Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Akuma no Tsubasa: Teror summon stvorenja

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Akuma no Tsubasa: Teror summon stvorenja

U kratkoj stepi brda blizu sela, se nalaze summon zveri. Tim senor ninji ih je oslobodio kako bi zajedno sa njima razarali obliznja sela. Misija je jednostavna eliminasti ih sve i spreciti katastrofu!

Nakon sto smo pitali gradjanje obliznjeg sela culi smo da je ovo mesto na kojem se nalaze te seznor ninje.

Dok smo oboje stajali na drvecu i posmatrali mesto, tiho pokazujem Izanamiju simbole koje on razume.

Nakon cega velikom brzinom gledam unaokolo kako ne bih nesto propustio.

Osetim zanimljivu i poznatu chakru u blizini.

Ikoristicu chakra sense da ih nadjem.

#card10

"Idemo samo napred i tu su, ako budemo imali srece nece nas skontati."

Krecemo se po drvecu i primecujem dve ninje kako se pripremaju da izvedu neku tehniku, pokazujem Izanamiju da moramo brzo reagovati ali bas tada lete kunaiji pravo na mene i zabijaju se u drvo pored pa govorim:

"Pa mislim da se sa razlogom zovu Senzor Ninje!"

The member 'Hamasaki Sadao' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Akuma no Tsubasa: Teror summon stvorenja  #world176 Akuma no Tsubasa: Teror summon stvorenja  #world180

Nisu nista specijalno verovatno nisu to oni. Za sada moram da izbegnem njihov napad.

#card1

Uzvraticu im katanom da proverim njihove sposobnosti.

#card353

Nakon toga ga preskacem i u letu bacam papirnu bombu na njega.

#card344

Nisam ocekivao da cemo biti tako brzo primeceni, nakon sto su tri kunaija pogodili drvo, odma za njima lete jos 3 kunaija.

"Zar se tako priredjuje dobrodoslica, novim prijateljima? Pateticno."

Pomeram se u stranu izbegavajuci sve kunaije pa govorim:

#card2

"Sad je moj red!"

Dok skacem iza ledja protivnika pokazujem simbole rukama:

#card90

"Zao mi je druze ali moras gledati ledja!"

The member 'Hamasaki Sadao' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Akuma no Tsubasa: Teror summon stvorenja  #world171 Akuma no Tsubasa: Teror summon stvorenja  #world180

Losi napadi ovi su amateri, nisu ono sto sam mislio da jesu.

#card1

Napadi koji su prelaki za izbegavanje.

#card353

Napadam ga katanom i onda se udaljavam unazad i vadim shuriken launcher.

#card351

Ispaljujem ga i nadam se najboljem.

Nakon sto sam ga udario svojim kenganom, vidim kako ninja leti velikom brzinom i zabija se u drvo, prilazim da vidim da li je dobro ali on bas tada pokazujem simbole rukama i velikom brzinom bljuje vatru prema nama:

Ali ja koristim tehniku zamene u poslednjoj sekundi:

#card1

Nakon cega se doticni ninja vise ne pomera i shvatam da je mrtav.

"Pa to je bilo blizu!"

Medjutim ta vatra se siri pravo ka Izanamiju, sva sreca pa ju je izbegao, okrecem se da pomognem Izanamiju da dovrsimo poslednjeg ninju govoreci:

"Pazi Izanami! Ne zelim tebe da povredim."

Stvaram zemljanu strukturu jacine 300 healtha.

#card92

"Pa ajde da zavrsimo ovo!"

Nakon cega sa svojim rukama pokazujem simbole i prizivam zemljanog zmaja koji prolazi kroz moju strukturu i tako dobija dodatnih 300 dmg

#card102

Zmaj jurisa pravo ka preostalom ninji spremajuci se da nanese razornih 800dmga.

The member 'Hamasaki Sadao' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Akuma no Tsubasa: Teror summon stvorenja  #world176

Samo jos da izbegenm ovaj poslednji napad.

#card1

"Ovi su bili bas losi, makar smo ovo brzo zavrsili."

"Hajde sto pre da se vratimo kuci i da se zapravo odmorimo. razmisljao sam da polazem chunin test kad se vratim."

"dobro je da je ova lokacija blizu, nemoramo cak ni dugo putovati."

Pa ovo je bilo lako, primecujem kako Izanami izbegava kunaije, pa oni nastavljaju da idu pravo ka meni

Koristim jutsu zamene da bi ih izbegao!

#card1

Govorim Izanamiju:

"Ovo bi deca na akademiji mogla da zavrse, obavesti gradjane da smo se resili ove dvojice najgorih ninji u svetu shinobija. Cekam te kod kapije sela."

Pokazujem simbol rukama i nestajem.

#card21

"Ovo nece dugo potrajati, bitno je da sto pre stignemo kuci cak sam i malo gladan."

"Onda samo nazovi nekog da pocisti ostatke ove borbe a ja cu obavestiti zitelje."

U centru grada sam dvojicu ninji obesio o vrh kaveza da vise iznad gladnih zveri koje sam ja prizvao a konapac je kako vreme prolazi sve slabiji i slabiji.

Dok sam cekao Izanamija da dodje vracao sam svoju energiju na obliznjem kamenu, razmisljajuci o svojim vizijama.

#card8

Primecujem Izanamija kako dolazi pa u istom polozaju zatvorenih ociju upitam:

"Jesi bio kreativan kao i poslednja dva puta?"

"Ovog puta sam se bas potrudio ipak imam reputaciju koju moram da odrzavam."

"Hajde da sto pre krenemo, skoro da mogu da osetim toplinu svog kreveta sada mi se bas spava."

"Odmaracu se sada dosta pre sledece misije, moram da napravim pauzu."