Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Kuća Ichiga Kurosakija

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Kuća Ichiga Kurosakija

Kuća Ichiga Kurosakija 3e5417ca6c636f09c3c65f2a15f3aa6e

Kuća u kojoj živi Ichigo Kurosaki. Kućica sa potkrovljem i malim dvorištem simpatičonog izgleda. Veći deo slobodnog vremena Ichigo provodi ovde pa ga često možete zateći kući.

Došao je ispred kuće za koju su mu rekli u akademiji. Po onome što je čuo vlasnik kuće bio je neki dobroćudni starac. Pokucao je dva puta i nakon par sekundi vrata su se otvorila. Baš kao što mu je rečeno dekica je otvorio vrata.

"Dobar dan. Poslali su me iz akademije u vezi kuće."

Nakon što je čuo razlog posete odmah ga je pozvao unutra što je Ichigo rado prihvatio. Nakon par razmenjenih rečenica i vrećice pune para starac je konačno izašao ostavljajući ključ Ichigu.

Konačno malo mira i tišine. Bacio se na krevet zamišljeno gledajući kroz prozor na zidu ispred njega. Puno informacija je primio u poslednje vreme. Sada konačno može da sabere misli i skonta šta se dešava oko njega. Nakon dužeg razmišljanja glava je počela da mu pulisra pa je morao da izađe da odmori mozak. Krenuo je iz kuće prema ulicama.

dolazim ovde i udaram pesnice po vrata

KOJE OVDJEE

OTVORI

Još izdaleka primetio je neku ljudsku figuru u dvorištu. Ubrzao je malo kako bi što pre otkrio o čemu se radi. Kako mu čovek u zelenom koji se nalazio u njegovom dvorištu nije bio poznat pretpostavio je da je neko došao Kainu u posetu. Kain je bio čovek koji mu je iznajmio kuću.

"Zdravo. Koga tražite?"

Upitao je kada se približio dovoljno blizu da ga ovaj može čuti.

Kako mu misteriozna osoba obučena u zeleni kombinezon nije odgovarala samo je prošao pored njega i ušao u svoju kuću zalupivši vrata. Ostavio je sve namirnice prvo na sto, a onda ih lepo rasporedio svaku na svoje mesto. Kako je kuća bila stara dosta stvari bilo je takođe pohabano pa se bacio na posao popravljanja onog što je mogao. Jedan prozor se nije lepo zatvaro, kuća je bila nesređena, na par mesta drvena stolarija nije upadala u svoje ležište. Nakon sređivanja tih stvari otišao je da odspava neko vreme.

Kad se probio još uvek je bio dan. Krenuo je da spremi sebi neku užinu. Pogledao je kroz prozor i opet je video onog čudnog tipa da se tu mota. Nije previše pažnje obraćao na to i nakon jela zaputio se napolje uredno zaključavajući sva vrata na kući.

Konačno posle duže šetnje stigao je pred kapiju svoje kuće. Onog čudnog čoveka više nije bilo tu. Bacio je pogled malo po dvorištu prošetavši i iza kuće. Kako se uverio da je sve bezbedno ušao je u kuću zaključavajući vrata za sobom. Kako je bio dosta umoran odmah se zaputio ka krevetu gde je posle nekog vremena i zaspao.

Kada se probuio jutro je već bilo na izmaku. Nije bio siguran koliko je sati, ali pretpostavljao je da je negde oko podne. Još uvek pospan zevajući ustao je iz kreveta kako bi pripremio nešto za jelo. Ovaj dan mu je izgledao kao odličan za trening, a kako je čuo tu negde blizu njegove kuće bio je neki teren za treniranje. Pozavršavao je neke stvari po kući i zaputio se tamo izbegavajući ulice grada Keona.

Nije mu dugo trebalo da sa ulica grada Keona dođe do svoje kuće. Kako je čuo po kraju se šušlkalo da grad Keon zapravo može da se napusti, ali da mora da se prođe neki test u glavnom zamku. Nije mu to sve bilo najjasnije pa je rešio da malo to ispita. Nakon svih pozavršavanih obaveza zaputio se opet ka gradu.

