Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Sontario region.

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Sontario region.

Sontario region. Images?q=tbn:ANd9GcSF8qfMOuWrzsntNsi1G0ekfHdRw2tlOvJE5A&s
Ova oblast se nalazi na obalama okeana Akeami. Ovaj proplanak se nalazi na jednom od brojinih ostrva, ovde su prisutne razne stvari. Ovo je mesto na kome se video sve tajne ljudke psihe. Ovde se vidi ko je vredan da umre zarad svoje idealogije. Ovo mesto je pozanto po tome da se ovde okupljaju razne bande da razmenjuju podatke koje su prikupili. Ova regija nije u opšte naseljena ljudima i lepo je sakrivena.



Malo zanet momak
Dobio sam zadatak tajne operacije, cilj mi je da sačuvam perimtar oblasti od Yuyami bratstva. Gledao sam oko regije gde se nalazila regija koju treba da sačuvam. Posmatrao sam okolna strva na Nezavisnoj zemlji. Ova grupa sigurno korti znje korištenja čakre protiv drugih judi, ovo je ono o čemu su mi monasi pričali na ostrvu Hasa Kuni. 


Znao sam sad da sam iz ličnog moralnog uvernja morao da zaštitim ovaj reon. Sve verme sam na misli imao jednu stvar šta ako je ova grupa ljudi jača od mene, ipak sam ja u telu deteta. Svaki moj pogled je bio upućen prema delivima oblasti koju su zarasli u šumi ili su vodili na Okean Akemi. Svakog trenutka sam bio sve napetiji, mislio sam na to da ovu grupu treba što pre zaustviti.



Malo zanet momak
Nakon nekog vremena osmatranja ovog perimetra neki meni nepoznati ljudi su došli. Video sam kako se približavaju mestu koje sam treba da osiguram. Znao sam šta mi je činiti, bilo ih mnogo, ali ja sam mnogo spretiniji od njih, jednog po jednog ću da ih ubijem iza leđa. Sreća pa je na oblasti koju sam trebao da čuvam trava visoko izrasla. Pomislio sam da treba nakon svakog ubistva da se povučem nazad, za taj poduhvat mi je potreban savršen tajming pomislio sam krećući se prema jedom od napadača. 


Prišao sam mu sa leđa i zabio kunai u njegov vrat, prekrio mu usta rukum da ne čuju ostali. Adrenalin me je pucao, ovo je bio prvi put da nekog ubijem. Šta sad da radim, moram brzo da se sakrijem ili je sve gotovo. Zašao sam u visku travu, ali sam zaboravio da skolim telo, sad ako primete to telo ja sam uveliko nagrabusio. 



Malo zanet momak
Imao sam sreće, za sada niko od prisutnih nije primećivao mrtvo telo. Nadam se da me neće otkriti. Zavučen u travi sam vrebao priliku da ubijem još jednog, nisam bio u prilici da izbrojim tačan broj ninji koje su činile ovu grupu. Ne smem da dopustim da se još više približe oblasti koju treba da čuvam. 


Šunjao sam se po travi ne primetno i uspeo sam da priđem mom plenu, izvadio sam kunai i još jednog sam uspešno ubijo, nisam hteo da napravim istu grešku, te sam ovog puta sakrio mrtvo telo. Nadam se da ga  neće naći. Podigao sam malo glavu i video sam da ih je još trojica ostalo, ovo znači da ih je bilo samo petorica. 


Ostala trojica su gledala gde su im kolege. Razmak između njih je bio jako veliki i svaki od njih je čuvao leđa drugom. Ovo će biti najteža meta do sada pomislio sam. Moram da sačekam da se razdvoje da bih imao čistu priliku da ih pobijem. 


Video sam kako se jedan kreće prema mestu gde sam se skrivao i odlučio sam da to iskoristim u moju korist. Kada je bio dovlljno blizu postavio sam moje telo kao zamku preko koje može da padne. Kada se sapleo od mene, video sam da moram brzo da reagujem nemam vremena da vadim kunai, moram ručno da ga zadavim, što sam i uradio. Još dvojca su ostala pomslio sam gledajući u njih. 


