Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Torei - Kuća - Page 3

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Torei - Kuća

First topic message reminder :

Torei - Kuća - Page 3 883f03c575280d1cbd6376930fa9318f



Kuća se nalazi nedaleko od centra sela. Unutrašnjost je prostrana, sa visokim plafonima. Podovi su prekriveni tatami prostirkama, dok zidovi od papira propuštaju blagu svetlost i stvaraju osjećaj topline. Kuća ima prozore sa pogledom na vrt sa bonsai drvećem, kamenim stazama i potočićem. Zidovi su ukrašeni drvenim panelima i slikama.

Vratio sam se kući, i čim sam ušao, otišao sam do kuhinje. Stavio sam pizze koje sam kupio kod Azume na pult u kuhinji. Sad neću morati da kuvam danas i sutra, pomislio sam. Uzeo sam jedno pivo iz frižidera.

Uzeo sam jednu od tri pizze koje sam kupio ranije, i otišao sam do dnevne sobe. Sjeo sam na kauč i stavio pizzu i pivo na sto za kafu ispred mene. Uzeo sam novu knjigu sa stola i počeo čitati.

Dok sam čitao, pojeo sam pizzu i popio sam svoje piće. Kad sam završio sa čitanjem već je bila pala noć. Ustao sam sa kauča i pospremio sam smeće na stolu za kafu. Otišao sam u kupatilo da se spremim za spavanje.

Istuširao sam se i oprao sam zube. Izašao sam iz kupatila i obukao svoju odjeću za spavanje. Legao sam u krevet, i sjetio sam se da sam zaboravio svoj mač u dnevnoj sobi. Otišao sam po katanu. Vratio sam se u svoju spavaću sobu, legao na svoj krevet i ostavio sam katanu pored kreveta. Ubrzo nakon toga sam zaspao.


(Prije odlaska na misiju)
Probdio sam se dosta kasno i spremio sam se za predstojeći dan. Otišao sam do kuhinje, i skuvao sam sebi kafu. Za doručak sam pojeo svu pizzu koja mi je ostala od juče. Kad sam doručkovao spremio sam se i izašao sam vani.

Nakon malo dužeg puta, konačno sam se vratio svojoj kući. Ulazim unutra i odmah idem do kuhinje da napravim sebi nešto da jedem. Nakon jela, skuvao sam sebi kafu i otišao sam do dnevne sobe. Zavalio sam se na sofu i uzeo da čitam knjigu.

Kad sam popio kafu i završio sa čitanjem ove knjige, ustao sam sa sofe i uzeo da počistim kuću. U zadnje vrijeme me nije dugo bilo u kući pa se nakupilo posla. Takođe bih danas trebalo da uradim trening, jer ga nisam stigao uraditi baš dugo.

Prvo sam uzeo i sredio malo veću gomilu sudova koja se nakupila u kuhinji. Nakon toga sam očistio svu prašinu, a zatim sam uzeo i pobacao svo smeće iz kuće. Pošto sam završio sa čišćenjem, bio sam ogladnio pa sam otišao do kuhinje da spremim nešto za jelo.

Ušao sam u kuhinju i otvaram vrata frižidera i shvatam da nemam ništa osim piva unutra. Otvaram vrata ostave i tamo takođe nema ništa. Izgleda da ću morati da idem u restoran da ručam danas. Uzeo sam svoj kaput i izašao iz kuće.

Nakon kupovine na pijaci, došao sam ispred svoje kuće. Jedva sam uspio da otvorim ulazna vrata zbog količine stvari koje sam nosio. Konačno sam ušao unutra i odnio sve stvari do kuhinje. Stavio sam ih u ostavu i u frižider.

Nakon što sam ostavio namirnice, otišao sam do šporeta i skuvao sam sebi kafu. Uzeo sam šolju kafe i odnio je do dnevne sobe. Sjeo sam na sofu i počeo ispijati svoju kafu. Kad sam popio kafu i malo se odmorio, ustao sam sa sofe.

Odlučio sam da sad uradim svoj trening, koji bi trebalo da radim svaki dan, ali sam ga u zadnje vrijeme izbjegavao, zato što sam bio umoran od misija ili mi se nije dalo. Uzeo sam svoju katanu, i izašao sam u dvorište iza svoje kuće gdje inače treniram.

