Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Barijera 1 - Kirei vs Sanna

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Barijera 1 - Kirei vs Sanna

U ovoj barijeri nalaze se duhovi Kireia i Sanne. Prvi kom chakra padne na 0 napušta barijeru i vraće se u svoje telo.



- Večni kreator nindža sveta -
Да видимо ко игра први

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Barijera 1 - Kirei vs Sanna #world50

Ajmo ludo se osjećamo.

The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Barijera 1 - Kirei vs Sanna #world48


Sanna se u jednom ternutku našao u čudnom duhovnom stanju. Video je nekog čoveka kako stoji ispred njega. ""Ko si ti?" Upita Sanna nepoznatog nindžu. Osetio je neku neprijatnost sa njegove strane, te Sanna staje u gard.."Rekao sam: ko si ti?"

Sa druge strane barijere, mladić crvene kose obratio mi se sa pažljivim pitanjem. "Ko si ti?" Intrigiran osobom koja je uspjela da prodje ovoliko duboko u hram, Kirei je svu svoju pažnju predao mladom ninji.

"Ime mi je Kirei, kuvar iz sela skrivenog u vodopadima."
"Inače radim u restoranu svoje porodice ali sam se iskrao da provjerim ovo mjesto."
"Nego ko si ti? Ako smijem da pitam?"



Sanni je bilo sumnjivo to što je na njegovoj misiji još jedna nindža iz njegovog sela. Sanna je pre ovog puta dobio stroga uputstva od takikage,a da istraži ovo mesto, te mu je ovo bilo sumnjivo. Sanna se predstavi: "ja sam Sanna Uzumaki, isto nindža sela Vodopada... kako je Sanna ovo rekao, udaljio se nekoliko koraka i iz čista mira napao ovog nepoznatog nindžu.

#card432
Biram zemlju.

#card98
Koristim ovu tehniku koja automatski aktivira i moju pasivnu tehniku zemlje. Imam 400 hp štita. (25 chakre 1 slot)

#card99
Stvaram eksploziju ispod tvojih nogu. (25 chakre i 1 slot)

#card105
Ulažem 50 chakre i miniram zemlju oko tebe, onog momenta kada se pomeriš 500 demage od šiljaka će te probosti. (20 chakre 1 slot)




Da li je ovo skriveni
#card10

Nema skrivenog.

Momak me je napao nakon što se prestavio iz nule. Hvala dragome Bogu što sam gledao u njega svo vrjeme odma se sharingan zavrteo i uočio njegove napade. Nevjerovatnom brzinom se pomjerio pored svoga protivnika i u tom momentusu šiljci izbili iz zemlje koje sam jedva uspjeo mačem uzvratiti ka njemu.

"Poprilično agresivan način borbe, da li su ninje iz sela vodopada svi ovakvi."



1. napad 500 čiste chakre ka tebi
2. napad 2x800 osn i 300 zag brzine

#card200#card191#card1380#card189


#card432
Biram vatru.

#card2
Kada je ovaj čudni "kuvar" bacio na mene moj napad pomerio sam se u stranu i izbegao ga. (250 energy i 1 slot)  Kada sam se pomerio u stranu da izbegne napad šiljaka video sam da se ovaj nindža zaleće na mene. Stvaram ovaj zemljani zid tik ispred mene i on pokušava da ga saseče.
#card103
Ali njegovi  napadi katanom ne prolaze dalje. (nema dovoljan zagarantovani da polomi zid tako da mu je demage smanjen i nije dovoljan da probije zid.) (-25 chakre i 2 slota)


#card71
Ulažem dodatnih 50 chakre i sada svaki moja tehnika vatre ima slot manje. (-75 chakre i 1 slot).

#card4
#card73
Udaljavam se malo dalje i od tebe i od svog zida i prizivam svog zmaja koji pada na tebe. Demage ovoga zmaja je 700. (-45 chakre i 1 slot)  

#card69
Posle toga gadjam te svojim vatrenim zmajem

Ukupan demage mog zmaja je 600.  (-45 chakre i 1 slota).

75 vatre gori na terenu.

