Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Potraga za Ulazom - Fumetsu

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Potraga za Ulazom - Fumetsu

U ovom mestu fumetsu trazi skriveni hram. Svesno je zakasnio na potragu i zna da svi igraci imaju veliku prednost u odnosu na njega ali on se inati tome. Juri ka hramu i trazi ulaz u isti jer mu je se zuri i nema namere da ceka puno. Okolina je mracna a on je samouveren da ce stici sve ljude i doci do centralnog dela hrama pre svih.

Uzurbano dolazi u regiju u kojoj bi hram trebao biti. Nije znao kuda da pocne pa je samo isao pravo sa namerom da sto pre nadje ulaz u hram i da se susitigne sa vecinom.


Kako je koracao cuo je nesto u daljini i odmah je otisao da vidi sta je to u nadi da nadje nesto sto ga moze zainteresovati lepo. Mozda do cak bude i sam ulaz u ovaj hram mudrosti

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za Ulazom - Fumetsu #world68

Pred njim su bila neka skrivena vrata sa triju brava. On je malo pokusao da ih pogura, ali sve bezuspesno. Zakljucio je da je ovo jedan od ulaza u hram i da mu trebaju kljucevi.


Kako je to skapirao on je poceo da ide ka severu drzaci se za zid znajuci da je to deo hrama i da ako samo prati zidove vremenom ce naici na ulaz istog i upasti nazat u trku

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za Ulazom - Fumetsu #world56

Kako sam pratio put naisao sam na jos jedna vrata. Ova vrata bila su otkljucana i sirom otvorena, smatrao sam da ovo mora biti ulaz u hram. 


Kako sam ulazio setio sam se senjitsu legende koju mi je pricala baka. Na ulazu u sveti hram trebao bih osetiti neku energiju koja dolazi. u mom slucaju toga uopste nije ni bilo. Odmah sam zakljucio da je ulaz lazan i da mroam nastaviti dalje svojim putem ako nameravam uci u hram

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za Ulazom - Fumetsu #world63

Nastavio sam svojim putem sve dok se od jednom nisam spotakao na neku verovatno lijanu. Kako sam se spotakao prvo sam bio besan ali bih se okrenuo da ugledam kovceg.


Kovceg je imao neku amatersku bravu ali nista sto moja katana nebi mogla da prelomi. Kako sam uzeo i zamahnuo njome udario sam i kovceg se otvorio. Jednostavno bih pogledao u kovceg da vidim sta sam nasao 

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za Ulazom - Fumetsu #world72

Kako sam otvorio kovecg bio bih presrecan jer bih nasao zlato (105.000). Jednostavno bih skakao od srece ali moj put je davno od gotovog. Vratio sam katanu u koru i jednostavno pogledao oko sebe.


Odlucio sam da idalje trebam da se pridrzavam puta i da nadjem ta vrata i konacno zakoracim u ovaj prokleti hram koji bi trebao da bude tu negde

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za Ulazom - Fumetsu #world52

Kako sam isao video sam neko svetlo. Kako bih pogledao bila su to neka misticna vrata koja su sijala jakom energijom. Bio bih presrecan nasao sam ulaz u hram.


Nakon kratke provere utvrdio bih da je ulaz tacan i onda bih jednostavno zakoracio u hram spreman da nastavim dalje svoju avanturu i pronadjem misticno senjutsu blago i otkrijem tajine puta nindze