Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Biblioteka Karikanišori

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Biblioteka Karikanišori

Karikanišori je biblioteka u samom srcu sela,stara je oko nekeih 2000 godina a skorije je renovirana od strane meštana ovog sela poseduje znanja koja su stara i po nekoliko hiljada godina,postoje i novija znanja i predanja koja su u glavnom delu biblioteke,a postoje i stara skoro zaboravljena znanja u knjigama koje se nalaze u zabranjenom delu biblioteke ovom delu biblioteke imaju pristup samo ljudi sa VIP propusnicom,naučnici i oni koji plate za kartu koja traje pola sata nakon čega moraju da napuste taj deo biblioteke.Konstantno nadgledaju sve police sa knjigama i prebrojavaju knjige kako bi se uverili da neka knjiga ne zafali ili da neko neukrade neku knjigu,knjigu može da se pozajmi od strane biblioteke uz rok od mesec dana ako taj rok prođe a knjiga nebude vraćena na mesto morate da platite odštetu u iznosu od 200000ryu i više nikada nećete moći da pozajmite knjigu iz ove biblioteke.Za stolom gde se nalazi lista knjiga koje biblioteka poseduje radi Homino,Kao organizator (Određuje gde će koja knjiga da stoji) radi Namioko,Kao obezbeđenje
rade Inojin,Komori,Fadoya i Somori.

[center]Napokon sam stigao pitam se da li ću ovde da pronađem ono što mi je potrbno.Prišao sam radnici koja je radila za stolom gde je bila lista knjiga koje biblioteka poseduje
"Dobar dan možete li da mi pomognete"
Homino :

Zamarecu :

Homino :

sto hiljada za jednu propusnicu šta *U sred razgovora između Zamarecua i Homino uletela je grupa lopovoa koji su se satstojali od 4 genina i njihovog vođe cunina nakon njihovog upada svi su se uspaničili jedini je Zamarecu ostao hladne glave?Koje budale našli su da pljačkaju dok sam ja tu oni su prvi koje ću da ubijem sa novim licem
Vođa bandita :
naredio im je da me opkole svašata *Nakon što su nepoznati šinobiji opkolili Zamarecua odpočela je borba* izgleda da su poslušni međutim oni za mene nisu ništa više od papagaja u kavezu samo dosadne budale koje žive od semenki koje im daje gazda sada će da vide kako je to kada naiđeš na sebi ravnog prvo aktiviram nimfu vetra kako bi čakra vetra koju posedujem ostala u vazduhu ankon mog napada a zatim stvaram zmaja od vetra koji napada dvoicu koji se nalaze ispred mene

#card122
"Leti meteo el drago"
#card135
nakon ovoga aktiviram nimfu hyuga klana i byakugan kako bi video gde se nalaze druga dvoica
#card1285
#card1286
tu stu znači pokušavaju napad sa leđa koji retardi zar neznaju da ih vidim pa da im demonstriram malo hyuga styl napadam njih dvoicu sa ubodom stršljana
#card1289
na prvu dvicu ide 500 dmg i 120 zagarantovanog od brzine a na drugu dvoicu 400dmg i 120 zagarantovanog od brzine

[center]

The member 'Zamarecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Biblioteka Karikanišori #world175 Biblioteka Karikanišori #world173 Biblioteka Karikanišori #world179 Biblioteka Karikanišori #world179

Nisu loši al to je jedino što im priznajem već sam ih iscrpeo na 80 hp su kakva glupost ovaj potez su oni mrtvi
*Uključio se cunin u borbu*
Cunin :

još jedna izgleda da im je poprilično dosadno pa prvo da se odbranim od ovih sitnih napada
zamenjujem se sa drvetom
#card1289
i ulažem 20 čakre,stvaram se iza jednog od cunina i napadam ga katanom
#card353
nakon ovoga se udaljava i napadam drugu dvoicu sa vakumskim dlanom
#card1294
prema prvom šinobiju ide 150dmg i 120 zagarantovanog kako je on jedan od genina sa 80hp sigurno umire a prema drugoj dvoici geninu i cuninu ide 500dmg i 120 zag tako da i taj genin umire ostao je samo cunin

The member 'Zamarecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 ' NPC Genin' :
Biblioteka Karikanišori #world174 Biblioteka Karikanišori #world179

--------------------------------

#2 'NPC Chunin' :
Biblioteka Karikanišori #world186

I cunin je mrtav primio je 500 dmg a ima 400 hp pitam se da li su danas svi banditi ovakvi *Budi se jedan jedini genin koji je preživeo*
"Ipak je preživeo jedan koje gubljenje vremena"
napadam ga ludačkim rezanjem
#card132
nemogu da verujem koliko cepidlačenje zarad jednog genina.

The member 'Zamarecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Biblioteka Karikanišori #world172

Napokon gotovo je *Svi u biblioteci su slavili zamarecuovu pobedu nad banditima a radnica je dala Zamarecuu besplatnu VIP propusnicu za zabranjeni deo kao znak zahvalnosti za to što je odbranio ovu biblioteku*Napokon mislim da ću ovde da nađem ono što mi je potrebno *Zamarecu krenuvši da čita sve je više i više stvari saznavao nakon nekog vremena naišao je na sliku lokacije koja je bila ista kao rezbarija na zidu koji je pronašao sa kubom u njihovoj tvrđavi ipod te slike bile su koordinate 2 stepena severno,4 stepena istočno*Vidim izgleda da je neko bio previše dobar *Nakon ovoga Zamarecu se uputio nazad u bazu kako bi osmislio plan za pronalaženje i istraživanje lokacije od koje je sad imao kordinate i sada napokon zna ime tog mesta zove se Kara što bi prevedeno značilo školjka*Simpatično im ime ali ono što oni neznaju jeste da svaka školjka mora da sadrži biser unutar sebe pitam se koliki će biser da ova školjka sadrži.*Nakon ovih misli Zamarecu je srećan pošao kući radi nastavka istraživanja*