Dvojica preostalih ninji nisu uzimali ništa za slučaj, pretraživali su svaki deo trave. ono čega sam se bojao jeste da je trava ostala povijena od toga kako sam gazio, tako da su mogli lako da me nađu. Pomislio sam kako treba da se brzo sakrijem. Nisam video nigde gde mogu da se zavučem, a da me ne ptimete, ništa ostalo je da se pobijem sa njima dva na jedan. U takvom razmišljanju video sam kraičkom oka jedanu stenu. Krenuo sam prema tom kamenu ali bio je problem u tome što su ova dvojica već krenuli mojim koracima. Moram da požurim ako hoću da uspem na ovoj misji. 


Koraci dvojice ninji u bili sve bliži i bliži, moram da uhvatim šprint ako hoću da ih uhvatim na foru i da ih ubijem. U neizvesnom trenutku pridigao sam se iz trave i uhvatio sam šprint, ne pamtim da li sam ikad ovako brzo trčao. Nekako sam uspeo da se domognem te stene, moje srce je kucalo kao bubanj, sad ili ništa, jedan je zašao kod stene da me nađe, ali ja sam skočio njemu na vrat i ubo sam ga direktno u živu kuckalicu, krv je šikljala na sve strane. 


Kada je video to drugi ninja, uspaničio se i počeo je da beži, u njegovom bežanju nije video leš njegovog saborca i sapleo se preko njega. Ovo mi je bila odlučna prilika da ubijem zadnjeg ninju. Uspeo sam pomislio sam, uspeo sam da zaštitim regijon koji je trebalo. 



Malo zanet momak
Nakon nekog vremena provedenog na tom mestu počeo sam da se pitam, čemu sve ovo, čemu sva ova prolivena krv, čemu to, zarad čega. Ja ne znam kako sam ovo izveo, dobio sam neku snagu da pobijem sve ove ninje, ali nisam video svrhu toga. Pomislio sam kako sam ja ove ninje pobio samo zbog toga što mogu da počine neko zlo, da li sam ja sad heroj ili sam isti poput njih. Da li sam se izjedančio sa njima. Seo sam na travu da razmislim šta sam upravo učinio. 


Da li sam ja ovim dokazao da imam neki specijali dar jer ipak sam u telu malog deteta. čemu sva ova prolivena krv zarad čije ideje se ona prolila na ovom mestu. Da li su ove ninje zaista imale loše namere ili su bile naterane od strane nekih njihovih ideala. Nisam hteo više da razmišljam o moralu oza ove misje. Ja sam je uspešno uradio, to je ono što je bitno.



Malo zanet momak
Stigao je na proplanak, ovde je trebao da se nalazi jos jedan potencijalni nosac kocke. Nadao se da ce biti ovde, kod proslog je nasao kocku, ali mu defitnitvno 2 nisu bile dovoljne, za nesto vise. Sada je nasao sledeceg, kao i sa proslim imao je istu taktiku za borbu. Verovao je da ce i ovaj kao i onaj biti brzo gotov te je odma krenuo u akciju.

#card1366 #card177
#card186 #card1500
Sve na munju, 500 brzine
#card160

The member 'Yashin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Sontario region. #world218

Uspeo je da izbegne sve sto je poslao mladjani Yashin, ojacao je svoje napade munje jos vise i spremao se za dalje. Takodje je u slucaju napada iz blizine spremio odbranu i nadao se najboljem. Ovaj mu je zaista ljutito delovao, kao da ce ga bas jako opaliti sledeci potez. Tako da ga je moze se reci malo strah bio sta ce se desiti.


#card1495 #card125
#card168
1800 dmg zmaja

The member 'Yashin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Sontario region. #world221

Luda oluja je krenula, dosta ga je nervirala te je odlucio da je ocisti. Nije imao vremena za gubljenje i nadao se da ce uspeti sto pre da ga pobedi i nastavi borbu dalje. Kada je ocistio oluju, vreme je bilo da posalje jos svojih napada na njega i tako da ga porazi jednom za svagda i pronadje kocku.

#card140 #card165
1700 dmg.

The member 'Yashin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Sontario region. #world220

Veoma brzo i efikasno je uspeo da ga savlada, sada je morao da reaguje posto je izuzetno jak napad krenuo na njega. Stavio je seal na sebe, koji ga je dosta ojacao za odbranu i nakon toga pretvorio svoje telo u vetar. Nakon svega toga uspeo je da prezivi, na jedvite jade sto se kaze. Otisao je da proveri da li ima slucajno kocke kod njega i nadao se najboljem !

#card1498 #card152

The member 'Yashin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Sontario region. #world2 Sontario region. #world1