Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Chai Bar

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Chai Bar

Chai Bar 8xSEjgp

Chai Bar je jedan od eksluzivnih mesta u zemlji čaja u kojoj serviraju eksperimentalan alkohol infuzovan lišćem raznih čajeva, davajući na gorčini ili slatkoći istoga. Skučeni enterijer je dočaran rozim lampionima i uredno poredjanim stolicama za šankom. Zbog malog prostora, pogodno je za privatna okupljanja/sastanke uz odličnu čašicu sakea infuzovanog kamilicom.

Sedeo je za šankom, vidno smoren, sa malom čašicom sakea infuzovanim nekim raznim travkama. Sad da mogu, vratio bih se nazad u Sonovo naručje, barem me je on koliko toliko cenio. Barmen sa par promila me je ispitivao po koje pitanje kad tad - očigledno me nije prepoznao ispod rozičastog svetla i crnih naočara.

Naslonjen za šankom, igrao sam se sa kovanicom ryoa koji mi je prolazio kroz moje nežne prstiće.

Vrata bara su se otvorila i odjednom su se mogli cuti koraci po drvenom podu koji je pravio skriputave zvukove svakim njegovim korakom.
Chai Bar 79dd94c87a67b3111ba9a4e52c499f61
Genji je malo neuredan posle zestoke borbe dosao na ovo mesto toliko da je zbog jednog specificnog detalja drugima privlacio paznju, ali njemu nije bilo mnogo bitno kako izgleda vec je samo hteo popiti po koji sake kako bi uspeo malo da se opusti pre nego sto krene natrag.

 Dok je prilazio za sankom je mogao videti nekoliko ljudi, ali njemu je samo jedan lik zapao za oko, izgledao je slicnog fazona kao i on... malko duze kose noseci naocare, elegantno obucen... ali to nije bilo specificno ono sto je njemu zapalo za oko... na sanku je uzeo dva sakea, jedan za sebe a drugi je zavrljacio sankom tako da je casa klizila sve do Esaua.
Chai Bar Source
-Pozdrav prijatelju...svidja mi se tvoje odelo...jel mi mozes reci gde si ga nabavio jer sam ja malo iscepao svoje-


Upitao ga je sa kezom Dzejmsa Bonda na svome licu, nudeci mu jednu od svojih skupih cigareta koje je uvek nosio sa sobom dok je sedao na mesto pored njega.



Chai Bar Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
I dalje vidno smoren, zapao mu je jedan sladak momak - izvinjavam se - njegova atira za oko. Malo iscepan - možda je to nova moda a možda mu je devojka počupala perje. Nepoznata persona je izgleda delila slično mišljenje, sudeći po sakeu koji je proklizio do mene. Uzeo sam gutljaj, limun je bio u pitanju, lijepo.

'Oridjinal Armani. Odelo po meri. Možda mogu da povučem koju nit.. da sredim nešto'

Rekao sam mu s blagim osmehom. Odmahnuo bih rukom na ponudu cigarete, taj porok čuvam kad sam s kraljicama noći.

U baru je bila lagana muzika, nije bila losa svirka... uzeo je sebi cigaretu kad je vec Esau nije zeleo, nije dugo zapalio jednu (svega 5 minuta)... jedan gutljaj sakea i zastao na momenat da povuce koji dim uzivajuci u momentu... osvrnuo se da vidi da li ima neka dobra riba u okolini cisto radi reda, ali nije imao srece ovaj put jer je bar bio skoro prazan.
Chai Bar Db6ae0cb98bf0050c49a81efd2a81566
-Cudan neki sake-


pomislio je u sebi nakon kojeg gutljaja... limun i nana cinilo mu se, Esau ga je srknuo bez trunke sumnje...prijateljski nastrojen...cinio mu se kao dobar lik.

-Bio bih ti jako zahvalan...imamo slican ukus za odecu-


Rekao mu je opusteno nakon cega je zastao na par sekundi, gledao je kako se Esau depresivno igra sa svojim novcicem vrteci ga kroz svoje meke prstice
Chai Bar 847e0a4af6f75424271b6272f020d7f3
-Delujes mi kao dobar lik... mada trenutno izgledas kao da te je neki majmun grlio...jos jedan sake? Ja castim-


I tako je pocelo...izgleda da ce sve pare od misije spucati na sake...



