Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Opustoseno Selo - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Opustoseno Selo

First topic message reminder :

Selo koje je nekada bilo veoma uspesno, uglavnom se baveci uzgojom psenice i ribolovom. Sada je ovo selo skoro pa napusteno, sa mozda par desetina stanovnika. Svako je ili pobegao sam, ili bez svoje volje. Klan Kurotora je bio iza ovoga, i ovo im je bilo poslednje mesto gde su vidjeni.

Opustoseno Selo - Page 2 1322094a75e9465fad4e5ec100b5fc26

The member 'Ozaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Opustoseno Selo - Page 2 #world181

#card1

Nakon sto sam izbegao njegov napad, Posto ih moram odvesti u Takigakure na ispitivanje mogao bih dok su svi u nestvesti bio bih ih red vezati zar ne, mada ima da se koprcaju sta mogu da uradim kako bih to sprecio??


Pa znam iskoristiti moj sharingan genjutsu posto su im oci zatvorene imam jedan genjutsu koji moze da radi

#card1376

E pa to bi trebalo da sredio posao bar za sad 

Govorio sam dok sam ih polako vukao u Takigakure na ispitivanje



Opustoseno Selo - Page 2 Itachi-Uchiha-PNG-Transparent
Na putu do mjesta gdje trebam da obavim misiju prolazio sam kroz ovo sruseno selo.Pitao sam se sta se desilo ovde.Cuo sam price da je ovo bilo veoma uspjesno selo.Nisam video ni jednu osobu u celom selu tako da nisam nikog mogao pitati sta se desilo.Nastavio sam svoje putovanje.