Prvo sam se istegao, a zatim sam optrčao cijelo dvorište deset puta. Prije mi je to bilo teško ali sad mi je iz nekog razloga bilo mnogo lakše. Istrčao sam još deset krugova oko dvorišta, i onda sam ušao u kuću da se odmorim.

Otišao sam do kuhinje i popio sam malo vode. Onda sam otišao u dnevnu sobu i sjeo na sofu, i malo sam se odmorio. Kad sam se odmorio, izašao sam iz kuće, nazad u dvorište i vratio sam se svom treningu.

Našao sam lijepo mjesto dvorištu, u hladu jednog drveta i krenuo sam raditi vježbe. Uradio sam stotinu sklekova, i još stotinu trbušnjaka, što je bilo dovoljno za danas, zaključio sam. Otišao sam u kuću po svoju katanu i vratio sam se na isto mjesto.

Iako ću od sada pa nadalje vjerovatno rjeđe koristiti svoj mač, a više svoje justue u borbi, ipak sam osjećao potrebu da nastavim trenirati korišćenje mača. Izvukao sam svoju katanu iz korica, i krenuo sam vježbati poteze i zamahe mačem.

Nakon par sati sam završio sa svojim treningom. Vratio sam se nazad u kuću. Otišao sam do kuhinje i skuvao sam sebi šolju kafe, koju sam odmah popio. Onda sam otišao do dnevne sobe i malo sam se odmorio na sofi.

Kad sam se odmorio ustao sam sa sofe. Bila je već pala noć i ja sam bio ogladnio od svog treninga. Otišao sam do kuhinje da spremim sebi večeru. Spremio sam sebi večeru, uzeo sam jedno pivo iz frižidera i sjeo da jedem.

Pošto sam pojeo, ustao sam od stola i počistio sam za sobom. Otišao sam u kupatilo da se spremim za spavanje. Istuširao sam se i oprao sam zube. Otišao sam u svoju spavaću sobu i obukao svoju odjeću za spavanje.

Otišao sam do dnevne sobe da uzmem svoj mač. Vratio sam se u svoju spavaću sobu i ostavio sam katanu na njeno mjesto na zidu. Nakon toga, legao sam u svoj krevet. Neko vrijeme sam ležao budan i razmišljao, ali sam ubrzo nakon toga konačno zaspao.

Probudio sam se jako rano, oko šest sati ujutro, kao i inače. Ustao sam iz svog kreveta i otišao sam do kupatila da se spremim za predstojeći dan. Oprao sam zube i istuširao sam se. Vratio sam se u spavaću sobu i obukao se.

Kad sam se obukao i sredio svoju uvijek neurednu kosu, otišao sam u kuhinju da spremim sebi doručak i stavio sam kafu da se kuva. Pojeo sam doručak i popio kafu. Nakon jela, uzeo sam i oprao sudove od sinoć i sad.

Nakon doručka, odlučio sam uraditi svoj trening za danas. Izašao sam iz kuće i krenuo sam sa svojim treningom. Isto kao i juče, prvo sam se istegao, pa sam istrčao dvadeset krugova oko dvorišta, i uradio stotinu sklekova i trbušnjaka.

Bio sam se umorio, pa sam se vratio u kuću da se malo odmorim prije nastavljanja treninga. Skuvao sam, i onda popio još kafe, i malo se odmorio na sofi. Uzeo sam svoju katanu iz spavaće sobe i izašao iz kuće.

Otišao sam opet kod onog drveta i izvukao svoju katanu iz korica. Isto kao i juče, vježbao sam poteze mačem nekih sat vremena. Kad sam završio sa svojim treningom, vratio sam se u kuću i legao na sofu, da se odmorim.

Bilo je već skoro podne kad sam ustao sa sofe. Bio sam ogladnio, ali mi se nije dalo da sada kuvam sebi ručak. Prije nego što izađem u restoran, istuširao sam se još jednom i obukao se. Uzeo sam svoj kaput i svoju katanu i izašao sam iz kuće.

Vraćam se kući iz restorana. Ušao sam u svoju kuću i otišao do dnevne sobe. Naslonio sam svoju katanu na stočić. Otišao sam do kuhinje i napravio kafu. Nasuo sam sebi šolju kafe i otišao sa njom nazad u dnevnu sobu.