"Ako si nindža sela Vodopada šta ćeš ovde....Takikage Hatchiro mi nije rekao da idem sam na ovu misiju, tako da priznaj čiji si špijun!" Sanna poče vikati pre nego što je na njega bacio sve ove silne napade vatre.

Momak je počeo da brblja o nekim misijama i tajnim stvarima koje me nisu puno zanimale. Usput sam poprilično siguran da me je nazvao doušnikom.... O čemu on priča? Pomjerio sam se pored tebe i zamahnuo sam jako. 

"Ko je sad Hatchiro?" "Već sam ti rekao da sam se iskrao da bih bio ovdje."
"Usput ako ikad posjetiš moj restoran zamolio bih te da nikome nekažeš ništa."
"Bio bih ti zahvalan."

1450 dmg 400 brzine
#card1366#card416#card186#card207


"Da li mi se ti to rugaš dečače." Viknuo je Sanna ljutito dok je mladić izbegavao njegove silovite demage vatre. Sanna nije mogao da proceni da li je ovo još jedan test ili je neko poslao ovog nindžu da zaustavi Sannu, te je ovaj samo nastavio sa napadima.



#card432
Biram zemlju

#card116
U trenutku kada si se stvorio da me posečeš ja ulazim u zemlju. Tvojih 200 zagarantovanih udara u 500 hp štita. (ostaje mi 300 štita i iskoristio sam 45 chakre i 1 slot).

Dok sam u imunitetu odmaram jedan potez.
#card8
Ostajem u zemlji.




"Podsmevam?"
"Nisam imao tu namjeru šta više ovo je prvi put da se borim sa ninjom, pa sam zadivljen."


Tako je svoj mač koji je obložio chakrom zamahnuo sa svom svojom snagom ka zemlji u kojoj se nalazio mladi ninja. Zadržavam na sebi thunder boost do kraja borbe pomoću moga stava. Val čiste chakre u obliku sječiva se pruža ka tebi.


1700 osn 500 brz čista chakra
#card177#card205#card193#card190


Sannu je nerviralo to što je ovaj nindža zvučao bezazleno i naivno, nije mislio ništa o njemu i smatrao je da se ovaj sprda sa njim. Da bi mu Sanna pokazao "zabavu "izlazi iz zemlje.

Napad koji ide na Sannu je imao veliki zagarantovani demage ali ovom to ništa nije značilo

#card432
Biram vatru

#card107
Kako sam izašao iz terena ovaj blesavi nindža je probao da me napade. Ispred njega stvaram ogromni zid koji mu predstavlja prepreku (ulažem 45 chakre i 2 slota). Demage kojim nastavlja na mene je 800 i 400 zag.


#card77
Oko mene se odjedanput stvara vatreni prsten koji će povećati upijanje moje vatre za 200. Trenutna vatra na terenu je 100. (25 chakre 1 slot)
#card58
Upijam svu tu vatru (100 vatre) i koristim je za ovu tehniku.
#card80 (45 chakre i 2 slota)
Demage moje tehnike se prvo sudara sa tvojim napadom i gubi 800 demage. Demage moje tehnike je 500. HP štit mi ostaje.

Pošto sam te oduvao mojom vatrom ostalo mi je još 2 slota. Za prvi slot koristim ovo:
#card70  
Tako da ako mi i u sledećem potezu pridješ izgubićeš 50 hp. Vatra koja gori na terenu je 50.





Vatreni momak sa još vatrenijim temperamentom se ušutio i ufokusirao na pojačavanje temparature oko nas. Nisam htio da mu narušavam koncentraciju pa sam uradio isto što i on i sa visokim fokusom prešao na neprestano napadanje crvenokosog.


1700 dmg 500 brzine imam 200 prec na ken, smanjujem cd na tsukiri stance sledeći potez je spreman.
#card200#card1372#card203#card189


#card432
Biram zemlju.

