Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Potraga za ulazom - Orzek i Saburo

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Potraga za ulazom - Orzek i Saburo

Sage hram je mesto sa puno sage chakre i puno tajni koje cekaju biti otkrivene. Mnogo ninji su u istom trenutku krenuli da traze ulaz za taj hram pa su i Orzek i Saburo. Nadaju se da ce naci ulaz sto pre i da ce biti prvi koji ce to uraditi

Orzek je zajedno sa svojim novim prijateljem Saburom krenuo u potragu za sage hramom koji je do skoro bio samo legenda i mit. Na putu ka hramu su malo pricali pa je tako Orzek upitao Saburoa.

Saburo sta mislis hocemo li naci ovaj hram za kojim svi trce?

Rece to i nastavi da seta u nepoznatoj direkciji kako bi nasao hram.

Saburo se sa Orzekom uputio u do sada najbitniju avanturu koju je ikada doziveo, jer ipak je to bio sage hram koji je do sada bio sam mit i legenda koju su starci pricali unucadima i tako prenosili sa kolena na koleno pricu vec vekovima.

Ne znam nadam se da hocemo.

Odgovori Saburo te nastavi da hoda zajedno sa Orzekom.

The member 'Saburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom - Orzek i Saburo #world69

Dok je hodao odjednom je osetio kako ga neka voda pogadja u ledja kada se okrenuo video je da je to neki mali majmun. U nadi da im taj majmun moze pomoci odlucio je da ga upita da li moze da im pomogne nekako.

Dok su zajedno hodali jedan mali majmun ih je pogodio vodenim balonom u ledja odlucili su ga pitati moze li im pomoci posto druge pomoci nisu imali.

Mozes li nam pomoci majmune? Hitno nam treba pomoc kako bi smo prvi dosli do hrama.

Upita to i saceka da dobije odgovor.

The member 'Saburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Potraga za ulazom - Orzek i Saburo #world2

Na njihovu nesrecu majmun im nije nikako mogao pomoci pa su svi nastavili svojim putem, majmun negde u sumu a Orzek i Saburo napred u nadi da ce pronaci hram.

Nadam se da cemo uskoro pronaci ovaj hram. Vcc pocinjem da se zabrinjavam da smo se izgubili.

Mali majmun im nije mogao pomoci pa je Saburo bio tuzan no nastavio je da ide negde iako ni on nije znao kuda idu. Osecao je da idu pravo prema hramu ali sta osecaj moze da znaci kada ne mogu ni da vide hram koji traze.

Ja bas nasuprot imam osecaj da smo sve blizi i blizi.

Rece to pa nastavi da hoda sa Orzekom.

The member 'Saburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom - Orzek i Saburo #world63

Odjednom Orzek je zapeo na nesta kada se sagnuo da pogleda video je da je to nekakav kovceg. Otvorio je taj kovceg i unutra je nasao mnogo ryoa

Oooo vidi ti to izgleda da smo nasli blago!

Spakovao je to u jedan ranac koji je nosio na ledjima i nastavio je da hoda sa Saburom.

Saburo je video da je Orzek zapeo na neki kovceg pun zlata i da je spakovao to u torbu pa je rekao.

"Sta mislis kolko tu ima Orzek? Ja mislim da ima bas puno i da cemo biti bogati posle ove avanture".

Rece to pa nastavi da hoda.

The member 'Saburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom - Orzek i Saburo #world69

Dok su zajedno hodali Orzek je odlucio da upita Sabura

A kako si ti inace sta se radi. Pre ove avanture jedva da smo se upoznali pa zelim da malo pricamo.

Nakon sto je to rekao okrenuo se prema Saburu i gledao je u njega dok je hodao.


"Dobro pitanje, Orzece", odgovorio je Saburo dok su zajedno koracali trazeci ulaz za hram. "Pre ove avanture, vecina vremena sam provodio u obuci i pripremi za buduce izazove. Moj zivot uglavnom se sastojao od vezbanja borilackih vestina ." - Rekao je Saburo.

The member 'Saburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom - Orzek i Saburo #world70

Dok su hodali nasli su jedan plavkasti kljuc Orzek je pretpostavio da je za neka vrata u hramu pa je odlucio da to podeli sa Saburom.

Hej vidi Saburo ovaj kljuc je verovatno za vrata u hramu!

Rekavsi to nastavio je da hoda u potrazi za hramom.


