Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Mračna strana šume ostrva

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Mračna strana šume ostrva

Dok je Kirei vježbao u po ničega, napali su ga zle ninje malih muda jer su došli na običnog kuvara u grupi, sa još manjim moralima jer im je cilj bio sharingan mladoga kuvara. Oće li iko začuti krvoproliće u ovoj šumi ili će neshvatljive katastrofe zadesiti uchihu još ne dovršenih 18 godina punoljedstva.



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Mračna strana šume ostrva #world56

Gledajući ninje oko sebe nije bilo potrebe za previše priče njihovi stavovi su glasno i jasno iskazali njihove namjere. Dok su buljili u mene mala loptica koncentrisane munje se pojavila u mojim rukama i počela da se nekontrolisano širi ka njima velikom brzinom. Grupa maskiranih shinobia su ostavljena na milost i nemilost limelightu. #card184



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Mračna strana šume ostrva #world197 Mračna strana šume ostrva #world197 Mračna strana šume ostrva #world198 Mračna strana šume ostrva #world194 Mračna strana šume ostrva #world200

Na njihove napade sam odgovorio sa 2 zamaha i imunitetom tako da su njihovi napadi nesmetano prošli ili kroz moj mač ili kroz moje munjevito tijelo. Opasno sam ih pogledao radi dramičnog efekta dok su gledali u šoku kako su im napadi propali.


Napad 1 ima 850 300 zag
Napad 2 ima 850 dmg 300 zag
  #card182#card195#card189



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Mračna strana šume ostrva #world195 Mračna strana šume ostrva #world196 Mračna strana šume ostrva #world200 Mračna strana šume ostrva #world194 Mračna strana šume ostrva #world195

Svi zajedno napadaju mladoga ninju koji svojim kenjutsuom zaustavlja njihove napade sve uspješnije i brže koliko još dok se strane ne okrenu.

#card191#card190#card1380#card200

Napadi ima 450 dmg  i 
prvi se sudara sa 800 i ostavlja ga na 350 i drugi sam uzvratio u vidu čiste čakre 1000dmg
svi napadi su na 600 ili manje pa ih iz izbjegavam



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Mračna strana šume ostrva #world195 Mračna strana šume ostrva #world197 Mračna strana šume ostrva #world194 Mračna strana šume ostrva #world198 Mračna strana šume ostrva #world192 Mračna strana šume ostrva #world191


Nakon prošloga uspješnog napada petoro ih je palo i jedan je samo ostao živ.
Napadi umirujućih ninji su prošli beskorisno kroz mene zbog moga vjetra koji je ispunjavao moje tijelo snagom.

Nakon toga sam iskoristio priliku da odmorim i vratim svoju energiju#card202#card152#card8



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Mračna strana šume ostrva #world192

Njegov napad je beskorisno prošao kroz mene i nakon toga sam izašao iz moda da bih ga dovršio.
Veliki pritisak vjetra moje tehnike je se obrušio na poslednjeg jonina brišući svu nadi iz njegovih očiu.
Za svaki slučaj sam upalio mod munje ako nadje neki način da preživi

#card186#card151



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Mračna strana šume ostrva #world195

Nakon što je i on pao mrtav izbjegao sam njegaov napad veoma opušteno i bez stresa. Stavljajući svoj mač nazad u korice i počeo povratak kući ipak me čega smjena u restoranu neće se hrana sama spremiti.
Taman kad je htio da krene primjetio je par kapi krvi na njegovoj nogavici.

"TCH! Sad još moram i ovo očistiti prije nego što se vratim."#card416



Ni na nebu, ni na zemlji.