#card92
Nindža se zaleće na mene i želi da me preseče na pola ali ispred sebe postavljam svoju strukturu i kroz nje šaljem zemljanog zmaja.
#card102
Demage mog zmaja ide na tebe i ti ga presecaš, demage tvog zamaha je manji za 800 demage i kada si već stigao ispred mene morao si preseći moju strukturu što je još 600 demage manje. (-50 chakre i 2 slota).
Za preostali demage koji ide ka meni
#card98
Stvaram debeli sloj zemlje na mojoj koži (i ovo ponovo kombinujem sa pasivnom tehnikom zemlje) Hp štit koji je na meni je 500 + 160. Primam tvoj demage i ostalo mi je 160 hp štita. (25 chakre i 1 slot)

"Uff ovo je bilo za malo." Rekao je Sanna koji je pokušavao da izbegne ove sulude zamahe katanom non-stop. Pošto se odbranio od svega, Sanna odluči da krene u ofanzivu.

#card1348
Aktiviram svoj ghost seal koji po rp iz policijske stanice imam na sebi. (45 chakre i 1slot)

#card1350
Potom aktiviram ovaj seal preko terena, u sledećem potezu imaš slot manje (25 chakre i 2 slota)

I za kraj pijem jednu nutritivnu pilulu.
#card379

Moj protivnik me je ostavio u čudu kad je u po borbe počeo da jede bombone. Sve mi je  bilo jasno ali ovo nikako. I on ima nervi da meni kaže da mu se podsmjevam. Blago iznerviran kako bombone imaju više prioriteta od njegovog kenjutsua napao ga je posebno jako ovaj put.

"I ja sam taj koji se podsmijava a?!"



2300dmg 500 brzine,tsukijem kombo back strike traje do kraja borbe.
#card164#card205#card1371#card202#card1375


#card432
Biram vatru.

#card71
(ulažem dodatnih 50 chakre) odjedanput oko mene i Kirei,a se stvara ogromna količina vatre. (-75 chakre i 1 slot)
#card58 (upijam 75 vatre)

#card75 (-25 chakre i 1 slot)
#card83 (95 chakre i 2 slota)

Osnovni demage moje tehnike je 1350 + 75 + 100 = 1525 + fire bomb (tj polovina od 1525). Ukupan demage koji ide na tebe je 2287. Ne primam ovih bednih 13 demage jer imam hp štit. Preostalo mi je 150 štita.

#card76
Posle upijanja vatre i ovog besmislenog napada koristim svoju omiljenu tehniku. Flame anhilation. Demage ove tehnike je 950 ali zagarantovani od ove tehnike je 500 (-95 chakre i 2 slota).

#card64
Za kraj koristim dim koji će prekriti čitav teren. (-25 chakre i 1 slot)




Dim je prekrio teren i u njemu je zavladala tišina.
Zvuk vatre napada koji je mladi Sanna poslao letio je kroz dim uništavajući sve na svome putu. Sve dok...  SWISH  uz oštar zvuk vakum koji se stvorio od zamaha je povukao vjetar i stvorio vrtlog koji je poderao pokrivač dima i napad istovremeno.


1550dmg Masivan ide na tebe
#card201


Sanna kada je video veliku veštinu ovog samuraja, mora se priznati, bio je zadivljen. Želeo je da sazna ko je. Sanna je nastavio da kroz svoje napade i jutsue razgovara sa njim, želeo je da sazna šta god je mogao o njemu: ko je, zašto je ovde, zašto bi njega nego poslao ovde i slične stvari.

#card432
Biram zemlju.

#card116
"Moraš shvatiti, ovako slabi napadi mi ne mogu ništa. Sanna ulazi u zemlju, izbegava napad i onda odlazi iza svog protivnika nekih 10-tak metara od njega (pito brata Volena, prednost ovog imuniteta je što mogu da se krećem slobodno po terenu). (-45 chakre i 1 slot)

#card99
Stvaram eksploziju ispod tebe i raznosim te. (ovo je da se osigram da bi se pomerio ali svakako sada i da želiš da me napadneš moraš da se pomeriš.) (-25 chakre i 1 slot)

Za preostalih 6 slotova radim sledeću kombinaciju:

#card8
Za pet slotova koristim rest i onda za ovaj poslednji tj. osmi slot koji mi je preosta koristim svoju poslednju pilulu koju imam.
#card379

Slušajući provokacije plamenog obrva mi je počela poskakivati. Stvarno me je počeo živcirati, e pa neće zadugo. Pomjerio sam se do njega kao da sam se teleportovao i primjetio sam pečat koji me je blago oslabio ali morao sam da nagazim na gas sad.

