Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Šuma otkrovenja

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Šuma otkrovenja



Predivna šuma koja 
odiše neverovatnom lepotom. 
Leči sve probleme. 
Čini nemogiće mogućim. 
Povezuje nepovezivo. 
Mesto gde se sudbina odtvaruje. 
Mesto na kome sve postaje stvarno. 
Drveće koje prinosi lirici ovog mesta.




Šuma otkrovenja  Beautiful-anime-sunset-scenery-forest-forest-volu-free-photo


Šetao sam po vodi uz pomoć chakre. Na mome ramenu velika torba pred pucanje je visila i pravila sjenku koja me je prekrivala od noge do pete od zalazećeg sunca.


Šetajući tako kroz dolinu sa rjekom pod svojim nogama, naišao sam na momka koji je plutao rjekom onako bez životno.

Šuma otkrovenja  Dda3d6da33e96e58277e8c89740950fb


Njegov put plutanja ga je doveo pred moje noge pa sam odlučio da ga izvučem prije nego što se sudari sa mnom i umokri mi odjeću.
Zgrabivši ga za pozadinu vrata podignu ga ko kakvog kera da bolje vidim facu ovog nesrećnika.
Medjutim kad sam pogledao u tu depresivnu facu šok me je strefio naliku munji sa neba!


"ABURO JESI DOBRO?!"

Zapita svoga prijatelja iz djetinstva zabrinuto....

Skučio sam sa drveta. 
Uskočio sam u relativno hladnu vodu. 
Kad sam video da  neću početi da tonem 
prepustio sam se osećaju plutanja. 
Samo od jednom neki visoki lepi priličan 
plavušan me je uhvatio za vrat. 
Pogledao sam ga . 
Zašto si me izvukao iz vode? 
Upitao sam ga. 
Uputio sam mu još jedan bolji pogled i video sam 
da je to čovek sa kojim sam prošao najuzbudljivije pustoluvine. 
Bio je to niko drugi do Mujina. 
Dobro sam hvala što brineš. 
Što si došao na ovo mesto? 
Upitao sam ga brišući se peškirom iz Mujinove 
torbe.  
Sve sam očekivao ali tebe da vidim to mi nije 
bilo ni na kraj pameti.
 Šuma otkrovenja  Best-ulquiorra-schiffer-quotes?fit=crop&fm=pjpg&q=80&dpr=2&w=1200&h=720

"Osjećaj je uzajaman, ali otkud ti ovdje?"

 
ili bolje pitanje zašto je plutao naokolo.
Medju ostalim dok je se sušio sjetio sam se da mu dadnem mali papirić koji sam pripremio za ovakve situacije.
Šuma otkrovenja  Images?q=tbn:ANd9GcQS8b5J_V_VSC2EtYQ159n1z0nIw9ig79Sm0XSh8o2Z8NLFfFDH
Uz pomoću ovoga papirića mogu da mu dostavim poruke pticom i on meni nazad ako to hoće.
Predavši mu papirić sjedoh sa strane na obali rjeke da saslušam njegovu stranu priče.





 
 
Došao sam ovde da se još jednom 
oprobam moju sreću sa životo, 
Volim da plešem sa smrti. 
Uživao sam u prizoru 
posmatrao sam vodu i noma je privlačila. 
Te sam skočio sam grane i tako. 
Hvala ti za ovaj papir čuvaću ga. 
Još jedan razlog zašto sma ovde jeste da 
sam čuo prče o ovom mestu te sam odlučio da dođem.







Slušajući ga sam shvatio jednu svar...

Ni malo se nije promjenio.

Oduvjek je bio depresivan momak ali avanture su bile tu da izvuku pa čak i iz njega.
Uvijek je imao neke sreće kao da bi ga sama sudbina izvukla iz ovakvih samoubilačkih poduhvata.
Baš mu nisu išla za rukom....

Ali to nije bitno nek smo se našli od sad nadalje ako bude kakva frka mogu pomoći mome drugu.
Sada je vrjeme da se uputim nazad ka svome privremenom smještaju.

Tako pozdravivši se sa Aburom krenušmo svojim putevima suprotnim smjerovima.

Našem druženju je došao kraj. Pozdravio sam se
sa Mujinom i krenuo kući. Bilo mi je drago da sam ga video. 
Moraću da mu se javim nekad. 
Mislio sam.
Dok sam se vraćao kući razmišljao sam da se zaposlim negde. 
Moraću da pitam Mujina za savet.

U osvit dana, Reiya tiho nestade iz svog sela. Krenuo je kroz gustu šumu, bežeći nogama što su mogle brže da ga nose. Banditi su ga neumorno gonili, bez milosti i stida, želeći da mu uzmu život zbog duga koji je njegova porodica ostavila. Reiya je znao da nema mnogo vremena i da mora pronaći sklonište pre nego što ga stignu.

Krošnje gustih drveća pružale su mu privremeno utočište. Vetar je šaputao kroz lišće, a svaki korak koji je Reiya napravio bio je pun opreza. Tražio je mesto gde bi mogao da se sakrije, gde bi mogao da čuje tišinu i oslušne zvukove koji ga prate. Svaki šum bio je znak upozorenja.

Skriven u senci starog hrasta, Reiya je na trenutak mogao da predahne. Ali koraci teških bandita približavali su se, a njihov bezdušni glas odjekivao je kroz šumu. Srce mu je ubrzano lupalo, a telo drhtalo od straha i iscrpljenosti. Nije smeo da stane, morao je dalje.

U glavi mu se vrzmala misao o selu, o kući i porodici koju je ostavio. Ali sada je bilo važno samo jedno – preživeti. Ptičji cvrkut bio je jedini znak da je još uvek živ, dok su ga zveri posmatrale svojim svetlucavim očima. Svaki korak bio je težak, ali morao je nastaviti.

Dok sam putovala ugledala sam ovu prelepu sumu i pomislila da je ovo pravo mesto za odmor.
Polako sam ulazila sve dublje i dublje i divila se njenoj lepoti.
Dok je Mikacki iz mog prsluka ostro vrebao ptice koje su setale i letele pored nas,zato sam ga cvrsto drzala i nastavila dalje da setam.
Tema :

Kada sam konacno izabrala mesto gde cu stati spustila sam torbicu i Mikackija izvadila iz prsluka gde je on odma pojurio za pticama…
Ja sam ogladnela u medju vremenu tako da sam otisla da uhvatim par riba dok se Mikacki igra.
Uspela sam da uhvatim dve ribe mislim da ce mi biti dovoljno zato sam se bacila na posao da ih ocistim i da zapalim laganu vatru.

Tema :

Dok sam cistila ribu Mikacki se vratio da bi mu bacala koskice koje sam vadila sto je i dobio.
Zatim sam ostavila ribe samo da bi zapalila laganu vatru i kada sam se okrenula jedna riba je falila…
Nisu mi bile dosta kosti.Ali sam ignorisala to i stavila sam tu jednu ribu sto mi je ostala da se przi.
Kada se isprzila sela sam da jedem pored mog macora koji je zavrsavao ukradenu.
Tema :

Jos malo sam se odmarala sedeci pored vode uzivajuci u prelepom pogledu i zvukovima.
Ali je vreme da podjem dalje polako sam cistila nered koji sam napravila i pakovala moje stvari.
A sad najtezi posao uloviti ovog macora opet juri ptice..
Uspesno sam ga uhvatila stavila u prsluk i krenuli smo dalje
Šuma otkrovenja  Tumblr_inline_pqpe6v90Fk1w3c5ft_1280