Nakon jutarnje kafe koju je popio sa Ines došao je svojoj kući. Odlično raspoložen, istuširao se i obukao nešto novo, a onda spakovao neke stvari u svoj ranac. Danas treba da ide na razgovor za posao Keon Rimora. Smatrao je da će ga verovatno primiti i da će sutra već morati da napusti grad. Po svemu sudeći biće mamuran ujutru. Izašao je iz kuće i zaputio se ka glavnom zamku.

Bilo je podne. Završila sam s obavezama i poželela da odmorim malo i to baš u društvu svog komšije. Pošto smo bili udaljeni maltene tako da mogu da mu pljunem u dvorište, premda to ne bi bilo baš lepo, izašla sam iz svoje kuće i posle nekoliko koraka bila ispred njegovih vrata.

Pokucala sam tri puta i čekala odgovor.

Taman sam završio sa tuširanje i legao da odmorim malo kada sam začuo kucanje na vratima. Razmišljao sam se da li da ustanem ili da se pravim da nisam kući, ali možda je odgovor od gospodina Hrvoja. Obukao sam neko odelo koje sam našao i otvorio vrata. Na moje iznenađenje bila je to Ines.

"O pa to si ti komšinice. Već si me se uželela znači?"

Odmakao sam se od vrata kako bih joj napravio prostor da uđe.

"Izvoli, uđi"

Rukom sam pokazao ka unutrašnjosti svoje kuće.

Nego ko drugi! Pa isto koliko i ti mene! Znam taj pogled.

Zakoračila sam u Ichigovu kuću pomalo zbunjena. Prvi put sam bila unutra, pa sam se kretala sporije nego obično. Pratila sam neki instinkt pa sam išla napred.

Nadam se da neću videti nešto što ne treba.

Osmehnula sam se i zastala.

Kuda sad?

"Nisam te očekivao rano. Kakav pogled ne znam o čemu pričaš."

Nasmejao sam se dok sam je pratio kroz kuću.

"Ljubavnica mi je na spratu, ne bi trebalo da se sretnete tako da opušteno. Možemo ovuda tu obično sedim preko dana ako nisam napolju. Šta ćeš da popiješ."

Uputio sam je ka dnevnoj sobi u kojoj provodim najviše vremena.

Dobro, dobro, samo se ti pravi blesav. Marim ja.
Nasmejala sam se na to njegovo pravdanje. Pratila sam njegovo uputstvo i najzad spustila svoje savršene butine na udobnu fotelju.

Pa dobro, valjda nam neće smetati. Ja lično nemam problem ni da nam se pridruži, samo bi možda njoj bilo neprijatno, ko zna. Hmmm, šta mi nudiš? Jutros smo kafu, sad bi mogli nešto drugo. Nek bude po tvom izboru.

Prekrstila sam noge i zadržala koleno rukama, kao da nešto očekujem. Malko sam bacila pogled na okruženje oko sebe, iako stidljivo. Ovde je bilo baš fino.

"A neka je gore, neka spava za sada. Da provedem malo vreme sa komšinicom nasamo."

Zbunila me je odgovorom, pa nisam baš najspretnije reagovao, ali pokušao sam da se izvadim.

"Dobro onda ćemo prvo da popijemo nešto, ako je po mom izboru. Ti se raskomoti eto me za sekundu."

Izašao sam u drugu prostoriju ostavljajući vrata širom otvorena.

Ako ti tako kažeš.

Promrmljala sam sebi u bradu, ubeđena da sam ga iznenadila svojim odgovorom.

Poslušala sam njegov predlog. Ovde je bilo zaista toplo. Skinula sam svoju tanku jaknicu i pomerila je sa strane.

Hoće li to skoro? Kao da se porađaš tamo.-rekoh mu to nonšalantno, opustivši se kao da sam kod kuće.

"Žuriš negde komšika. Da nećeš još nekog da obilaziš danas?"

Nosio sam dve čaše i flašu na poslužaoniku. Sa strane je bilo leda u nekoj metalnoj posudi.

"Prvi put mi u goste dolaziš, hoću da ostavim što bolji utisak pa da mi dođeš opet. Šta da radim po ceo dan sa jednom ženom samo, to dosadi."

Sipao sam njoj i sebi viski i prižio joj čašu gledajući je pravo u oči.

