Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Potraga za ulazom: Kirei - Genbu Urahara

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Potraga za ulazom: Kirei - Genbu Urahara

Na proplanku u zemlji isprepletanom golemim stjenama, sjenka čovjeka pod kaputom se stvorila na jednom od stjena. Njegov dolazak ne primjećen od strane njegove okoline ukazivale su na svirepu brzinu kojom je figura vješto upravljala. Pod kaputom je mladi Kirei sa pogledom koji je odaovao njegovu nestrpljivost za uzbudljivim izazovima ovog mjesta.
Potraga za ulazom: Kirei - Genbu Urahara 5b63a61adfbc5051d0bfe2844755addd
Što je trebao biti jedan običan dan, pretvorio se u nešto nepredvidljivo kada je osjetio chakru koja ga je dozivala ka smjeru u nepoznato. Brzim razmišljanjem se spremio za svoj put, senzacije poziva ostavila ga je u čudu. Za njega koji nije htio ništa više nego da pobjegne od svoga monotonog života ova prilika nije bila nešto što je mogao propustiti. Na svome putu sreo je Genbu koji je sličnih motiva došao vamo. Šta iščekuje ovu dvojicu niko ne zna.

Prolazilo je vreme, dugo vremena za njega. Njegova komunikacija sa prirodom od malih nogu je bila takva da je skoro bila neprekidna, pogotovo sa svojim veštinama lova i preživljavanja koje je stekao tokom godina. Zato je dobio neku vrstu poriva da srlja u nepoznatim pravcima koji kao da su ga dozivali. Tako se desilo da je krenuo u potragu za misterioznim ulazom koja ga je privukla. Tu je naišao na još jednog šinobija koji je prema znaku shvatio da i on pripada selu skrivenom u vodopadima. Barem će imati saborca uz sebe.

Sa čovjekom koji se prestavio kao Genbu, Kirei je ostvario privremeno udruženje radi opšte sigurnosti. Obadvojicu nas je pozivala energija ovoga mjesta, to mi je dalo doznanja da nisam jedini pozvat i da je veća šansa da je ovaj talas energije prizvao većinu boraca koji su imali mogućnost da osjete poziv. Brzim pokretima su pažljivo zapažali okolinu koja je sve manje signala davala za pravac u kojem bih trebali da se krećemo.

"Pažljivo talasi energije su slabiji što bliže dodjemo ka obećanom mjestu."

The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom: Kirei - Genbu Urahara #world71

Prolazima koji su stvarali taj misteriozni odjek se nadvio duh misterioznosti. Kao da je krio nešto što se treba pronaći i svaki pravac, svako skretanje je vodilo u nekom pravcu koji vodi ko zna gde. Tako se zadesilo da su Kirei i Genbu naleteli na jedan ćorsokak koji ih nije nigde vodio. Samo prazan prostor koji kao da im je nagoveštavao da se okrenu i nastave nekim drugim pravcem.

Prošli smo kroz pećinu sa stolom i stolicom, svjeća na stolu je skoro ugašena te je pokazivalo da je ovdje do skoro neko bio. Ovo mi se nije previše svidjelo jer mi daje doznanja da je neko već ispred nas, ovo me je poguralo da dodatno požurim. Ko god je ispred nas sigurno nam neće ostaviti nešto dobro iza.

"Genbu ovdje nema ništa mjenjamo smjer i ubrzajmo."
"Plašim se da nam neće ništa ostaviti."