Ostavio sam kafu na stočić za kafu, i zavalio sam se na sofu. Malo sam odmorio i pio kafu. Već sam obavio svoj trening, ručao i očistio kuću, tako da više nemam šta da radim osim da odmaram do kraja dana.

Probudio sam se, i već je bila pala noć. Izgleda da sam zaspao na sofi do sam odmarao. Mora da sam baš bio umoran, kad me ni kafa ne drži budnim, rekao sam sâm sebi. Istegnuo sam se i ustao sam sa sofe.

Bio sam malo ogladnio, pa sam otišao do kuhinje da spremim sebi nešto za jelo. Skuvao sam sebi lijepu večeru. Izvadio sam neko lijepo vino iz ostave, da pijem uz večeru. Uživao sam dok sam jeo. Kad sam pojeo, ustao sam od stola i počistio za sobom.

Nakon jela, otišao sam u kupatilo da se spremim za spavanje. Vjerojatno neću moći zaspati, jer sam slučajno zaspao poslije ručka. Kao i svako veče, istuširao sam se i oprao sam zube, a zatim sam otišao u svoju spavaću sobu.

Obukao sam se u svoju odjeću za spavanje. Otišao sam se u dnevnu sobu da uzmem svoju katanu. Vratio sam se u svoju spavaću sobu i ostavio je na njeno mjesto, iznad mog kreveta. Konačno, nakon dugog dana, sam legao u krevet.

Kao što sam i pretpostavljao, nisam mogao da zaspem. Samo sam ležao na krevetu neko vrijeme i gledao u plafon. Razmišljao sam o tome šta bi trebalo da radim sutra. Vjerojatno bih sutra trebalo da idem na misiju, rekao sam sebi.

Nakon nekih sat vremena, ili se barem meni tako činilo, i dalje nisam mogao zaspati. Ustao sam i uradio par sklekova, u pokušaju da se umorim. Osjećao sam se malo umornije pa sam se vratio u krevet. Nakon nekog vremena, samo sam sklopio oči i zaspao.

Probudio sam se malo kasnije nego inače, oko sedam sati ujutro. Ustao sam iz svog kreveta i otišao do kupatila da se spremim za danas. Oprao sam zube i istuširao sam se. Vratio sam se u spavaću sobu i odabrao odjeću.

Kad sam se obukao, oopravio sam svoju kosu pred ogledalom. Kad sam se spremio za današnji dan otišao sam u kuhinju da napravim sebi nešto da jedem. Stavio sam kafu na šporet da se kuva, i krenuo sam praviti sebi doručak.

Za doručak sam sebi napravio jedan veći sendvič, jer sam bio gladan. Brzo sam pojeo doručak i popio kafu. Poslije doručka, malo sam odmorio na sofi i popio još kafe. Kad mi se sendvič slegao, ustao sam sa sofe u namjeri da sad odradim svoj trening.

Otišao sam u svoju spavaću sobu po svoju katanu. Kad sam uzeo katanu, izašao sam iz svoje kuće u dvorište. Prvo sam istrčao dvadeset krugova oko dvorišta, a zatim našao lijepo mjesto u hladu jednog drveta gdje ću da radim vježbe.

Kao i juče, uradio sam stotinu sklekova, i stotinu trbušnjaka. Bio sam se umorio, pa sam se vratio nazad u svoju kuću, da se odmorim. Popio sam vode i kratko se odmorio na sofi, prije nego što sam se vratio svom treningu.

Izašao sam iz kuće, i vratio sam se u hlad onog drveta, u svom dvorištu. Izvukao sam svoju katanu iz korica i krenuo vježbati poteze mačem. Vježbao sam i preciznost, tako što bih presjekao poneki list koji bi pao sa drveta.

Nakon sat vremena, konačno sam bio završio sa svojim treningom. Vratio sam mač u korice i otišao nazad u kuću. Naslonio sam svoju katanu na stočić u dnevnoj sobi, i otišao da se još jednom istuširam, jer sam bio znojav od treninga.

Kad sam se istuširao, otišao sam u svoju sobu i obukao novu, čistu odjeću. Spremio sam se da izađem napolje, da idem na misiju, jer je konačno bilo vrijeme za to. Namjestio sam kosu, obukao sam svoj kaput i uzeo katanu. Izašao sam iz kuće.