Pa ako me zadržiš ovde, onda neću. Od tebe zavisi Ichigo.
Gledala sam ga kako donosi poslužavnik, zaista džentlmenski. Nisam se baš odmah nadala alkoholu, ali se neću ni žaliti. Uzela sam svoju čašu sa stola prateći njegov pogled. Ovaj put nisam pocrvenela.
Pa znaš kako, jedna žena je dovoljna ako ume da bude dobro društvo.
Osmehnula sam se i malko podigla obrve, valjda zbog svoje forice. Ispila sam jedan gutljaj, a onda vratila čašu na sto.
Da li je ovde dozvoljeno pušenje?-upitala sam ga ozbiljno.

"Znači moraću da te vežem tu za krevet da mi ne pobegneš."

Ispio sam gutljaj viskija i zadržao čašu kod sebe u ruci. Prijalo mi je da držim nešto hladno u tom momentu.

"Umeš li ti da budeš dobro društvo sta misliš? Svakako ćemo saznati kroz par dana druženja."

Ispio sam još jedan gutljaj i tek onda vratio čašu na sto. Neverovatno kako se opušteno osećao.

"Jedino ako hoćeš i meni da daš."

Više puta je do sada je odmerio komšinicu od glave do pete i svakog puta mu se činila sve privlačnija, pa tako i ovog.

Pa zar smo već prešli na vezivanje? A ja mislila da si ti fin.

Uzela sam svoje piće i ispila ga do kraja, a onda ga stavila do flaše.

Ako može još jedno, komšija. Do sad nisam nikog izneverila, pa valjda neću ni tebe.

Ponovo sam se nasmejala. Prijala mi je ovakva atmosfera. Izvadila sam paklu cigareta iz džepa jaknice i prinela ustima jednu. Skresala sam šibicu i upalila je, duboko uvlačeći dim. Pakla mi je i dalje stajala u ruci.

Znaš kako, daću ti je ali samo ako dođeš sam po nju.

Čekala sam da vidim šta će uraditi, prateći ga pogledom.

"Loše si me procenila komšinice. Pravio sam se fin samo u početku. Naravno da može, sve za tebe."

Nasmejao sam se i ispio piće iz svoje čaše, a onda dosuo prvo njoj pa sebi.

"Izgleda da si me navukla na pušenje."

Kako sam već bio na nogama uzeo sam svoju čašu i privukao je na drugu stranu stola. Seo sam odmah do nje stavljajući ruku iza na naslon.

"Mogu sada da dobijem jednu."

Nisam hteo još uvek ništa da radim, već sam čekao njenu reakciju.

Pa čemu pretvaranje, Ichigo?-upitala sam znatiželjno. Baš me je zanimalo šta mu se vrzma po glavi.

Kada sam čula šta je rekao, prasnula sam u smeh. Ako to nije zvučalo dvosmisleno, ja ne znam šta je. Valjda je i to bio neki odgovor.

Nisam mogla sakriti iznenađenje na licu kada je Ichigo seo do mene. Izgleda da je proaktivan!

Dala bih ti i da nisi došao. Cenim trud.-rekoh mu to i dalje imajući širok osmeh od uva do uva na licu.

Privukla sam pepeljaru bliže i ostavila svoju, a zatim pružila paklu Ichigu. Cigareta je ponovo završila u mojoj ruci. Povukla sam dim i zadržala ga na tren, a onda ga lagano ispustila namerno ka njemu.

"Možda ti nekad kažem."

Sve sam to počeo u šali, ali nisam baš imao dobar kraj tako da ću to ostaviti po strani.

"Nema veze, ovde mi je lepše svakako."

Izvukao sam jednu cigaretu i zapalio je. Povukao dim, a onda je ostavio u pepeljari. Kako nisam akitivno pušio bilo mi je bolje da je pustim da sama dogori malo.

"E to već nije bilo lepo."

Uzeo sam kocku leda i prebacivao je par trenutaka iz ruke u ruku, a onda kada se najmanje nadala pokušao sam da joj spustim niz leđa.

Uuu što smo tajanstveni danas. Sve mi nešto u šiframa govoriš.

Malko me je nerviralo što mi nije rekao ništa konretno. Ako nešto nisam volela, to je bilo da se ne dovrši nešto što se pomene. Zbog toga sam narednih nekoliko dimova intenzivnije povukla.

