Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Hugomecuova kuća - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Hugomecuova kuća

First topic message reminder :

Spoljašnjost :

Unutrašnjost :

Prišao sam kući i otključao vrata nakon čega sam ušao u kuću i zaključao vrata prišao sam stolu vidvši da je neka hrana na njemu ali mi se činila trulo pa sam je bacio i otišao do radne sobe kako bi ostavio sve ovo što sam našao i nakon toga sam otišao u svoju spavaću sobi i zaspao.

Probudio sam se i sišao da jedem,nakon što sam sve pojeo otišao sam do radne sobe i ispitivao demonsku oštricu koju sam našao izgleda da ima neke specifične mogućnosti koje do sad nisam video moraću da nastavim sa istraživanjem kako bi utvrdio tačno o čemu se radi
Gaburo Gonzalo :

Gaburo Gonzalo :

Istraživajući demonsku oštricu koju sam pokupio od jednog šinobija dok sam tražio kutiju osetio sam nešto čudno kao kad blagi povetarac krene da duva ali nije bilo otvorenog prozora pa sam odlučio da ću to kasnije da završim zato što sad moram da uradim nešto mnogo bitnije pošto sam čuo gabura kako trenira iskoristio sam priliku te sam poslao poruku radnicima da kroz tunel koji se nalazio ispod te sobe donesu oružije koje sam pravio kao poklon za gabura.

Nakon što su stigli dvoica jonin NPC-jeva nas trojica smo uspeli nekako da prikujemo demonsku oštricu za Gaburovo oružije koje je poklon za njega on još uvek trenira zaslužijo je da ga ovako iznenadimo nakon što je oružije spremno otušli su i vratili oružije na tajnu lokaciju koju samo nas trojica znamo i koja je zaštićena moćnim pečatom koji ima 10 000 hp-ea kada Gaburo bude mogao da napravi toliki dmg tada će da dođe do oružija (helt peečata će moći postepeno da se uništava)ipak za svakog ko nije Gaburo a proba da napadne ovaj pečat njegova moće će se odbiti ka njemu samom nazad.

Nakon što sam završio sa svim obavezama stiglo mi je pismo od nekih ljudi iz ekonomije drugih sela to je bila misija koju sam prihvatio pošto i ovkao nemam šta da radim spremam se da krenem na istu otišao asm do svoje sobe i krenuo da oštrim svoju katanu dok sam razmišljao o strategiji koju ću da koristim.Dok sam prolazio hodnikom čuo sam gabura kako još uvek trenira

Nakon što sam naoštrio katanu i spremio taktiku javio sam se Gaburu koji je nastavio trening i potom otključao vrata izašao iz kuće i zaputio se ka mestu na kom mi je rečeno da treba da izvršim misiju potrajaće ali biće vredno truda kada sam izašao iz kuće zaključao sam vrata a rezerni ključ je ostavljen Gaburu nakon toga sam krenuo na misiju.

Nakon što sam završio misiju vratijo sam se kući celim putem osećao sam umor ispred kuće sam pao u nesves kako je lep ovaj svet nikad nisam mislio da ću ovde da budem
Gaburo Gonzalo za to vreme :

Kako je lepa ova planeta nema borbi,bezpotrebnih žrtava kakva he čast biti ovde,šta čujem nešto kao da me neko doziva da li je to Gaburo ali gde odakle me doziva,odjednom shvatio sam ovaj svet je samo fikcija zaleteo sam se u drvo i jako se udario nakon čega sam se probudio i zatekao gabura kako trese moje telo kad je video da sam se probudio pustio me je i obadvojica smo ušli u kuću
nakon što smo ušli zaključao sam vrata u kući i seo da pojedem nešto kako bi mogao lakše da shvatim ono što se desilo moraću da izvršim malo veće istraživanje ali vredeće,pomišljao sam dok sam jeo udon,nadam se da ću na kraju sve shvatiti.