Chai Bar Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
Ja kao da me je grlio majmun, njega kao da je jebao.

'Ja volim moju manje rascepanu.. Al da, sličan'

Prstima bih krenuo da pravim kružne pokrete pri dnu moje prazne sake čašice, vrteći je. Kako sam započeo, nepoznati lik mi je ponudio još jednu.

'Nemoj misliti da će sake smanjiti cenu odela.. Al da, pošalji još koji slobodno'

Rekao sam mu s osmehom. Što se mene tiče mogao sam da kupim čitav ovaj bar, al samo nek on plaća.

/7 turi sakea kasnije... obojica pijani ko letve/

Muzika je bila pri kraju i bar je bio blizu zatvaranja ali to nije izgledalo kao da interesuje njih dvojicu...isla je casa za casom...cigareta za cigaretom...svaka pesma je od jednom postala njihova dok se bar polako praznio od ljudi, za to vreme Genji ga udara po laprdanju dok zavrsava svoj sake.

-Ughhhh dobar...i kazem ti ja brate... juce ja 1 na 9...jednog kad sam puko direktom nije vise ustao...a drugi Tennin pokusao sa mnom na taijutsu ali zadnje sto je video je bila moja levica...-

Ispricane su price kojih se ni jedan ni drugi nece secati... Genjiju je sinulo da uopste nije ni pitao coveka kako se zove... a opio se s njim ove noci kao s rodjenim bratom.

-Kako se zoves brate...greota bi bila da ti ne saznam ime-

Upitao ga je...hteo ga je ponuditi jos jedan ali ne bi valjalo vise...bilo je kasno i skoro kraj svirke...obojica gubeci osecaj o vremenu nisu obratili paznju da je sunce vec krenulo da svice...bilo mu je uskoro vreme da krene dalje svojim putem...



Chai Bar Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
Razmenjivali su osmehe i dodire dok je muzika glasno bubala po njihovim opnima. Od ličnih iskustava do ratnih priča, teme su se vrtele poput ruleta. Sake je uspeo da popravi atmosferu, al Genji je uspeo da je poveća na neki novi nivo.

Završio bih još jedan sake, možda i poslednji al s djavolom se nikad ne zna. Stranac ga je pitao za ime.

'Esau.. Esau Armani.. Inače prvo se predstavi pa se tek onda pita za ime..'

Iz drvenog šanka krenulo je tanko drveno korenje da raste, mileći Genjia po naslonjenoj rući

'Al oprostiću, veliki sam filantrop'

Na šta se korenje povuklo

Muzika je postajala sve tisa i tisa...atmosfera se polako gasila i Bar polako razilazio...da je sedeo sa nekom devojkom ponudio bi je da nastave uz flasu vina u njegovom apartmanu, bio je dobar momenat za to...ali ne u ovom slucaju, ovoga puta bila je bratska ljubav u pitanju...kao sto svi lepi dogadjaji imaju svoj kraj istu sudbinu je delio i ovaj. Pre samog kraja njih dvojica razmenili su jos po koju recenicu

-Znam ja to al sta ces...volim da budem malo misteriozan-


Osmehnuo se kad mu je odgovorio...trenutak nakon tog uzimajuci poslednji dim mogao je osetiti kako ga nesto golica po desnoj ruci...pomislio je da je u pitanju neka buba pa je odjednom zavrsitao kao devojcica.

-AAAAGHHHH...STA JE OVO KOG VRAGA-


Koliko god njegov vid bio vrtoglav od alkohola, mogao je prepoznati da je to bilo korenje...

-Senju?-
 

Zapitao se u sebi...pored imena mogao je videti iz kog klana potice Esau dok je bio zrtva ove njegove posalice...bio je uveren da je to Senju...ili je on makar tako mislio...

Ustao je sa svoje stolice spreman da krene dalje svojim putem...bilo mu je zanimljivo vece s zanimljivim covekom...

