Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Finalna barijera - borba za skrolove

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Finalna barijera - borba za skrolove


Ovde se nalaze duše finalista koji će se boriti za skrol zemlje ili skrol vetra



Sanna je iz svoje prošle borbe nekim čudnim seal,om bio transportovan u još jednu barijeru. Sanna sada, izmoren i u jakim bolovima, ne zna šta se dešava sa njim. Na kraju svog prošlog duela je shvatio da se nalazi u nekakvoj "iluziji" ali nije bio potpuno siguran u kakvoj niti zašto. Sanna veoma oprezno dolazi do jednog zida gde seda na pod i pokušava da se malo odmori.



Neka čudna chakra u atmosferi je pozitivno uticala na Sannu. Barijera je otpuštala nekakve čudne chakra tragove koji su polako oporavljali Sannu, neka prijatna chakra je počela da ga leči i lečit će ga u narednih nekoliko sati. Sanna se osećao prijatno i pade u san. Navaljen na hladnome zidu počeo je sanjati.


Njegove oči zatvaraju se, ali njegov um ostaje budan. U tom neuhvatljivom svetu snova, on ponovo susreće svoju majku, Mito Uzumaki, kao da je stvarna. Njihova veza, čvrsta kao konopac, ne zna za granice ni vreme. Sanna je ponovo vidi srećnu. U lucidnom snu, Sanna oseća svaki detalj majčinog prisustva: miris jasmina koji je uvek pratio, njen osmeh koji je lečio sve rane. Mito mu pruža utehu i mudrost koja odjekuje iz dubine njenog bića. Sanna u njenim očima nalazi odgovore na pitanja koja su ga mučila, a njen glas donosi mir njegovoj duši.



Sanna Uzumaki budi se iz dubokog lucidnog sna, osećajući se obnovljeno. Dok se proteže preko zida, primeti belu siluetu kako mirno stoji pored. Srce mu zaigra od prepoznavanja. Sanna onda viknu: "Opet ti!" Bela figura se samo okrenu od njega.

Sanna nežno ustade i približi se ovoj silueti, osećajući neopisivu toplinu u svojoj duši. Silueta se lagano okreće prema njoj i veoma neočekivano poče razgovarati sa Sannon. Iako, ova silueta ne govori ona govori, ne pomera njena usta niti daje bilo kakve znake govora.Sanna se uštinu da vidi da li još uvek sanja ali onda u čudu nastavi da razgovara sa siluetom starca.


Sanna :

Silueta :

Sanna :

Silueta :

Sanna :

Silueta :


Odjedanput se ispred Sanne pojavljuje bela svetlost koja prekriva čitavu prostoriju i zaslepljuje ga. Posle par trenutaka Sanna je ispred sebe imao (nindžu ili grupu nindži, svakako, drugi tim u finalu). Sanna je znao šta treba da uradi i bio je željan da pobedi.

Finalna barijera - borba za skrolove XAOJb2I

Uz opasan i graciozan bljesak, pojavljujem se ja, Esau, u finalnom holu.

Bljesak posustaje i polako otkriva outline mojih crnih džinsa, moga dugačkog 'devojačkog' kaputa, moje svilene kose..

Posle poslednje borbe bio sam i više nego spreman. Neka finalna borba počne.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Finalna barijera - borba za skrolove #world75


Iz nastupad dotičnog nindže, Sanna je znao šta ga čeka. Još jedna borba je bila pred njim, nadao se da mu je ovo poslednja borba koju će imati, želeo je da pobegne iz ovog hrama više.

"Zar ponovo." Rekao je Sanna i uputio pogled gospodinu koji je bio tu ispred njega a onda reče: "Moje ime je Sanna Uzumaki. Nema ljutiš ako izgubiš borbu."

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Finalna barijera - borba za skrolove #world63

'Esau Armani, drago ti je.'

#card600 #card1448 #card48

Rekao sam mu dok mi je ruka mahom skupljala svetlucavog peska sa tla. Drugi mah je započeo proces vodene regeneracije. Mogao sam odmah da započnem sa baražom, ali ipak sam dao prednost svome protivniku.