Izbjegavam tvoj napad pojavljujem se pored tebe oblažem oružije i zadržavam taj baf do kraja borbe sa tsukijem(smanjio cd tajno).
1950dmg 500 brzine, čista chakra
#card200#card157#card205#card197


#card432
Biram vatru. Na terenu već gori 50 vatre i imam flame hurricane aktivan još 2 poteza.

#card68
Odjedanput po terenu počinju trčati vatreni miševi. Vatra na terenu: 50 + 30 + 25 to je 105. (-25 chakre i 1 slot) Šalješ na mene napad od čiste chakre u jačini od 1950 koji ću blokirati svojim napadom. Koristim sledeći napad na tebe:

#card58
Prvo usisavam svu vatru na terenu. to je 105 demage. Potom koristim sledeće buff tehnike:
#card61
Bonus koji dobijam je 210. (25 chakre i 1 slot)  
#card67
Koristim ovo i resetujem fire wraith. Moja tehnika sada zbog ovoga i zbog fire hurricane,a ima još 200 demage. (15 chakre).
#card77
Kao poslednji buff koji koristim je moja vatrena membrana (koja sada važi 2 poteza) (-25 chakre i 1 slot). Na svoj sledeći napad vatre  je 715. I koristim fire wraith da zaustavim tvoj napad od čiste chakre ali i da te povredim.
#card83 (195 chakre i 2 slota)
Demage moje tehnike je 3065. Moj napad se sudara sa tvojim ali na tebe nastavlja 1115. Nažalost bez zagarantovanog. Ali na terenu gori 100 vatre.



Sanna je izgledao već bledo, potrošio je skoro svu chakru. Ovaj poslednji napad ga je baš umorio. Nadao se da je protivnik gotov, te je na kraju samo viknuo: "Kuvaru jes živ"



Ima li skrivenih?
#card10


#card1351
Moj skriveni potez je moj uzumaki seal.

Okolina unutar barijere je izgledala kao depikcija pakla. Na svakoj strani kojoj bih se okrenuo plamen veličine zgrada u selu je prekrivao je barijeru. Temperatura okoline je prelazila vrtoglave nivoe, unutrašnjost ove arene je postala ni manje ni više nego rerna.

Medjutim medju visokim plamenovima Momak sa mačem je stojao spreman i u odlučnom trenutku zamah koji je rasjekao plamen i nastavio dalje sa još jednim, još katastrofalnijim napadom iza prvog.

"Heh zadrži svoju brigu za sebe rumeni, meni ne treba."
"Bilo bi pametno da me ne potcjenjuješ, jer bližimo se vrhuncu moje tehnike."

Barijera 1 - Kirei vs Sanna 81dcac0343d047993546d183b75fc178
Ulazim u stav smanjujem na tsuki cd i pošto je ovo 3. put dobijam 200 dmg do mraja borbe na napade ken.
1.Zamah 1035 dmg500 brzine nastavlja ka tebi nakon što je poništio tvoj napad
2.Zamah 2650 dmg 500 brzine
#card203#card189#card207


Moj protivnik je upao u moju zamku i u sledećem potezu biće stunovan. Ova borba će biti moja samo ako uspem da se odbranim a uspeću na sledeći način:

#card432
Biram zemlju


#card1359
Ulažem u ovu barijeru 120 chakre i 6 slotova. Defense koji stvaram je 1500. Moj ogromni defense u potpunosti blokira tvoj prvi zamah i on ne prolazi prilikom udarca drugog zamaha tvoj napad probija moj defense ali je tvoj napad slabiji i to za 1500.
#card98
Za svoj poslednji slot koristim black layer, kako ovu tehniku koristim 3. put ona mi daje 500 hp štita ovu tehniku kao i do sada kombinujem sa pasivnom tehnikom zemlje, kako sam od ranije imao 150 hp štita, štit koji je sada na meni je 500 + 100 + 150, dakle, imam 750 hp štita. Tvoj drugi napad koji je probio barijeru udara u moj hp štit i ja primam 500 zagarantovanog demage. Ali si ti stunovan. Postaj kako bih mogao da odigram svoj poslednji potez u ovoj borbi.