Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Peščana pustoš

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Peščana pustoš

Ostrvo osrednje veličine dovoljno malo da se za predje pješaka za manje od sat do druge strane. Na njemu navodno imaju skrivena blaga ali su nekakvom kletom sakrivena od posjetioca. Ostrvo je ne naseljeno od strane bilo kakvog života, tako čineći ga dobrim mjestom za sakrivanje blaga. Nije preporučeno ići na njega bez kreme za sunčanje.
Peščana pustoš 9b0d090c92b39b1aa4a71aacf961a922-f72



Ni na nebu, ni na zemlji.
Nakon dužeg puta do peščanog ostrva napokon smo stigli, Put je bio dug i jako dosadan, bar će sad da bude malo uzbidljivo tražeći blago na ovom ostrvu. Biće ovo interesantno istraživanje jednog pustog ostrva pomislio sam. Nakon što smo se malo približili ostrvu videli smo neke čudne spise po pesku. Pozvao sam Kireia koji kad je video te spise odlučio je da bombardujemo ostrvo i da vidimo šta će mo da nađemo. 


Posle tog dogovora sa Kireiem otišao sam u potpalublje gde sam spremo top i  da lagano bombardujem ostrvo. Nadam se da top može da dobaci do ostrva. Biće lepo ponovo koristiti topove. Uzeo sam prvo đule stavio u top nanišanio na jedan od znakova na ostrvu i opalio sam.



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Peščana pustoš #world2

Nakon što sam se sa Aburom uvjerio da na ostrvu nema ništa osim opekotina i skrivenog blaga, odlučili smo da ponovimo strategiju sa olupinom. Aburo je bio entuziastičan da opet zauzme top dok sam je stao pred kormilo spreman da uprvljam brodom i tako raznesemo ostrvo sa svih strana. -Boomm! Aburo je počeo pucati



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Peščana pustoš #world2

Ovo je jako loše krenulo top nije uspeo da dobaci ni jednom do strva možda treba da povećam ugao pod kojim ću da pucam. Namestio sam  cev topa. Nanišanio na još jedan pičat. Odlučio sam da čekam malo bolju priliku i čekao, ukazala mi se jedna priliki i ubacio sam đule i opalio. Ovo ne znam gde ide. 



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Peščana pustoš #world2

Prvih par pucanja su poslala djulad široko uljevo i promašila su glavne djelove ostrva, nema veze momak treba da postigne radnu temparaturu. Širokim lukom sam postepeno zakrivio putanju broda da se kreće polako oko strva te daje Aburu ptilike za pucanje. Nije bil baš lako jer sam morao paziti na stjene ispod vode koje bi mogle oštetiti brod.



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Peščana pustoš #world1

Prvi pogodak, to mi je dalo malo samopouzdanja da nastavim još jače. Sačekao sam još jednu dobru priliku. Čekao sam da se talasi koji su ljuljali brod da se primire. Kad su se stvorili savršeni ulosbi za pucanj pripremuo sam top ubacio đule sačekao da ugao bude optimalan i oplaio sam.



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Peščana pustoš #world2

Aburu danas baš nije išlo možda je to zbog njegovog novog izgleda, šta je tu je sa njegovom veličinom neće ni dohvatiti kormilo ja moram biti ovdje u ostalom imam povjerenja da će se on nekako snaći. Ipak je on shinobi, naće načina da nacilja kako treba.



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Peščana pustoš #world1

Šta je ovo sa mnom, pogodim samo kad se ne trudim puno. Šta je sa mnom. Moram da se koncentrišem i da se pripremim za sledeći hiac. Udahnao i spremio sam se za sledeći hitac koji mora da bude pogodak, u doplo težim uslovima sam pogđao svioju metu sad moram da se kocentrišem i da lepo naciljam deo ostrva koji treba da gađam. Sad ili nikad poimislio sam. Napunio sam top, nanišanio i opalio.



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Peščana pustoš #world2

Odjednom struja ostrva je povukla brod u jednu od stena koja štrči iz vode. Bez puno razmišljanja kormilo sam zabacio nadesno privremeno limitirajući Aburu vid na ostrvo ali zato se u sledećem momentu brod zabacio u kontre stranu. Blagovremeno dajući Aburu vremena da opuca na ostrvo.



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Peščana pustoš #world1

Uf kakav dobar pogodak pomislio sam. Taman mi je seo posle još jednog promašaja. Video sam kako se brod malo naginje prema desno i odlučio sam da koliko mogu da kontriram da top ne bi skliznuo u stranu. Uzeo sam đule stavio sam u top nanišanio i opalio. 



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Peščana pustoš #world2

Aburo je postajao sve precizniji, ali  idalje je to na sreću pogadjano. Možda on ne zna koliko su ta djulad skupa, nastavi li ovako ostaćemo u debelim dugovima. Ignorišući promašaje nastavio sam da namještam bro i njegovu poziciju tako dok sam driftao po vodi aburo je nastavio da puca.



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Peščana pustoš #world2

Nakon još jednog promašaja pokao mi je film. Sad je gotovo ostavljam poziciju topdžije mom drugu Kireiu, vreme je da mu kažem da se zamenimo. Odluka je pala. Opaliću ovaj hitac i ako njega promašim menjam se sa Kireiem. Treba izbombardovati ovo ostrvo pomislio sam. 

"Kirei ako ovaj hitac bude promašaj ti ćeš da budeš topdžija."

