Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Selo u oblacima

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Selo u oblacima

Zbog velikih nevremenskih prilika ovo selo je izabralo da se ostanovi na vrhovima planine koji prelaze iznad niskih oblaka otežanih kišom.
Ali u zadnje vrjeme grupa shinobija je pronašla ovo selo i dlučila da ih terorizira za svoju dobit.
Elementarne zvijeri su pod njihovom komandom napadale selo ako bi pokazalo ikakvu namjeru nesuradnje.
Zbog toga su bili prisiljeni da zovu u pomoć od strane vanjskih sila.
Selo u oblacima  Desktop-wallpaper-chinese-mountain-village-above-the-clouds-fantasy-china-mountains

Dogovorili su se za mesto gde ce se naci, pre toga su Mujin i on morali hitno da se upute da odrade jednu bitnu misiju. Krenuli su da istrazuju kolika ce pretnja biti, nisu uopste imali ni predstavu koliki je broj elemenarnih zveri u pitanju. Te su prvo to krenuli da istrazuju.

The member 'Yabai' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Selo u oblacima  #world65

Standardna misija koju radimo jednom sedmično da bi imali od čega jesti nas je dovukla ovdje medju oblake
Ne gubljeći crjeme sam izvukao svoje pečate iz uzumaki klana i naljepio jedan na Yabaia koji se spremao da udje u borbu.
Ovo će da bude brzo vidim to po njegovom izrazu na licu.
#card1348#card1345

Nakon sto je ucio broj protivnika, sneg je poceo jako da pada sto je oznacavalo pocetak njegove borbe. Stvorio je potom svoj ledeni mac u ruci, zauzeo stav za borbu i za kraj poslao ledeni siljak pravac na sve protivnike.

#card1405 #card1420
#card1407 #card191
#card1418
1200 dmg
1 stack na terenu.

The member 'Yabai' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Selo u oblacima  #world186 Selo u oblacima  #world186 Selo u oblacima  #world188 Selo u oblacima  #world183 Selo u oblacima  #world181 Selo u oblacima  #world190 Selo u oblacima  #world188 Selo u oblacima  #world187 Selo u oblacima  #world187 Selo u oblacima  #world190 Selo u oblacima  #world182 Selo u oblacima  #world181 Selo u oblacima  #world184 Selo u oblacima  #world188

Gomila chunnina kao mrava je izašla na nas dvojicu i oni smi su znali da od ovoga nema ništa .
Borba im je ko izgubljena.
Na njihove napade u susret im bacam odgovor koji će da ih primi raširenih ruku.
I idalje će da stoji netaknut.
#card120


Ulažem 100 chakre u zidinu koja nas brani i nakon toga se ruši na sve naokolo chunine 

Protivnici uopste nisu bili nesto jaki, lagano ih je Mujin odbranio i usput napao, ono sto je on samk odlucio jeste da promeni svoj borbeni stav, te nakon toga da gleda samo kako se zid urusava na njihove protivnike. Nadao se da ce brzo biti gotovo.

#card188 #card203

The member 'Yabai' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Selo u oblacima  #world184 Selo u oblacima  #world188 Selo u oblacima  #world184 Selo u oblacima  #world185 Selo u oblacima  #world190 Selo u oblacima  #world190 Selo u oblacima  #world189

Nekim čudom je jedan uspjeo da vrati naš napad ka nama.
Na licu mjesta bi mu ponudio da radi za mene da nije bio moj neprijatelj sad ovakvi talenti se rjetko kad sretnu.
SIgurno je i kolega bio začudjen ali sada je bilo vrjeme da se reješimo njih.

#card116#card1360 ( i zbog ganzana ne primam dmg )

Morao je brzo da reaguje, te je pretvorio svoje telo u vodu, primio je malu stetu, a nakon toga odlucio da se izbori za svoja prava i posalje vodenog ludog zmaja na preostalu bagru protivnika koji su se nalazili na suprotnoj strani od njih.

#card49 #card46

The member 'Yabai' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Selo u oblacima  #world187 Selo u oblacima  #world183 Selo u oblacima  #world184 Selo u oblacima  #world186

Ostao je zadnji momak na terenu njegova spremnost je bila nešto za pohvaliti kako sam idalje u zemlji napadi su bezkorisno padali na mene nisam ni trebao da uradim ništa Yabai će mu olakšati muke.
Nikad nisu imali šanse u brobi protiv protivnika koji je bio više puta jači od njih.
#card8

Srecom su bili obezbedjeni od napada koji su isli na nnih, vreme je bilo da dovrsi svojim ludim macemi poslednjeg protivnika. Promenio ne svoj stav i tako je postao mnogo lud, protivnik je bio pored njega, a on je stvorio ogledalo usao u njega i zamahnuo da zavrsi sa ovim konacno.