Saburo je zastao i pazljivo pogledao plavkasti kljuc koji mu je Orzek pokazao. "Zanimljivo, zaista deluje kao da bi mogao biti kljuc za neka vrata u hramu", odgovorio je Saburo, proucavajuci kljuc.

Nakon sto je malo razmislio, Saburo je uzeo kljuc i pazljivo ga stavio u svoj dzep. "Hvala ti sto si primetio ovo, Orzece", rekao je . "Mozda ce nam ovaj kljuc pomoci da otkljucamo neka vrata i otkrijemo nove tajne hrama."

The member 'Saburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom - Orzek i Saburo #world57

Orzek i Saburo dok su lagano koracali naisli su na zicu od chakre koja im nije bila poznata.

Saburo gledaj ovo, ovo je neka vrsta zice koja je ispred nas samo pazi na nju.


Rekao je Orzek blagim glasom Saburou.

The member 'Orzek' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Potraga za ulazom - Orzek i Saburo #world2

Saburo je koracao kao i Orzek koji nije bio daleko od njega dok Orzek u jednom trenutku nije rekao Saburu da je video zicu.

"Samo je ignorisi preskoci je i nastavimo dalje nas dvojca, nadam se da cemo uskoro naci nesto sto nam moze pomoci da nadjemo ulaz u hram".

The member 'Saburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom - Orzek i Saburo #world65

Nakon sto su ignorisali zicu Saburo i Orzek su nastavili lagano da koracaju medjutim, odjednom ispred njih dvojce dosla su 4 krvolocna vuka.


Saburo eno ih vukovi probacu da ih svojom munjom resim nadam se da ce ovo uspeti i da se necemo oko ovoga muciti.



Rekao je Orzek Saburu.

#card186 #card179
#card165
Ide na sve vas 1050 dmg


Saburo i Orzek su samo preskocili zicu koja je bila ispunjena chakrom kao sto je Saburo zakljucio. Njih dvojca naisla su na 4 krvolocna vuka Saburo se nadao da nece ovo previse posla zadati njima te je rekao Orzeku.

"Orzek napadni ih sam mislim da ces ih pobediti".

The member 'Saburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Potraga za ulazom - Orzek i Saburo #world188 Potraga za ulazom - Orzek i Saburo #world183 Potraga za ulazom - Orzek i Saburo #world190 Potraga za ulazom - Orzek i Saburo #world190

Orzek i Saburo su krenuli da se bore sa 4 vuka, Orzek je u startu uspeo da pobedi 1 vuka tako da im ostane samo jos 3 te je rekao Saburu.

Odbranicu nas ja od napada ti ne moras nista odmori se za sada.

Orzek je krenuo u akciju bacio je napade koji mogu pobediti svu trojcu.


#card172
stvaram 5 kugli 3 bacam na svakog od vas po 1 a, sa ostalim 2 se branim od napada

800 dmg svaka od kugli.

Saburo i Orzek su se jos borili sa vukovima ali, Orzek je isistirao da se on jos uvek bori sam da ne ulece Saburo u borbu. Saburo ga je poslusao i samo gledao kako se bori.

"Dobro nadam se da ce sada biti svo 3 gotovi".

The member 'Saburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Potraga za ulazom - Orzek i Saburo #world189 Potraga za ulazom - Orzek i Saburo #world187 Potraga za ulazom - Orzek i Saburo #world183

Orzek i Saburo su nastavljali da se bore sa vukovima ostalo im je jos 2 vuka da srede Orzek je smislio sta ce sledece uraditi medjutim za to mu je bio potreban Saburo da ga odbrani od napada koji su mu poslali.

#card160

Saburo odbrani me od njhovih napada ja cu ostalo.

Saburo i Orzek njih dvojca su se jos uvek borili sa krvolocnim vukovima Saburo je hteo sto pre zavrsiti ovu borbu jer je bila besmislena Saburo i Orzek su bili toliko jaci od njih.

#card1415
900 Deffa brani nas od svih napda
"Orzek samo baci munjevito koplje na njih mislim da ce uspeti a ja cu nas odbraniti od napada".

The member 'Saburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Potraga za ulazom - Orzek i Saburo #world182

Zab sam chunina jos jednog

The member 'Saburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Potraga za ulazom - Orzek i Saburo #world184

Orzek i Saburo su uspeli da pobede krvolocne vukove sada im ostaje da se odbrane od napada koji im je poslat od strane vukova.