'Dame imaju prednost.'

Uzeo bih za referencu njegovu kosu jer, ipak, bila je malo duža od moje.


pasivne tehnike Sanne Uzumaki :


"Hahahaha" Smejao se Sanna u sav glas dok je oko nepoznatog nindže nadolazila neka vodena barijera. Sanna je pomislio da ovo nije pravi trenutak za napad ali želeo je da pokuša nesto. Sanna se u pravom nindža stilu onda odmaknu malo dalje od svog protivnika.
#card4
(-25 chakre i 50 energije)
Sanni ovo nije bio problem jer je za svoga protivnika spremio baraž jakih i razornih napada. (ovim slobonim pomeranjem u stvari želim da izbegnem sve što može da me dodatne i sl. za taj tvoj jedan slot)

Kada se Sanna dovoljno odmakao i shvatio da je prostorija u kojoj se bore više kao hol nego mesto za borbu shvatio je da ima prostora da uradi sledeće:
#card16
Kuchiyose No Jutsu (pufff) Iz dima koji se stvorio iz prizivanja izlazi velika zmija (koju sam stvorio ispod sebe, tako da sam sada na njoj.)
Finalna barijera - borba za skrolove 37cccbbc07ef4ae37d41a45f62972b302b00af39_hq

"Vreme je da tvoj duh nahranim mojoj anacondi"
(za prizivanje sam iskoristio 145 chakre)

Da završim svoj potez uradiću samo:
#card432
Biram zemlju i onda radim
#card98
Black layer tehniku kombinujem sa pasivnom zemlje i tako u stvari dobijam 400 hp štita
(-25 chakre i 30 energy)

Pratim protivnikove poteze i skačem unazad nekih 10 metara. Na dovoljno smo velikoj razdaljini.

#card4

Odjednom, ispod protivnika se stvara ogromna zmija. Nisam imao prilike da se susretnem sa summonom do sada - posebno sa jednim koji me je zaintrigirao. Možda nekad u budućnosti mu je preotmem.

'Svidja mi se tvoja koža.. Lepo bi stojala na mojim čizmama.'

#card1460 #card1446 #card1457

Pesak oko mene se uzdigao agresivno, spremajući za dalju ofanzivu. Prvim zamahom dlana šaljem razoran šljokičast talas peska ka tebi i anakondi, a potom moju blještavu paukovu mrežu opet na obojicu pošto je razorno. Paukova mreža smanjuje cd na sand waveu.

Peščani talas koji prvi ide ima 1100 dmg - 220 zag - ostavlja 200 levela peska što je ukupno 400. Mreža ima 1200 dmg - 240 zag.


Sann a nije reagovao na njegove glupe provokacije ali Aoda pobesne i poče ispuštati zmijski zov kako bi uplašio svog protivnika i reče: "Vreme je da mi od njega napravimo večeru!" Sanna se nasmeja na Aodine reči kada je nepoznati nindža izbacio lavinu napada na njega.

Odigraću prvo zmijin napad pa svoj i na kraju ću objasniti sve dodatne stvari:
Zmijin napad :


Sannu je obuzeo ponos i sreća, Aoda je bio pravi kralj medju zmijama. Posle učinjenog bio je red i na njega. Sanna staje u stav i viknu: "Spremi se!" Sanna sklopi ruke i iz njega poče goreti neka luda i nekontrolisana chakra vatre.

#card432
Biram vatru.