#card191 #card1417
#card190
1250

The member 'Yabai' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Selo u oblacima  #world182

Tako je zadnji shinobi pao pred našim  nogama njegov zadnji napad beskorisno smaknut sa lica zemlje.
Ova borba samo pokazuje još više kako je korupcija starih porodica plemića i vodja duboko prošla.
Kad su čuli da smo im se uputili poslali su ovu hrpu djece na nas da bi sebi kupili vremena da pobjegnu.
Nažalost za njih. . . . . . Podcjenili su nas.

#card103

I tako ih je Mujin odbranio od napada poslednjeg neprijatelja i laganim koracima su sada mogli da napuste ovo mesto. Ovo je zaista lagano bilo, znao je da su zajedno mnogo mocniji i da ovo uopste nije predstavljalo nikakav problem za njih. Uputili su se prema destinaciji gde su trebali da se nadju sa ostalom dvojicom.

Posle dugog i teskog putovanja konacno je stigao do civilizacije, setajuci se kroz ulice sela bio je iznenadjen prelepim visoravnima i impresivnom infrastrukturom za tako nepogodan reljef. Dok je se setao izolovanim delom sela sa uskim i strmim putevima ugledao je kunai kako se krece prema njemu, srecom imao je vremena da reaguje i samim tim ga je uspesno izbegao. 
,,Dvojica'' -promrlja

Banditi su imali veliku prednost naspram njega s obzirom da su bili puno bolje naoruzani i imali vecu brojnost, zapitao se da li da bezi ili da se bori, ali na kraju jedina opcija je bila borba ili smrt. Izvadio je svoj kunai i usao u gard.

Kada je Reiya setao po ulicama i parkovima sela oblaka naisao je na neku ilicnu tucu koja se desila između 2 jonina i jednog malo deckica koj je bio u nevolji.Odma jrazmislio sta je pravedno u ovo situaciji i rekao je sebi da ce pomoci ovom malom decku.e
Hej mali,ustaj i bori se
uz mene ako ti je zivot drag.
#card26
Stavljam ih oboje i balone od vode i pruzajuci malom decku sansu da ustane i pruzio mu ruku
Jesi dobro mali kako
se zoves?Ja sam Reiya

The member 'Reiya' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Selo u oblacima  #world193 Selo u oblacima  #world200

//prvo me danilo brani pa se onda ovo desava//
Njegove molitve bile su uslisene, od nikud se pojavi mladic i spasi ga od dvojice bandita. Toketsu nije znao nikakve borilacke vestine i s time u vezi nije mogao da se sam odbrani od banditevih napada, ali uprkos tome imao je shurikene kod sebe te je odlucio da ih iskoristi.

#card331
bacam 6
-60en
60 dmg

Nije ni dobio sasnu da se pozdravi sa njim od napada ovih bandita pa je resio sa ih sredi jer onaj napad malo pre je uspeo zarobiti jednog neprijatelja alo se trebao odbraniti od oba napade neprijatelja.Dok je njegov novi drugar bio iza njega Reiya je krenuo u akciju.
#card96
//Jedna vuk na one gromove a drugi na drugi napad da bi ih smanjio na 600 dmg//
#card103
//Zatim stvaram pravilan zid koje brani mene i ovog iza mene a zatim skacem na zid i preskacem ga dok dolazim do ovog zarobljenog ninju i finisham ga.//
#card330
//Vadim kunai//
#card19
// Zatim tim kunaiem dovrsava jednog ninju a ovog drugog gledam u oci i psujem ga//
Druze ostani iza tog zida dok ja Reiya ne resim ove debile odmaraj slobodno.

The member 'Reiya' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Selo u oblacima  #world196

Toketsu je odlucio da ostane iza zida i odmara se i vrati energije da bi mogao da se vratu u borbu sto je brze moguce da bi pomogao svom sada novom saborcu koji mu je spasio zivot u zadnjem mogucem trenutku, bio je jako zahvalan i razmisljao je kako ce da mu se zahvali nakon ovoga.

Kada se ninja magicno izgubio pred njegovim ocima osetio je povetarc iza njega gde je video da jestao između zida i njega i napao macem Reiya u nadi da ga posece.Ovi ljudi nisu imali sanse protiv Reiye.
#card1206
Ovaj napad ima dodatan dmg 200 i to je 500 i ostaje 300 dmg
#card94
Zatim je ostatak izbegao jer se uvukao u zemlju i napao ovog ninju pod zemlju

The member 'Reiya' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Selo u oblacima  #world200

Toketsu odluci da se popne na zid u nemogucnosti da pomogne saborcu bio je razocaran ali i srecan da je danas preziveo, bio zadivljen kako neko moze da bude tako jak kao ova nepoznata osoba koja ga je spasila. Razmisljao je sta ce da radi kad se ovo zavrsi i gde ce da ide.