]Saburo odbrani nas od napada, ipak sam ja do sada svo vreme napadao nadam se da ces moci odbraniti nas.

Saburo i Orzek su uspeli da pobede svoje protivnike to jest vukove. Jedino sto im je za sada ostalo je da se odbrane od napada koji su vukovi bili poslali na njih

"Dobro Orzek odbranicu nas od ovih napada, nadam se da cemo sto pre naci ovaj ulaz u hram".
#card1406
600 hp brani nas

The member 'Saburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom - Orzek i Saburo #world55

Orzek i Saburo dok su tragali za ulazom posle pobedjenih vukova, naisla je velika krvolocna hiena koja je odmah krenula da napada Saburoa. Orzek se samo odmakao sa strane i posmatrao to posto je znao da je Saburo moze pobediti sam.


#card8


Saburo znam da je mozes pobediti.

Saburo i Orzek dok su tragali za ulazom u hram posle onih vukova naisli su na krvolocnu hienu koja nije nameravala da ih pusti da dalje prodju. Pocela je da napada Saburoa te je Saburo izvadio svoj mac i jako zamahnuo ne bi li je ubio. Sve se to desavalo dok je Orzek odmarao.

"Odmori se Orzek, i onako ona mene napada mogu sam".

#card567 #card186
#card189
900 dmg 450 dmg nastavlja na hienu

The member 'Saburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Potraga za ulazom - Orzek i Saburo #world51

Orzek je odlucio da jos uvek odmara posto je video da Saburo moze da se bori protiv hiene te je odlucio samo da se odmori ipak se on bio sa vukovima.

Saburo odmaracu ja jos ovde nadam se da je mozes sam srediti.


#card8
Rekao je Orzek Saburu dok je odmarao.

Saburo je nastavljao da se bori sa krvolocnom hienom dok je odmarao Orzek ne bi li se odmorio i pripremio sta ce slediti nakon ove borbe.

"Okej je Orzek odmori ti jos mogu ja da pobedim ovu hienu, ne predstavlja toliki problem kao sto ti mislis". - Rekao je Saburo Orzeku.

#card189
900 dmg 450 nastalja na hienu

The member 'Saburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Potraga za ulazom - Orzek i Saburo #world48

Orzek je nastavio da odmara dok se Saburo njegov saborac jos uvek borio sa hienom. Orzek nije bio toliko zabrinut u vezi Sabura, jer je Saburo jak ninja moze on da pobede jednu slabasnu hienu.

Mozes je Saburo pobediti.

Rekao je Orzek Saburu kao znak motivacije protiv te hiene.
#card8


Saburo je nastavljao da se bori protiv te krvolocne hiene, trazio je njenu slabu tacku ne bi li je sto pre pobedio kako bi on i Orzek mogli da nastave u trazenju ulaza u hram za sta su oni dvojca i dosli.

"Nastavi da se odmaras Orzek mislim da sam joj ovaj put nasao slabu tacku nadam se da cu pobediti". - Rekao je Saburo Orzeku.

#card189

The member 'Saburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Potraga za ulazom - Orzek i Saburo #world50

Saburo jos uvek nije uspevao da pobedi krvolocnu hienu to je pomalo zabrinjavalo Orzeka ali je mislio u sebi na kraju krajeva to je ipak Saburo uspece on da je pobedi.

Saburo samo joj pronadji slabu tacku nece to za tebe predstavljati veliki problem.

Rekao je Orzek Saburu.

Saburo je saslusao sta Orzek ima da kaze te se opet bacio u napad na hienu, ali ovaj put je mislio da ce je pobediti i da ce normalno moci da traze taj ulaz u hram.

"Pokusacu da je pronadjem mada mislim da posle ovog napada bice ona na zemlji nadam se da cu je pobediti".- Rekao je Saburo Orzeku

#card189

900 dmg na hienu nastavlja 450


The member 'Saburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Potraga za ulazom - Orzek i Saburo #world48

Orzek je posmatrao kako Saburo i dalje ne moze da pobedu hienu prosto te je odlucio da mu da savet kako sledeci put da udari da bi joj mozda pronasao slabu tacku.

Saburo probaj drugacije da je udaris ovaj put mislim da nije spremna hiena za to.


Rekao je Orzek Saburu.