#card71
Oko Sanne i zmije počinje da se pali uragan vatre. (ulažem dodatnih 50 chakre) (-75 chakre i 2 slota)

Svi moji napadi vatre sada imaju + 100 demage i koriste slot manje. Ova prva vatrena tehnika je zapalila teren za 25 vatre što mi daje mogućnost da iskoristim drugu tehniku.
#card68
Imam 50 vatre na terenu (25 chakre i 2 slota)

Šaljem na tebe svoja vatrena pera koja ne možeš blokirati drugim jutsu,ima.
#card63
Demage moje tehnike je 400 i koristim jedan slot za nju (25 chakre 1 slot)

Ovo pali teren za još 25 (ukupno sada imam 75) što mi daje mogućnost da iskoristim sledeću kombinaciju.
#card58
Upijam svu vatru sa terena što aktivira ovo
#card61
Dobijam 150 bonus demage. (25 chakre i 1slot)
#card73
Na tebe pada glava mog vatrenog zmaja. Demage ove tehnike je: 800 + 100 od FH + 150 od FS + 75 od upijanja. Dakle, ukupni demage koji ide na tebe je 1125, ima zagarantovani od 220. (55 chakre i 1 slot). Posle ove kombinacije imam 25 vatre na terenu.

'Puno pričate - za razliku od crvenokosog uchihe i smedjeg uzumakija.'

#card1454

Izgled strukture :


Obratio sam im se, možda ih čak i znaju. Odjednom, ispred i iznad se izdiže ogroman luk peska koji neutrališe i pera, a i napad koji ide sa nebesa na mene, a potom se struktura raspada. Momenat kad se pesak povuče, na vas dvoje izleće ogromna peščana ruka koja pokušava da vas neutrališe, a za rukom kreće još jedan talas peska.

#card1452 #card1461

Ruka ima 1100 dmg - 220 zag. Za rukom ide talas peska koji ima - 1300 dmg - 260 zag.

Na kraju poteza, primam 25 damagea od vatre na terenu. Malo mi je vruće, al kad mi je malo saunice zasmetalo.


Kada je nepoznati nindža spomenui par koji je poznat Sanni, zbunio se. Verovao je da niko drugi iz sela nije pošao da istraži ovaj hram jer je samo ON dobio ovu misiju od takikage,a Hatchira. No, da bi bio siguran da nije govorio o onim ludacima iz njegovog sela, Sanna se odbrani od njegovih napada peska a potom viknu: "O kome ti to govoriš!?"

*Aoba i ja primamo 60 demage od zagarantovanog.

#card432
Biram zemlju.

Pre nego da nas tvoj napad udari ja stvaram veliki zid ispred nas.
#card92
Ulažem 40 chakre i ovaj zid ima 600 hp. Pre nego što će tvoj zid da udari u moj zid koji čuva mene i moju zmiju, kroz ovaj zid će proći moj ojačani zemljani zmaj.
#card102
Ovaj zmaj ima 800 štete i sudara se sa tvojim prvim napadom i oslabljuje ga. Kada tvoj napad udara u moju strukturu deluje slabo i ne uspeva da je uništi (napadu je ostalo samo 300 demage a moja struktura ima 600 hp.) (50 chakre i 3 slota).

Kada je drugi napad u pitanju njega će se rešiti moja zmija:
Zmija :


Kada me je zveknuo tvoj napad peska na sebi sam imao hp štit koji su umalo uništio. Kada sam video da moja zmija stvara ogromne naboje vetra znao sam šta mi je činiti.
#card66
Šaljem vatrenu kuglu koja se kombinuje sa njenim vetrovitim napadom, NA TEBE LETI OGROMNA VATRENA KUGLA KOJU GURA JAK VETAR, Sanna se smeje u sav GLAS. Demage ove naše zajedničke tehnike je 600 od vetrovite tehnike + 650 vatrene tehnike. Na tebe ide 1250 demage vetar-vatra koji ima 250 zagarantovanog (-25 chakre i 1 slot)

Od preostalih statistika: ja imam još 80 hp štita i imam 80 vatre na terenu koja gori

'Nije bitno o kome govorim. Svakako su pali na moj šarm.'

Govorio sam dok sam gledao kako njegov moćan napad nadolazi.

Moje telo se pretvara u pesak kako bih se odbranio od napada. Malo me je pecnuo, al ništa što moje već vrelo telo neće izdržati.

#card1456

Potom uz zamah moje ruke još jedan peščani talas kreće ka tebi i Aodi. Širim obe ruke, na šta pesak ispred mene se diže - s ciljem da zakopa i tebe i tvoju 'malu' zmijicu.