-Genji...Genji Yamanaka...drago mi je sto sam te upoznao... bilo je lepo vece-


Nakon sto se predstavio prislonio je svoj dlan na Esauovo rame davajuci mu deo svoje chakre povezujuci njihove umove
#card1307
Chai Bar 88348fd4e643c40b57e4f5ca31871a70
-Dao sam ti deo svoje chakre...sada me na dalekoj udaljenosti mozes telepatski kontaktirati kad pozelis i kad zatreba...ali ne predalekoj...mozes me kontaktirati kad mi odelo bude gotovo-
 
Rekao mu je uz blagi kez na licu...zatim je krenuo  ka izlazu bara ledjima okrenut prema Esauu...u poslednjem momentu njihovog vidjenja podigao je ruku u znak pozdrava

-Do sledeceg vidjenja-


I istog momenta nestao bez ikakvog traga i zvuka...nastavljajuci svoj put
#card21



Chai Bar Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
Yashin je stajao na raskrsnici ulica, promatrajući živahnu atmosferu sela koje se širilo pred njim. Odlučio je da nastavi svoj put dalje, podstaknut znatiželjom da istraži nepoznato.

Korak po korak, kroz uske uličice i pored zanimljivih lokala, nastavljao je svoj put. Mirisi čaja iz Chai Bara i slanog povetarca s ribarske luke pratili su ga dok je prolazio pored njih. Njegove misli su lutale, pokušavajući da shvati priče koje se kriju iza svakog ugla, svakog zvuka koji je dopirao do njega.

Nakon nekog vremena, stigao je do kraja sela, gde je put vodio dalje ka nepoznatim destinacijama. Bez oklevanja, krenuo je napred, svesno prihvatajući izazov nepoznatog i uzbuđen zbog mogućnosti koje su mu se pružale pred njim. Njegova avantura tek je počela, a on je bio spreman da je doživi u potpunosti.

Sudbina ih je sastavila, život ih je rastavio. Uz tople pozdrave Genji je ostavio mali poklon i napustio je objekat. Kako su se svi razilazili, bilo je vreme i da ja nastavim dalje. Ostavljam neku veću sumu kao napojnicu, a potom izlazim iz lokala, nestajući u gustom oblaku dima.

#card21

Idem na kurve.

Stojim pred vratima bara. Imam pomešana osećanja uzbuðenja, radoznalosti i straha. Čudno je opisati takav mix osećanja, no da ja proverim sta se nalazi unutra i kakvi se ljudi okupljaju. Da li su zaista lopuže i kockari ili je onaj čovek slučajno pogrešio… Moguće je i da hoće da me zastraši?? Ma ko će ga znati, polako otvaram vrata bara i ulazim unutra.

Ni pet ni šest, ušao sam i dosta ljudi je blenulo u mene. Čula se slaba muzika u pozadini bara. Bar kao bar zapravo je veoma lep. Ceo bar je blago svetleo ljubičasto/violet bojom. Jako lepo dekorisan i sve je potpuno čisto i glatko.

Zinuo sam u unitrašnjos bara neko vreme, dok nisam obraćao pažnju na ljude koji su bili u njemu. Čim sam zatvorio vrata nastala je neprijatna tišina s blagom muzikicom u pozadini. Zavladala je tamna i neprijatna atmosfera.Veći deo bara je jednostavno gledao u mene.

Kao da zure kroz moju dišu, te njihovi pogledi s prazninom i željom za novcem, uznemiravali su jadnog Gekka. Nakon što su brojno popuštali i prestali gledati u mene kao telad u šarena vrata, seo sam za meni najbliži stol. Neki su me idalje gledali, kao da pogledom prizivaju da im priđeš i kockaš de… Teško je i jezivo to opisati.

Pre nego što me je iko ovde uslužio ili ponudio nečim, shvatio sam da ovo nije mesto za nekog kao što sam ja i da bih trebao otići. Ali sa stilom, ne trčati kao kukavica. Polako i elegantno ustajem od stola i vraćam se ka vratima. Te ih orvaram i izlazim,ali pre no što sam zarvorio.. Sve sam ih pozdravio tako što sam namignuo, a onda zatvorio vrata. I otišao.

