Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Potraga za ulazom- Boten i Tsumi

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Potraga za ulazom- Boten i Tsumi

Sage hram je baš jedno drevno i skriveno mesto koje krije baš jako puno tajni,u ovom hramu ima baš puno sage chakre,biće jako neizvesno putovanje sa verovatno baš puno avantura u koje ćemo da učestvujemo ja i moj partner Tsumi.

Čekam mog prijatelja Tsumia na ulaz u hramu i na mesto gde smo se dogovorili da se nađemo,nadam se da će da dodje sto pre pošto sam jako uzbuđen zbog istraživanja čitavog hrama,znajući njega kazniće kao i uvek ali nadam se da će što pre da dodje do mesta susreta.

Boten i ja upravo smo stiglu na mesto gde trebamo naci ulaz u sage hram. Pazljivo i veoma veoma oprezno gledamo svaki ugao kako bi nasli ulaz. Nesto mi se belilo u blizini
Evo ga nesto, vidi!
Sta li moze biti zapitao sam se.

The member 'Tsumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom- Boten i Tsumi #world71

Konačno je stigao,čekao sam ga jako dugo i jako sam se smorio od čekanja jer sam previše uzbuđen i hoću da pronadjem što pre ulaz,ali konačno je stigao i nadam se da ćemo što pre da nađemo ulaz u sam hrana "Idemo dalje!"

Nismo ipak nasli nista. Boten i ja nastavicemo potragu i tragati za ulazom. Pogledima smo razumeli jedan drugog i shvatili da moramo pozuriti jer je ovo ipak dogadjaj koji ce biti posecen od strane svih jakih nindzi. Nesto mi se suskalo, deluje kao da sam nasao nesto ponovo.
Botene, vidi ovo!

The member 'Tsumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom- Boten i Tsumi #world70

Dok smo pažljivo istraživali konačno smo naišli na nešto dobro,ovo je ključ neki,ali mislim da ovo nije ključ od ulaza u hramu,verovatno je za ulaz u neku prostoriju u hramu,nadam se da će ovaj ključ da nam posluži zove se vodeni ključ "Našli smo konačno nešto,nadam se da će ovaj ključ da nam posluži"

Nesto je sijalo, delovalo je kao neki kljuc.
* Tsumi uzima kljuc u ruke *
Da, ipak je kljuc, i to vodeni, nadam se da ce nam ovo pomoci u daljem pronalazenju naseg cilja. Boten i ja smo jos malo raskrčavali i naisli ponovo na nesto.
Sta li se ovde krije.

The member 'Tsumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom- Boten i Tsumi #world58

Dok smo tražili dalje hram naišli smo na vrlo nezgodan prizor naišli smo na mnogo mrtvih životinja,kada sam video taj prizor mnogo toga mi je palo napamet,mislio sam sta ako nešto napadne nas uglavnom moramo da nastavimo da tražimo ulaz jako tih bez velike buke "Ovo je strasno sta se ovde desilo ali moramo tiho da nastavimo dalje ka cilju!"

Au jebem ti gde smo mi dosli. Sve neki lesevi neke mrtve zivotinje, smrad ovde je nepodnosljiv. Mada moramo biti tihi i hodati kao ninje na prstima inace cemo imati problem sa velikom zivotinjom.
Gde smo mi brate dosli, samo tiho i polako. Nesto mi se cakli ovde, moram da vidim sta je.

The member 'Tsumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom- Boten i Tsumi #world71

Putujemo već dugo vremena ali posle onih životinja nismo naišli na ništa specijalno,samo pešacimo i postaje polako dosadno ali moramo što pre da nađemo ulaz u hram i to me idalje drži,učinilo mi se da sam video nešto pa ajde polako da krenemo ka tome "Mislim da ima tamo nešto,ajde požuri"

Idemo tiho korak po korak ali vidim da mi Boten nesto inicira kako bih proverio sta se nalazi pored njega.
Sada mora nesto dobro da bude!
Rekao sam u nadi da cemo konacno nesto pozitivno naci

The member 'Tsumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom- Boten i Tsumi #world53

Nastavili smo dalje tiho i polako kao i što sam video naisli smo na nešto,čini mi se da je to kovčeg,da jeste bio i kada smo ga otvorili unutra je bio mali zlatni predmet,čoveče mora da je baš vredan ali nije to po ono što smo došli nego da istražimo hram "Ovo mora da je vredno ali nastavljamo dalje"

Konacno smo naisli na nesto vredno, nadam se da cemo uskoro naci ulaz u hram i nastaviti dalje po ono sto smo dosli. Nadam se da ovo vredi dosta jer je zlato.
Bas nas hoce danas, a. Sta je sad ovo.
Nadali smo se da cemo naici na nesto dobro.