#card1446 #card1463

Damage prvog peščanog talasa je 1300 dmg - 260 zag. Damage cunamija je 1500 dmg - 300 zag. Prvo ide talas peska, pa tek onda cunami.



Sanna je na kraju bio ubedjen da ovaj nepoznati nindža nije mislio na Rurinaria i Kyoshi,a, njegov šef bi rekao svoje ime apsolutno svima, uvek je bio preponosan na sebe i ono što može da uradi. Svakim napadom Sanna je uvidjao da je ovaj nindža stvarno jak i ono što ga je zaintrigiralo je njegov pesak, Sanna nikada nije video ili čuo za ovakve sposobnosti.

Na terenu sada gori 80 vatre + 30 od onih pacovčina. To je 110.

Zmija :


A ja u vreme dok Aoda sprema svoj napad radim sledeće:
#card432
Biram vatru.

#card58
Upijam 110 vatre sa terena
#card69
Napad koji kombinujem sa Aodinim napadom je ovaj. Osnovni demage mog zmaja je 500 + 100 od FH + 150 od FS i 110 od upijene vatre, znači osnovni demage ove tehnike je 860. Ovu tehniku kombinujem sa ovom tehnikom.
#card75
Tako da povećavam demage moje tehnike za 430. I ukupni demage mog zmaja je 1290. Ovaj napad se kombinuje sa uraganom od 1200 i njihov zajednički demage je 2400 i zagarantovani 500 ili ako može da se predje cap sa zagarantovanih (zbog fire bomb) onda je 580, što u potpunosti poništava tvoj zagarantovani i tvoje napade. Naš zajednički napad se prvo sudara sa tvojim prvim napadom i nosi ga u tri lepe, što bi Pikac rekao: ni da me dirne a drugi masivni napad izbegavam tako što moj kombinovani napad koji prati prolazi kroz tebe i sudara se sa ovim ogromnim peščanim tsunamijem i raznosi taj pokušaj da se podigne i napadne.  (-60 chakre i 2 slota).

Demage koji je ostao je 400. Ovaj demage izbegavam tako što letim sa zmije i žrtvujem svog summoninga.
#card114 (-25 chakre i 1 slot)

Fire Bomb računa bejs dmg, a ne bejs dmg + bafovi, tako da prema računici bacio si kombinovan napad od 2310 dmg i odleteo, a na tebe je nastavilo 490 dmg. Kako smo zaključili imaš helt štit od 180 - primio si 310 dmg.

Talas te je pomalo skinuo s kursa, al i dalje letiš. Vodena sfera polako nestaje, a moja chakra rezerva se upotpunjava. S blagim osmehom obraćam se protivniku

'Nezgodan talas, a?'

Na šta radim znakove rukama i stvaram oblak unutar plafona hrama iz koga počinje da pada kiša.

#card53

Moje desno oko odjednom je zablještalo. Gledam te direktno i prenosim ti sve što ne valja.

#card1366 #card1383

Sharingan mi daje brzinu. Damage genjutsua je 650.


Kada je Sanna pokušao da uzleti bio je povredjen (nisam lepo računao tako da imam 310 hp manje lol). Dok je Sanna u vazduhu nad njim se stvara neki čudan oblak, Sanna su počeli da se prividjaju čudni krici njegovih prijatelja iz Kasaroi kampa, Sanna je znao da je to genjutsu, tako da radi cancle kako bi se oslobodio tog blesavog genjutsu,a. Potom, Sanna samo radi svoje sigurnosti stvara zemljani štit koji će biti oblika otvorenog kišobrana, na dnu veoma tanak i lak za držanje ali kako je sve duži u duži on je tako sve deblji i deblji. Sanna ovo može koristiti i kao zaštitu od kiše ali i kao štit.

#card432
Biram zemlju.

