Dok na drugog jonina baca zemljanog zmaja
#card102



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Posle nekog vremena kada sam se odmorio ustao sam i u tom trenutku su stigla i ostala dva jonina.Hatchiro je vec bacio svoje napade ka protivnicima,a sada je moj red da se malo borim.

#card168
Šaljem napad na drugog ninju koji se kombinuje sa Hatchirovim zmajem.Rezultat je zmaj koji prati sa 1000 dmg zagarant dmg 200
Hah,odbrani se od ovoga.

The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Napustena Kuca #world191 Napustena Kuca #world197

Stajem par koraka ispred Matsude, Ispaljujem vakumski talas na prvi napad kako bih ga oslabio, a zatim prizivam zemljani zid koji ce blokirati oba napada
 #card1286 #card1294 #card108



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Zaobilazim zid koji je stvorio Hatchiro i prilazim i napadam prvog ninju koji je primio prosli napad a na ovog drugog se vraća onaj kombinovani zmaj iz naseg proslog napada sa 1000 dmg

#card173
#card1286
#card1289

The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Napustena Kuca #world200 Napustena Kuca #world194

Drugi nindza pada na pod bacajuci svoj poslednji napad, dok u istom momentu stize treci nindza kao pojacanje, sjajno, velikom brzinom skacem prema tornadu i sutiram ga xD, talas energije koji sam napravio bio je dovoljan da ponisti ovaj tornado


#card367 #card362


s obzirom da sam u letu moj sut ima 1000dmg i ponistava tornado
Napustena Kuca 4aa852f9a86a4af220c8a55906d72946


Dok sam u letu, prizivam jednog zemljanog vuka koji ce napasti prvog jonina, zaobilazeci zid. jer mu je preostalo 100 hp i moze ga vuk dovrsiti
#card96
Byakugan je i dalje aktivan ali ne trosi slot



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Odmačinjem se od prvog ninje kada sam video da je Hatchiro poslao zemljanog vuka na njega.U tom momentu dok sam se sklanjao od tog ninje pored mene na oko 10 metara sam video kako treći ninja dolazi u pomoć.Napadm ninju koji je dolazio kao podrška.
#card155
#card159
#card165

The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Napustena Kuca #world195 Napustena Kuca #world200

Oke sad me vec smarate, aktiviram svoj twin lion fist, unistavam siljke jednim neznim dlanom,
#card1286 #card1295 #card1289
Ne ulazem slot u Byakugan


a zatim se zalecem na prvog nindzu i napadam ga neznim dlanom


#card1298



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Dok je ovaj ninja izbegavao napad,u pomoć mu je pristigao jos jedan ninja.Sada cu da ih raznesem obojicu sa mojim hyuga taijutsuom.Pogledao sam u stranu i video kako hatachiro jos uvek bori sa prvim ninjom.

#card1286
#card1297
#card1294 ovaj napad ide na ninju koji je vec bio tu.

A zatim ovaj drugi napad ide na ninju koji je upravo dosao.
#card1296

dmg prvog napada:630
dmg drugog:700

The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Napustena Kuca #world197 Napustena Kuca #world200 Napustena Kuca #world199

U ovom mravinjaku jonina, napad od prvog nindze ide na mene, dok od treceg ide na Matsudu, blokiram napad svojom kamenom pesnicom, i oklop mi prima deo napada
#card90


stajem u gard i punim svoj vakumski talas pre nego sto ga ispalim na prvognindzu, a zatim jos jedan talas na drugog 
Byakugan aktivan al ne ulazem slot


#card1297 #card1294 #card1296



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Ove ninje samo dolaze, nema im kraja.Pa dobro sad sam se vec malo naljutio ima sve da vas razbijem.