Pa, ako ti je već toliko lepo ovde, kaži mi koliko ti prijaju cigarete?

Ispila sam po koji gutljaj viskija. U tom trenutku osetila sam nešto ledeno po leđima i skočila sa dvoseda.

JAO ŠTA JE OVO!!! Kako si samo bezobrazan! Pa ovo je strašno!! -vikala sam na sav glas pokušavajući obema rukama izvaditi led koji je klizio po meni. Kako mi je majica bila upasana, ispasala sam je i podigla do ispod grudi tako da je istresem. Voda je već curela niz leđa, pokvasivši mi majicu.

Pa dobro jel ovo ekvivalentno jednom mom izdahnutom dimu? Jaooo bože. Mogu li dobiti bar peškir?

Stajala sam kao ukopana i nadala se da će mi uslišiti želju.

"Možda ti nagoveštavam nešto."

Opet sam se nasmejao nešto glasnije ovog puta. Ispio sam jedan gutljaj i vratio čašu. Cigareta mi je još uvek bila u piksli i polako dogorevala.

"Navikavam se još uvek na njih"

Donekle su mu prijale, ali dim mi je smetao. Čudna kombinacija.

"Hahahah, dobro ne drami toliko doneću ti peškir. Hoćeš i majicu neku da ti ponesem?"

Nekoliko trenutaka gledao sam deo tela koji je ostao bez majice, a onda sam ustao i krenuo po peškir i majicu ako bude želela.

Videla bih tebe da si za tren oka postao vlažan! Majica bi bila poželjna, hvala...

Rekla sam to ovog puta malo tiše i smirenije, ali i dalje džangrizavo.

Sela sam nazad na isto mesto dok sam ga čekala skrštenih ruku. Ubrzo se i pojavio.

Jedini nagoveštaj koji razumem je da baš voliš da iznenađuješ.

Mogao se osetiti pasivno-agresivni ton u toj mojoj rečenici, pa ipak nije bio zlonameran.

Ne moraš se navikavati na nešto što ti se ne sviđa, osim ako nisi baš svoj. Jesi li?

Zanimalo me je šta će sad reći.

Keon Exploration Registration Results :

Većina ljudi bi njene rečenice smatralo neprimerenim, čak i vulgarnim, ali ne i ja. To je odvajalo Ines od ostalih i to je ono što mu se svidelo kod nje. Znao sam da voli da skoro svaku izgovorenu rečenicu formuliše tako da može da se shvati na dva načina, ali nisam bio siguran da li je to slučaj sa ovom poslednjim. Verovatno neću ni saznati uskoro pošto je za to postojao samo jedan primeran način.

"Šta da ti kažem, ti prestani da se družiš sa mnom pa nećeš biti vlažna više."

Malo sam glasnije pričao kako bi me čula iz druge sobe dok sam tražio majicu i peškir za nju. Vratio sam se sa jednom dužom majicom koja je njoj bila malo iznad kolena i peškirom.

"Ajde okreni se da ti obrišem leđa."

Nisam čekao ni trenutak već sam odmah oslonjen kolenom na krevet krenuo da joj obrišem leđa laganim pokretom ruke od dna do vrata.

"Eto sad ti bar leđa nisu više vlažna."

Blago jedva primetno sam se nasmejao i odložio peškir sa strane. Majica koju sam doneo bila je na stolu i baš sam čekao da vidim šta će uraditi sa njom.

"Pa ako ništa drugo, bar ti neće biti dosadno u društvu sa mnom. Uvek neko novo iznenađenje. Nisam rekao da mi se ne sviđa, samo mi dim smeta, ali osećaj zadovoljstva na kraju dobija tu trku. Šta ti misliš da li sam ili nisam baš sav svoj?"

Dok sam nam dosipao piće, izbegavajući njen pogled tom prilikom odgovarao sam na postavljeno pitanje. Kada baš nisi siguran najbolje je na pitanje odgovoriti pitanje. Vratio sam se nazad i seo tik pored nje uzimajući zadnji cim pre nego što sam ugasio cigaretu o pikslu.

Kada sam čula šta je rekao, došlo mi je da se opet nasmejem, ali nisam htela promeniti svoj izraz lica. I dalje sam se ljutila malko. Nije to baš ni imalo mnogo smisla s obzirom da sam ja prva počela, ali nisam mogla ostati hladne glave.