#card6
(ulažem 45 chakre da se oslobodim tvog genjutsu,a.). Onda brzo letim na zemlju i stvaram:

#card108
Za stvaranje mog zemljanog štita i kišobrana koristim ovu tehniku. Moj kišobran ima 400 def, i kao natstrešnica deluje da me zaštiti od tvoje kiše. (-25 chakre)

#card62
Prvo prekidam fire soul koji mi sada daje 300 zagarantovanog na sledeći napad i od sada moje tehnike neće paliti teren za 25 nego za 50.
#card67
Koristim fire regeneration da vratim svoj fireball jutsu i da ga ojačam. Zatim koristim baš taj jutsu.
#card66
Ovo je drugi put da izvodim ovaj jutsu, tako da je njegov demage 600 + 100 od FR + 100 FH (ovo je poslednji i 4. potez kada ova tehnika radi). Znači na tebe ide demage od 800 ali zagarantovani demage moje tehnike je 300. Drž se juško.
(50 chakre i 2 slota)

I za poslednja dva slota koristim sada na:
#card73
Zmaj koji pada na tebe ima 700 demage i ostavlja još 50 vatre na terenu.



Znači da sumiram na kraju mog poteza: odbranio sam se od tvog genjutsu,a, stvorio sam 400 def i i napao sam te napadom od 800 demage,a ali 300 zagarantovanog i napadom od 700 demage,a. I da, kao poslednji šlag na torti na terenu sada gori 180 vatre (25 od prošlog oteza + fire rats + ova tehnika kojom sam prekinuo FS i onda pojačani fire ball i pojačani zmaj). Ja letim još 2 poteza.

Moje telo obavija vetar koji će mi pojačati naredne napade. Još jednom, vetar je agresivno zaduvao na terenu. Stojao sam spreman da susretnem se sa tvojim napadima. Odjednom, moje telo postaje epicentar jake sfere od vetra koja se širi i širi, poništavajući svaki napad koji si poslao ka meni, usput i čisteći vatru s terena a i moje oblake nažalost.

#card143 #card146 #card151

Ka tebi nastavlja punom stagom 1850 dmg - 370 zag.


Ovo je prvi protivnik koji je Sanni mogao da parira u razornosti i ovo ga je uzbudilo. Nepoznati nindža šalje jak destruktivni vetar na Sannu koji nažalost gasi njegovu celokupnu vatru ali i nastavlja na njega u veoma razornim nabojima, koje sada Sanna želi da suzbije.

Odjedanput se oko Sanne stvara njegov zaštitnik čuvar - vatreni zmijoliki zmaj koji se obavija oko njega i čuva ga od svih napada koje nepoznati nindža stvara.
#card86
(štit koji se stvara oko mene je 3160, možda je i veći jer ne znam da li ovi kombinovani napadi u stvari zadržavaju svojstvo vatre ili ne. Ali: 800 + 700 + 1010 + + 650. Moja zmija se stišće oko mene i brani me od tvog razornog vetra i tako na meni ostaje 1310. Ova tehnika pali teren za još 50 vatre potom za preostala dva slota radim sledeće:
Prvo koristim 1 slot da izvadim i popijem svoje dve nutritivne pilule
#card379
Posle toga na tebe bacam metak koji topi svaki def i tako palim teren za još 50 vatre.
#card60

Na terenu gori 100 vatre i ja imam još 1310 štita na sebi.

370 zagarantovanog primaš - helt ne brani od zagarantovanog dmga - samo defense, refleksi itd nažalost. Takodje, tvoj štit traje samo taj potez.

#card1453

Pesak sa tla me diže pri vrhu hodnika - izbegavam tvoj vatreni metak. Računaću da je dmg 200 pošto stvarno nmg da ispratim dal imaš bafove il ne, al svakako trebalo bi da nema preko 700 dmg.

#card1459

Potom, čitavo tlo kreće da tone. Pesak pokušava da te proguta i onesposobi.

#card1446 #card249

Jedan peščani talas za gospodina. Pritom, možeš osećati blago peckanje chakre u predelu gde te je udario peščani tsunami. Imaš opciju da primiš 200 dmg il izbaciš 150 chakre.