Napad je bio uzalud toliko los da jenpojacanje stiglo.Huh pomislio je sada mora jos vise da ih bije pa zato uzima steze svojucpesnicu koja se pretvara u kamen i napada ovog sto jenizbegao njegov napad a drugog puca sa biljkama iz zemlje.
#card90
#card104
Dodajem ovaj efekat na prosli napad
#card1214
1000 dmg na pojacanje
#

The member 'Reiya' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Selo u oblacima  #world199 Selo u oblacima  #world199

posto je njegov drug bio iza zida bio je bezbedan od vecine napada ali ovaj jedan je bio razoran i mogao ga je povrediti iako je bio iza zida.Rasirio je ruke i primio je 450 dmg zatim za ovaj drugi prvo zaseko rukom da bi ga ublazio i onda odbranio mene i saborca.Uputio je sledeci napad na pojacanje jer jenhteo njega prvo da sredi dok je zanemraio borbu sa drugim na trenutak.
#card24
250 dmg
#card1217
Branim se od 700 dmg i dobijam 300 smg na naredni senju napad
#card1219
Stvaram sumu oko terena 200 na senju
#card1212
Drveni kolac iz moje ruke ide na ovo novo pojačanje 
400base 300 ono gote 200 suma 900 dmg

The member 'Reiya' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Selo u oblacima  #world198

Protivnici su bili jako iskusni i veoma vesti.Nije mogao obicnim napadima da ih sredi i njegovo korenje nije imalo mnogo efekta na njima.Sada nadalie ce malo vise osloboditi limite jer treba spasiti njegovog saborca tamo iza zida.Valjda ce ovaj iza zida biti u redu tamo sam jer ga nisam viseo od malo pre i bojim se da se nesto nije desilo ali uglavnom sam ja tu ispred i branim ga od svakog napada.
#card1494
#card1500
Alot vise na 3 poteza i ponovo 100 smg na senju
#card699
100 smg na senju od pasivne i slot manje sledeci potez(200dmg na senju)
#card1214
1000base 200 suma 200 paaivna fuina 1400dmg
#card1215
Za kraj suma takođe
#card1209
Stavljam ovo iza mene

The member 'Reiya' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Selo u oblacima  #world199


Kroz gustu maglu i nemilosrdan vetar, penjao sam se ka vrhu planine, gde je selo bilo skriveno iznad oblaka. Vetar je bio oštar, kao da je želeo da me obori nazad. Kada sam konačno stigao, selo je izgledalo mirno, ali sam znao da ispod te tišine vreba opasnost. Shinobi su terorisali ovo mesto, kontrolisali su elementarne zveri i vladali strahom. Moj zadatak je bio jasan: pronaći kocku i vratiti se živ. Seo sam na kamen, posmatrajući kretanje meštana, planirajući svoj sledeći korak. Znao sam da nemam mnogo vremena




Skrivajući se u senkama, posmatrao sam selo. Meštani su se kretali oprezno, stalno osmatrajući nebo. Zveri su bile u blizini, a shinobi su patrolirali oko sela. "Moram biti nevidljiv," pomislio sam, oslanjajući se na svoje veštine. Video sam jednog shinobija kako razgovara s vođom sela, dok su drugi čuvali ulaze. "Ključ je u vođi shinobija," zaključio sam. Moj plan je bio da se infiltriram u njihovo sklonište i pronađem kocku. Noć je bila moj saveznik.





Čekao sam noć. Vetar je postajao još jači, ali tamne senke su mi pružale potrebnu zaštitu. Prošunjao sam se kroz selo, izbegavajući patrolne shinobije. Koristio sam svaki trenutak nepažnje da se približim njihovom skloništu. Dok sam se kretao, srce mi je lupalo. Osećao sam prisustvo elementarnih zveri u blizini. Bio sam oprezan, svaki korak je bio pažljivo planiran. Približio sam se glavnoj zgradi gde je vođa shinobija verovatno bio.





Stajao sam ispred skloništa shinobija. Zidovi su bili ukrašeni simbolima i zaštitnim pečatima. Znao sam da će proboj unutra biti težak. "Moram biti brz," rekao sam sebi. Provalio sam kroz prozor, slomio tihu barijeru. Unutra, prostorija je bila mračna, ali oči su mi se brzo prilagodile. Video sam stolove prekrivene svitcima i alatima. "Gde bi mogla biti kocka?" pomislio sam, pretražujući prostoriju. Morao sam da pronađem pravu kutiju.