Instrumental :


Nakon svoje lične misije Divus se našao u jednom od ekskluzivnijih barova. Iako je bio mnogo umoran od svog putovanja nije mogao da ne svrati na jednu žesticu i dobru zabavu. Po ulasku u Chai Bar zapahnuo ga je miris alkohola, aromatičnog bilja ali i na prvi miris nekog lošeg duhana. Prišao je za šank i onako kao bezobaveze bacio 1000ryoa šankerici koja je bila veoma slatka, ali nije bila Divusov tip. Malo je bila zaprepaštena iznenadnom vrećicom novca koja je pala ispred njenih ruku, a Divus se samo blago osmehnuo i gestikulacijom svoje face pokazao na separe.

"Onaj tamo dio želim prazan, a usput ponesi i nešto jako, možeš odma dvije flaše!"

Pratio je laganim korakom do separea blago obraćajući pažnju na osobe za šankom. Nešto je bio veoma raspoložen za društvo, ali ono od kojeg ne može da zaboli glava. Nije mu se dalo toliko razmišljati pa kada je došao do separea odlučio je da se raspremi i skine svoj ogromni plašt od crnog krzna i okači ga na zid iza sebe. Također prije nego što je ta ista šankerica krenula nazad svojim poslom dodao joj je dvije manje vrećice od po 500ryoa, za dvije dame koje su sjedile nedaleko od šanka. Nije ih vidio prije tako da je samo poslao piće i manju svotu novca.

Chai Bar Tumblr_oojqyiPw9y1qkpt3so1_500

Vidno smoren, nije dozvolio da se mnogo vidi jer su dame odlučile da mu se priključe i podjele piće sa njim. Nakon raznih vrsta aromatičnog sakea tijela su bila već tik jedna pored drugog, a to ga je malo i odmaralo. Nije slušao šta nabrajaju i tračaju ali je uživao u svojim mislima i njihovom vizuelnom društvu. Muzika je stala ne tren pa se i on trznuo, a onda kao grom iz vedra neba ugledao je jednu predivnu damu koja je očigledno bila prijateljica ove šankerice od maloprije.

Sada već ogromna gužva se stvorila po nastavku svirke nekog čudnog benda. Divus je mozgao kako da dođe do te dame ali nije bilo mnogo opcija. Ove pored njega već dobro pripite su počele da kunjaju i tonu u dublji san kao da u životu sake nisi popili. A onda se dosjetio da ima pravu stvar da makar na trenutak bolje upozna damu koju je skenirao od glave do pete.

#card779

Izvadio je malu bočicu u kojoj su bila oba plijena njegove borbe i misije. Sada već pod dobrom dozom alkohola u krvi osjećao se kao pod veoma finom anestezijom a kako nije mario za bol zbog onogo što je želio vidjeti svoje desno oko je u jednom mahu trgnuo iz očne šupljine i ubacio u praznu čašu na stolu, počeo je malo krvariti ali nije bilo brige jer je potom tu istu šupljinu popunio. Uzeo je Sharingan oko koje je imao kod sebe i umetnuo ga u svoju glavu umjesto svog desnog oka koje je ubacio u bočicu. Trnci su prošli prvo kroz njegovu glavu, potom čitavom dužinom kičme.

Onesvjestio se na par minuta, kao da lebdi, kao da se ponovo rađa. A kada je došao sebi kao da se ništa nije desilo. Ove dvije dame visokog morala su sada već dobro utonule u san a Divus je odlučio da isproba svoje nove sposobnosti.

"Eh sad da Divus malo bolje pogleda tu figuru!"

#card1366

Upalio je svoj novi Sharingan i kao da je vidio novi svijet po prvi put sa svojim desnim okom. Zadovoljan, srećan i dobro pripit zovnuo je šankericu da naplati sve troškove ali tada je već bilo kasno, njena prijateljica je napustila lokal. Pomalo razočaran ali sa novim vještinama i on je napustio lokal.





Chai Bar Output-onlinegiftools
Po informacijama koje sam imao ninje koje sam jurio svraćale su u ovaj bar često. Odlučio sam da popijem piće i prikupim što više svežih informacija tako da sam seo za šank i sačekao konobara da mi donese jedan sake. Nije prošlo ni desetak minuta u neobaveznom razgovoru kada su se na vratima pojavila dva čoveka u crnim ogrtačima. Odmah sam znao da su to oni i bez puno odugovlačenja uradio znake rukama.