1100 dmg - 220 zag.


Pošto sam waste čitavu ovu borbu sa ovim hp, svaka mi dala ali BUKVALNO....Vreme je da uključim traktor i da te pregazim lol. Jesi li spreman da vidiš moj potez smrtiiiiiii, ima sve da te sagorim (bzzzz)


Kada sam video da pesak pokušava da me uvuče i onesposobi odlučio sam da uništim sve oko sebe. Oko mene se stvara jaki prsten vatre, ovaj prsten vatre dodatno pali teren.

#card482
Čitavu borbu moje odelo je skupljalo moju chakru, posle nekog vremena ovo odelo je učinilo da su moje buff tehnike bolje za kratko. Sledeća moja buff tehnika troši slot manje.
#card77
Ovo je drugi put da usisavam vatru, dakle ova tehnika traje 2 poteza. (e sada ja mislim da je ova kartica malo loše napisana jer piše "Zapalite plameni prsten oko sebe na 2 poteza koji vam kad upijete vatru +200dmg na naredni vatreni napad ." Ako buff traje samo za naredni jutsu ne vidim svrhu trajanja ove tehnike sada 4 poteza, a opet, pitao sam Volena i rekao mi je da ovo ne  znači da je 200 vatre oko mene jer bi onda mogao da imam nenormalne kombinacije, tako da ću računati samo kao da mi daje 200 demage na vatrene tehnike 5 poteza. (25 chakre i 1 slot)

#card58
Da bih uništio tvoj pešćani teren i pešćani talas koji idu na mene radim slede: prvo upijam 150 vatre koji se nalaze na terenu, potom se aktivira  

#card80
Pošto sam upio 150 vatre ova tehnika ima 1700 demage,a. (1500 od nje same + vatrena membrana) Ja uništavam teren oko sebe (kaže ispalite iz SEBE, a tehnika je poprilično razorna) i samim tim uništavam pešćani teren, i zbog siline mog vatrenog napada oslabljujem tvoj napad za 900. Demage koji sada ide ka meni je 200 bez zagarantovanog (jer su oba napada imala zagarantovani od razornosti i valjda su se poništili, moji je čak imao i više zagarantovanog ali kako sam uništio pesak pa tvoj napad moj zagarantovani uopšte nije ni išao ka tebi). (45 chakre i 3 slota)

Za preostalih 200 demage koji idu na mene koristim običnu substituciju.
#card1 (15 chakre i 1 slot)


Na terenu ponovo gori 50 vatre. Plus imam ovu vatrenu membranu koja traje 2 + 2 poteza i pojačava moje napade.




///Da bi borba jos malo potrajala, reci cu da to tako funkcionise kako si napisao. Ubuduce ako kartica pise da razara teren oko tebe i ispaljuje, onda to i radi. Efekti poput ciscenja terena koji sam ja uradio sa sfernom. Cak sam i ja namestio gresku nenamerno - nemam pesak na terenu vise bas zato sto sam ga ocistio mojim napadom vetra, tako da moj napad nema zag od razornosti i sad cu se odbraniti od koliko moram dmga. Ti povrati chakru od substitucije posto je opet moja greska///

#card144 #card49 #card149

Vetar leluja oko mene, davajući mi 200 def i 300 health štita - uz to samo pretvaram svoje telo u vodu kako bih izbegao dalje nedoumice. Vetar me dodatno bafuje, ubrzavajući moje telo i davajući mi slot manje na napade vetrom.

#card126

Mahom ruke šaljem neodbranjiv talas od vetra ka tebi koji ima 550 dmg - 200 zag od brzine.


Sannu je već stizao neprekidni umor, čini mu se kao da je proveo dane boreći se neprestano sa raznim neprijateljima. Ovaj nepoznati nindža ga je baš ozbiljno namučio, no Sanna je već iz borbe sa kuvarom znao da ovi sparinzi nisu "opasni". Sanna se samo ukiseli kada vide da ga ovaj nindža neprestano napada.