Dok sam pretraživao, čuo sam korake. Sakrio sam se iza zavese, držeći dah. Dvojica shinobija su ušla, razgovarajući o zadacima. "Kutija je sakrivena u glavnoj komori," čuo sam jednog od njih kako kaže. Moje srce je poskočilo. Čekao sam da odu, pa sam tiho izašao iz svog skloništa. Morao sam pronaći tu glavnu komoru. Sledio sam hodnik, pazeći na svaki šum. Koraci su mi bili lagani, gotovo nečujni.





Hodnik me doveo do masivnih vrata. Znao sam da je ovo mesto koje tražim. Vrata su bila obezbeđena složenim pečatima, ali sam ih brzo neutralisao svojim znanjem. "Ovde mora biti kutija koju tražim," rekao sam sebi, gurajući vrata. Unutra, komora je bila osvetljena bakljama. Središnja kutija je privukla moju pažnju. Prišao sam bliže, ruke su mi drhtale od uzbuđenja. "Moram biti brz i oprezan," mislio sam, otvarajući kutiju.




Unutar kutije, ugledao sam kocku. Njena siva površina bila je ispunjena drevnim simbolima. Osetio sam snažnu energiju koja je zračila iz nje. "Ovo je ono što tražim," rekao sam, i pre nego da stavim kocku u svoju torbu, morao sam da se okrenem, čuo sam korake iza sebe. Vođa shinobija je stajao na ulazu, sa prezirom u očima. "Misliš da možeš tako lako uzeti naše blago?" upitao je, izvlačeći svoje oružje. Znao sam da borba predstoji.



I pre nego što sam znao borba je počela, odmah su pale teške uvrede i prezrenja. Neprijatelj me je primorao da koristim svoje najvažnije oružje u mom arsenalu. Moram sam brzo da završim borbu, i to bez da me i druge nindže ovog sela uhvate.

#card1404
#card189
Zamahujem na tebe (900 demage).



The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Selo u oblacima  #world187


Borba je postajala sve intenzivnija. Osećao sam bol u svakoj mišićnoj vlakni, ali nisam smeo da stanem. Vođa shinobija je bio neumoljiv, ali sam znao da moram biti brži i pametniji. Koristio sam svaki trik koji sam znao, pokušavajući da ga nadmudrim. "Odustani!" vikao je, ali nisam bio spreman da se predam.

#card1
Kusanagi prekida moju zamenu. Nažalost, tvoji napadi su previše slabi.

#card189
Zamahujem ponovo (demage mog zamaha je 900).

The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Selo u oblacima  #world186



NJegova glava se otkotrljava do drugog kraja sobe a ja gomilu senbona zaustavljam ponovo svojom zamenom. Ništa na ovome svetu me nije moglo iznenaditi od slabića. Kada je njegova glava zaplesala odlučio sam da se vratim njihovim kutijama i pogledam svoju nagradu.


The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Selo u oblacima  #world2


Nažalost, kutija je bila prazna pa je tako i moja torba bila prazna. Jurio sam kroz selo. Osećao sam adrenalin kako mi prolazi kroz vene. Shinobi su me pratili, ali sam ih nadmudrio. Prošao sam kroz uske uličice, izbegavajući njihove napade. "Ne smeš stati," govorio sam sebi, trčeći ka izlazu. Konačno, uspeo sam da se izbavim iz sela i krenem niz planinu. Vetar je bio oštar, ali je sada bio moj saveznik. Preživeo sam. Moj zadatak je bio završen, ali znao sam da me čekaju novi izazovi. Moram otkriti ko je u toku moje borbe uspeo da ukrade kocku, bio sam ubedjen da se kocka nalazi u toj kutiji.



Alan bi hodao kroz Selo u oblacima s osećajem poštovanja prema neobičnom mestu na kojem se našao. Njegovi koraci bi bili pažljivi i usmereni, jer bi koračao po uskim stazama na vrhovima planine, iznad niskih oblaka otežanih kišom. Magla bi se povremeno dizala, otkrivajući poglede na neobičan svet iznad oblaka, ali i podsećajući ga na opasnosti koje vrebaju.

Znao bi da selo nije samo izolovano, već i pod stalnom pretnjom od strane shinobija koji koriste elementarne zveri da terorišu stanovnike. Njegov hod bi bio obazriv, dok bi osluškivao zvuke oko sebe, svestan da svaki trenutak može doneti neočekivanu opasnost.