Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Dolina gladnih

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Dolina gladnih

Mesto gde su se uputili Kubo,Tsumi i Boten da ubiju Kurocuki bratstvo.Dolina gladinih je mala šuma okružena sitnim drvećem,pejzaž u šumi je skoro pa savršen,kroz šumu prolazi mala reka,ovde su uglavnom kriminalci kao što su Kurocuki i još mnogi drugi opasni kriminalci.

Kada smo stigli na odredište, počeli smo da tražimo ninje koje su bile cilj naše misije. Prošli smo kroz mračne uličice i skrivene prolaze, budno motreći na svaki pokret i sumnjivu senku. Srce mi je lupalo brže dok smo se kretali kroz nepoznati teren, spremni da se suočimo sa svakim izazovom koji bi nam se našao na putu, tama je nastavila da radi svoje...






The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Dolina gladnih #world51

Ovo mesto je tamno, prosli smo dug put dovde, bio bi red da trijumfujemo redom. Svako od nas borice se bar sa 2 genina. Bice ovo novi izazov za nas troje, bacimo se odmah u akciju, ja cu da krenem prvi.
"Uzmite po dvojicu, ja krecem odma."
Dva genina koja su se borila sa mnom stojala su jedan blizu drugog, mala je bila razdaljina, mozda metar i po. Resicu ih mojim velikim gejzirom.
#card33

The member 'Tsumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Dolina gladnih #world173 Dolina gladnih #world179

U jednom trenutku, primetio sam dvojicu ninji kako se kriju iza ruševina. Nisu imali pojma da ih posmatram. Osetio sam kako mrak u meni dobija na snazi. Bez razmišljanja, krenuo sam u napad. Moja tamna strana je postala izvor snage, dajući mi oštrinu i brzinu koja mi je bila potrebna da izvršim svoj zadatak. Nisam zastajao, već sam se upustio u borbu s odlučnošću da pobedim, tama mi je samo dala snagu da resim ovu misiju sto pre...
#card1365
#card57
#card56
ulazem 40 cakre za 400 dmg zbog pasivne trosim 10 manje

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Dolina gladnih #world175 Dolina gladnih #world171

Odvojili smo se i uzeli po dvoje ninje,nadam se da ću uspeti oboje da ih sredim,trenutno sam ih odvukao malo dalje od mojih prijatelja da mogu na miru da se borim  i da slučajno ne povredim nekog od njih "Bolje se dobro spremite!"
#card1452
Nadam se da će ovo da ih sredi

The member 'Boten' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Dolina gladnih #world171 Dolina gladnih #world171

Jedan je prelako pao na moj napad, medjutim ovaj drugi me je iznenadio. Slozen je ovo bio jutsu da bi ga neko tako lako izbegao. Medjutim mislim da cu sada resiti ovo veoma brzo, nemam vremena za gubljenje, ovo bratstvo mora biti istrebljeno.
"Cestitam ti, izdrzao si do sada, medjutim, ovo je tvoj kraj, pateticni geninu."

#card30

The member 'Tsumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Dolina gladnih #world175

Ovo je delovalo kao lak plen, nas trojica lako smo savladali nasu datu misiju. Mislim da je vreme da se rastanemo i da sve svako vrati svojim putem. Podelili smo male kolicine zlata koje smo dobili s obzirom da je ovo bila misija ranga za Genine.
"Boten i ja vraticemo se nazad u nase odaje, hvala ti na pomoci danas, Kubo. Veoma smo ti zahvalni"
* Tsumi i Boten krecu put nazad u hideout, dok ce se Kuba uputiti nazad ka njegovom pomocnom centru u selu *

Dok koračam kroz Val Gladinja, osećam težinu atmosfere koja lebdi nad ovim mračnim prostorom. Svaki korak kroz ovu šumu je poput putovanja kroz senku prošlosti, gde se tišina preklapa sa napetim iščekivanjem.

Reka koja teče kroz šumu šapuće svoju tihi pesmu, dodajući još jedan sloj misterije ovom sumornom pejzažu. Voda je tamna poput očiju kriminalaca koji se kriju u ovim dubinama, spremni da iskoriste svaku priliku za svoje mračne poslove.

Sitno drveće koje okružuje dolinu stvara labirint od senki, gde se svetlost jedva probija kroz gusto granje, stvarajući tamne zaklone za one koji žele ostati neprimećeni. Svaki šumski šapat nosi sa sobom osećaj upozorenja, podsećajući me da budem oprezan dok se krećem kroz ove opasne predele.

Unutar ove šume krije se mnoštvo opasnih likova, ali i tajne koje čekaju da budu otkrivene. Val Gladinja je mesto gde se susreću mračna prošlost i neizvesna budućnost, stvarajući ambijent koji teško zaboravljam
.