#card103

"Stil zemlje!

Sanna viknu kada iz zemlje izidje zid, malo zaobljen , tako da ga brani od napada koji iz vazduha ide na njega ali ga i krije od svog protivnika. Ovaj zid će mu dati malo oduška (-25 chakre i 2 slota)
#card8

Na terenu je i dalje moja vatrena membrana koja mi daje plus 200 demage i 50 vatre gori na terenu.

Za početak - zatvaram oči na tren i palim senzor - otkrij mi dal si uradio nešto iako nije teoretski moguće al da proverim.

#card245


Pre dva poteza sam postavio ovaj seal
#card1350



Otvaram oči i ipak ostajem u vazduhu. Moje letenje je prestalo ovaj potez ali u padu aktiviram krila iz vetra koja će me nositi preko tvoje strukture kako bih te mogao videti. Dok letim direkt iznad tebe, ispaljujem jednog lepog zmaja od čiste chakre, a potom se zaustavljam na 5 metara od tebe i krećem da te kružim poput lešinara. Iscrtacu u paintu bas me radi.

https://i.imgur.com/FJTapDb.png

#card138 #card244 #card1449

Kišica od peska kreće da pada.

Chakra zmaj ima 600 dmg - 100 zagarantovanog od brzine. Pesak koji pada ima 200 dmg i ostavlja 40 nivoa peska po potezu.


Kada je Sanna uvideo da je njegov protivnik došao njemu iznad glave i bacio svog chakra zmaja, ovaj brže bolje, reaguje na to stvarajući strukturu od zemlje koja će primiti štetu zmaja i tako spasiti njegov život. Ova zemljana tehnika je takodjer aktivirala i pasivnu tehniku zemlje, tako da, Sanna ima 100 hp štita na sebi koji upija zagarantovani demage.

#card92
(25 chakre i 2 slota)

#card98
Sanna potom ponovo prikriva svoje telo zemljom, samo sada: ovaj štit iznosi 400 a ne 300. (25 chakre i 2 slota)

#card432
Biram vatru.

Pošto si iznad mene moram pažljivo koristiti svoje napada, tako da za preostala 3 slota radim sledeće napade:
#card4
Prvo se pomeram tako da bežim od peščanog oblaka koji su stvorio iznad mene ali i dobijam preglednost. (50 energy i 1 slot)

#card60
Prvo te gadjam svojim vatrenim metkom, ova tehnika ima ključnu reč probijanje i posebnu pasivnu sposobnost. Demage koji ide na tebe je 400. Ova tehnika pali teren za još 50. (10 chakre i 1 slot)

#card66
Potom te napadam ovim napadom. Ovo je treći put da koristim ovu tehniku tako da je njen demage 1000 i ima zagarantovani od 200. (400 osnovnih + 200 od FM + 200 + 200). (25 chakre i 1 slot)






///ne znam vise nmg pohvatam sta se desava, advanced movementom ne mozes izbegnes moj napad al eto pomerio si se tvoj stit prima 200 dmg od toga. tvoj stit je sad na 150 helta ako valjda dobro sam sracunao. takodje nisi bas definisao gde se pomeras, tako da racunam da si otisao nekih 20 metara dalje od tvog zida unazad.///

Drugi put me napadaš sa flame bulletom, tako da dobijam +1 slot ovaj potez od mog Sharingana. Letenjem izbegavam tvoj napad od 400, a u medjuvremenu pesak sa tla se diže, stvarajući zid koji absorbuje čitav damage od tvog drugog napada a potom se ruši.

#card1379 #card1454

740 hp 300 def brani samo od drugog napada pošto prvi izbegavam letenjem

Gledam te svojim sharinganom dok sam u vazduhu i prenosim ti opet tvoje najmračnije strahove.

#card1383

Letim na nekih 10 metara udesno i priblizavam se tlu (letim dovoljno daleko da ne osecam tvoje plamenove, vise ono rp stvar kad me popuste krila da ne polomim bas noge), a dok letim šaljem peščani talas još jedan ka tebi da te malo zamajava.

