Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Oasis Mania

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Oasis Mania

Prodavnica odece ne tako pozanata je zbacena pored sela ne dolaze tako puno ljudi jer se nikad nije culo o toj prodavnici.

Hodajuci kroz sumu krijuci se bilo je ljudi te smo se tajno sunjali da nas ne vide te smo na leteli na jednu prodvanicu da se presvucemo.Ali nisam hteo da udjem tamo go te sam imao ideju.

#card14

U obicnog seljanina koga sam video tokom puta:

Nista Matsuba ti odluci kako ces uci unutra.

(Brate ja odoh spavati umoran sam tako da prepustam ostalo tebi)

(Uredu naspavaj se)

Videvši kako se Wert pretvorio u nekog seljanina da bi ušao,mene je mrzelo da to radim pa sam mu rekao da ode i uzme nešto za mene kako bih imao bar neku odeću.

Werte idi uzmi nešto i za mene,neku masku isto ako mozes.


Rekavši mu to samo sam legao ispod drveta i čekao njega da se vrati,nadam se sa odećom.



The Strongest Medic
Cujevsi sta je rekao Wertzuir je odgovorio:

Uredu ali si lenjivac.

Te je krenuo unutar prodavnice.


(3 minuta kasnije)


Kako je ustao bila je cista i uredna te poceo da razgleda nesto za sebe

Oasis Mania Trunks_green_outfit

Razmisljao je da nebi bilo lose nesto sto prekriva citavo telo zbog crteza po telu te je odlucio da uzme to.

Te sam i gledao za Matsubu i naiso na jedno primamljivo odelo

Oasis Mania Image

Te sam mu to uzeo i otisao do kase.

(2 minuta kasnije)

Dosao je do kase i platio je 1199 ryo

Zatim sam platio i izasao sa kesama:

Dovidjenja.

Konačno posle malo vremena provedenog čekajući,Wert se konačno vraćao sa nekakvim kesama u rukama.Iz jedne kese je virilo jedan deo odela zelene boje koje je izgledalo malo manje za mene pa sam pomislio da je to sigurno za njega.

Konačno si došao Werte.



The Strongest Medic
Da da evo tebi pa se presvuci ima donji ves isto.

Te mu daje kesu i svoju otvara i ponistava transformaciju.Te se presvlaci i gleda sebe i divi se:

vau lepo mi stoji.

Te je cekao Matsubu da se presvuce.

Dok sam se presvlačio primetio sam da mi je ovo odelo što mi je kupio,da je sve uže ali ipak sam trebao nešto nositi a ne da budem go i tako da se šetam.Posle malo truda oko ovog konačno sam se obukao i poprilično mi se svidelo samo je bilo malo uže ali nema veze.Sada je bilo vreme da krenemo nazad ka selu.



The Strongest Medic