Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Bljedi Vulkan

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Bljedi Vulkan

Bljedi Vulkan Mount-Shire
Ostrvo prekriveno u dimu isklesano u kamenu bljede boje često pravi iluzije posjetiocima, pa je zbog toga prozvano ukletim. Priče kruže da se ovdje često pojavljuju ukleti duhovi i duše mrtvih proganjajući svakoga na koga naidju. Nego ne bi niko posjetio ovako ukleto ostrvo bez razloga, legenda nalaže da je u centru vulkana blago ostavljeno prije nepoznatog broja decenija.



Ni na nebu, ni na zemlji.
Laganim nošenjem vetra dolazili smo do ostrva sa velikim vulaknom u sredini. Bilo je to relativno veliko ostrvo. Bilo je retko naseljeno nije bilo ljudi tamo uopšte jer se valjda boje vulakna koji svakog trenutka može da eruptira. 

Priblažavajući se ostrvu osetio sam se malo uzbuđeno. Bio je to lep prizor. Vulkan je bio prebledo od pepela i vulkanskog kamena koji se izlio na prošlij erupciji. 

"Kirei evo nas na još malo i možemo da se iskrcamo. Vidim ovde neko lepo mesto gde možemo da parkiramo brod."



Malo zanet momak
Sa ćuturom vode smo se iskrcali sa broda i počeli da skačemo kroz mljeko od magle. Da nisam imao sharingan zaorao bih zemlju nosom do sad. Aburo je imao svoje senzor sposobnosti pa ni on nije imao nekih problema. Sada već pred uzbrdicom koja vodi do planine zastali smo da predahnemo prije težeg djela puta.

"Aburo ajde sad dok smo na ostrvu obnavljaj pečat i krenimo gore!"



Ni na nebu, ni na zemlji.
Čuo sam Kireia kako mi kaže da stavim pečat na njega. Gledao sam malo okolo i razmišaljao koliko će mi pečat oduzeti čakre. Ali pošto sam na ostrvu uzeće taman koliko treba. 


"Kirei sad ću da nabijem pečat na tebe. Da te malo ojačam za borbu ako je bude bilo."

#card1348
Stavljam pečat na Kireia i ojačavam ga sa 1 slotom. 



Malo zanet momak
Sada kad se postigla radna temparatura, vrjeme je da pogledamo šta ima na vrhu ovog vulkana. Sa Aburom koji se polako ali sigurno počeo da vuče do vrha prošli smo kroz blagi pokrivač vegetacije koji se uspjeo oporaviti od prošle erupcije. Predatori koji su se motali naokolo su brzo odustali od provokacija, osjetili su da nešto nije kako treba ovdje.

Sada konačno na vrhu smo pažljivo istraživali rub vulkana i nakon duže istrage Aburo je svojim senzorom osjetio u unutrašnjosti ruba tajno iskopani žljeb sa kovčegom od kamena. Uklonivši ga odatle otvorili smo ga i ugledali.



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Bljedi Vulkan #world51

Bila je ovo lepa i kratka avanturica. Malo sam video vulkansko ostrvo. Nije bilo nešto posebno kao prošlo ostrvo na kojem smo bili. Nije bilo ništa posebno, već jedno obično ostrvo na kome nema puno života. Nadao sam se barem nekoj većoj avanturi koja će duže da traje. 

Kirei i ja smo krenuli nazad prema brodu da nastavimo istraživanje ovog Shitoshi okeana. Nadam se da će me od danas pa na dalje čekati neke mnogo uzbuljivije avanture. 

Setio sam se da smo Kirei i ja napustili organizaciju bez da smo popričali sa vođom i onim sumnjivim bratom Kiyoshijem. Kad se vratim nazad sa ove avanture moram da popričam sa Sannom. 



Malo zanet momak