Pa sumnjam da bi to pomoglo.rekoh mu to nekim tankim, tihim tonom. Možda bi se to moglo protumačiti i jezivo jer moje lice nije napravilo nikakav pomak, ali na sreću, on to nije mogao videti dok nije došao..

Vratio se s peškirom i majicom u rukama. Nisam stigla ni ustati, a on je već bio pored mene, i to još pomažući mi. Malko sam se naježila. Ostala sam bez reči na trenutak.

Kada je završio, ustala sam i raširila majicu.

Pa dobro nisam baš očekivala da ćeš mi doneti haljinu, ali šta je tu je. Okreni se.

Onako zapovednički sam to izgovorila, nadajući se da neću morati da odem u drugu prostoriju. Kada sam prvi put ustala osetila sam da su mi noge malo teške i da moram paziti na ravnotežu. Ne bi valjalo pasti usput...

Dok sam čekala da Ichigo odluči šta će, ugasila sam svoju cigaretu. Skoro je dogorela do filtera.

Pa biće da jesi svoj, inače bi bio mazohista, a upravo si mi pokazao da to nisi.

Rekoh mu to onako usput, gledajući u majicu koju mi je dao.

"Onda nemoj ni da pokušavaš."

Pošto sam završio sa brisanjemnjenih leđa seo sam i sačekao da vidim šta će se dalje dešavati.

"Nisam imao ništa kraće, a i to ti je prakticno ne moraš da nosiš ništa ispod. Ako baš moram."

Nekako mrzovoljno sam to izgovorio i onda sam se polako okrenuo stavljajući ruku kako bi blokirao periferni vid.

"Požuri samo, ne mogu dugo da se suzdržavam. Kaži kad završiš."

Nisam pokušavao da virim ili nesto tome slicno. Nije da nisam mogao već nisam želeo.

"Šta ćemo sada da radimo?"

Pitao sam je još uvek okrenut leđima njoj.


Jel ti to predlažeš da skinem pantalone? Baaaš si brižan, ali nije mi baš toliko toplo još uvek.

Kada se okrenuo, i ja sam se okrenula njemu leđima i brzinski skinula majicu pa obukla njegovu. Čini mi se da mi je dobro stajala, iako sam više za neku kraću varijantu, go pupak i tako to. Okrenula sam se ka Ichigu i naslonila jednom rukom na naslon.

Od čega se to suzdrzavaš tačno? Jel treba da pozovem ljubavnicu? Ih, kao da se nikad žensko nije skinulo pred tobom.

Najzad mi je mali osmeh obuzeo lice.

Paaaa ne znam. Šta obično ljudi rade kod drugih u gostima?

Želela sam čuti njegov predlog pre nego što ja bilo šta kažem.

"Možda su ti i one vlažne, a nije da mogu da ti dam neku svoju trenerku izgledaćeš kao da si ušla u džak."

Blenuo sam u beli zid na kojem sem neke slike nije bilo ničega. Po prvi put od kad sam se uselio vide sam da je to zapravo slika neke žene naslikane čudnom tehnikom.

"Pa šta i ako nije. Ima li tu nečeg lošeg?"

Sad sam i ja bio okrenut ka njoj. Naslonjen isto kao i ona samo suprotnom rukom. Primakao sam se i bili smo na svega metar razmaka.

"Piju kafu, pričaju, neki se švalerišu. Šta ja znam nije kao da sam u svom svetu u goste išao."

Njegov život je od početka do kraja bio posao. Retko kada je imao vremena za zezanje, zato je to sada hteo da promeni.

Pa šta fali ženi koja izgleda kao da je ušla u džak?

Primetila sam da je malko odsutan. Nakasljala sam se.

Nema ničeg lošeg, samo nisam navikla na takvu otvorenost.

U jednom trenutku osetila sam jaku migrenu i stres. Da li mi se povecao pritisak, ili je to bila posledica alkohola, nisam bila sigurna, ali znala sam da mi nije najbolje. Kao i svaki zavisnik, zagrlila sam svoju drogu. Ustala sam, malko gubeci ravnotezu, ali ustala, i prisla prozoru sa novom cigaretom u ruci. Otvorila sam ga ne bi li uslo svezeg vazduha.