#card1288
#card1295
#card1292
Branim se od napada i ja napadam njega.Byakugan jos aktivan ne trosim slot
dmg 700

The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Napustena Kuca #world195 Napustena Kuca #world199

-Jedan jonin je blizu nas, moramo sto pre zavrsiti s ovo dvojicom jer im pojacanje stize-

Oba napada idu na mene, siljci i absorbovan talas koji mi je nindza uzvratio, branim se od njih rotacijom
#card1288


zalecem se na prvog nindzu i napadam ga laktom
 #card357 #card363


Byakugan aktivan



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Malo se odmačinjem od ovog ninje i odmah mu bacam moj sledeći napad jer su prošla dva išla na Hatchira.
#card155
#card165
#card159
Oba napada idu na drugog ninju.Byakugan aktivan

The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Napustena Kuca #world197 Napustena Kuca #world194

Hatchiro staje u gard, tenkujuci nadolazecu eksploziju svojom nogom
#card358


a zatim pocrveneo od besa xD, udara prvog nindzu velikom serijom udaraca, nadajuci se da ce ga zavrsiti u ovom veku 
#card371

Byakugan aktivan



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Branim se od ovog razornog tornada.Bacam dva napada munje koji se sudaraju sa tornadom,a ostatak dmg izbegavam uz pomoć jutsua zamene.Sada sam seo malo na pod da se odmorim i da vidim hoce li trebati Hatchiru pomoc.
#card168
#card156
#card1
Byakugan jos aktivan

The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Napustena Kuca #world197

U momentu borbe, Hatchiro vadi iz torbice 2 pilule i stavlja ih u usta
#card379
a zatim napada protivnika neznim dlanom
#card359 #card1292


na protivnika ide 150dmg, Byakugan aktivan



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Vidim protivnik izbegava Hatchirove napade pa reko da mu i ja uskočim u pomoć.Kad već moze da dolazi pojačanje ovim ninjama e vala mogu i ja svom saborcu.
#card1294
šaljem vakumski talas na protivnika

The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Napustena Kuca #world197

Prizivam zemljani zid koji ce blokirati deo eksplozije, skinuti mi oklop i uraditi 100 dmg na meni
#card92


A zatim sutiram nindzu sa velikom,velikom nadom da ce mu moja noga biti poslednje sto vidi u svome zivotu
#card362


Byakugan aktivan



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
The member 'Hatchiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Napustena Kuca #world192

Napustena Kuca Bc877c6e-659b-43f5-b2f0-b34ed3357a9f
Sa velikom radoscu, Hatchiro je isutirao budalu u glavu, i zatim docekao njegov cunami zemljanim zidom,-Zalim, ali takvi napadi ne rade na mene, dok si sam nemas nikakve sanse-

Rekao mu je Hatchiro sa kezom na njegovom licu


#card107



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Videvsi poslednjeg jonina kako nadolazi kao pojacanje svojim Byakuganom, pre nego sto je dosao Hatchiro je uzeo momenat da malo odmori od velikih borbi na ovoj misiji, vracajuci malo svoje chakre
#card8



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Nakon nekog vremena, nindza se pojavio, zabrinut sto je zakasnio da sacuva svoje saborce
-Matsuda, dopusti meni ovog da se ispisem, nadam se da mi oprastas sto ti uzimam zadnji tracak zabave na ovoj misiji :)-


Napustena Kuca 4fcb0390-e58a-4225-b38e-da0f6a396ee4
Vidno iscrpljen od silnih borbi sa celom vojskom jonina, Hatchiro je ustao da bi se suocio sa poslednjim, znajuci da mu jedan nece predstavljati pretnju


-stil zemlje, zemljani vukovi, drzite ga!-
#card96


Saljem 2 zemljana vuka



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
The member 'Hatchiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Napustena Kuca #world194

Dok su se vukovi igrali sa joninom, poslednjim atomima svoje chakre, Hatchiro priziva pojacani zid koji ce ga odbraniti od napada
#card97 #card107
(nova borba pa je cd resetovan)




Nakon uspesno zavrsene misije, Hatchiro i Matsuda su neko vreme proveli odmarajuci, pre polaska dalje svojim putevima


Napustena Kuca E283f900-c0a5-455a-9232-82dadd922dd7



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