The member 'Tsumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom- Boten i Tsumi #world68

Izgleda da je došlo ono čega sam se najviše bojao a to je borba protiv dosta jačeg protivnika od nas koji je verovatno ubio sve one životinje i stvorio onakav prizor ali šta je tu je Tsumi i ja moramo da ga sredimo
Krećem sa ovim napadamo
#card102 šaljem zmaja od zemlje ka njemu od 500dmg
#card1461 dižem ovaj pesak i šaljem ka njemu od 600dmg on ostavlja 120 peska na terenu
Napadam sa 1100dmg +150 preciznost=1350dmg,270 zagarantovani

The member 'Boten' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Dark Legionare' :
Potraga za ulazom- Boten i Tsumi #world216

The member 'Boten' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Potraga za ulazom- Boten i Tsumi #world194

Otkud sada Yunin? Ovo ce biti bas pravi izazov za nas dvojicu. Jonin je sada na 1680 hp-a i napada nas sa 1000 dmg.
Za pocetak cu se samo odbraniti od Joninovog napada.
#card116
Ovo je dovoljno da se odbranim od Joninovog napada.
Yunin ima 180 hpa.

Poslao je jak dmg mada od ovoga se lako branim
#card1456 bez puno muke ovo će mi pomoći da se odbranim,sada krećem već u napad da probam oboje da ih završim
#card78 ovo će da mi poveća dmg na moje naredne vatrene poteze
#card60 šaljem ovo loptu ka protivnicima
Napadam ih sa 500dmg+150 preciznost=650 dmg

The member 'Boten' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Jonin' :
Potraga za ulazom- Boten i Tsumi #world193

--------------------------------

#2 'NPC Dark Legionare' :
Potraga za ulazom- Boten i Tsumi #world228

Sada sam vec pod zemljom. Nadam se da je Boten vec resio Yunina, a i Jonina. Ne sumnjam u njegove shinobi sposobnosti. Ako ih nije ubio spreman sam da uskocim kako bih mu pomogao, neka mu je sa srecom.
* Tsumi je jos ovaj potez pod zemljom i izbegava sav dmg poslat na njega *

Jedan je pao ostao je samo još jedan,sada moram da ga sredimo lagano sam se odbranio od njegovog napada pošto sam i dalje pretvoren u pesak
Sada idi jaki i nadam se završni napadi
#card76 850dmg+300=1150dmg ovo šaljem ka protivniku
#card1457 ovo je 500dmg i pojačavam napada sa peskom koji imam na terenu plus peskom koji posedujem u tikvu tako da je 720dmg napad
1150dmg+720dmg+150 preciznost=2020dmg,404 zagarantovani,50dmg gori teren

The member 'Boten' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Potraga za ulazom- Boten i Tsumi #world198

Moram da se odbranim sada kada sam izasao iz zemlje, yunin je ubijen od strane Botena, a zver sada ima 680 hpa.
#card1214
Ulazem 50 cakre i napad ima 1000 dmg i 200 zag.
Napad ne ide na Botena, vec samo prema laseru kako bi ga neutralisao.
Napadi se medjusobno ponistavaju.
Napadam Zver sa svojim vodenim zmajem.
#card46
1200 dmg + 240 zag.

The member 'Tsumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Potraga za ulazom- Boten i Tsumi #world200

Jaoj čoveče kako je uspeo da izbegne onako jak napad,napravio sam jako dobru kombinaciju a sada moram da se branim,trebalo bi da uspem da se odbranim
#card1454 formiram pesak za odbran, ovo  brani od svog zag i od 700dmg i ostavlja 140 peska
Pošto rizikujem da primim dmg moram da ih sada dovršim bez greške
#card73 šaljem ovog zmaja ka njemu koji mu pada na glavu i novom koji se pridružio u bitci 600dmg+300=900dmg
900dmg+150 preciznost=1150dmg,230 zag valjda će oboje da ih sredi

The member 'Boten' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Potraga za ulazom- Boten i Tsumi #world191 Potraga za ulazom- Boten i Tsumi #world198

Laser ide velikom brzinom prema meni, deluje kao da je previse jak ovog puta, probacu apsorbovati barem malo kako bih preziveo.
#card110
Primam 200 dmg ( 1000 - 800 )

Coveče sta radi Tsumi više samo beži i ne napada ga,sve je ostavio na mene,moram da se potrudim da ovo rešim inače nece dobro da bude
#card79 ovo ide ka protivniku jako i ovo mora da ga dovrši +300dmg
1300dmg+150 preciznost=1450dmg,290 zagarantovani,75dmg gori vatra

The member 'Boten' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Potraga za ulazom- Boten i Tsumi #world194

Konacno smo izasli na kraj sa ovim stvorenjima, meni i Botenu se nesto caklilo u blizini, morali smo da vidimo o cemu se radi. Ali pre toga malo odmora.
#card8

Znam da si umoran Botene, ali vidi ono sto se sija tamo brate, sta ako je nesto dobro.

The member 'Tsumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom- Boten i Tsumi #world52

Konačno ovo je svetlo na kraju tunela,konačno smo uspeli da nađemo ulaz u hram nakon toliko traženja čak smo i uspeli da sredimo mnogo veći rang nijnje od našeg,jedva čekam da udjemo unutra "Nadam se da si spreman,sta li nas očekuje unutra?"

Konacno smo nasli ulaz u hram, nadam se da ce nas unutra iscekivati ozbiljna avantura. Nadam se da je moj duo spreman i da cemo pokupiti sve vredno sto ima unutra, i zajedno nas plen odneti. Koracali smo polako prema unutra veoma ushiceno.
"Spreman sam, idemo!"