Zanemari ovo. Šta ćemo mi raditi od ta tri? I kakav ti je to svet gde nema zabave?

" Šta znam meni je lepše kad je utegnuta, bar za oči."

Trgao sam se iz nekog svog razmišljanja i brzo rekao prvo što mi je na pamet palo.

"Sad imaš priliku pa navikni na mene. Jesi li dobro?"

Kako se malo zaljuljala odmah sam poskočio ne bih li je uhvatio, ako krene da padne. Kako se vratila u ravnotežu ja sam samo opet seo na svoje mesto ispijajući viski do kraja.

"Ova prva dva smo uradili, a za švalerisanje nemam još ni ženu ni devojku. Jedino ako oćeš ti da mi budeš pa da idem tebe da varam negde."

U sebi je hteo da pukne od smeha, ali maksimalno se trudio da zadrži ozbiljnu facu.

To jeste, jbg.

Okrenula sam se tako da nisam mogla da ga vidim. Uzimala sam jedan dim za drugim.

A znaš kako, kod mene nema moralnih principa, pa to ne bi ni bilo varanje, pa sad, ako voliš tako, super.

Rekla sam to nonšalantno, kao da se do malo pre nije osetila nikakva čudna atmsofera. Valjda je nikotin odradio svoje, pa nisam ni shvatala kakva je situacija. Najzad sam se okrenula.

Sipaj još.

"Znači sa tobom je baš interesantno biti u vezi. Ako ovako nastaviš da hvališ moraću da te poljubim. Pa ti vidi sad šta želiš."

Još uvek sam izgledao potpuno ozbiljno dok sam pričao. Nisam skidao pogled sa nje čekajući da se okrene i da vidim njenu realciju.

"Sigurna si da želiš još? Mozda se napiješ pa uradiš nesto sto ne bi želela."

Nakon što sam sipao piće ustao sam i odneo joj čašu. Pitanje sam postavio kada sam joj pružio čašu u ruku, još uvek je ne puštajući.

Pa ne znam da ti kazem, nisam jos iskusila to ovde. - malko sam se osmehnula.

Strasno mi je bila potrebna neka tecnost. Osecala sam da necu jos dugo ovako.

Samo sipaj, ja idem po vodu.

Pomerila sam se s prozora i posla da sipam sebi casu vode, a onda se vratila i sela pored njega, na istu onu razdaljinu od malo pre.

Mislim da sam dovoljno iskusila poijanstvo ovde i da znam tacno sta radim u svakom trenutku.



"U tome smo isti onda. Bar u ovom svetu."

Osećao sam da će se verovatno ta stvar promeniti uskoro, ali možda sam samo utripovao zbog alkohola.

"Sipao sam ti već, kuhinja ti je pravo pa levo."

Rekao sam malo glasnije kako bi me čula. Verovatno bi se snašla i bez mojih instrukcija, ali pomoć nije na odmet.

"Nemoj da bude da te nisam upozorio. E sad kad si se konačno skrasila kaži šta ćemo da radimo dalje. Ukočio sam se od sedenja u istom položaju. Daj nešto da se malo razmrdamo."

Protegao sam se, a onda vratio u isti položaj nadomak njenog lica.

Upozorenje shvaceno!

Popila sam na eks svu onu vodu, a onda zatim i svoje pice. Sad mi je bilo vec malo bolje.

Ako bas hoces da se razmrdas, mozemo da treniramo. Ali mislim ozbiljno, hajdemo napolje.

Ustala sam i stala ispred njega, cekajuci ga.

"Dobro, ako ti tako kažeš."

Ispratio sam je u piću i eksirao svoje, a onda odložio čašu sa strane. Nije baš mislio da trenira danas, ali izgleda da neće moći da izvrda.

"Samo mač da uzmem, ako stvarno želiš da treniraš."

Ustao sam i krenuo po mač, a onda sam zastao ispred vrata čekajući njen odgovor. Ako bude potvrdan sledeći post je negde u gradu, ako ne ostaće u kući

Hajde, spremi se. Cekam te napolju. I pozdravi ljubavnicu.

Pomerila sam se i pokupila svoje stvari. Stavila sam ih u ruksak i posla napolje. Kakva propustena prilika! Bas steta. Najzad se pojavio i Ichigo i zajedno smo posli do grada.