Spremio sam đule podesio top, nanišanio i udahnuo duboko i opalio. 



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Peščana pustoš #world2

Mila majkooo šta se dešava sa onom legendom od momka da mi je znati. U tom momentu mališa mi se obratio onako sav popišan bez trunke morala da je ostalo od ovih silnih neuspješnih gadjanja. I stvarno on opet promaši i po obećanju zamjenišm mejsta Aburo je sada na 4 enciklopedije stajao i upravljao brodom.



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Peščana pustoš #world1

Prvi pogodak sunce ti, koliko je meni samo trebalo da pogodim. Možda su moje moći ciljanja ispralie kako sam postao malo dete. Au evo je neka stena pomilsio sam i zakrenuo sam brod u suprotnu stranu od nje, dobro sam je izbegao. Napravio savršen prostor za Kireia da opali hitac. Kirei je prepoznao trenutak i čulo se veliko -BAM.



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Peščana pustoš #world2

Sada za topom sam zavteo jedno djule na kažiprstu kao što bi neko loptu. Ubacivši ga onako ko u peć zaklopih top i sa novim fitiljom koji je još od pre nauljan i spremljen za loženje upalih opasni sharingan i ja i moj drug fitil počesmo ciljati na jadno ostrvo.



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Peščana pustoš #world1

Kako se lepo čulo još jedno BAM Kirei je napravio uspešan pogodak. Samo da ovako nastavimo. Zkrenuo sam brod kako bi Kirei imao još bolji pogled na ostrvo. Opet nije trebalo ništa da mu govorim ponovo je prepoznao situaciu i začuo se prasak topa. 



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Peščana pustoš #world2

Kako lola pogadja pa da je dida znao kakav sam za artiljerca ne da bih mi prepisao kuću i onu okolnu šumu oko nje bi dao unučetu. Vazda dosta zamišljanja nestrpljivi top je čekao da opali još jednu kuglu pa kud letila letila, djedo ako si gore pomagaj!



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Peščana pustoš #world1

Kirei je išao ućaravo naslepo i uspešno je pogodio ostrvo, sad je vreme da fiksiram brod tamo gde nema puno stena i da obezbedim Kireiu savršenu pozuciju. Uputio sam brod na taman dovoljnu udaljenost od ostrva gde sam mogao privremeno da usidrim brod. Kirei je još jednom prepoznao piriliku i oplaio. 



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Peščana pustoš #world1

Eeeee da mi još neke žeste ovdje samnom ne bih bilo većeg meraka, I onaj mališa samnom da zapjevamo koju mislim da bih brod sam počeo da upravlja. Nažalost top isto voli kompaniju pa muh dado jednu kuglu željeza da se druže zajedno prije nego što moraju razdvojiti.



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Peščana pustoš #world2

Čulo se još jedno jako BAM, ali bezuspešno Kirei je ponovo promašio. Mislim da počinje da shvata zašto sam i ja toliko mašio u početku. Kirei bi trebalo da se uozbiblji ako hoće da napravi neki pomak na bombardovanju ovog ostrva. Nadam se da če ovaj hitac da bude pogodak. 



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Peščana pustoš #world2

Top se malo zaneo pa nabrzaka odo da neki klip drveta podguram da se više ne kliže, taman do tad će se ohladiti od moga ludovanja. Taman sa klipom bila je  flaša nekog likera sa ostrva hasa kuni navodno nisu smjeli da piju ali uvjek je bilo izuzetaka.



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Peščana pustoš #world2

Ajoj šta se dešava sa ovim topom nikako da napravi i jedan uspešan hitac. Brod je stajao sve vreme u mestu tako da jedino top ne može da dobaci do ostrva, podigao sam sidro i približio brod bliže obali da napravimo koji hitac. Kirei nije ni čekao već je odmah opalio još jedan hitac.



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Peščana pustoš #world2

Il je ovaj smrad od žeste bio bruka jak il sam ja veći nesrećnik nego što sam mislio pitanje je sad. Jel ova nesreća dovoljno jaka da zajebe mene i moj top. Sumljam sharingan se zavrte i kolo sreće sada ponovo koje se okreće je pokazalo svoje boje.



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Peščana pustoš #world2

Još jedan promašaj, jel taj top toliko oštećen od prošlog puta da ne može da dobici do ostrva. Sigurno se nešto desilo. Pomislio dok sam nameštao brod na još bolju poziciju, u trenutku mog pozicioniranja broda video neke stene i morao sam jako da zanesem brod u stranu što je ubacilo malo vode kod Kireia, ako se top pregrejao ovo treba da ga ohladi. Čim je dobio poziciju Kirei je opalio još jedan hitac.



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Peščana pustoš #world1

Jest me neće možda je ovo ona kletva koja natjera moja djulad da maše kad se god približe blagu. Nema veze pogodit će prije ili kasnije. Tada je mutavi Aburo očigledno pao sa enciklopedia i povukao komilo sa sobom. Tako je Aburo iskoristio moj novi kupaći da proplivam bez da silazim sa broda.



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Peščana pustoš #world1

Nakon što je Kirei pogodio ostrvo ostalo je da vidimo da li ćemo išta dobro da dobijemo. Sada je vreme da izvidim situaciju. Izašao sam na palubu da vidim imali nekih znakova za dobr sreću. Sve je bilo nekako ukazivalo na to da će nešto lepo da se desi. Sad je vreme da vidim da li će mo ići kući punih ruku. 



Malo zanet momak