#card1446

Dmg peščanog talasa je 740, 100 zag od brzine.


Sanna je znao da mu se uskoro bliži kraj, ostajao je polako bez chakre i bio je izuzetno oslabljen posle borbe sa prošlim. No, šta je tu je. Sanna odlučuje da zavlada terenom i raznese svog protivnika svom svojom snagom jer on nikada ne odustaje to je njegov NINDŽA PUT

#card432
Biram zemlju



#card6
"HAAAAAAAAA" Sanna polako počinje ispuštati naboje chakre koji prekidaju genjutsu koji je nepoznati nindža aktivirao, ova količina chakre je samo aktivirala još jedared nešto što će Sannu odneti na tron. (35 chakre i 1 slot)

#card482
Sannina chakra smanjuje slot za sledeću tehniku:
#card71
Ulažem dodatnih 50 chakre i sada sve moje tehnike vatre imaju 1 slot manje i bonus demage. Ovo ujedno pali teren i sada imam 200 vatre na terenu. (75 chakre i 1 slot) Upijam tu vatru.
#card58
Upijanje vatre onda aktivira fire regeneration
#card67
Potom koristim fire regeneration kako bih resetovao cd ove tehnike:
#card80
Šteta moje tehnike je 2000 (osnovnih) + 200 od FM (njen poslednji potez) + 100 od FR + 100 od FH. Demage moje tehnike je 2400 dok ga ne kombinujem sa sledećom tehnikom vatre.
#card75
Vatra koja izlazi iz mene ka tvoj talasu i tebi odjedanput počinje da puca i proizvodi masivnu štetu. Demage moj napada je sada 3400 i zagarantovani demage moje tehnike je 500. (85 chakre i 4 slotova)

Moj možda i najmasovniji napad do sada u vidu devastirajućeg plamena se kreće preko celog terena eksplodira, uništava tvoj napad i nastavlja ka tebi. Ka tebi nastavlja 2700 demage i 300 zagarantovanih. Ostao mi je još jedan slot koji mi daje mogućnost da te i pored ovakvog napada napadnem još jedanput i to tehnikom vatre.
#card63
Demage ove tehnike je osnovnih 300 + 100 od FH + 200 od FM. Ka tebi ide 600 demage. (25 chakre i 1slot)

Na kraju da sumiram potez: na  tebe ide prvi napad od 2700 demage i 300 zagarantovanog, drugi napad od 600 demagekoji je neodbranljiv. I na terenu sada imam ponovo 150 vatre.


///nisi se odbranio od peska koji pada i pada, umreo si///

#card239 #card1456

Prilikom pada moje telo se pretvara u pesak, negirajući vatru koja gori i gori na terenu. Protivnikov poslednji napad nije bio dovoljan da me dokrajči - ni blizu. Štit koji sam stvorio oko sebe je bio i više nego dovoljan da negira protivnikov zagarantovani damage.

Nažalost, grumen peska je bio dovoljan u obe borbe da doprinese padu protivnika.

'Arrivederci'

Rekao bih na nekom egzotičnom ninja jeziku protivniku čiji je duh krenuo nazad ka svom originalnom telu. Vatra se smirila a sage chakre je počela da ispunjava sobu - davajući mi dva izbora - skrol neba i skrol zemlje.

Koliko god ja voleo čari tla - moje ambicije su se nalazile daleko u zvezdama. Uzimam skrol neba, na šta se moj duh vraća u moje telo a ja se osvešćujem sa naučenim znanjem toga skrola.


//nažalost, zaboravni debil i omašio sam da se odbranim lol//

Kada je pesak oduvao mladoga Sannu njegov duh se bacio na zemlju i polako počeo da nestaje. Sanna je u tih nekoliko momenata (dok potpuno njegov duh nije nestao) rekao nepoznatome nindži: da je borba izmedju njih bila dobra i da je bolji pobedio. Rekavši sve što ima Sannina duša se vraća u njegovo telo odakle on nastavlja svoj put kroz hodnike hrama.