#card1214

Dmg 1100.

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Chai Bar #world199 Chai Bar #world193

Jedan od protivnika bio je na zemlji dok je drugi uspeo da se odbrani i uzvrati dobrim kontra napadom. Odmah sam odradio znake rukama i ispred mene se pojavio zemljani zid koji je neutralisao sve napade upućene ka meni. Čim su napadi prošli odradio sam znake rukama i ka protivniku je poleteo vatreni zmaj.

#card103 #card72 #card69 

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Chai Bar #world191

Još jedan moj napad bio je učinkovit. Pre nego što je i poslednji protivnik bio poražen uspeo je da pošalje razorni vatreni talas koji je spalio gotovo ceo bar. Stopio sam se sa zemljom i tako izbegao nalet toplote, a zatim izašao ne bi li se uverio da je borba gotova. Ostao sam još neko vreme pomažući da se šteta anulira, a zatim se zaputio ka još jednoj misiji.

#card116 #card1208

Lagodno bih usao u ovaj bar noseci slamnatu kapu preko glave izbegavajuci kontakt ocima sa svi ljudima u njemu. Na ime ovde se kirju pripadnici jedne Mafijaske bande koja koristi genjutsu kako bi manipulisala kocku i tako uvek pobedjivala. Ukratko napredna verzija zelenasa njihove  namestaljke su zestoke i kostale su mnoge ljude njihovih zivota. Cuo sam cek da su jednom coveku odsekli ruke i bacili ga u reku samo jer im je bio duzan 4000 Ryo-a.

Sve u svemu dosao sam da dovedem tu njihovu eru pri kraju te bih brzo iskoristio trenutak da odem u kupatilo i da osetim njihovu chakru kako bih znao njihove tacne lokacije da  bih mogao da ih lagodno i lako eleiminisem. Imao sam njihove slike ovde i vec sam ih video u baru ali znajuci gde se trenutno nalaze putem chakra sensa mogu pratiti njihove siluete i cekati da se osamostale

#card10



Bushido Sage
Kako bih video jednu od 3 gadjane mete kako se priblizava kupatilu znao sam da je to moja sansa. Kako je on usao ja bih se skario u kupatilo iza i jednostavno cekao da krene pisati ili srati ne znam koja mu je namera u ovom WC-u ali ovde se zavrsava njegov zivot. 

Kako je on krenuo sorati izleteo bih preko moje u njegovu kabinu i stavio bih mu neku elasticnu gumu na usta da ne moze da vristi nakon toga bih mu siknuo glavu u wc solju i samim tim bih ga uspesno udavio u vc solji. podigao sam les i naslonio ga iznad tako da izgleda kao da sedi na solji i nece biti sumnjiv.

Nakon toga ispratio bih ostale dve siluete koje su izgleda otisle na pus pauzu ispred gde je  bio mrkli mrak i gde je bila moja savrsena sansa da ih ubijem i da ih dokrajicm jednom za svagda.



Bushido Sage
Kako sam ih video na vratima spremni da izadju napajanje bi bilo na 3 M od mene te bih uzeo svoje surikene i velikom brzinom bih zabio surikene u rasvetu sto bi rezultovalo u nestanak struje i dezorjentaciju mojih meta

#card331

Nestedevsi ni seknud znajuci da je svaka sekunda sansa za njihov genjutsu ispalio bih 6 senbona (po 3 u oboje) senboni su gadjali vitalne mete kao sto su jabucica srce i plucna alvelola. Samim tim ako bih osteito te 3 mete ili  bi popustio njihov vazduh ili njihova krv to je garantovana smrt, samim tim bacam i u 1 sekundi senboni pogadjaju sluete kao municija i oni padaju

#card332

Kako sam osigurao da svo moje oruzije bude dezinfikovano kako bih izbgeao otiske prstiju jednostavno bih izleteo kroz prozor polomivsi ga kako sam se udaljavao cuo sam ljude kako vriste "Mrtvi Su, Mrtvi Su!" nakon cega bih samo nastavio da trcim i pobegao u obliznju sumu gde bih ispario u senkama



Bushido Sage