Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Tokygawa kuca

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Tokygawa kuca

Ova je drvena stara kuca nezna se koliko je strara na putu do ove kuće čuo sam da je napuštena i da šinobiji koji prolaze kada nemaju gde da se odmore odmaraju se u toj kući i da je bila kuca velikog šinobija da bi se stiglo do kuće mora da se šuma zaista velika šuma jezera baš je daleko od sela kada sam stigao do mosta video sam kuću kuca je izgleda kao da će se srušiti svakog časa podovi šupljine zidovi srušeni krov prokišnjava trava je zarasla drveće takođe ima još mnogo toga tako da sam rešio da odspavam već je bilo kasno i da rešio da ću srediti kuću [/left]

Nakon što sam zaspao počela je kiša krov je prokišnjavao srecam sam se sakrio u neki ćošak de nije prokaplivalo ujutru Nakon pljusak počeo sam da sređjum kuću ali pre toga sam ulovio sam jelena u šumi

Otišao sam da spavam

Ništa onda vidimo se i odmori se

Ustao sam i krenuo sam u jutarnji lov.

Lov zvuči zanimljivo mada ja imam problem sa ranim buđenjem šta ćeš da loviš jelena srcu ili možda medveda

Ja bih jelena i zeca, takođe bi trebao donijeti i vode

Naravno voda gulaš od zeca je dobar mora i vatra
Ja imam vatreni element

Čuvaj se šuma je opasna neznaš šta će da iskoči

U redu.

Upravo sam se vratio uspio sam čak tri zeca da ulovim.

Hoćemo gulaš baš imam luk šargarepe paradajz krompir brzocu da zapalim vatru a možemo i toštilj ti odluči ti si ih ulovila

Može roštilj

Upravo počinjem sa sređivanje ove stare kuće prvo moram da sredim krov da ne prokišnjava

Zatim moram da sredim pod nemože da se hoda po trulim daskama zatim zid cu da zid imam sve potrebne materijale ali pre toga doručak u blizini se nalazi reka kad prođeš mosto nastaviš pravo šumom od šume je udaljeno oko 30 minuta
Tamo ću uloviti doručak barem sam tako mislio

Kad ušao posle možda 10 minuta video kapljice krvi po šumi pomislio sam da su se borili vukovi ostao sam miran i spreman za borbu zatim sam čuo vrisak zatim sam stao da procenim odakle dolazi vrisak kad sam procenio potrrcao sam kad sam stigao video sam šinobi ali ne bilo koje to je bila anbu jedinica

Jurili su jednu majku sa dvoje dece majku su ubili ali decu još nisu brzo sam bacio dimne bombe zatim pokupio decu i iskoristi vatreni jutsu zatim smo pobegli ali nedugo video sam da ih je nekoliko preživelo prvo sam se postalo za decu sakrio sam ih u drvo zatim je počela velika borba protiv 3 operativna anbua dalicu preživeti

Upravo sam ja došao i pomažem ti da ih porazimo.
Koristim svoj genjustsu da ih zavedem na svoje bombe.

Mnogo ti hvala možda bih umro da de nije bilo odlazim da vidim da li su deca dobro potom se vraćamo kući moram da nastavim popravku kuće
Trebali bismo da proverimo informacije o deci šta su želeli od dece i zašto su ubili njihovu majku

Odjednom ljudi u kući čuju kucanje na vratima. Morate otvoriti da bi videli ko je.

Čuje se kucanje rekao sam deci da se sakriju otvaram vrata pažljivo veoma sam sumnjicav zbog kucanja

Figurina strave i uzasa stoji ispred vrata.

Tokygawa kuca Main-qimg-9fa534984c3be3036ab9ddc2e5b27d8e-pjlq

"Došao sam da te odvedem...."

Izustila je i uperila prst direktno ka ninji koji je otvorio vrata.

Aaaaaaaaaaaaaa DUH

Gađao sam šta god mije bilo prirucu i ali nije imalo uticaja pomislio sam ovo je stvarno kraj žao mije što nisam pojeo više pudinga

Kad sam se smrio malo rekao je daće da me odvede gde bi mogo da me odvede sigurno u pakao ubijo sam mnogo ljudi ali takav je šinobi svet zar cu ovako mlad da završim ne ovo nemože biti istina pa sam ga upitao gde me vodiš onda sam pomislio u sebi pa vodite u pakao očigledno je

Prati me. Misteriozna osoba se okrenula i krenula hodati niz ulicu.

Da te pratim uredu krenuo sam za njim šta će se desiti sada pomislio sam da je hteo dame ubije
ubio bi me odma ne bi čekao šta se događa za ime Tokygawa

Kako se zoves?

Pitao ga je dok su hodali ulicom.

Tokygawa bojan

Dok smo hodali ulicom mračnom i već je bila noć
nisam ni primetio pa sam ga pitao gde me vodiš
i kosi ti

Ja sam tvoj prijatelj. Istovremeno i neprijatelj.


Vodim te na put koji ćete promeniti. 

//// nemoj pisati 2 posta za redom, sacekaj moj post /////

Kažeš prijatelj i neprijatelj odlučise ili prijatelj ili neprijatelj valjda to znači da ti nemogu verovati
Put koji dame promeni kako to misliš reci mi više o tome nerazumem o čemu pricaš

Konačno su stigli do mesta gde su se kretali.

Tokygawa kuca D4dhkom-45b597e7-1ff7-430d-b425-cd7ea4260d2e.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcL2E1ZjUwMGZhLWI0MDUtNDA3Yi04MTQyLWZkYTVlZmU5Nzk0NVwvZDRkaGtvbS00NWI1OTdlNy0xZmY3LTQzMGQtYjQyNS1jZDdlYTQyNjBkMmUucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0

Naša misija se nalazi ovde. Trebaće ti ovo.

Tokygawa kuca Anime_komatsu_knife

Daje mu posebni noz.

Super od strašnog mesta idem na još strašnije mesto od ovoga nemože gore

Uzmi noz kad ti kazem.

Daje mu noz.

Uredu

Uzimam nož pitao sam šta ćemo ovo koga treba da ubijem oko dvorca se osećala pritisak nelagodno
Jedva sam mogao da pričam pitao šta je unutra

https://discord.gg/eZAkpXWZ

Moras imati discord da bi igrao igru

Imam discord

Kako se zove discord server