Nakon jela nekako sam otišao do sobe da legnem da se odmorim,nakon što sam  legao osetio sam ponovo nešto nerealno i odjednom našlismo se u drugoj dimenziji osoba sa meni do sad nepoznatom aurom i izgledom je bila ispred mene osetio sam priliv energije nepoznatog porekla a kada je ta osoba progovorila osetio sam kao da se ceo svet trese a njegove reči odjekivale su svuda
Demon :

"Ti se to meni obraćaš?",Upitao sam ga ne neznajući šta bi moglo da se desi
Demon :

ta znači ti si bijo onaj koji je preuzeo kontrolu nad mojim telom i time stunovao onog šinobija"Ako je to on onda možda budem mogao nekako da pregovaram sa njim
Demon :

"Razumem i svakako odbijam da ubacite neko takvo stvorenje u mene gotovo da me je ubilo"
Demon :

nastavili smo da pričamo i utrenutku pre nego što sam se vratio u naš svet on je postavijo nešto na mene bio je to jedan od njegovih demona spopao me je čim sam se vratio odlučijo sam da ću da pokušam da naučim da kontrolišem tu snagu.

Nakon svega odlučio sam da se odmorim pa ću da se bacim na trening moram da saberem misli i da se opustim pre početka tako da bi mi ovo bila najbolja opcija koju mogu da uradim a da nikog ne povredim.Sada moram da spavam pa ću kasnije da razmišljam o svemu.
Gaburo :

Nakon što sam se probudijo otišao sam do sobe za trening izvadijo sam lutku koja ima 800 hp i postavijo sam je nakon čega sam počeo da vežbam kontrolu nad svojim novim moćima i da napadam lutku u cilju da što bolje shvatim ove nove moći i obuzdao ih pokušavao sam satima da oborim lutku ali mi nije uspevalo u jednom trenutku sam se samorijo i pred amnom se pojavio demon koji je imao 800 hp (cunin NPC) i krenuo da mi se ruga u tom trenutku me je oblijo bes i moja koža je postala tamnija ali sam zadržao kontrolu nad sobom nakon ovoga poslao sam gejzir vode koji ima 400 dmg i koji ide na mog protivnika.
#card711
#card33

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Hugomecuova kuća  - Page 2 #world186

Održavam mod za 10 čakre i odjednom kada sam mislijo da je sve izgubljeno i da će me njegov napad pogoditi izrasla su mi krila koja sam iskoristijo kako bi izbegao njegov napad nakon čega sam sleteo na isto mesto i napadam ga kristalima koji seku sve pred sobom
#card711
#card713
#card1432

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Hugomecuova kuća  - Page 2 #world186

U trenutku kada sam isključijo svoj mod iskoristijo sam zamenu za 20 čakre i nakon što sam izvršio zamenu moji kristali su presekli demona na pola kada je demon nestao video sam da je zapravo moj kristal presekao lutku za trening za koju sam mislijo da je nikada neću preseći izgleda da je sve ovo sa demonima bila samo iluzija koja je rezlutat umora koji sam doživeo u toku rađenja misija za notu zenoa mora da me je umor baš stigo tokom poslednje misije pa sam izgubijo svest a moje telo je zapravo refleksno delovalo iako sam mislio da je to bijo demon.Na kraju krajeva moram da usavršim ove tehnike za sada znam samo da poletim krilima u ovom modu moram još malo da izučim ovaj mod,svestan toga otišao sam u svoju radnu sobu i krenuo da istražujem knjige koje sam imao kako bih pronašao knjigu o modovima i shvatijo koje još tehnike ovaj mod poseduje
#card1

Nakon svega što se izdešavalo stiglo mi je pismo izašao sam ispred kuće i pročitao zadatakkoji sam moga da odbijem ili prihvatim pismo je bilo anonimno tako da nisam znaoko ga je poslao ipak sam odlučijo da krenem na misiju kako bi sakupijo dovoljno novca i dovoljno jak oklop.*Hugomecu se zaputijo ka lokaciji na kojoj mu je bila misija.

Vratijo sam se nakon uspešno obavljene misije ušao u kuću i pogledao datum pisma video sam da ima više od nedelju dana kako je poslano pa zašto mi je tek sad stiglo nema veze bitno je da sam ja sve završijo bacijo sam pisma na pod i zatvorijo vrata nakon čega sam ih zaključao i otišao da legnem da se odmorim.

/Desila se bila mala nezgoda sa
Nakon što sam se odmorijo ustao sam i otišao da jedem ručak je bijo poprilično lep i ukusan šteta što je toliko kratko trajao odmah nakon što sam pojeo svoju hranu otišao sam u svoju specijalnu sobu za trening i odbočeo sa treniranjem *Dok Hugomecu trenira da vidimo šta se dešava sa gaburom*
Gaburo Gonzalo :