The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom: Kirei - Genbu Urahara #world72

Putevi kojim su nastavili da se kreću su ih odveli u pravcu zbog kog su se osetili čudno. Kao da ih je nešto natprirodno zgrabilo za čakru i nije puštalo, kao da je zona prokleta. Osećao je kako se cirkulacija čakre iz njega komešala na čudan način i počela da isisava. Prvo je pomislio da mu se učinilo, ali kako je vreme prolazilo tačno je mogao da zaključi da im prostorija crpi čakru. Zastao je i podigao prst u stilu iščuđavanja

Kirei, osećaš li ovo? Kao da nam nešto čakru isisava, mora da se i tebi događa.


ch970

Kroz puteve do naše destinacije mračna chakra nas je napadala sa svih strana zbog ovoga smo morali da se štitimo cirkulacijom chakre kroz naša tijela. Ovoj mijazmi nije izgledalo kao da ima kraja kao da nas je ovo mjesto guralo naprijed da tražimo dalje što brže. Ova mijazma nam nije prestavila previše problema po izgledima ni Genbu-u.

"Isto je i za mene Genbu."

The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom: Kirei - Genbu Urahara #world56

Nije mnogo vremena prošlo otkako su se nakanili da traže taj ulaz. Nakon nekoliko trenutaka koji su ih odveli raznim putevima oni naleteše na jedan ulaz koji kao da je ličio na pravi ulaz. Nakon kratkog osmatranja ulaza nešto nije bilo kako treba da bude, prvo je bila sumnja da su tako lako našli ulaz, druga stvar je da ulaz nije odisao nikakvog promenom od običnih ulaza. Došlo je do zaključka da mora da je lažan ulaz.

Lažan ulaz, ne ulazi mi se jer ko zna šta nas čeka. Drugi put tražimo.

Naš put je poprječio nekakav ulaz koji je izgledao staro i otrcano imao sam loš osjećaj pa nisam imao želju da udjem unutra. Pogotovo sad da skrećemo ka pokrajnim putevima dok nas mijazma napada. Prošao sam pored i nastavio dalje, do sad ovo mjesto se nije pokazalo kao dobrodošlo ka gostima koje je pozvalo.

"Imam loš predosjećaj za ovaj ulaz, hajmo dalje valjda budemo neke veće sreče."

The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom: Kirei - Genbu Urahara #world52

Osećao je kako ga je čakra napuštala iako je bio samo delić čakre. Ako se dugo nastavi mogli bi obojica da ostanu potpuno bez čakre i ode sve u k... Morali su biti brzi kako bi pronašli odgovarajući ulaz a ne onaj lažni koji zamalo da ih je naveo da uđu, u pravi čas su odlučili da ne nastave dalje. Putovali su u raznim pravcima i nova vrata zadesiše se ispred njih. Vrata koja su izgledala potpuno identično kao i ona lažna. Ono što ih je odvajalo od lažnih je kao neka vrsta energije koja ih je dozivala iz tog prolaza.

Kirei. - dozva ga, nasta tišina na trenutak - Mislim da smo našli pravi ulaz, ovo su prava vrata.

Jedan prolaz ih je delio od toga da im čakra ostane na mestu i oni prođoše njime. Ko zna šta leži dalje, neka vrsta uzbuđenja ga je uhvatila

U našoj potrazi prolaz kroz koji je chakra zračila i koja nas je pozivala da udjemo se pojavio ispred nas. Adrenalin od uzbudjenosti me je udario punom snagom imao sam nagon da ne oklevam i odma uletim, ali razumjevajući opasnost ovog mjesta stao sam. Dobro razgledajući okolo da ovo nije neka zamka okrenuh se ka Genbu da potvrdim ovo što vidim i njegove rječi su upravo to i uradile.

"Izgleda da je vrjeme da prodjemo dalje ne vrjedi stojati ovdje."

Potraga za ulazom: Kirei - Genbu Urahara 62c3148804217ba98ac41349c6834b04-removebg-preview

Genbu i ja smo se zagubili u jednom momentu putevi su nam se podjelili. Samo sam mogao da se pomolim za njegovo dobro i da nastavim dalje. Ne dozvoljavajući da me ovo zaustavi ubrzao sam svoj trk ka dubljim djelovima ovoga mjesta. Ko zna šta nas ovdje iščekuje sa chakrom koja ključa u njemu Kirei je nastavio svojim putem.
#card8