Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Tsurumaki šuma

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Tsurumaki šuma

Tsurumaki šuma s bogatstvom svog zelenila i raznolikosti svojih staništa, predstavlja jedan od najčarobnijih aspekata prirode.Njezina tišina prekida se pucketanjem grančica pod nogama, šumom vjetra koji ljubi krošnje.U ovoj šumi se,kako glasine kazu dogadjaju ubistva,a počinitelje niko nije uspeo da primeti i da ih uhvati.



The Strongest Medic
Posle dosta vremena otišao sam na misiju gde bih trebao da otkrijem grupu spretnih atentatora obučenih u veštini tihih ubistava i napada iz senki nazvani kao Yoru no Yami.Ulazeći u ovo šumu,u kojoj se pod pretpostavkama kriju ovi vešti atentatori,postao sam dosta oprezan jer se nekako atmosfera promenila iz mirne i opuštajuće u totalno nelagodnu.Prvih nekoliko minuta sam se šetao po ovoj šumi očekivajući sve napade iz senke,ali do sada se nista nije desilo.Nastavivši da istražujem ovo ostrvo,ispred sebe malo u daljini primetio sam kako su projurile neke 3 siluete.Nisam gubio vreme odmah sam upalio byakugan kako bih video gde su pobegli.

#card1286

Kada sam pokušao da ih pronadjem,omanuo sam i nisam uspeo da ih primetim u blizini.Izgleda da su već pobegli malo dalje od mene njihovom veštom brzinom i tehnikama kretanja.Izgleda da su ipak one glasine tačne da se ovde nalaze vrhunske tihe ubice.



The Strongest Medic
Svojim byakuganom sam sve vreme gledao oko sbe kako bih primetio ako me neko napadne.Ovo mesto mi je davalo još veću jezu od kako sam prvi put primetio ove vešte tihe ubice.Na nekih 10 metara od mene čuo sam zvuk koji je podsećao na pucketanje grana,a i sa byakuganom sam primetio figuru nalik osobi koja čuči.Pojurio sam tamo da vidim šta se nalazi,kada sam došao primetio sam da je to ustvari divlja svinja,a ne neka osoba.

To mi je dalo malo olakšanje ali mi je isto tako odugovlačilo zadatak otkrivanja ovih atentatora.Skočio sam na drvo i nastavio da osmatram okolinu u svojoj brlizini.Čak i sa svojim prefinjenim očima nisam mogao pronaći ništa što bi mi privuklo paznju,te sam samo seo i malo se odmarao.



The Strongest Medic
Ponovo,ispred mene prolaću neke siluete ali sada mi se činilo kao da su išli po drveću.Odmah sam pogledao sa svojim byakuganom gde se nalaze ali ponovo nisam uspeo da ih primetim što me je počelo nervirati.Ta njihova brzina kretanja je neverovatna.Krenuo sam da idem u smeru ka kom su se kretali i na kraju sam ih nekako stigao posle malo jurnjave.

Previše sam se iznervirao kada sam video da to nisu bili ljudi već mali majmunčići.Sada sam se zapitao da li su uopšte ovde te ubice ili su to samo pogrešne informacije.Krenuo sam samo da se šetam karoz šumu tražeći ove atentatore,ali do sadan bezuspešno.Seo sam na pod i samo slušao okolne zvukove.



The Strongest Medic
Odjedno čuo sam zvuk nalik vrisku,ne gubeći vreme odmah sam krenuo ka pravcu odakle je dopirao taj vrisak.Posle malo trčanja do tamo stigao sam i imao sam šta videti.To je bio putnik koji je izgleda bio napadnut od strane nekoga,a mislim da znam i od koga.Yori no Yami grupa.Izgleda da su ipak ovde ovi po glasinama snazni atentatori specijalizovani za tiha ubistva.

Ostao sam skriven u krošnjama kako bih ispratio situaciju,odjednom ubice su letele sa strane na stranu seckajući ovog jadnog putnika nenormalnom brzinom.Pre nego sto sam uspeo da reagujem putnik je preminuo,a njegove zalihe je pokupila ova grupa hladnokrvnih ubica.Ugasio sam svoj byakugan i samo neopaženo otišao odavde kako nebih izazva neki veći sukob.

#card21



The Strongest Medic