Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Ostrvo Marakuto

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Ostrvo Marakuto

Ostrvo Marakuto 74-742044_skull-island-art

Ostrvo smešteno u Shitoshi okeanu koje nije posećeno već dug niz godina zbog svoje,kako ljudi navode,drevne kletve.Na ovom je po pričama starih ljudi zapečaćena jedna stara,moćna kletva za koju se ne zna koje prokletstvo donosi.



The Strongest Medic
U daljii se oslikavao nekakav oblik ostrva koji je malo podsećao na loptu.Kada smo se malo približili,primetio sam da se na tom ostrvu nalazi zakopana lobanja nekakvog dzinovskog stvorenja koje je verovatno zivelo pre nekoliko vekova.Sam izgleda ostrva je ledio krv u žilama,takva lobanja gigantskih veliči,okolo magla i vrane.Nešto najstrašnije sto sam video.



The Strongest Medic
Matsuba se konacno probudio te smo polako priblizili ka ostrvu bila je to velika lobanja pitao sam se ko je tako veliki mogao da bude ovde ili je mozda samo neko oblikovao kostrusku glavu.Bilo je mnogo magle sto je otezalo da se vidi cak i neki vetar bilo je previse tiho te smo krenuli ka ostrvu.

Sve više što smo se približavali ovom strašnom ostrvu sve mi je više davalo nekakav čudan osećaj,kao da nas je sve vreme neko posmatrao iz daljine.Hvatala me je neka jeza i imao sam osećaj da nebi smo trebali tamo ići.Pogledao sam u Wertzuira i malo mi je izgledao bledo,ipak ne krivim ga.



The Strongest Medic
Kako smo se priblizavali sve vise je bila neka jeza kao ili samo mozad umisljam jer sam se uplasio:

Jel si dobro? jer ja sam isk malo uplasen i jos smo goli sto nije bas super.

Rekovsi to je gledao pravo i cekao odgovor.

Pa nebih rekao da sam uplašen,već me samo hvata jeza.Šta više mislim da ce ovo biti vise zabavnije nego strašno.

Posle našeg malog razgovora stižemo na ostrvo,spustili smo sidro,sišli sa broda i krenuli da šetamo ostrvom.Prva stvar koju sam primetio i pre nego smo krenuli je znak koji se već skoro srušio koliko je bio truo.NIsam bas najbolje mogao pročitati sta je pisalo,jedino sam uspeo da pročitam "Maraku.."Pomislio sam da je to mozda ime ostrva.



The Strongest Medic
Sisli smo sa broda I dosli na ostrvo gde je bio neki nadpis koji je bio upola obrisan nisam obracao paznju sta piset tu puno.Te smo krenuli ka kosturskoj glavi koja je bila sve veca kako smo se priblizavali.Bilo je zastrasujuce je ko zna sta se sve desavalo na ovom ostrvu te smo nastavili dublje u ostrvo.

Šetajući ovim ostrvom koji pruža nekakav čudan osećaj straha,primetio sam da je magla postajala sve gušća i počeli su da se čuju nekakvi neobični zvukovi.Ti zvukovi kao da nisu bili od meni poznatih životinja.Jeza me je obuzimala svakog trenutka ali je isto postajalo sve zanimljivije.



The Strongest Medic
The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Ostrvo Marakuto #world50

Hodajuci po ostrvu sve vise me je hvatala jeza jer nesto nije bilo uredu sa ovim ostrvom kao da postoji neka negativna energija koja se hrani strahom tako nekako:

Ovde osecam neki nemir neku losu energija.A polako mi postaje hladnije.Jel tebi hladno?

Upita ga cekajuci njegov odgovor

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Ostrvo Marakuto #world46

Destiny Tides


Hodajući po ostrvu, Wertzuiru naglo kreće da opada zdravlje.. Kletva se smeši po prvi put posle dugih godina, našla ga je.

Pratila ga je u svakom koraku. On to nije primetio, ali je nastavio da istražuje ostrvo, ne znajući da ono zapravo traži njega. Na njegovo pitanje upućeno Matsudi, kletva prilazi s ledja Wertzuiru, grleći ga.

Ostrvo Marakuto Hp9ohQP

'Nadam se da ti neće više nikada biti hladno, brate'

#card705

Prenego što je mogao da reaguje, kletva se stopila sa Wertzuirovim telom, ostavljajući trajnu ali značajnu promenu na njemu. Gubiš 200 healtha večno ali dobijaš TWIN DEMON kletvu!



Osecao sam se jako iscrpljeno kao da je nesto u mene uslo:

Agh.S-s-sta mi se de-desava.

Govoreci to u bolu odjednom je cuo glas koji je bio pored njegove glave:

S-sta! Ko-ko si ti zasto izgledas kao ja!?

Osetio sam kako prolazi kroz moje telo i sav sam ugrejan:

Matsuba pomozi mi da skinem ovo sa sebe!!

Govoreci u panici.

Odjednom Wertzuir se samo uspaničio i počeo da govori kako je nešto na njemu.Na žalost nisam uspeo ništa da vidim jer je magla bila isuviše gusta.Pre nego sam uspeo da odregaujem sve je već bilo gotovo.Wert je prestao da viče,samo se umirio i izgledao je dosta bledo u licu.

Wertee,šta se to sad desilo?



The Strongest Medic
Dobro sam Matsuba prijatelju moj samo sam zgazio u nesto.

Govreci to sam bio zarobljen u mom telu bilo mi je jako tesko da se oslobodim:

(Sta je ovo!? nemogu da pricam kao da ovaj cudak ima kontrolu!? aghh smiri se smiri se)

Nego hajdemo nazad na brod da odemo sa ovog ukletog ostrva i sa ovog okeana.

Zatim je poceo da hoda ka brodu sa blagim osmehom.

Kada mi je Wertzuir rekao da nema nikakvih problema samo smo krenuli ka nasem brodu.Dok smo se vraćali sve vreme sam mislio o tome zašto bi me zvao u pomoć ako nema razloga za pomoć.To mi je bilo malo sumnjivo ali ipak nisam previse obraćao paznju na to.



The Strongest Medic
Kako smo se popeli na brod pokusavao sam se osloboditi ali polako:

Nego ja nemogu da verujem da ovaj tikvan-aa ja kako sam se zeznuo trebao sam da bolje razmislim o tome.

Govoreci to sam se polako izvlacio:

De pustaj me odavde ti kopijo mene!

Zasto brate mi smo jedno i to zauvek isti smo.

Nasmeje se te gleda ravno.


Popevši se na brod krenuo sam da podignem sidru pa da spustim jedra kako bi smo krenuli dok mi Wert nije odvukao svu paznju sa svojim ne tako lepim osmehom koji je izgledao pomalo jezivo.Stao sam u mesto i zurio u njega te ga pitao zasto se smeje.


Werte,šta je tak smešno? I ja bih da se smejem.



The Strongest Medic
A nista nista samo nesto pricam sam sa sobom

Uspevao sam da se oslobodim te sam zamenio tela:

Gah Matsuba vadi ovog ludaka iz mene!!

Govreci to sam se priblizio ka njemu da vidi ali nisam uspeo te me je opet vratio unutar mene.

Te moj blizanac meni:

(Slusaj brate ne zelim da se borim jer smo jedno a ostalo ima da se upoznamo mada i ne treba puno da se upoznajemo).